Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Powrót Turkoglu c'mon :lol::lol: Jakikolwiek trejd z NIM jest dla Magic bezsensowny. Po co im oddawać jednego ceglarza żeby potem wyciągnąć jakiegoś innego. Deal z Arenasem czy to Lewis ( lepsza opcja ) czy Carter z kimś tam to jest podjęcie pewnego ryzyka ,ale jeśli to wypali... Wystarczy ,że Gilbert się nie połamie, bo przypuszczam ,że grając w Magic i zaangażowanie będzie większe niż w drużynie ,która prędzej czy później będzie powierzona Wallowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k**** skoro trabia o tym na lewo i na prawo to cos musi byc na rzeczy

 

Dla Wizards dobra wymiana. Arenas jest im w c*** niepotrzebny, poza tym kontrakt Lewisa nieco mniejszy (trzeci rok 10 mln gwarantowany). Tylko jak to ma ostatecznie wygladac to ja nie wiem. Samo Lewis-Arenas jest w miare pozytywne dla nas, tylko nie rozumiem tego, jak Arenas miałby grać obok Nelsona i bronić PG, oprocz tego Carter musiałby zejść na SF... jakbyśmy mieli oddać do tego Gortata to chyba za dużo, poza tym za co niby - Blatche? Bez sensu. Lewis-Arenas bezpośrednio i oba zespoły zyskuja. Ewentualnie McGee za Gortata do tego.

 

Ogólnie gdyby to było samo Arenas-Lewis to cieszyłbym sie w c***, bo zyskujemy Arenasa który może w każdej chwili wystrzelić (choć jakies kolano tez mu moze wystrzelic) a na dodatek nie stracilibyśmy nikogo, kto mógłby uczestniczyć w wymianie za Melo albo Iggy'ego. Ewentualnie mógłby pojść ktoś jeszcze (lepiej nie Gortat) i wciąż mielibyśmy wystarczającą paczke.

 

Niech Anthony powie Netsom że nie podpisze przedłużenia z nimi i w grze zostaja tylko Knicks i Magic. Wysyłamy Cartera, Gortata i kogoś (Bass, Nelson) za Melo i jakiegoś podkoszowca i jesteśmy ustawieni. Nie wiem, co tam Knicks moga wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bast, ale raczej dla magic, bo to oni chca tą wymianą cos ugrać, a wpierdalaja sie tylko w dłuzszy kontrakt agenta.

w ogole ten deal oznaczałby pełny wymiar czasowy Bassa na PF, bo kto tam im jeszcze pozostaje ? Ryan Anderson? w tej sytuacji powinno im zalezec na wcisnieciu pietrusa zamiast MG i zrobic na deskach rotacje Howard/Bass + Gortat, czasem wspierany przez Andersona.

chyba, ze beda handlować vincem i próbowac pozyskac jakiegos pf. ale z suns to raczej nie maja co próbowac, chyba ze chca skopiować ich pomysł z kebabem na 4ce. a moze beda próbowali wciagnac jeszcze Blatche'a ?

 

za to Wizards swietnie uzupelniaja lineup

Mcgee/Blache/Lewis/Young/Wall + Hinrcha, Gortat wyglada juz dosc solidnie i w miare jak zespol, maja obrone pod koszem, gosci do zbiórek, młodego walla, ktory wszystko bedzie napedzal i wsparcie w postaci Kirka, do tego dobrzy 3pt shooterzy w postaci ryska i younga. zdecydowanie bardziej zbilansowany team niz dotychczas, a za 2 lata, jak bedzie wiadomo jak kontuzje walla beda mogli spokojnie zajac sie opylaniem 23mln kontraktu rysia za jakiegos allstara na walizkach.

wg mnie za rok spokojnie moga powalczyc o PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz głośniej się mówi o wymianie z Suns. Ponoć jest obecnie najbliżej.

VC, Gortat (wróciłby do klubu, który go wybrał w drafcie btw) i jednak nie powrót Quentina, a Pietrus <==> JRich, Clark (mówiłem, że u nas pfów od groma, good choice Otis :wink: ) i oczywiście HEDO.

 

I powiem wam, że jeśli to dojdzie do skutku to zajebiście dla PHX. O Carterze mówiłem, że Magic z nim nie mają szans na powalczenie o misia, ale jeszcze bardziej denerwuje mnie Richardson. Jak mu idzie to super, ale ma zbyt duże wahania formy. I w Suns jest Nash, a nie Nelson.. :roll: Gortat, wiadomo - większa rotacja pod koszem, obrona pomalowanego, zbiórki, bloki, dość Hedo na pf. I jedyny Polak w NBA w ukochanym klubie. k**** CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ? :D i zostaje Pietrus. Też zajebiście go lubię. Atletyczny, dobry obrońca, z dobrym rzutem, biega do kontr. Idealnie pasuje do Suns.

Nash/Dragic

Carter/Pietrus

Hill/Dudley/Childress (jeszcze z nim bym coś zrobił. ewidentnie jednak niepotrzebnie podpisany)

Frye/Gortat/Warrick

Lopez/Gortat/Frye

 

fajnie to wygląda. zaraz robię trade'a w NBA 2K11 i testuje jak w praktyce wyjdzie :mrgreen:

 

http://sport.wp.pl/kat,1809,title,Marci ... omosc.html

wg Kwiatkowskiego to juz pewne! ZAJEBIŚCIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arenas - Lewis nie jest taki głupi. Tylko i wyłącznie te drużyny mogą się wymienić tymi kontraktami. Zamiana jednego beznadziejnego na drugi, ale....

 

Lewis daje dupy w Orlando, trzeba szukać czegoś innego.

 

Arenas przy Wallu jest zbędny. Z dwojga przepłaconych frajerów do Walla bardziej pasuje Lewis, bo nie zajmuje jego miejsca na boisku.

 

Po c*** Orlando Pizdoglu to nie wiem. Koszykarsko, finansowo, k**** nie wiem :roll:

 

Zrzucają kontrakt Lewis biorę Arenas, zrzucają Cartera biorą Richardsona , zrzucają Gortata biorą Hedo. Nie widzę sensu. Dalej płacą circa 100 mln za drużynę bez szans na mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wygląda. zaraz robię trade'a w NBA 2K11 i testuje jak w praktyce wyjdzie :mrgreen:

ZAJEBIŚCIE

Bo to wygląda faktycznie jak trade żywcem wzięty z NBA2k11 :lol:

 

Dokładnie podzielam zdanie Mala - jak kapuję jeszcze deal Ryśka za Gila tak zupełnie - sportowo, finansowo - nie pasuje mi układanka po stronie MAgic. Bo dla Suns to jest jak "finger of God" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jakis trejd za Nelsona to w Portland mogliby z niego zrobic uzytek. no i oddamy goscia ktory moglby byc naszym killerem do innej konferencji wiec pasuje. dwa nazwiska Camby i Przybilla (niestety nie wiem co teraz graja)

no i moze jednak Denver??? pakiet Nelson Richardson za Anthonego. ten trejd powinien byc priorytetem ale jak nie wypali powinnismy byc wczesniej ustawieni z inna druzyna

 

Arenas

Redick

Anthony/Turkoglu

Bass

Howard

 

vs

 

Jameer/Gilbert

Richardson

Turkoglu

Bass

Howard

 

jeszcze powinno sie cos dziac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fajnie to wygląda. zaraz robię trade'a w NBA 2K11 i testuje jak w praktyce wyjdzie :mrgreen:

ZAJEBIŚCIE

Bo to wygląda faktycznie jak trade żywcem wzięty z NBA2k11 :lol:

 

Dokładnie podzielam zdanie Mala - jak kapuję jeszcze deal Ryśka za Gila tak zupełnie - sportowo, finansowo - nie pasuje mi układanka po stronie MAgic. Bo dla Suns to jest jak "finger of God" :roll:

na realGM pisali ze tego trejdu nie da sie zrobic bo Magic w 2k11 sie nie zgadzaja nawet bez picku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie dwa lata kontraktu arenasa to opcja zawodnika.

w wizz pewnie by przyklepał ale może się dogadał z otisem?

za rok lockout, to może być bardzo dobra wymiana dla magików

LOL

nie wykorzystanie player option oznaczałoby dla niego stratę ok 30 mln usd [zakładam optymistycznie, że nowy kontrakt dawałby mu ok. 5mln rocznie]

 

więc nie, wcale nie dogadał się z Otisem, bo po co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wraca dyskusja Carmelo, a Nets. Nuggets dostaliby prawdopodobnie Favorsa oraz Murphy'ego. Ciekawie byłoby w wakacje jeśli Carmelo uciekłby do innej drużyny, a na pewno stać go na taką akcję :mrgreen:

Nets nie wezmą Melo jeśli nie zgodzi się podpisać extension, to chyba oczywiste. Poza tym jako fan NJ nie jestem przekonany czy to byłoby dobre posunięcie, oddawanie Favorsa za Carmelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co Nets uwzieli sie tak na Carmelo. I on i Harris potrzebuja pilki, a jak oddadzą Favorsa to pod koszem zostaje m tylko lopez i humphries takze cały c***

 

powinni spokojnie poczekac na rozwój Brooka i Favorsa i moze za jakis czas uderzać po paula, albo kto tam sie na rynku pojawi. mi melo w tej chwili pasowalby najlpeiej do magic, ale to juz raczej niemozliwe, ewentualnie do nix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie dwa lata kontraktu arenasa to opcja zawodnika.

w wizz pewnie by przyklepał ale może się dogadał z otisem?

za rok lockout, to może być bardzo dobra wymiana dla magików

LOL

nie wykorzystanie player option oznaczałoby dla niego stratę ok 30 mln usd [zakładam optymistycznie, że nowy kontrakt dawałby mu ok. 5mln rocznie]

 

więc nie, wcale nie dogadał się z Otisem, bo po co ?

bo to dziwny człowiek

bo może mu zależeć na wygrywaniu bardziej niż na kasie

bo żeby walczyć o mistrzostwo trzeba coś poświęcić

bo czasy sie zmieniają i po tym co zrobił lejbron i Bosh i Wade NBA nie będzie już wyglądała jak przed

bo nowe CBA

bo czasem lepiej sie gra bez bagażu kontraktu na plecach a on i tak swoje zarobił

tak sobie strzelam, a kto wie co on zrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.