Skocz do zawartości

[E-NBA] DYSKUSJA


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

ja moge ogarnac power ranking, rozumi9em, ze wszyscy musieliby mi podeslac swoje zestawienia a ja z tego mialbym zrobic srednie zestawienie i PR na podstawie tego?

 

zastanawia mnie caly czas jak beda oceniani gracze retro.

 

szczerze mowiac nigdy w zyciu nie widzialem pelnego meczu mosesa malone'a czy innych wytworow, ktore juz pojawialy sie w drafcie. takiego jabbara kojarze z finalow z celtics ale wtedy byl juzprawie dziadkiem. slaabo to widze. bo niby na jakiej podstawie mam ocenic to jak radzilby sobie taki moses malone z innymi wysokimi ligi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K. Malone wybór dla mnie dość oczywisty (jak na 13 pick)

w 1997 27-10 i MVP, w 1998 27-10 oraz dwa finały NBA jako lider

problemem jest brak shotblockingu, jeśli chodzi o def to w tych latach był w defensywnej piątce więc nie mogło być źle :wink:

 

no i muszę wybrać jakoś dobrego podającego, żeby nie było pieprzenia, że bez takowego Malone nie umie zdobywać punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz k.... widzę, że wszyscy uparli się na wysokich :D Nie dość, że wszystkie moje oczywiste wybory na 1 rundę poszły wcześniej to jeszcze szansa na chwycenie jakiegoś w 2 rundzie idą się piep... na spacer... :) No ale trzeba ryzykować ;) Przynajmniej stworzę rozrywkową ekipę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ty widziales kiedys by jakikolwiek zespol twin towers zdobyl mistrzostwo ligi?

obecni lakers czy spurs 99 to nie sa klasyczne zespoly twin towers, bo duncan i gasol sa(badz byli) cholernie mobilnymi pf'ami.

 

granie 2 wiezami ma swoje plusy i minusy. ktos podkupil taki projekt ale to da sie obejsc i pokonac tak ekipe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

granie 2 wiezami ma swoje plusy i minusy. ktos podkupil taki projekt ale to da sie obejsc i pokonac tak ekipe

Oczywiście, że tak. Mam wrażenie, że w ebasket bardziej chodzi o zabranie wysokich przeciwnikom niż faktyczne ustawianie ich obok siebie. Lepiej wygląda pomysł rotowania wysokimi, ale pytanie czy na to trzeba marnować pick z 1,2 czy 3 rundy. Choć z drugiej strony dobrych wysokich jest mniej niż dobrych PG, SG czy SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bb2,

 

Z Bryantem wszystko okej ale to jest Kobe. I to sezon, gdzie będzie rzucał i rzucał. Nigdy nie odda piłki a w all- time to będzie samobójstwo.

 

Gadanie 30ppg z kazdym i w ogole to bez sensu bo to all- time. Właśnie tu widzę problem i będzie masa dyskusji bo jak Kobe dostanie Paytona czy MJ-a z prime czy innych defenderów to czemu to imo nie bedzie tyle rzucal. Dla mnie liczy sie zbilansowany zespol (cos jak Boston 2008/2009) w tej zabawie. Gra piłką będzie kluczem do sukcesu bo będziesz miał i tak egzekutorów z najwyższej półki a Bryant to gośc, który nie poda nikomu. Wybranie Nasha to jest już typowe zabójstwo bo w tej zabawie nie załatasz niczym dziury w obronie.

 

Swoją drogą twoja argumentacja przemawia za wybraniem Iversona jeśli większośc potwierdza twoje zdanie. W prime w dzisiejszych przepisach śmialutko waliłby 40ppg :)

 

Wybory narazie bez sensacji. Jaram się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten ból P_M i widzę, że miałeś podobny pomysł do mnie :lol:

 

Wszyscy rzucili się na tych wysokich, miałem nadzieję, że po wybraniu Charles'a King Kong albo Admirał ostanie się na moją drugą rundę ale się przeliczyłem bo poszli zaraz po mnie :lol: Będzie kombinowanie, bo tak sobie wypisałem wysokich... patrzę, dużo ich spokojnie dam radę jakiegoś dorwać a teraz ucho od śledzia... jeszcze 4 czy 5 z listy zostało ale to już nie C z pierwszej półki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uważam, że to zabawą pozostanie i będę brać tych co lubię a nie co są najlepsi ;)

A i tak niezła mieszanka może z tego wyjść :)

Właśnie zwinąłeś mi Pippena chociaż i tak nie miałem nadziei, że mi zostanie :) Swoją drogą dochodzę do wniosku, że pozycje tak od 10 do 14 w drafcie to najgorsze pozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt nie jest kolorowo jak się ma te numery draftu ale idzie coś ciekawego złożyć. Sam teraz nie wiem czy trochę nie wtopiłem z tym lebronem. Gość napierdalał jak zły w rs 28.5 ppg , 7.6 rpg, 7.2 aspg prawie 2 spg , mvp w PO jeszcze większy rozpierdol robił no ale 4-2 z orlando tutaj dobrze nie wygląda ;) Niby mam ten komfort, że mając lebrona nie muszę szukać jakiegoś wielkiego rozgrywającego. Wystarczy spot up shooter z dobrym D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.