Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

hm. zastanawia mnie czy nazwisko lewisa wiaze sie z 3 teamem i wieksza wymiana, czy chodzi o kogos z dwojki carter-lewis+gortat

to, ze magic chca dealowac wcale mnie nie dziwi. najwyzszy payroll w lidze i nie zanosi sie na to by weszli chociaz do finalow konferencji na dzien dzisiejszy. kos musi poleciec ale arenas to imo zbyt male wzmocnienie dla nich. tu jakas gwiazda potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic mogą zaryzykować z Arenasem, wszyscy pamiętają do czego był zdolny ,więc chyba lepiej zaryzykować i opylić tego Ryszarda niż z nim zostać i liczyć na cud. A Wizz mając Walla to sobie mogą brać takich shooterów pokroju Rysia co by John mu poodgrywał nieco po penetracjach i wyrobi te +pare asyst :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic mogą zaryzykować z Arenasem, wszyscy pamiętają do czego był zdolny ,więc chyba lepiej zaryzykować i opylić tego Ryszarda niż z nim zostać i liczyć na cud. A Wizz mając Walla to sobie mogą brać takich shooterów pokroju Rysia co by John mu poodgrywał nieco po penetracjach i wyrobi te +pare asyst :]

 

W przypadku pozbycia Lewisa to sie nie ma co zastanawiać jeżeli go się uda wytransferować... ale w przypadku wymiany cartera za arenasa to... sam nie wiem kontrakt trzyma nas z GA jeszcze 4 lata wiec... nie wiem sam jak nie ma nic lepszego to chyba już wole to ryzyko z agentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Magic sa tez ostro zainteresowani J Richem. Otis starych ziomkow z GS probuje sciagnac..

 

Richardson, Turkoglu 24mln za Carter, Gortat, QRich 25mln

Arenas, Armstrong za Lewis, Anderson(Orton)

 

Arenas/Jameer

Richardson/Redick

Turkoglu/Pietrus

Bass/Allen

Howard/Armstrong

 

chyba lepiej niz to co jest teraz i sporo czasu na zgranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mnie ogólnie ten deal nie pasuje.

 

Orlando sra się strasznie, bo w tym roku nie powalczy z Celtics, a i z Bulls i Heat tez pewnie nie beda mieli lekko i próbują cos zrobic na siłę.

 

Arenas to zajebiscie duze ryzyko, bo i duzy kontrakt, i problematyczny, i kontuzjogenny, i jakby tego bylo malo w słabej dyspozycji...

 

Oczywiscie przy Howardzie powinno wygladac to zupełnie inaczej, lepiej, ale zdrowia nikt mu nie zagwarantuje, a przeciez ostatnio bardzo różnie z tym było.

 

Jezeli uda im sie popchnać w tej wymianie Rysia, to pół biedy - ale jesli nie to strzał w oba kolana i żegnamy Howarda po zakonczeniu kontraktu.

 

Pomysł z Turkoglu tez jest niezle pojebany, co prawda pasowal do orl i pasowac bedzie pewnie nadal, ale fuck.. po 10baniek rocznie przez kolejne 4 lata ? aaaaaa!!!!!

 

Magic powinni raczej poczekać - Arenasa i tak nikt im nie zwinie sprzed nosa, bo nie ma takiego frajera w lidze, ktory by podjął to ryzyko. Teraz troche sie sprawa przeterminowałą, ale o każdej porze dnia i nocy biorę Iggy+Brand/VC,Gortat,Bass, Pietrus nad pomysł z Agentem 0, czy Hedo.

 

To było do zrobienia, nie wiem tylko jak Sixers w tej chwili zaopatrywaliby sie na taki deal, bo w koncu gra nam ruszyla, mamy jeden z lepszych difensów w lidze i bycmoze nie bedziemy chcieli tego na razie niszczyc.

 

Magic powinni uderzać albo po Paula (newazne teraz,czy za rok), albo po Carmelo - nie wierze, zeby ten drugi nie podpisał z nimi extension, a z Howardem i Melonem mogliby juz o cos pograc. Poza tym melo to lepszy fit do Dwighta niz do Amare, jak i do magic niz nix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten deal z Phoenix przy jednoczesnym pozyskaniu zmiennika dla Howarda to jestem jak najbardziej za. Hedo ma swoje wady ( do tego tragiczny kontrakt) ale przy Arenasie jako PG raczej powinien sie sprawdzic. Spojrzcie tez na wymiane ze strony Gortata. Sloneczny Suns i osoba Nasha na PG :D Moglibysmy zobaczyc ofensywny talent Marcina. 15-10 w zasiegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Magic sa tez ostro zainteresowani J Richem. Otis starych ziomkow z GS probuje sciagnac..

 

Richardson, Turkoglu 24mln za Carter, Gortat, QRich 25mln

Arenas, Armstrong za Lewis, Anderson(Orton)

 

Arenas/Jameer

Richardson/Redick

Turkoglu/Pietrus

Bass/Allen

Howard/Armstrong

 

chyba lepiej niz to co jest teraz i sporo czasu na zgranie

az mi chyba stanal... niedosc ze dostaniemy cokolwiek za J-Richa na ktorego nie mamy po sezonie kasy, to jszcze wypierdolimy Turasa z jego zalosnym kontraktem i jeszcze bardziej zalosna gra ? i jeszcze mielibysmy dostac w miare solidnego Cartera i k**** w koncu centra ktorego sobie wymarzylem ??!!

 

btw, moim zdaniem Magic pozyskaliby trzech ceglarzy ktorzy nic sobie nie wykreuja a pozbywajac sie Gortata kazdy faul Howarda oznacza tegie baty bo Arenas jest okropnym obronca, Richardson kiedys byl ale teraz dalej jest "tylko" slaby, a o Pizdogogo juz wystarczajaco powiedziano.

 

Otis rob deale!

Pizdo, Go go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPDATE : Well , according to Alex

Kennedy of HoopsWorld , the trade is

done and Rashard Lewis is likely

involved .

Sources close to the situation believe

that a deal that would bring Gilbert

Arenas to Orlando has been

completed and an announcement is

expected today. Sources close to the

Magic had hinted that a deal would be

finalized this weekend with a new

player making a debut on Monday

and Arenas told several people close

to him that expected to end up in

Orlando .

It is still unknown which player the

Wizards would receive and while

many think it will be Vince Carter ,

there is a growing belief that Rashard

Lewis will be the Magic player dealt .

Kennedy isn 't the most reliable

source , so take it for what you will .

kolejny rumor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.