Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

A to dziękuję :))

 

Co do numerów to faktycznie te 9-13 są najgorsze bo o ile Ci całkiem ostatni mają 2 picki blisko siebie i mogą cos wykombinowac to ta opcja 9-13 jest do niczego.

 

I tak jestem zdania ze wolałbym mieć jakiś z top 5 picków, bo dorobić pozostałą czwórkę all-starów to przy takiej małej ilości graczy to nie jest żaden problem, najważniejsze żeby mieć jakiegoś bardzo dobrego lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze zwinąłem całkiem niezłego lidera.

 

Wkońcu Isiah Thomas zlał dwa razy Michaela w finale wschodu. Do tego Patrick Ewing i mam dwie najważniejsze pozycje całkiem nieźle obsadzone:). Mam nadzieje tylko, że Zeke nie zostanie następnym managerem mojej drużyny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dopiero wróciłem do domu, więc trochę muszę się zastanowić. Nie do końca mam pewność, czy w 2. rundzie brać najlepszych jacy zostali, czy już budować zespół. Obawiam się, że do mojego kolejnego picku nie zostanie mi się mój zabójczy PG. Sami wiecie kto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, namówiłeś mnie :)

 

W końcu koszykówka to gra wysokich, a Hardaway ze swoim wzrostem i szybkością robi miazgę. Świetny post up, passing, wbijanie w pomalowane i łatwe pkt. wysokich. W obronie dobry z pomocy i 1-1. Totalny mismatch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh Hardaway i Pippen poszli...a ludzilem sie, ze moze AH przetrwa do 3ciej.. ;) tylko zapomnialem, ze Ty bierzesz udzial w zabawie :D

+ nie liczy sie wygrywanie na sile tylko zabawa i branie kogo sie lubi ;) przynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, trzeba szybko zrobić co swoje :) Ja też chce doczekać mojego picka następnego, a miło, że w końcu coś ruszyło... lorak mógłby update'ować naszą listę, bo w grupie ebasket juz mają wyznaczone do ponad 100tnego picka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ulegam tej presji :P ale w sumie Wade jest GTG w chuuui, miał najlepszy finals performance ever i był świeży. jeszcze myślałem m.in. nad ww Stockiem, ale nie będę robił przypału, doktorkiem, ale nie chcę być drugim mythosem.

 

dwie zajebiste opcje ofensywne z nieułomną obroną. w dodatku to co trzeba do misia czyli pakiet superstarów wysoki+niski. jeszcze pg z trójką, bydlak pod kosz i coś tam na sf (pewnie w piątej rundzie będę nad nim myślał, chyba, że zdarzy się szansa na steal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****... po długim namyśle zmieniłbym swój wybór... masz Ci los, pospieszyłem się chyba, żeby dać P_M zrobić od razu wybór i dałem ciała :lol: nie można zmienić ? :mrgreen:

Niech Lorak zdecyduje.

 

A Ty po decyzji, edytujesz wybór, żeby bajzlu nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walton jak dla mnie steal. Plus Barkley wygląda ciekawie. Choć pytanie jak z obroną.

 

Sam nie mam pomysłu i mam nadzieję, że przede mną pójdą ci, których nie chcę brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.