Skocz do zawartości

Rumors, FA, trades (lato 2005)


antek

Rekomendowane odpowiedzi

No ja bym z tymi bucks nie przeginał... Transfer bardzo zaskakujacy, ale...

 

Pamiętajmy, ze i TJ i Jamaal opuscili poprzednie sezony i dopiero wracają do formy... Simmons i Redd dostali juz kase, Bogut to rookie, no i jest jeszcze nowy coach...

 

Wg. mnie będą walczyc o 8 ale nie wyzej....

 

 

ps: antek: nie wiem po co podkreslasz "raczej przed Philly" kij... rok temu mowiles ze Magic są mocniejsi lepsi itp itd, a jak sie skonczylo wszyscy widzielismy 8)

Kiedyś na forum Sixers napisałem także o tym, że Bucks wydają mi się lepsi od nich a teraz po sprowadzeniu Jamaala tylko utwierdziłem się w tym przekonaniu. To nawet nie chodzi tylko o to, że wydają mi się lepsi od Sixers, jak napisałem wyżej wyglądają dla mnie obecnie na 6 drużynę wschodu. Ich GM Harris zdaje się nazywa, popełnił dla mnie tylko jeden błąd zwalniając ze stanowiska trenera Portera, ale w sumie nikt nie wie jak się Stotts sprawdzi, więc póki co może się im ta zmiana równie dobrze opłacić.

 

Jeżeli chodzi o Simmonsa to raczej wątpię, żeby obniżył loty, to gość który nie zawdzięcza tego kontraktu wybitnemu talentowi, warunkom fizycznym jak niektórzy wysocy, ale swojej ciężkiej pracy, grywał niewiele w NBA, grał zdaje się także w NBDL, ktoś kto tyle zrobił żeby zajść tam gdzie jest nie wydaje się typem, który nagle wszystko oleje.

 

Podobnie Redd pewnie nigdy nie będzie wymieniany z najlepszymi zawodnikami na swojej pozycji, ale co z tego, to facet, który rzucał w ostatnich dwóch sezonach ponad 20 punktów co mecz, nie mając pod koszem nikogo kto ściągałby na siebie uwagę i stwarzał mu więcej miejsca. Teraz jest Magloire i możliwe, że Bogut wyrośnie na takiego ściagającego na siebie uwagę środkowego.

 

Bucks nigdy nie robili na mnie specjalnego wrażenia, była to zawsze jedna z drużyn, której wyniki mnie kompletnie nie interesowały, ale od tego sezonu z większą uwagą będę śledził ich grę, są budowani z głową, skład wydaje się zbilansowany i poszczególni gracze pasują do siebie, wyglądają na naprawdę ciekawą ekipę, a rywalizacja o miejsca w Central Division będzie naprawdę interesująca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: mijają sezony, zmieniają się zawodnicy, ale głupota graczy Blazers wciąz bez zmian.

The Orgonian: They are wanting to For the second time in exhibition play, Zach Randolph was late, this time for the morning shootaround, and was pulled from the starting lineup.

 

"I didn't try to be late," said Randolph, in the first year of a six-year, $84 million contract. "I was just a minute late."

 

That made no difference to Blazers coach Nate McMillan, who just as he did in the Blazers' exhibition opener against Seattle, pulled the power forward, who led the team in scoring and rebounding the last two seasons, from the starting lineup. McMillan said he was not sure if future penalties will be cumulative.

 

"I hope it's over," McMillan said. "We will have to deal with situations as they come. The thing is, we have to be on time, simple as that, and that's for everybody."

 

The Orgonian: The Blazers point guards had a particularly bad spell. A sign that they were perhaps taking the game lightly after Monday's win came during introductions, when starter Sebastian Telfair fooled rookie Jarrett Jack into thinking that he was starting, and got Jack to sit on the bench with the other starters as they were being introduced. When the announcer called Telfair's name instead, Telfair snuck through the line of players and joined the other starters, leaving Jack looking confused.

 

McMillan chciał wyzwania więc ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Bucks! Podwójne wzmocnienie w jednym offseason! Wrescie Smith będzie przez cały czas grac na swojej nominalnej pozycji PF a i podwyższenie składu z TwinTowers mozliwe. Wszystko w rękach trenera i kluczowym elemencie, rozwoj Boguta. Mniej minut to może ROTY z głowy ( Williams lub Paul?) ale PO bardzo realne. sytuacja Philly coraz ciekawsza. Przy słabym sezonie Webba (co możliwe, choć ostatni mecz ze SAS pokazuje że jest dobrze przygotowany do sezonu) AI to za mało na PO. Owszem lubie Iggiego i Korvera ale to nie gracze typu Redd którzy wezmą odpowiedzialność na swoje barki. Mia, Pist, Indy, Cavs, Bulls, NY, Bucks i raczej Orlando LUB 76. Dlugie wakacje? Ps. NY w PO ze względu na trenera :D

Lampe dzięki tradeowi więcej czasu!!! Hurra bierz się Mefiu do ROBOTY!!!!

A w NOH obecnie pozycja centra znów mocarna. Żal takich zespołów gdzie trzeba wytrejdować gracza przed koncem kontraktu aby nie stracic go za darmo. Cóż życie! Hornets, Hawks, do niedawna Clips i Warriors. równi i równiejsi? Sprawa zarządzania klubem. I to jest istota budowy zespołu. Cała ta otoczka wokół tego Biznesu!!!! Zespół to ORGANIZACJA!

Czy są jakieś plotki o Nazr Mohhmed bo znów nie gra z przyczyn osobistych? o CO CHODZI?

uwaga Miami zagrało z Walkerem na 3. to może byc ich ustawienie na PO.

13 strat S5 duzo ale gdy wyeliminują to po zgraniu to będzie ciężko i nabijac się nie będzie z czego! A jak przygotował sie Zo do sezonu? PROFESJONALIZM!!!!!!!!! Rewolucje w trakcie RS w Mia wykluczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, zę ktoś sobie ceni Redda wyzej niż Iversona. No cóż, każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do takich bzdur jak wyżej napisane. O ile nawet nie zabierałbym głosu jeżeli chodzi o porównanie Sixers - Bucks jako całej drużyny, to to co napisałeś kompletnie do mnie nie przemawia. Redd jest świetnym zawodnikiem, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forward Mike Dunleavy signed a five-year, $44 million contract extension with the Golden State Warriors on Monday, hours before a deadline that would have made him a restricted free agent after the season.

The Warriors now have long-term deals with Dunleavy, Davis, Jason Richardson, Troy Murphy, Derek Fisher and Adonal Foyle totaling roughly $313 million.

 

Czy tylko mnie się wydaje dziwne, że Dunlevy dostaje taki kontrakt :?

Podobne pieniądze dostał niedawno Tay Prince z Pistons, a to gracz mający zdecydowanie większy wpływ na grę drużyny niż gracz Warriors.

 

Caron Butler też dostał podobne extension od Wizards. Zastanawiam się jaki jest sens płacenia takiej kasy swingmanom kiedy w lidze jest ich od cholery i trochę, rozumiem oczywiście płacenie gwiazdom, ale Butler czy Dunlevy to dobrzy gracze i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Taya to zdecydowanie jest wart tych pieniędzy, zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę jak szybkie postepy robi ten chłopak. W PO przeciw Magic dał się poznać jako świetny defensor, przy czym już po roku pokazał jak szybkie postępy ofensywne czyni- ja uwazam, ze rośnie z niego zawodnik wysokiej klasy i głupota byłoby go tracić- zauważył to też Dumars i to moim zdaniem była bardzo mądra decytzja- być może na dzień dzisiejszy taki kontrakt to jeszcze zbyt wiele, ale ja go widzę jako przyszłego gracza All-Star Game, oczywiście zakładając, że Flipus go nie zepsuje swoją trochę jednostronną taktyką

Ale jeśli mam patrzeć na kasę z punktu widzenia Juniora to podziemal Twoje zdanie- wszechstronny, przydatny i młody, ale chyba na zawsze roleplayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Heat to add veteran Sprewell

Staff report

 

Nov. 3, 2005

 

Two high-ranking Miami Heat officials told

ProBasketballNews.com late Wednesday that veteran free agent

Latrell Sprewell is about to sign with the team.

 

The officials refused to allow their names to be used or to

be quoted for this story, other than to say a deal appears

to be "just about in place" and could be completed as early

as Friday....

 

http://probasketballnews.com/pbn_newswire.html

Nie wiem na ile to jest wiarygodny rumor, ale w każdym razie dość hmm interesujący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczylem, ze jest jakis nowy post w tym temacie, do tego twoj Van, to od razu wiedzialem, czego on bedzie dotyczyl :) (jako, ze masz taka mala obsesje na tema Heat :wink: , bedac jednoczesnie pierwszym zrodlem wszelkich rumorow ich dotyczacych). Nie wiem, na ile to sprawdzone, ale zrobilby sie juz hardkor, gdyby to stalo sie faktem. Woz albo przewoz... Sprewell ciagle cos tam w sobie ma, a gdy nakarmi rodzine to dopiero ho ho :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sources: Heat to add veteran Sprewell...

Oj chciałbym żeby to była prawda- po takiej mieszance talentów niewiadomo czego się można spodziewać (a może jednak wiadomo). Jedyny pozytyw to fakt, że Miami mogliby zalepic dziurę na SF, bo na dłuższą metę Walkera tam nie widzę (choć cos ciekaewgo z dzisiejszego dnia co zaobserowowałem w skrótach z meczu Heat- Cegiełka wydaje się być szczuplejszy, albo jakość relacji była słaba :cool:). Tylko czy to rozsądne wyjscie z sytuacji- zakontraktować kolejnego All-Stara mając już kilku w składzie- jak Stan to uporzadkuje to dla mnie murowany kandydat do COTY w tym sezonie (chyba, że w okolicach ASW zejdzie ze stołka na korzyśc Rileya) :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Ci wszyscy ludzie, dokladajac ewentualnie Sprewella, zajebiscie by sie prezentowali w strojach tej samej ekipy :D Ja tam osobiscie nie jestem entuzjasta sciagania Sprewella. Juz teraz jest nad czym pracowac, a co dopiero jak dojdzie kolejny zawodnik typu "high profile". Ale sezon niepomyslnie sie zaczyna. Posey kontuzjowany, w nocy Shaq cos sobie zrobil. Oby reszta sezonu nie uplynela pod znakiem urazow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Ci wszyscy ludzie, dokladajac ewentualnie Sprewella, zajebiscie by sie prezentowali w strojach tej samej ekipy :D

No fajna banda malkontentów i obok nich Wade :cool:

w nocy Shaq cos sobie zrobil. Oby reszta sezonu nie uplynela pod znakiem urazow.

Shaq jedynie ma uraz ostki, bo upadł na nogę Ronowi- to nie wydaje się być nić poważnego, choc z drugiej strony pamiętam jak wygladał upadek chocby Duncana w końcówce poprzednich rozgrywek ( :shock). Z tego co czytałem to Stan chce dmuchać na zimne i oszczędzać SO- w sumie dobry pmysł zważywszy, że to dopiero początek sezonu i mozna poświęcić kilka meczów dla pełnego zdrowia i komfortu Shaqa

 

Tak swoją drogą to juz Miami dziś nie było tak mocne, jak wczoraj przeciz Mem. No, ale przeciez Walker nie będzie zaliczał takich meczów co dzień. Dziś już wrócił do swojej gry, czyli 1/6 za 3 czy 33% ogólnie z gry i do tego 5TO's :twisted: - bardzo mi się podobają te cyferki. Może on jednak nie schódł, tylko przy Shaqu wygladał szczuplej niż zwykle :roll:

 

PS: Czemu żaden z fanów Miami nie załozył jeszcze tematu o nich- nie będziemy tu robili offtopicków :roll: , a mam chęć na bierząco pisać o ich grze w nadchodzącym sezonie

 

 

EDIT:

=========

Szak:

1) tym razem rywal byl duzo lepszy (a i tak bylo blisko)

2) juz ja wiem, co ty bys tam pisal :P (negatywna propaganda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze LB jest bardzo niezadowolony z backcourtu Knicks, pojawily sie plotki o potencjalnym trejdzie z Nuggets. Denver po stracie Nene na caly sezon potrzebuje "wysokiego". Taylor i/albo Rose sa na wylocie, potencjalny kandydat z Denver, ktory moglby przyjsc do NY to Earl Watson, wiecej szczegolow nie znam, na pewno taki transfer 1 za 1 nie pasuje przez roznice w wysokosciach kontraktu, wiec jeszcze ktos musialby wchodzic w gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJC.com - Latrell Sprewell's agent said his client would love to fill the Hawks' need for more veteran leadership. Sprewell is out of the league, having turned down a three-year, $20 million extension in Minnesota.

 

"Latrell is very much interested and has indicated a number of times his desire to play for the Hawks," said Sprewell's Atlanta-based agent, Bob Gist. "He likes the fact the owners, GM and, certainly, the coach are committed to amassing a winning team."

 

GM Billy Knight said he has had conversations with Gist, the last ending with this succinct sentiment. "We're loaded with players at the wing positions," Knight said. "And we really have no interest in Latrell Sprewell joining our team.

To wszystko co dzieje się wokól Spree przestaje być śmieszne a staje się żałosne :? Ten tekst jak to mu się podoba wygłaszał już na temat niejednej drużyny a teraz nawet Hawks go nie chcą :lol: Zakończyłby lepiej karierę i przestał robić z siebie idiotę, jest weteranem na mistrzostwie mu jednak jak widać nie zależy bo grałby już w jakiś Pistons, zależy mu na kasie, której po prostu mu nikt nie da, ja rozumiem, że zadaniem agenta jest wyciągnąć jak najwięcej, ale to jest chyba oczywiste, że nikt mu nie da tyle ile chce, wiele zespołów pewnie za minimum by go nie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten Sprewell myslal, jak odrzucal przedluzenie kontraktu dajace srednio 8 baniek na rok? Nie wiem, nie potrafie do tego dojsc. Rowniez nie kumam, jaki przyswiecal mu cel, gdy urzadzil sobie strajk podczas contract year. Ma facet za swoje. Po czesci niesluszcznie, bo jego umiejetnosci z pewnoscia przydalyby sie niejednej druzynie, ale jak chcial, tak ma. Ale mimo wszystko mam nadzieje, ze nie pojdzie do zadnej z czolowych druzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.