Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

 

Will broni bardzo solidnie, Nash jaki jest kazdy widzi natomiast duet Nash/Williams w defie napewno gorszy nie byłby od tego obecnego Suns czyli z Richardsonem.

 

Will broni solidnie na PG. Nie wyobrazam sobie go kryjącego dobrze Kobiego czy innych SG.
Widzisz szkoda że nawet ostatniego meczu LaL vs Jazz nie widziałeś, wtedy w kontekście swojej obecnej wypowiedzi wiedziałbyś jak mało wiesz, Williams znacznie gorzej radzi sobie z niskimi pg niż z mocniejszymi od niego fizycznie sg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Will broni bardzo solidnie, Nash jaki jest kazdy widzi natomiast duet Nash/Williams w defie napewno gorszy nie byłby od tego obecnego Suns czyli z Richardsonem.

 

Will broni solidnie na PG. Nie wyobrazam sobie go kryjącego dobrze Kobiego czy innych SG.
Widzisz szkoda że nawet ostatniego meczu LaL vs Jazz nie widziałeś, wtedy w kontekście swojej obecnej wypowiedzi wiedziałbyś jak mało wiesz, Williams znacznie gorzej radzi sobie z niskimi pg niż z mocniejszymi od niego fizycznie sg
Tylko tam by musiał kryć takich ludzi cały mecz, a nie tak jak teraz sporadycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tam by musiał kryć takich ludzi cały mecz, a nie tak jak teraz sporadycznie.

Tak ale w tym, co wcale sporadycznym nie jest, bo Sloan często go ustawia na 2 a pg kryje Price, radzi sobie dobrze więc nie widzę czemu miałoby byc inaczej w pełnym wymiarze czasu, przynajmniej wydaje mi sie że moje racje sa całkiem słusznie poparte tym co widziałem w dotychczasowych meczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/koszykowka/nba/gortat-moze-opuscic-orlando,1,4015546,wiadomosc.html

 

W takie coś to jestem skłonny uwierzyć, bo to oznacza Rysiek na czwórce, czyli to, co wszyscy lubimy :lol: . Taka wymiana była zgodna z ideami Stana, czyli gramy bez PF, systemem 4-1. Niewątpliwy plus to spadający kontrakt Prince'a, czyli ponad 11 mln i pozbycie się przepłaconego Gortata (chociaż z tym przepłaceniem, to można polemizować, ale to inny temat). Zatem koszt niezbyt wielki dla Magic. Takie coś dawałoby nam pewne pole do popisu po sezonie, czyli np. Carmelo???

Ze co? :mrgreen: :mrgreen: Takie coś nie dawałoby żadnego pola do popisu, bo tak czy siak jesteśmy zajebani kontraktami. W Prince'a za Gortata nie wierze i mam nadzieje, że to sie nie stanie. Zreszta, pewnie jakiś redaktorzyna z onetu przeczytał jakiś komentarz na sentinelu i już myśli, że to realna plotka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne s-f, jak wspominałeś. Po co Utah drugi dobry PG, po co Phoenix ma oddawać Nasha, jak Dragic jest nie gotowy.

No Jazz faktycznie po nic, chyba żeby chcieli spełnić zachcianki polskiego fana :) ale chciałbym zobaczyć w jednej lini Willa i Nasha( może tegoroczny ASG) bardzo mnie ciekawi jak by gra wtedy wyglądała, co do potrzeb Suns to Memo jako wsparcie pod kosz i Watson do rotacji na pg. no ale tak jak napisałem to totalne s-f, w sumie można by zrobić temat co by było gdyby :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra :)

 

Flynn, Love , Milicic == LeBron. :lol:

 

Miami ma ekipę na mistrza. Rozgrywających, 2 all stars, 1 future all-star, pełno pod koszem, całkiem spoko na obwodzie. Nie ma LeKsiężniczki , dziurę po nim uzupełnia Miller. Ze sportowego punktu widzenia... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze co? Takie coś nie dawałoby żadnego pola do popisu, bo tak czy siak jesteśmy zajebani kontraktami

Że nic :mrgreen: . To, że jesteśmy uwaleni kontraktami, nie oznacza, że tak musi być ciągle. Spada kontrakt VC, do tego można byłoby pozbyć się jeszcze 11 mln, co daje łącznie ponad 28 mln, więc nie mów, że nie ma żadnej różnicy. Jeżeli płace spadłyby z 94 mln do 66 mln w jednym sezonie, to jest olbrzymia różnica. Pewnie tak nie będzie, ale jak dla mnie trejd z Prince'em ma sens dla Magic, co pokazał dzisiejszy mecz z Buck (vide: postawa Gortata). Już wolę uwalić się w kontrakt np. z Carmelo, jak już mamy i tak zawalone salary cup. ale żeby do tego doszło, trzeba zrobić trochę miejsca. Więc nie mów, że nie mamy żadnego ruchu, pola manewru, bo mamy. Kwestia, co zrobi Smith - czy będzie czekał na wygaśnięcie kontraktu VC i próbował trejdu właśnie w stylu Prince'a, aby trochę wyczyścić salary, czy jeszcze w tym sezonie będzie próbował pozyskać kogoś w zamian za VC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że nic :mrgreen: . To, że jesteśmy uwaleni kontraktami, nie oznacza, że tak musi być ciągle. Spada kontrakt VC, do tego można byłoby pozbyć się jeszcze 11 mln, co daje łącznie ponad 28 mln, więc nie mów, że nie ma żadnej różnicy. Jeżeli płace spadłyby z 94 mln do 66 mln w jednym sezonie, to jest olbrzymia różnica. Pewnie tak nie będzie, ale jak dla mnie trejd z Prince'em ma sens dla Magic, co pokazał dzisiejszy mecz z Buck (vide: postawa Gortata). Już wolę uwalić się w kontrakt np. z Carmelo, jak już mamy i tak zawalone salary cup. ale żeby do tego doszło, trzeba zrobić trochę miejsca. Więc nie mów, że nie mamy żadnego ruchu, pola manewru, bo mamy.

Nieprawda, pole manewru jest takie same. Nie będzie Carmelo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Carmelo

A to już inna sprawa 8) . Ale tak do końca bym się nie zakładał. Ja tam mam ciągle nadzieję (nie twierdzę, że co do Carmelo), że kontrakt VC będzie stawał się coraz "gorętszym" towarem, im bliżej lutego i myślę, w Orlando są tego świadomi. Poza tym mamy kilku zawodników, którzy są cenieni. Pytanie tylko, czy uda się za to wyciągnąć kogoś, kto spowoduje, że Magic zaczną być postrzegani jako bity faworyt. No, ale ktoś bierze duże pieniądze za to, żeby taki ruch wymyśleć :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam ciągle nadzieję (nie twierdzę, że co do Carmelo), że kontrakt VC będzie stawał się coraz "gorętszym" towarem, im bliżej lutego i myślę, w Orlando są tego świadomi.

W Orlando raczej zdają sobie sprawę że kontrakt cartera prawdziwą wartość będzie miał... za rok... w tym roku drużyna która by go wzięła musi pozbyć się cartera chyba do któregoś tam czerwca i potem jeszcze przez rok musi płacić mu 4 mln bo tak to jest skonstruowane z tego co gdzieś czytałem( chyba że się mylę ) a Magic wydaje się że zamierzają sobie dać jeszcze jeden rok na spróbowanie ponowne z tym składem...

 

Edit: znalazłem.

Carter has a partially guaranteed deal for the 2011/12 season. If he is not waived before June 30, 2011, Carter's salary of $18.3 million becomes fully guaranteed; if he is waived by the above date, he pockets $4 million and becomes an unrestricted free agent on July 1. The $4 million figure will stay on his team's cap for that year.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że któryś z centrów pójdzie do Suns, będzie wtedy ciekawiej na zachodzie.

Ogólnie Andre i Przybilla to wartość mają największą jako spadające kontrakty, bo Miller to przy obecnym talencie na pg słaby grajek. Przybilla też nie wiem czy warty tych 8 mln. Ale jak potradują Cambiego to mają ładne salary na poziomie 30 mln, będą mogli chyba nawet komuś maxa dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.