Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w sumie małe pytanko do ciebie Maciek, jako tego co siedzi trochę bardziej w akademickim baskecie...

 

W tegorocznym drafcie był taki jeden zawodnik, uważany przeze mnie za jednego z największych sleeperów. Koniec końców chłopinka został undrafted. Pomyślałem, że zaraz jakaś drużyna go wychaczy i małym kosztem zdobędzie solidnego grajka. Jakże niepocieszony byłem, gdy tą drużyną okazali się Heat, którzy zwerbowali Mikhaila Torrance'a, bo to o niego mi tu chodzi, do swojego SL roster...

 

Tu jednak kolejne zaskoczenie, bo murzyn, o dziwnie rosyjsko brzmiącym imieniu w lidze letniej nie zagrał ani minuty i z tego co teraz czytam wylądował w Europie, podpisując kontrakt, bodajże z Maccabi.

 

Chodzi tu o te jego domniemane problemy z serduchem, czy jeszcze jakieś inne czynniki zadziałały??

Poza tą ligą letnią w Miami to nie wyczytałem ani jednego niusa na temat jakiegokolwiek zainteresowania jego osobą, przez inne kluby NBA, a oglądając jego hajlajty (wiem! :D słaby wyznacznik), patrząc na statsy i generalnie czytając o nim na różnych nbadraftach, draftexpressach itp. to dla mnie no brainer nie próbować chociaż takiego zawodnika...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i98.photobucket.com/albums/l242/ ... ldUnis.jpg

 

Nowe koszulki Cavs.

 

Cleveland, stracili najlepszego gracza w swojej historii, stracili też swoją legendę (big z)... A teraz także zmieniają jedne z najlepszych koszulek w historii ligi na takie paskudniki.

 

Żeby było ciekawiej parkiet też zmieniają na gorszy.. Poniżej link:

 

 

http://i30.tinypic.com/juzlmt.png

Oj ciężko być kibicem Cavs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retro nie bieskie czy te zolte wyzej byly swietne.

 

gdzies juz przez fora przewinely mi sie te stroje . to chyba jeszcze nie jest oficjalna wersja. faktycznie jest ostro, tyroche mcdonald'sem podjezdza. parkiet ciut lepszy niz byl. ogolnie rzecz biorac troche uniwersytecko sie zrobilo. z reguly tak jest, ze kluby czesto zaczynaja nowa ere wlansie od miany strojow. tak bylo przed przyjsciem lbja(czy melo w denver) tak teraz przy jego odejsciu, choc zmiany zapowiadano juz przed playoffs.

 

nie jest najlepiej ale na zywo moze bedzie to wygladalo lepiej. moglo byc zawsze jeszcze gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni zmienic barwy to i te stroje nabrałyby odpowiedniego wyglądu

a tak to z badziewiarskich oczojebnych koszulek, na których napakowane było zbyt wiele ozdobników zrobiły sie tez oczojebne, ale trochę mniej nasrane jest teraz na nich tych pierdół

 

ja jako fan klasyki cieszę sie ze Bulls niczego głupiego nie robia, choć z rok temu czytałem, ze chodziły komuś w Chicago podobno jakieś debilne pomysły na łbach...

 

po tych wszystkich zmianach ostatnich 10 lat i tak uwazam za najfajniejsze koszulki Bulls, Celtów, alternatywne Clipps, i Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.