Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Roy nie jest jakimś niesamowitym rozgrywającym a Augustin nie jest gotowy do gry w nba. Nie widzę tego jak oni mają zorganizować w takiej sytuacji swoją grę. Pod koszem bieda aż piszczy. Z kolanami Roya nienajlepiej. Dla mnie to wygląda jak szarpanie się i próba zmian - wg mnie chybiona. Teraz w walce o PO zostają Houston i Suns - oczywiście jeśli ten deal wyjdzie.

 

Augustin jest młodszy od Millera i lepiej pasuje do Blazers, bo ma rzut z dystansu, więc rozciąga obronę i nie musi mieć cały czas piłki w rękach. Dre i tak prędzej czy później poleci, za rok jest na team option, nie pasuje do Roy'a, którego w zaistniałych okolicznościach ciężko by było korzystnie wymienić. Camby i Miller są starzy, Augustin z Wallacem to wzmocnienie na lata. Nie wiem po co zostawać z tym co jest, skoro ani nie funkcjonuje to zbyt dobrze, ani nie daje jakichś perspektyw.

 

 

GForce nie może już przepychać się z większymi pod koszem, bo skończy na wózku inwalidzkim, dlatego gra ostatnio tylko na sf.Taką diagnozę postawili mu lekarze chyba z 2 lata temu.

 

Tak, było coś takiego. Ale nikt tu nie mówi o pełnym wymiarze czasowym. 5-10 minut wystarczy, a przecież nie wszystkie drużyny mają na czwórce typowych podkoszowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Augustin nie jest gotowy do gry w nba. .

Że co??Gość który po 2 miesiącach ligi miał bodajże najlepszy stosunek asyst do strat w lidze jest niegotowy do NBA?

Do tego dobry rzutowo i on ball nie broni źle.

Augustin to w porywach roles. Postawienie na niego kosztem Feltona to duży krok w tył dla Bobcats.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Augustin jest młodszy od Millera i lepiej pasuje do Blazers, bo ma rzut z dystansu, więc rozciąga obronę i nie musi mieć cały czas piłki w rękach. Dre i tak prędzej czy później poleci, za rok jest na team option, nie pasuje do Roy'a, którego w zaistniałych okolicznościach ciężko by było korzystnie wymienić.

czyli jednak sie ze mna zgadzasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dupy bylby taki trade. nie wiem po co orlando taki gosc jak diaw. maja turka i chca sie pchac jeszcze w borisa? nic im on nie daje. to juz lepiej s-jaxa z kims od nich wyciagnac. wtedy tez bylby jakis sens brania richardsona przez charlotte bo w tej chwili wydaje sie tam niepotrzebny.

za kontrakt j-richa moga wyciagnac duzo wiecej, np iggy'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Ktoś widzi jakieś pozytywy w takim tradzie? Magic tracą playoffs proven shootera, scoreara i co tam jeszcze chcecie na rzecz francuskiej parówki, którą na centrze będzie ruchał KAŻDY a na PF 70% ligi. No k**** podawać potrafi łał, w końcu tego Magic potrzeba - dobrego passingu od wysokiego, którego NIKT nie podwoi.

 

Ten trejd pociągnie ich w stronę przeciętności. Do tego Arenas pewnie więcej na SG - pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando podobno zainteresowane ściągnięciem borisa diawa z charlotte w zamian za jasona richardsona.

 

http://www.tinyurl.pl?kYvR9p7u

ale to nie Orlando chce Diawa tylko Bobki chca go zaoferowac a to jest roznica. nie wiem po co nam taki pseudo PF no chyba ze dorzucą Jacksona to sie mozna zastanowic. tylko wtedy znowu nam sie natworzy zmiennikow i braknie dla nich minut. Diaw/Bass/Anderson jak to obdzielic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg onetu Magic pozyskaja w styczniu Camby'ego... jesli tak to pewnie za j-richa. jesli za nelsona to bylby dobry ruch ale richardsona bym nie oddawal, jest w cy w po moze pozytywnie zaskoczyc.

po takiej wymianie chyba nikt nie mialby lepszego rezerwowego C od nich... ale za taka kase i w dodatku taki stary? camby + miller za richardsona i ortona by przeszlo ale wtedy nelson juz musi gdzies poleciec. orlando ma jeszcze dobre karty w postaci j-richa i wlasnie nelsona ciekawe tylko czy i jak je wykorzystaja

 

http://hangtime.blogs.nba.com/2010/12/2 ... ef:nbahpt1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.realgm.com/src_wiretap_archi ... _randolph/

 

To by było niesamowite. Tylko jak to miałoby wyglądać??

 

Do oddania na pewno Telfair, którym zainteresowany był NY.

Minesota ma wolnych trochę srodków finansowych, więc pewnie i jakaś gotówka oraz picki, których też udało się jej zebrać kilka?

 

Co Wam się obiło o uszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, także witam wszystkich. Nie wiem czy to odpowiedni dział ale jest związany z wymianą więc..Zastanawia mnie sprawa dlaczego Peja po wymianie do Toronto nie gra prawie wcale(2 mecze, kilka minut?), jakaś kontuzja? Czy po prostu nie ma dla niego miejsca(choć to wydaje mi sie niemożliwe). Może mi to ktoś wyjaśnić?? Interesuje mnie też wasza opinia czy pozostanie w Raptors czy zostanie wymieniony...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, także witam wszystkich. Nie wiem czy to odpowiedni dział ale jest związany z wymianą więc..Zastanawia mnie sprawa dlaczego Peja po wymianie do Toronto nie gra prawie wcale(2 mecze, kilka minut?), jakaś kontuzja? Czy po prostu nie ma dla niego miejsca(choć to wydaje mi sie niemożliwe). Może mi to ktoś wyjaśnić?? Interesuje mnie też wasza opinia czy pozostanie w Raptors czy zostanie wymieniony...??

Peja jest kontuzjowany.

moim zdaniem zostanie do konca sezonu i jego kontrakt spadnie, moze go wykupia. Raps maja spore pole do dzialania ale pewnie nic z tym nie zrobia. ogromny kontrakt Stojakovicia + extension za Bosha + spadajace 5 mln Evansa to jakas tam szansa na wyciagniecie kogos kto jest na wylocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, także witam wszystkich. Nie wiem czy to odpowiedni dział ale jest związany z wymianą więc..Zastanawia mnie sprawa dlaczego Peja po wymianie do Toronto nie gra prawie wcale(2 mecze, kilka minut?), jakaś kontuzja? Czy po prostu nie ma dla niego miejsca(choć to wydaje mi sie niemożliwe). Może mi to ktoś wyjaśnić?? Interesuje mnie też wasza opinia czy pozostanie w Raptors czy zostanie wymieniony...??

Peja jest kontuzjowany.

moim zdaniem zostanie do konca sezonu i jego kontrakt spadnie, moze go wykupia. Raps maja spore pole do dzialania ale pewnie nic z tym nie zrobia. ogromny kontrakt Stojakovicia + extension za Bosha + spadajace 5 mln Evansa to jakas tam szansa na wyciagniecie kogos kto jest na wylocie

Czego można się jeszcze spodziewać od tego zawodnika, najlepsze lata ma już chyba dawno za sobą, oczywiście przy jakimś odpowiednim wykorzystaniu? Chodzi mi tutaj o jakieś konkretne cyferki jakie mógłby jeszcze dostarczać. Powiedziałeś że "pewnie nic z tym nie zrobią" mógłbyś to jakoś rozwinąć? I interesowałoby mnie jeszcze jacy zawodnicy bedą teraz na wylocie? Na kogo Raps powinni "zarzucić sieci", tylko w miarę realnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.