Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

I interesowałoby mnie jeszcze jacy zawodnicy bedą teraz na wylocie? Na kogo Raps powinni "zarzucić sieci", tylko w miarę realnie?

Na AK47. Umie bronić i jest biały. Chociaż też raczej nie wejdzie z własnej woli na pokład tonącego statku

Chyba nie dadzą rady :roll: AK powtarzał wielokrotnie, że albo Jazz albo Europa/Rosja. Tu nie jest kwestia nawet tonącego okrętu, ale AK O'Connor trzyma w rękawie jako ostatni nasz atut czyli spadające 17.8 bańki :shock: Albo tym pohandluje albo wykorzystamy go do końca i zaproponujemy Andriejowi jakieś 5-8 mln/y ku obustronnemu zadowoleniu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I interesowałoby mnie jeszcze jacy zawodnicy bedą teraz na wylocie? Na kogo Raps powinni "zarzucić sieci", tylko w miarę realnie?

Na AK47. Umie bronić i jest biały. Chociaż też raczej nie wejdzie z własnej woli na pokład tonącego statku

Chyba nie dadzą rady :roll: AK powtarzał wielokrotnie, że albo Jazz albo Europa/Rosja. Tu nie jest kwestia nawet tonącego okrętu, ale AK O'Connor trzyma w rękawie jako ostatni nasz atut czyli spadające 17.8 bańki :shock: Albo tym pohandluje albo wykorzystamy go do końca i zaproponujemy Andriejowi jakieś 5-8 mln/y ku obustronnemu zadowoleniu :roll:

Fakt, zapomniałem że nie tylko Toronto kolekcjonuje białych zawodników :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK,Okur, Fesenko, Hayward. wymień mi więcej białych w Jazz.

Zakładając, że Turek to biały :wink: Dobra, żartowałem... :P

 

A poważnie - paul, ok ale zawsze byliśmy tak postrzegani 8) BTW - sezon 2009/10, zastąp Haya Koverem, dodaj Harpa i Kufousa, luknij na drafcik no i wypisz wymaluj "white power in the Bay of Salt Lake" :mrgreen:

 

Podobno Deron jest biały :mrgreen:

O,o,o Boowka - zaczyna się dyskusja jak sprzed lat pod hasłem: "Czy Jason Kidd jest biały :?: :lol: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k****, znowu rozkmina w ilu procentach ktoś biały. Gość jest pomieszany dokładnie pół na pół więc nie jest ani taki ani taki, mieszańcem jest, mulatem, face it k**** wreszcie.

 

 

Mind-blowing quote of the day, via a tweet from Zach McCann: Gilbert Arenas to JJ Redick: "We're the two best white shooters in the NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważcie ,że zawsze to kobieta jest biała a koleś czarny . w Anglii w mieszanych parach 80% to biała-czarny a 20% biały-czarna.

ciekawe,prawda?

Biała żona ma na celu podwyższyć status społeczny czarnego, a na odwrót to juz nie działa, więc i chętnych białych samców mniej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważcie ,że zawsze to kobieta jest biała a koleś czarny . w Anglii w mieszanych parach 80% to biała-czarny a 20% biały-czarna.

ciekawe,prawda?

Biała żona ma na celu podwyższyć status społeczny czarnego, a na odwrót to juz nie działa, więc i chętnych białych samców mniej ;]

 

ja myślałem że to raczej chodzi o sztangi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.