Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

w grupie ebasket robimy 8 rund, a po drafcie rozstawienie za pomocą losowania, a nie power rankingu, bo mimo że pomysł badboys jest fajny, to jednak nieco wadliwy przy sposobie, w jaki będziemy wyłaniać zwycięzców. ale jeśli chcecie inaczej, to proszę bardzo - niech się każdy wypowie, czy chce 8 rund czy 10 oraz czy rozstawienie na podstawie PR czy losowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko o swoim wyborze. Jestem zaskoczony, że przez moment możliwe było, iż dostępny będzie zarówno Bird jak i Magic. Po części myślałem o wysokim, ale okazało się że mój typ poszedł dużo szybciej niż się spodziewałem. Miałbym dylemat, gdyby został i Bird i Magic, po cichu liczyłem na Larrego, ale ostatecznie Magic to będzie to. Kryć skurczybyka będzie trudno, do tego i na C zagra i na PF, choć na SF też pewno by dał radę.

 

Teraz wszystko będzie zależało co zostanie w drugiej rundzie. Swoje typy mam, niemniej nie zamierzam upierać się na wysokich, gdyż wg mnie można nawet kogoś w 5 czy 6 rundzie wyciągnąć ciekawego na te pozycje, a w takim momencie trzeba brać co najlepsze.

 

Szkoda tylko, że idzie to wszystko bardzo wolno. Żeby się nie okazało, że ebasket skończy a my jeszcze pierwszej piątki nie skompletujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobre podejście do wysokich.

Jak na razie Badboys2 zrobił największy bust, ciekawe czy to nadrobi.

Dete, kogo chciałeś wziąć z wysokich, że Cię zdziwiło, że nie dotrwał do twojego numeru?

Kareem. Spodziewałem się, że mimo wszystko szybciej pójdzie i Larry i Magic, a później oprócz okularnika także Kobe, Shaq czy Duncan.

 

Swoją drogą, ciekawe czy retro będzie bardziej doceniane czy też dzisiejsze czasy. Bo wiara tylko i wyłącznie w jeden z tych systemów, może okazać się myląca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj juz rozkminiłem kogo chce ale nie wiem czy się ostaną.

 

W sumie dziwi mnie wybór Bryanta tak wysoko.

 

W ebaskecie większość postawiła na kompletowanie od wysokich (pomijam już 2 Centrów). Ciekawy pomysł, sam jestem skazany na czekanie i śledzenie co weźmiecie w 2 rundach przede mną. Zawodników w tej przestrzeni czasowej jest od chu chu ale ciężko zbilansować ekipę tak aby powstało coś konkretnego. Ogólnie Bryant mógł być wybrany tak wysoko tylko przez fana Lakers chyba. Tylu grazcy niskich wybitnych było.

 

Nie wiem zabawa mega, wpadam w trans powoli. Zaczynam oglądać prehistorię dla mnie a najgorsze jest to, że cały czas najbardziej lubie Iversona ale wzięcie go w tej zabawie to samobójstwo prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.