Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

'Chyba, że by się dało kogoś z trójki Dahntay-Rush-MikeD puścić np. z Solomonem za jakiegoś PF'a, chociaż nie widzę nikogo kto by się specjalnie nadawał. Można poczekać.'

 

ja tam u samego Kahna widzę ze czterech ; )

 

co do gry DC to od razu zastrzegam że nie widziałem żadnego meczu, ale warto zwrócić uwagę na dwie rzeczy.

 

1. Taktyka NOH już od jakiegoś czasu ustawiona jest tak aby maksymalnie ułatwić życie rozgrywajkowi (czyli CP3), pod niego idzie większość zagrywek, są przez lata wyćwiczone schematy, dlatego prawdopodobnie wstawiając tam jakiegokolwiek przyzwoitego PG, będzie on robił ładne statsy, tym bardziej że:

2. Przeciwnicy już nie koncentrują się na powstrzymaniu go, wolą odciąć groźniejszych graczy niż jakiegoś rookasa, a on niech sobie trochę pogra (co w pewnym stopniu potwierdza bilans)...

 

niemniej dobra wymiana na najbliższy sezon zarówno Indy jak i NOH, dobra też dla pozostałych zespołów biorąc pod uwagę ich sytuację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lorak

czekam żebyś napisał ile z tych meczów hornets wygrali

 

i dziwne że oceniając poziom gry jednego zawodnika nie bierzesz pod uwagę tego jaki ma wpływ na wyniki drużyny, czy potrafi ich poprowadzić do zwycięstwa czy chociaż jego gra przyczynia się w dużym stopniu do wygranych.

znowu zaczynasz z tymi swoimi cyferkami.

 

hornets z Paulem rookiem ocierali się o PO

collison nabijał cyfry jakby był magiciem, ale bilans wygranych miał jak tony delk

 

ja nie krytukuje collisona. bo lubie gościa od czasów ncaa ale troche się opanujcie bo koleś przez pół sezonu miał mega cyfry jak grał akcje gdzie piłke trzymał przez 20s akcji, a jego drużyna spadała coraz niżej.

 

lorak

 

ja nie wiem co ty chcesz udowodnić?

może powiedz to będe wiedział o czym pisac bo tak narazie to rzuciłes jedno zdanie i dałeś pole do wyżerki dla miszczów

chcesz udowodnić że collisona jest dobry? no jest dobry

że pacers zrobili dobra wymianę? no zrobili

że hornets zjebali? nie zjebali

że collison będzie prowadził pacers do PO? nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lal - 3 mecze (21 mpg), 14.3 ppg, 3.7 apg, 2 rpg, 55.6 FG%, 100 FT%

bardzo ciekawa statystyka, bo zazwyczaj takie szybkie sk****syny na pg graja dobre mecze przeciwko lal :) tutaj obraz znieksztalca stosunkowo mala liczba minut. jak bylo przeciwko pieciu pozostalym druzynom ktore zostaly podane? ile minut gral srednio zeby wypracowac te statystyki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lal - 3 mecze (21 mpg), 14.3 ppg, 3.7 apg, 2 rpg, 55.6 FG%, 100 FT%

bardzo ciekawa statystyka, bo zazwyczaj takie szybkie sk****syny na pg graja dobre mecze przeciwko lal :) tutaj obraz znieksztalca stosunkowo mala liczba minut. jak bylo przeciwko pieciu pozostalym druzynom ktore zostaly podane? ile minut gral srednio zeby wypracowac te statystyki?
Sprawdziłem z ciekawości :

vs Milwaukee- 39:12

vs Orlando- 46:08

vs Charlotte 43:47

vs Cavs 37:11

vs Boston 41:33

czyli sporo więcej minut niż w meczach z Lakers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak sie spodziewalem i tak zrobil nam zamieszanie, mimo ze gral prawie dwa razy krocej niz przeciwko reszcie ekip to statystyki mial nie najgorsze w tych meczach z nami w stosunku do reszty... no ale po to sprowadzono blake'a barnesa i zatrzymano browna zeby czesciowo ograniczyc takie szalenstwa w przyszlym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie zdrowi Hornets mają takie same szanse na skończeniu nawet na drugim miejscu na zachodzie jak reszta drużyn. Mają też wygasający kontrakt Stojaka więc kto wie też jakie okazje pojawią się w lutym

Co się będziesz ograniczał dawaj ich od razu na nr1, młodzi są pryków z La łatwo pykną :)

ale Indy, jakby na to nie spojrzeć oddała sporo i została im bida pod koszem, albo może lepiej powiem została im bida pośród wysokich... :mrgreen:

 

Ty chyba meczów Pacers to nie widziałeś za dużo, gdybyś widział choć kilka to byś wiedział że strata Murphyego już sama w sobie liczy się jako zysk dal drużyny, tego kolesia nijak nie da się nazwać jaką kol wiek pomocą pod koszem, a te jego trójki są o kant d. bo nie taka jest jego rola w ekipie, przy nim Memo wyrasta na niewiadomo jaką opokę pod koszem bo chociaż do cholery próbuje coś pograć. Reasumując oddanie Murphyego za Colinsona to tak jak gdybyś teraz Redda puścił w transakcji za Duranta, dostajesz coś wartościowego za nic praktycznie.

dziwne że oceniając poziom gry jednego zawodnika nie bierzesz pod uwagę tego jaki ma wpływ na wyniki drużyny, czy potrafi ich poprowadzić do zwycięstwa czy chociaż jego gra przyczynia się w dużym stopniu do wygranych.

znowu zaczynasz z tymi swoimi cyferkami.

 

hornets z Paulem rookiem ocierali się o PO

collison nabijał cyfry jakby był magiciem, ale bilans wygranych miał jak tony delk

Co ty chcesz od Delka mi powiedz na początek, odpowiedz już właściwą dostałeś ale wrzucę swoje 3 grosze, po pierwsze to ja pamiętam że NOH zaczęli dopiero wygrywać w zeszłym sezonie kiedy Paulina została wyautowana i Colinson zaczął grać, do tego momentu Hornets prezentowali się dosyć kiepsko, więc o jakim my tu wpływie na kogo kolwiek mówimy, nie wiesz czy Colinson rukaskiego sezony nie miał by lepszego od Paula, bo nie cofniemy czasu i nie podmienimy graczy aby to sprawdzić, możemy tylko gadać o zeszłym sezonie a w tym pozwole sobie twierdzić że Colinson miał bardziej pozytywny wpływ na losy swojej ekipy niż Paul, często nawet wchodząc z ławki co też zapewne nie ułatwiało mu sytuacji

ja nie krytukuje collisona. bo lubie gościa od czasów ncaa ale troche się opanujcie bo koleś przez pół sezonu miał mega cyfry jak grał akcje gdzie piłke trzymał przez 20s akcji, a jego drużyna spadała coraz niżej.

Totalny absurd bo jak mówiłem przy nim zaczęli lepiej grać, właściwie można by dac sobie spokój z tym co mówisz na ten temat po takiej wypowiedzi, ale co mi tam szkodzi :) Można obydwu porównywać tylko przez pryzmat ich gry w NBA i tutaj gadanie że Paul to 2 sezony temu prawie MVP był nie ma żadnego znaczenia, stan na dzisiaj jest taki że chłopak nie jest już nr1 pg w lidze i że nawet w swojej drużynie gorzej się sprawdza niż młodziak z cali, plus zdrowia też jak widać fenomenalnego nie ma.

 

Nie wiem czy finalnie Colinson będzie takim wyjebistym pg jak to pokazał startując w NOH, ale niema co deprecjonować jego umiejętności dlatego że Paul jest dobry. NoH i tak spieprzyli bo mają szefów jakich mają ich historia pokazuje do czego się nadają, nie zdziwił bym się gdyby pozostawili Paula w składzie tylko jako nazwijmy to "aktyw" dla przyszłego nabywcy, żeby zachęcić do kupna, bo w sumie tak z jednej strony robią co mogą zeby płacić jak najmniej ale kiedy przytrafia się faktyczna szansa na zaoszczędzenie kasy to oni z tego rezygnują, ja nie widzę sensu pozostawienia CP3 w tej drużynie kosztem Colinsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El przejaskrawiasz ale tym mnie zabiłeś "Reasumując oddanie Murphyego za Colinsona to tak jak gdybyś teraz Redda puścił w transakcji za Duranta, dostajesz coś wartościowego za nic praktycznie."

 

Rozumiem chciałeś dobitnie udowodnić swoją rację tym porównaniem, ale to wyszło raczej na swoistą kpinę. To co Collison nagle stał się Allstarem czy Durex jedynie wyróżniającym się rookasem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddanie collisona zamiast paula to blad bo pozbawiaja sie swietnego zabezpieczenia w razie prawdopodobnego odejscia chrisa. i za paula mogliby dostac cos wiecej niz ariza, cos co pozwoliloby im moze powalczyc o lepsze miejsce niz teraz

istnieje tez mozliwosc ze paul obiecal ze zostanie jak sie wzmocnia. ale to malo prawdopodobne i takie obiecywanie za 2 lata nie bedzie go obchodzilo jak sklad bedzie c***owy to odejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddanie collisona zamiast paula to blad bo pozbawiaja sie swietnego zabezpieczenia w razie prawdopodobnego odejscia chrisa. i za paula mogliby dostac cos wiecej niz ariza, cos co pozwoliloby im moze powalczyc o lepsze miejsce niz teraz

istnieje tez mozliwosc ze paul obiecal ze zostanie jak sie wzmocnia. ale to malo prawdopodobne i takie obiecywanie za 2 lata nie bedzie go obchodzilo jak sklad bedzie c***owy to odejdzie

Zrobili co mieli zrobić. Musieli się zdecydować czy zostawiać Paula czy Colinsona. Mogli trochę jeszcze pograć Colinsonem choć w przypadku braku kontuzji CP3 pewnie by już nic nie pokazał i wartość jego mogłaby nie wzrosnąć. Za Colinsona mogli wyciągnąć znacznie więcej niż Arize bo Ariza jest trochę przeceniany. Grał przyzwoicie w LAL gdzie miał mnóstwo miejsca ale w Houston pokazał co jest wart.

 

A gdyby oddali CP3 to chyba nikt by tego im nie wybaczył. Zresztą zależy za kogo. Za paczkę średniaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby oddali CP3 to chyba nikt by tego im nie wybaczył.

a tak nikt nie wybaczy cp jak za dwa lata oejdzie :wink: dobry ruch, zarzad powie ze chris im obiecal ze zostanie ale nie dotrzymal tej obietnicy i poszedl, nie ich wina :D

Zresztą zależy za kogo. Za paczkę średniaków?

nawet za sredniakow. pietrus bass i gortat przykladowo. to napewno lepsze niz trade z ariza a pozniej zostana bez pg na poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niebezpieczny" ruch zarzadu Hornets, zaczna przegrywac, Paul sie poplacze i znowu zarzada transferu i zostana w dupie, bez zadnego PG ale z przecietnym Ariza. Albo po prostu CP3 zwinie manatki za 2 lata i odejdzie za darmo, szczegolnie ze wiemy kto mu teraz doradza, i z kim sie kumpluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo słabą pamięć wariacie.

Wiesz głowy nie dam za moja pamięć, ale dlatego sprawdziłem i pierwsza serię wygranych mieli własnie kiedy Colinson wszedł za Paula, a zapadło mi to w jaźń bo pamiętam że mieli nie najlepszy start i jak zobaczyłem że Paul out to sobie pomyślałem ze to koniec dla nich, a tu nagle przychodzi jakiś rukas i zaczynają grać lepiej, cięzko nie zwrócić na to uwagi

El przejaskrawiasz ale tym mnie zabiłeś "Reasumując oddanie Murphyego za Colinsona to tak jak gdybyś teraz Redda puścił w transakcji za Duranta, dostajesz coś wartościowego za nic praktycznie."

 

Rozumiem chciałeś dobitnie udowodnić swoją rację tym porównaniem, ale to wyszło raczej na swoistą kpinę. To co Collison nagle stał się Allstarem czy Durex jedynie wyróżniającym się rookasem?

Właśnie nie przejaskrawiam i tym przykładem chciałem uzasadnić stwierdzenie coś za nić, nie porównuje tutaj Duranta do Colinsona oczywiście, akurat Indy to jedyna drużyna którą oglądam poza Jazz całkiem regularnie, i z Kfadratem mamy czasem okazję obgadać ich mecze, bynajmniej nie nakręcamy się wspólnie przeciw Murphyiemu, ten koleś to zakała totalna i pron jeśli chodzi o nabijanie statów, te jego zbiórki to najlepiej pokazują on je kosi tylko przy okazji łatwych sytuacji pod bronionym koszem w ataku go nie ma nawet w okolicach 5 metrów od obręczy żeby się przypadkiem nie poobijać. I mówie szczerze kiedy przychodził do Indy z GSW to miałem o nim dobre zdanie, meczów nie widziałem ale staty fajne, myślałem ciekawa wymiana dla Pacers, obejrzenie go na parkieci kilkanaście razy jednak daje wystarczająco do myślenia, dlatego jak móie już samo pozbycie się go to sukces, zresztą sam Bird myśli podobnie wystarczy zobaczyć jakie transakcje wczesniej próbował uskutecznić z udziałem Murphyego, jemu też zależało aby sie go pozbyć.

 

A co do teje wymiany i NOH to tak jak matek myśle i kompletnie nie rozumiem, jeszcze raz powtórzę, z jednej strony robią co moga żeby kase zaoszczędzić, nieważne jak by na tym ekipa traciłą vide oddanie bardzo dobrego nr w drafcie tylko po to zeby MoPeta wywalić, a zdrugiej strony biorą przepłaconego mocno arizę i ostają sie z Paulem który może odejść, który zarabia duzo zamist wybrać Colinsona i za CP dostać kogoś seryjnie wartościowego. Serio ja tego nie jestem w żaden sposób zrozumieć i dla mnie to jest dowód na głupotę sztabu w NOH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo słabą pamięć wariacie.

Wiesz głowy nie dam za moja pamięć, ale dlatego sprawdziłem i pierwsza serię wygranych mieli własnie kiedy Colinson wszedł za Paula, a zapadło mi to w jaźń bo pamiętam że mieli nie najlepszy start i jak zobaczyłem że Paul out to sobie pomyślałem ze to koniec dla nich, a tu nagle przychodzi jakiś rukas i zaczynają grać lepiej, cięzko nie zwrócić na to uwagi
Możesz sobie też przypomnieć końcówkę sezonu kiedy to przegrali jakoś 17 na 21 meczów. Wtedy też grał Collison.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze zaraz wyjdzie że collison jest lepszy od paula. dobrze sie macie widze

 

el

takie pisanie, że grali lepiej grali gorzej to sobie możesz pisać w kierunku zielonych kibiców którzy nie wiedzą co jest 5.

podaj mi konkretny bilans W-L, bo to wyniki przemawiają za albo przeciw konkretnym zawodnikom.

 

poza tym to nie był optymalny sezon Paula, bo meczyły go kontuzje i praktycznie cały sezon nie grał w 100% zdrowy.

ale i tak pod wzgledem prowadzenia gry to collison nawet nie wącha jeszcze podeszwy Paulowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pisanie, że grali lepiej grali gorzej to sobie możesz pisać w kierunku zielonych kibiców którzy nie wiedzą co jest 5.

podaj mi konkretny bilans W-L, bo to wyniki przemawiają za albo przeciw konkretnym zawodnikom.

był już podany i jest całkiem niezły, jak się uprzeć to taki Tyreke miał podobny, a z czasem coraz gorszy

 

Bilans NOH z Collisonem w S5 to 14-23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.