Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem przekonany, że jeśli kontuzje nie zepsują mu kariery, to jeszcze nie raz zobaczymy go w ASG.

 

Kurde nie ma dostępu do ASG bracketu, ale z pamięci.

 

Wall, Rondo, Rose, Wade, Iguodala, Arenas, Johnson

 

ba nawet S. Jackson , Allen, Harris

 

Gdzie tutaj wcisnąć Nelsona ? Mam go w fantasy i wiem, że nie jest to all-star player. Chyba, że rozdajemy all-stary na lewo i prawo, to all-starem jest Jamal Magloire czy Mo Williams.

Tylko Rondo, Rose, Wade i Johnson na te chwile to pewniaki do ASG. Iguodala obecnie gra góra przeciętny sezon w cienkich Sixers. Arenas na te chwile gra średnio, a na dodatek Wizards nie mają zbytnich perspektyw w najbliższej przyszłości. Allen już raczej nigdy sie nie pojawi, S-Jax może, Harris zagrał dobry sezon 2 lata temu a obecnie gra średnio w tragicznych nets. Nelson może sie załapać jak najbardziej, a konkurencją bedzie w tym roku najwyżej S-Jax, w przyszłości Wall, może Arenas, Harris, Iguodala. Magic są na te chwile czołówką wschodu, a Nelson, jako ich lider na obwodzie powinien być wybrany. W każdym razie jego gra teraz to spokojnie poziom ASG. A jeśli nie on, to Carter, który póki co prezentuje sie przyzwoicie.

 

A transfer Arenasa ma spory sens dla Wizards, bo przecież ich przyszłość to obecnie Wall, Arenas tylko zawadza, a na dodatek zamieniają jego kontrakt na nieco mniejszy kontrakt Ryśka, który będzie kimś bardziej przydatnym obok Walla. Dla nas natomiast nie ma on żadnego sensu i jest oczywiste, że to plotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amare aż tak słabej drużyny nie ma.

Słabej na tle innych słabych drużyn. Na zachodzie, by nawet nie marzyli o playoff, a tutaj mogą mieć nawet 5 seed.

 

Wschód to Orlando, Boston , sleeping Miami & Chicago i po troszku Atlanta. Reszta drużyn to kandydaci do loterii z szansami na te 3 sloty uprawniające do gry w 1 rundzie play-off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to totalne s-f ale ja bym strasznie chciał zobaczyć wymianę w której Nash trafia do Jazz, za takiego Okura i Watsona dajmy na to( odrazu nei chce prowokować Fanów Suns, nie uważam żeby ten deal był sprawiedliwy, chociaż też chyba przegięciem by nie był szczególnie w sytuacji jaka panuje pod koszem w Pho) duet obrońców Nash/Deron to by się dopiero oglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze Pistons nie oddadza Bena. Prince'a tez ciezko mi w to uwierzyc bo ma spadajacy kontrakt i jesli chca cos z niego miec to moga dostac kogos lepszego w zamian. Iggy?

ale jesli by do tego doszlo to Tay takim kosztem dla Magic to bylby skarb.

Gortat dostalby zapewne dobre minuty a na zmiennika Howarda Ben bylby dobry. mogliby tez zaczac w koncu ogrywac Ortona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/koszykowka/nba/gor ... omosc.html

 

W takie coś to jestem skłonny uwierzyć, bo to oznacza Rysiek na czwórce, czyli to, co wszyscy lubimy :lol: . Taka wymiana była zgodna z ideami Stana, czyli gramy bez PF, systemem 4-1. Niewątpliwy plus to spadający kontrakt Prince'a, czyli ponad 11 mln i pozbycie się przepłaconego Gortata (chociaż z tym przepłaceniem, to można polemizować, ale to inny temat). Zatem koszt niezbyt wielki dla Magic. Takie coś dawałoby nam pewne pole do popisu po sezonie, czyli np. Carmelo??? Czy taki transfer pomógłby w zdobyciu misia, to mam wątpliwość, bo ciągle jest problem pod koszem, pomijając VC na dwójce, który już długo nie pociągnie, bo JJ jako starter to chyba jednak nie. Na razie to spekulacje, ale 17,3 mln Cartera i 11,1 mln Prince'a, to już coś. Może więc w tej akurat plotce coś być. W każdym razie nie oznacza to wwalenia się w kolejny wielki kontrakt, tak jak w przypadku Arenasa. Na marginesie, to Smith powiedział, że w sprawie Arenasa nie kontaktował się z nikim od lata :lol: . Widać jednak, że w Orlando jednak doszli do wniosku, że ten skład niczego nie gwarantuje i może coś się jednak ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie pamiętacie, że Tay jest conajwyżej pachołkiem dla LBJa czy Pierce?

 

Ale dla Bryanta już nie, poza tym jakim był nie był dla LeBrona pachołkiem i tak jest lepszy od tego co mają. Poza tym nie chce mi się sprawdzać, ale chyba Magic oszczędziliby na tym dużo hajsu na lato. Oczywiście jakby nie patrzeć, jest to news z onetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duet obrońców Nash/Deron to by się dopiero oglądało :)

No szczególnie w defensywie...
Will broni bardzo solidnie, Nash jaki jest kazdy widzi natomiast duet Nash/Williams w defie napewno gorszy nie byłby od tego obecnego Suns czyli z Richardsonem.

wg mnie lepszym rozwiązaniem, dla obu ekip, byłoby ograniczenie tej wymiany do Gortat, Q <-> Prince.

Chociaż z drugiej strony Marcin miałby jeszcze więcej minut, gdyby Ben również został wytrejodwany.

Nie no dla obu ekip było by lepiej gdyby Wallec był włączony, znaczy dla Gortata i Magic, tak to nazwijmy :) No i wtedy by się okazało czy Marcin jest przepłacony, czy wręcz przeciwnie.

Nie pamiętacie już jak Ben gra poza Detroit? I nie pamiętacie, że Tay jest conajwyżej pachołkiem dla LBJa czy Pierce?

No ale jako zmiennik dałby sobie rade(Wallec), co do Taya to pełna zgoda ja też niezbyt rozumiem nazywanie go dobrym, czy wyśmienitym obrońcą, często kolesia tak jadą że żal patrzeć i to nawet nei takie tuzy jak wymieniłeś, pamietam mecz z Jazz w którym AK go tak rozjechał, że zdecydowanie żadnemu klasowemu obrońcy by się to nie przytrafiło, nie chodzi nawet o słąbszy dzień ale on czasami jest tak "mięki" po prostu nie do zniesienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.