Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

14-23 nie ma tragedii zgadzam się

ale z takimi cyferkami bilans ten powinien być znacznie lepszy

wyobraź sobie że rondo notuje cyferki na poziomie collisona co mecz i celtics mają tak słaby bilans? chyba raczej nie realne

 

chodzi o to , że collison jest mocno przeceniany ze względu na cyferki jak kręcił w tym sezonie, a niewiele osób widziało mecze hornets bo poprostu nie było co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa że w przypadku collisona nie można mówić o supporcie

bo tam nie było żadnej gwiazdy jak paul był kontuzjowany

jak już to collison był supportem dla westa

Tak z tym westem co to dopiero się rozkręcił na ostatnią ćwiartkę rs, bardzo dobry przykład.

14-23 nie ma tragedii zgadzam się

ale z takimi cyferkami bilans ten powinien być znacznie lepszy

wyobraź sobie że rondo notuje cyferki na poziomie collisona co mecz i celtics mają tak słaby bilans? chyba raczej nie realne

 

chodzi o to , że collison jest mocno przeceniany ze względu na cyferki jak kręcił w tym sezonie, a niewiele osób widziało mecze hornets bo poprostu nie było co oglądać.

Nie no jasne sam rukas pg pociągnie drużynę pewnie do mistrza powinien ja zaprowadzić to by cię przekonało :? Ja widziałem dwa mecze vs. Jazz i w obu był najlepszym graczem, i to raz wchodzac za Paula z łąwki, a w tym drugim spotkaniu bez histori bo NOH je gładko przerypało był jedynym gościem któremu coś na boisku się udawało i który cokolwiek robił na nim pożytecznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale buła, zerknij sobie z kim NOH przegrywali a nie powinni z Collisonem w S5. GSW, PHI może MIL i MEM. Reszta to drużyny lepsze bądź dużo lepsze. To co mieli wygrać wygrali (plus wytargali ORL i BOS) co mieli przegrać przegrali (z wyjątkiem tych co wymieniłem). Trudno oczekiwać, żeby pierwszoroczny PG prowadził zespół tak jak Paul. Popatrz na Evansa, Curry'ego (nawet Jennings bez Boguta pewnie by podobny bilans wykręcił) też nic nie wygrali, ale nie taka póki co ich rola. Liczy się to jak się Collison zaprezentował indywidualnie, na wygrywanie jeszcze przyjdzie czas, miejsce i okoliczności...

 

Aha, ładnie Stephenson zaczyna karierę ;) . Szkoda, bo coraz bardziej wygląda że będzie drugi Williams...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko się zgadza

ja nie wymagam od collisona żeby prowadził zespół do PO

tylko po tej serii meczów gdzie notował świetne statystyki wielu zobaczyło w nim już gwiazdę , lidera i chcieli wymieniać Paula bo jest collison.

Paul to franchise player

Collison to jak narazie solidny rozgrywający

 

trzeba by było obejrzeć wszystkie mecze collisona zeby zobaczyć jak notowal/nabijał sobie te cyferki, tzn w jakich meczach

ja widziałem ze 4 mecze. każdy schemat był taki sam - do przerwy 20,30 w pizde i collison szalał w drugiej połowie kiedy było juz po meczu.

 

teraz wszyscy piszą że indiana wygrała ten 4 team trade bo wyciągneli collisona, teraz sie podniosą, w końcu ma kto prowadzić indianę do zwycięstw.

może i tak będzie kiedyś, może w tym sezonie ale po tym sezonie nie ma podstaw do wyciągania tak daleko idących wniosków.

 

jeszcze raz powtarzam, lubie collisona od czasów UCLA ale jeszcze długa droga przed nim zanim zostanie kimś chociażby na miarę tonego parkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po tej serii meczów gdzie notował świetne statystyki wielu zobaczyło w nim już gwiazdę , lidera i chcieli wymieniać Paula bo jest collison.

Paul to franchise player

Collison to jak narazie solidny rozgrywający

Zajebiste uogólnienie czy było głośno o tym żeby wymienić paula dopóki nie wyciekły plotki że nie jest zadowolony z sytuacji w klubie? Klub oszczędza i nie wzmacnia zespołu, największa gwiazda jest niezadowolona plus podczas nieobecności paula okzauje się że collinson nieźle sobie radzi a jak na rokasa można powiedzieć bardzo dobrze. Zdziwiłbym się gdyby nie było o tym głośno. Na chwilę obecną hornets ucieli spekulacje ale jak nie bedzie wyników czytaj hornets beda dostawac po pizdzie to szybko to wróci.

 

trzeba by było obejrzeć wszystkie mecze collisona zeby zobaczyć jak notowal/nabijał sobie te cyferki, tzn w jakich meczach

ja widziałem ze 4 mecze. każdy schemat był taki sam - do przerwy 20,30 w pizde i collison szalał w drugiej połowie kiedy było juz po meczu.

Zajebiście z 23 przegranych meczy miałeś 4 w których był taki przebieg ale może w 19 innych był zupełnie inny? a już napewno w wygranych 14. Skład był jaki był. Bilans Paula w tym sezonie z tym składem to 23-22 a mówimy o franchise playerze.

 

teraz wszyscy piszą że indiana wygrała ten 4 team trade bo wyciągneli collisona, teraz sie podniosą, w końcu ma kto prowadzić indianę do zwycięstw.

może i tak będzie kiedyś, może w tym sezonie ale po tym sezonie nie ma podstaw do wyciągania tak daleko idących wniosków.

Przesadnego jarania się collinsonem też nie rozumiem ale indiana polując na rozgrywajka za kończący się kontrakt dostaje perspetkywicznego gracza na tą właśnie pozycjie. Jak dla mnie wyszli na tym najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociażby Tonego? Cóż jeśli Collinson zostałby kimś kogo można porównywac do TP to już by była spora niespodzianka dla mnie bo osobiście mnie chłopak nie zachwyca specialnie. Tony ma mvp finals, 3 tytuły i wchodzi w prime wiec powinien grac zajebiscie. To nie jest k**** jakis Ridnour czy Kirk tylko allstar nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilans Paula w tym sezonie z tym składem to 23-22 a mówimy o franchise playerze

nie zapominaj ze on mial wsparcie w postaci collisona z lawki, a collison nie mial kogos takiego jak paul byl kontuzjowany :)

chociażby Tonego? Cóż jeśli Collinson zostałby kimś kogo można porównywac do TP to już by była spora niespodzianka dla mnie bo osobiście mnie chłopak nie zachwyca specialnie. Tony ma mvp finals, 3 tytuły i wchodzi w prime wiec powinien grac zajebiscie. To nie jest k**** jakis Ridnour czy Kirk tylko allstar nie?

patrzysz na parkera przez pryzmat jego indywidualnych osiagniec w swietnym systemie i nagrod jakie zarobil niz to jak naprawde sobie radzi. o klasie parkera moze mowic wiele to, ze byly plotki o oddaniu go jak hill pokazal sie z niezlej strony.

i nie obrazaj kirka stary bo w innej druzynie niz bulls(majacej system i nie majacej kogos takiego jak rose na pg) bylby waznym graczem pierwszopiatkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by było obejrzeć wszystkie mecze collisona zeby zobaczyć jak notowal/nabijał sobie te cyferki, tzn w jakich meczach

ja widziałem ze 4 mecze. każdy schemat był taki sam - do przerwy 20,30 w pizde i collison szalał w drugiej połowie kiedy było juz po meczu.

 

które to były mecze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które to były mecze?

Któreś na pewno by się znalazły :)

Paul to franchise player

No tylko nie ustrzeliła go ta co trzeba drużyna, pomyśleć że już się szykował do Utah już tutaj butki czyścił a tu oni takiego wała i biorą Willa, musieli kórcze w CP dostrzec coś nie franchisowego ostatecznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociażby Tonego? Cóż jeśli Collinson zostałby kimś kogo można porównywac do TP to już by była spora niespodzianka dla mnie bo osobiście mnie chłopak nie zachwyca specialnie. Tony ma mvp finals, 3 tytuły i wchodzi w prime wiec powinien grac zajebiscie. To nie jest k**** jakis Ridnour czy Kirk tylko allstar nie?

patrzysz na parkera przez pryzmat jego indywidualnych osiagniec w swietnym systemie i nagrod jakie zarobil niz to jak naprawde sobie radzi. o klasie parkera moze mowic wiele to, ze byly plotki o oddaniu go jak hill pokazal sie z niezlej strony.

i nie obrazaj kirka stary bo w innej druzynie niz bulls(majacej system i nie majacej kogos takiego jak rose na pg) bylby waznym graczem pierwszopiatkowym

A gdyby KB poszedł z 1 pickiem a nie "Answer" to dzisiaj twój idol rzucałby ręczniki w WNBA. Indywidualnych osiągnięc w systemie świetnym. W sumie masz rację, więc Stockton to też dupa nie gracz bo też jego dobra gra wynikała z dobrego systemu. W sumie jestem głupi, że patrzę pod pryzmatem jego osiągnięc, w które miał niebagatelny wkłąd(podkreślmy niebagatelny) bo tytuły osiągane przes Spurs są jego zasługą również. Jest jednym z najlepszych pg obecnie w lidze. CP3, D-will, Rondo, Rose, Nash, Arenas, TP iiiiiii??? Człowieku czy ty w ogóle potrafisz powiedziec o kimś spoza LAL, że jest dobry? Co do dyskusji o trejdzie TP- ma ostatni rok kontraktu i możnaby za niego wyciągnac trochę, żeby odświeżyc skład i sam uważam, że to dobry pomysł ale jak czytam takie farmazony to mnie ch*j strzela bo jak ktoś piszę o TP jakby to był przeciętniak bo gra w dobrym systemie. Co chcesz udowodnic?

 

Gra w dobrym systemie? No gra.

Miał dobrych kolegów, którzy mu pomagali i najlepszego PF w historii? No miał.

Miał jednego z najlepszych trenerów? No ma.

Jest przeciętnym rozgrywającym? Nie jest. Jest opór 1, który w PO pokazywał zawsze jaja.

 

Ja wiem, że dla ciebie Derek Fisher go zjada bo on przecież k**** gra w trójkątach w LAL, więc nie pogadasz. Ja nie mówię, że jest jakiś superstar czy ever ale trochę dystansu w końcu i może obiektywnego spojrzenia na ludzi spoza Los Angeles bo akurat Tony Parker to ktoś kto już osiągnął dużo a jak zostanie w SAS albo pójdzie do jakiegoś contendera to osiągnie jeszcze więcej i tyle. Możesz sobie pierdolic jaki to świat jest niesprawiedliwy, że on gra w dobrym systemie a Kirk się zmarnował- no zmarnował się podobnie jak Iverson, KG i tysiące innych ale o co tak gadac? Na dzien dzisiejszy Kirk jest fajny a TP jest zajebisty. Dziękuje dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie Derek Fisher go zjada bo on przecież k**** gra w trójkątach w LAL

nigdy nic takiego nie napisalem, ani nawet tego ze fish jest zajebisty i ze zjada jakiego kolwiek s5 pg w lidze. poza tym nie uzylem jego nazwiska w porownaniu z parkerem, to ty go przywolujesz

może obiektywnego spojrzenia na ludzi spoza Los Angeles

nie brakuje mi tego ale ty potrafisz znalezc tylko te fragmenty w ktorych ktos mi sie nie podoba, to twoj problem nie moj.

czy ty w ogóle potrafisz powiedziec o kimś spoza LAL, że jest dobry?

potrafie.

parker jest dobry ale nie bardzo dobry.

nie napisalem o nim nigdzie ze jest przecietny co probujesz mi wmowic podobnie jak to ze uwazam fisha za top pg

Dziękuje dobranoc

na zdrowie, dobranoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug espn carmelo opusci denver, wg nich oczywiscie ma trafic do NY, i chyba juz teraz mozna otwarcie powiedziec ze jesli nie przyjmie kontraktu nuggets to idzie do NY, tylko pytanie czy lepiej dla denver jest ugrac z nim jeszcze jeden sezon, czy od razu go spylic za jakies talenty, choc nie wiem czy do wymian nix moze wlaczyc tych z GSW juz teraz. Pewnie okaze sie ze denver bedzie ciagle wierzyc ze ich pupilek zostanie ale nie wiem czy warto powielac czyny toronto, clevland, i czekac do ostatniego momentu by tylko dostac wyjatek i pick. Do tego parker/cp3 i jakos top3 east za bardzo nie ucierpi bo w 2012 boston zaczyna przebudowe a na ich miejsce wskakuje nix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Knicks are reportedly willing to trade Danilo Gallinari as the centerpiece of a package to acquire Carmelo Anthony.

 

During his Tuesday show on ESPN Radio in New York, Michael Kay cited sources in reporting that the Knicks will offer Gallinari, a future first-round pick and Eddy Curry in a bid to acquire Carmelo Anthony from Denver.

 

Curry's contract would be needed to work to make the trade work under the salary cap.

jicha, czas zaczac licytacje,propozycje, plotki, i ostatecznie next Decision, ktora od poczatku jest ustawiona.

gallo za melo

yy

carter za melo

k****

kobe za melo

ten...

paul za melo

y

deng za melo

...

lebron za melo

aasom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie więcej plotek bo Melo chce iść do NY i tylko oferty od NY mają jakieś szansę powodzenia. Inaczej za rok jako fa trafia do Knicks. A dla Denver chyba nie byłaby to zła opcja? No bo mogą powalczyć o finał w tym roku i za rok zostać z niczym, albo dostać fajnego Danilo i spadającego Edka i jakoś się przebudowywać. Nie wierzę żeby Melo przedłużył z Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.