Skocz do zawartości

Trades & Rumors - Season 2010/2011


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

xamel, tez mysle, ze jesli jest w lidze gosciu, ktory zrezygnowalby z takich pieniedzy, to jest to wyłącznie arenas...

on poważnie myślał o emeryturze jak nie mógł wrócić po kontuzji a to sie wiąże chyba ze strata kasy.

zreszta już raz wziął mniejszy kontrakt, wizz proponowali mu chyba 16 mln wiecej.

te 16 milionów po podzieleniu uszczesliwiloby zapewne na całe życie tych użytkowników tego forum którzy są odpowiedzialni za 80% ruchu na tym forum.

fcuk, powinnismy go nienawidzic, mógłbyl wziąć ta kasę i ja nam dać.

ty arenasie jeden! tyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xamel, tez mysle, ze jesli jest w lidze gosciu, ktory zrezygnowalby z takich pieniedzy, to jest to wyłącznie arenas...

on poważnie myślał o emeryturze jak nie mógł wrócić po kontuzji a to sie wiąże chyba ze strata kasy.

 

nie, nie wiąże się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, RW ponoć nie dostanie całej kaski.

linki ? źródła ?

 

p.s. pewnie jest to możliwe, bo w NBA mimo całego salary cap dużo rzeczy jest możliwe - ale w ogólności fakt zakończenia kariery przez zawodnika nijak nie wpływa na to, czy kasa z kontraktu jest mu wypłacana czy też nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszę

 

 

http://www.redsarmy.com/home/2010/06/wh ... igure.html

 

 

When a player is under contract, he's expected to show up at the team's training camp and be available for the season. That's what the team is paying him for. If the player decides he's ready to hang 'em up before his contract is over – like Rasheed Wallace – he can file retirement papers with the league. But he doesn't get to walk away from the game and keep earning his salary. If he retires, then he forfeits any remaining salary, and the salary comes off the team's books.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszę

 

 

http://www.redsarmy.com/home/2010/06/wh ... igure.html

 

 

When a player is under contract, he's expected to show up at the team's training camp and be available for the season. That's what the team is paying him for. If the player decides he's ready to hang 'em up before his contract is over – like Rasheed Wallace – he can file retirement papers with the league. But he doesn't get to walk away from the game and keep earning his salary. If he retires, then he forfeits any remaining salary, and the salary comes off the team's books.

 

hmmm, wygląda na to że żyłem w błędzie, jak będe miał chwilę czasu to pogoogluję i postaram się wyjaśnić sprawę do końca

 

nie żebym to uważał za koronny argument w dyskusji, ale na hopsiupie sheed figuruje w zestawieniu salary bostonu do 2012 włącznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszę

 

 

http://www.redsarmy.com/home/2010/06/wh ... igure.html

 

 

When a player is under contract, he's expected to show up at the team's training camp and be available for the season. That's what the team is paying him for. If the player decides he's ready to hang 'em up before his contract is over – like Rasheed Wallace – he can file retirement papers with the league. But he doesn't get to walk away from the game and keep earning his salary. If he retires, then he forfeits any remaining salary, and the salary comes off the team's books.

 

hmmm, wygląda na to że żyłem w błędzie, jak będe miał chwilę czasu to pogoogluję i postaram się wyjaśnić sprawę do końca

 

nie żebym to uważał za koronny argument w dyskusji, ale na hopsiupie sheed figuruje w zestawieniu salary bostonu do 2012 włącznie

z tym ze sallary schodzi z ksiazek klubu chyba chodzi o to, ze klub mu nie musi płacic, ale w sallary zostaje.

 

tak jak sheed figuruje w payrollu celtics, tak wczesniej pamietam chocby allan houston figurował w sallary knicks (kontrakt chyba mial w granicach 18-20 baniek jesli sie nei myle), mimo zakonczenia kariery. chyba tylko portland udało sie na dobre pozbyc Dariusa Milesa, ale on zrobił im psikusa i wrócił na kilka spotkan do Grizz, co spowodowało ze znowu pojawił sie w payrollu Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Magic have asked the Knicks about the availability of Turiaf, offering point guard Chris Duhon in return, according to a Fanhouse report out of Orlando. Duhon played the past two seasons with the Knicks -- who are known to be looking for a backup for Felton -- before signing with the Magic this summer.

Otis jest zdesperowany widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czy otis kalkulowal, ze wlasnie oddaje backup dwighta, czy dopiero po transferze to do niego dotarlo, ze magic sa w dupie w tej kwestii??

 

larry brown zrezygnowal. nie dziwie mu sie. jego zespol pozbawiono jedynki i pozostawiono z gosciem, ktory powinen byc maximum backupem pg w tej lidze. nie zatrzymano chandlera. nie wiem co jordan robi ale jezeli oczekuje zwyciestw to musi zaczac dzialac a sprawa nie jest prosta, bo jedyny gosc, ktory ma jakas wartosc to lider druzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Larry Brown odchodzi z Bobacts. Zapraszamy na Florydę...chociaż w takim wieku pewnie nie chciałoby mu się już użerać z LJem i spółką.

Ale przychodzi "facet z jajami" czyli Paul Silas 8) Super :)

 

Edit: dokładnie bb2, już wczoraj pisali na różnych "haipach", że Jordan powinien się zastanowić, bo nie da się "zjeść ciastka i mieć ciastko" bo kwestia jego miernego zaangażowania w sprawy klubu zaczyna mierzić nawet tych nielicznych fanów "Bobków"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

larry brown zrezygnowal. nie dziwie mu sie. jego zespol pozbawiono jedynki i pozostawiono z gosciem, ktory powinen byc maximum backupem pg w tej lidze.

W LA jest to samo przecież. :) Augustin wcale nie jest taki słaby. W pewnym momencie miał chyba nawet najlepszy wskaźnik asyst do strat w lidze. Ogólnie statystycznie nie wygląda gorzej od Feltona z ubiegłego sezonu, a broni też nieźle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakoś dziwnie złożyło się, że wraz z odejściem Feltona(Chandlera?) z drużyny uszło powietrze... W zeszłym sezonie imponowali mi energią, walecznością... Teraz są pokryci jakimś zimowym korzuszkiem, nie wiem co się z nimi stało. Z fajnych walczących chłopów, zdeterminowanych wystarczająco, żeby ograć każdego w lidze stali się taką bandą mało finezyjnych kołków drewnianych... Szkoda, wielka szkoda.

Teraz są tak naprawdę w wielkiej dupie są, a nikt się nimi nie zajmuje. Zostali zawieszeni w takiej przestrzeni ni to PO ni to loteria. O tradach jakoś nic nie słychać, a przecież jest tam paru wartościowych zawodników, G-Force, Diaw, Jackson.

O, właśnie... G-Force gra bez ognia, pamiętacie pierwszą ćwiartkę poprzedniego sezonu? Był wtedy w top3 zbierających ligi, co prawda bo grał jako pf, ale co się z nim stało?

Tak samo oczekiwałem jakiegoś postępu od Tyrusa Thomasa. Wydawało mi się, że szybko się odnajdzie wśród Bobków, tymczasem nic... Atleta z niego przecież wybitny.

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde przecież Tyson Chandler był tam najważniejszym gościem od obrony a zamiana Feltona na gościa niegotowego do gry w nba musiała się tak skończyć. Larremu się nie dziwię bo on spokojnie mógłby prowadzić jakiś dobry zespół i walczyć z nim o misia(Orlando, Miami, Atlanta). Teraz tylko ciekawe czy w tym sezonie ktoś mu zaproponuje posade czy w lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde przecież Tyson Chandler był tam najważniejszym gościem od obrony

 

Tylko że Chandler obecnie, a Chandler z zeszłego sezonu to dwaj różni gracze

 

 

Wszyscy reagują tak, jakby to Brown miał dość, a ja nie jestem co do tego przekonany, bo dla mnie to trochę wyglądało, jakby zawodnicy też mieli go dość. Generalnie Larry to jest człowiek na krótki okres czasu. Szybko zniechęca do siebie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.