Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

nie będzie więcej plotek bo Melo chce iść do NY i tylko oferty od NY mają jakieś szansę powodzenia.

Melo would accept other destinations as well, and the Magic are believed to be at the top of his list along with the Knicks, according to a person familiar with his strategy.

Dołączona grafika

 

http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entr ... 4/23943102

 

Autor ten sam co w przypadku paula. Ale nie będę się już w to wczuwał. Oczywiście jestem na tak każdym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denver powinni oddac go do knicks juz teraz za pakiet randolph(dla denver super sprawa obowiazkowo wg mnie w tym tradzie powinien pojsc)+gallo+curry(ale nie wiem po co mialby isc, co za roznica czy spadnie melo czy curry i tak zostaja z niczym)

 

w magic za vc tez moglby byc ale jesli knicks daliby taki pakiet to magic nie maja szans moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carter ma team option na 11/12 18 mln, wiec chyba nawet kahn w minesocie by nie wykorzystal tej opcji,

czyli praktycznie carter jest w CY.

a carmelo do grona potencjalnych nowych teamow wybiera: nets i houston.

tylko pytanie,

po co to cale pierdu pierdu jesli wszyscy dobrze wiedza ze wczesniej czy pozniej wyladuje w nix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mu nie chodzi konkretnie o knicks a raczej o granie w new yorku? wtedy njn podchodza pod wymianie i nie musza nawet dawac takiej samej sumy w kontraktach bo maja jeszcze kase.

harris-williams-melo-favors-lopez bardzo mi sie podoba taka piatka :)

carter ma team option na 11/12 18 mln

myslalem ze ma player option. w takim razie zgadzam sie ze to bedzie jego cy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest team option, tylko ostatni rok ma nie w pełni gwarantowany, bo tylko 4 mln. Musieliby go zwolnić, a jeśli tak zrobią, to nie będą mieli praw Birda (chyba).

 

W sumie szans na Melo w Magic zbytnio nie widze niestety. Kto by mógł im sie przydać - Gortat? Czyścić salary chyba nie będą, bo nie mają z czego za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w NY ma kumpla amare i moze kiedys cp3, a w nj tak naprawde jest masa talentu ale melo chce chyba wygrywac, bo jakby chcial grac dla samej gry i liderwoac podpisalby z denver.

 

http://blogs.hoopshype.com/blogs/sierra ... on-course/

 

to jest ciekawa sytuacja, bo gosc przy dobrych minutach jest serio spoko, nie wiem czy nie jest tak ze on chce isc do jakiegos sredniaka i odgrywac w zespole duza role, ale portland nie che go puscic za kase i pick, oczywiscie mam na mysli przedewszystkim Bulls, ale takze NY. Boston, Miami, Orlando, tez oferuja i nawet oferuja lepiej niz Bulls, ale fernandez tam nie ma co liczyc na pozadne minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem na co liczy ten zoltek, nagle rudy ma wszystkich przeprosic wrocic do druzyny i dalej wchodzic z lawki na 10 minut? miller-roy-batum bayless-mathews-babbit armon-williams-rudy.

niby mozna powiedzeiec ze badzie chcial podkoszowego ale: Oden-Aldridge Pryzbila-Camby Pendergraph-Cunningham

tylko ciekawe ze jest nad luxury tax, malo bo malo ale spuszczenie frenandeza za kase i pick to naprawde dobra oferta w sytuacji gdzie portland ma mase talentu na kazda pozycje a sa nad lt.

No i za rok pole do popisu, dla chinola: kontarkt dla odena.

od NY wyszła propozycja wilson za rudy. Boston i Bulls dalej probuja, ale to chyba bicie lbem o zolta sciane 8)

w tym wszystkim szkoda fernandeza, bo co wroci do Europy, bedzie gwiazda, bedzie zarabial kupe kasy, ale bedzie stal w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh Józuś ty i te twoje dowcipaski, wnoszace mase informacji do tematu heh.

 

kilka tygodni temu pamietam ze tez byla oferta wilson za rudy tylko ze portland chcialo jeszcze pick (pierwszorundowy). tez nie wiem po co w portland Wilson, chociaż jesli to wypali hiszpan bedzie gral spore minuty w nix, szkoda ze u rywali ale coz, jest talentem, szkoda byloby go zmarnować w europie, a jesli cho nie spusci z tonu ( przyjmie tego chandleara/pick+kase) to na Europie pewnie sie skonczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

:D

nie, chyba nieco za duzo tracimy.

przynajmniej ja Noahy nawet za odena bym nie oddal, a za rudego w gre z naszej strony wchodzi tylko pick, c's tez moga zaoferowac to co my, a oferta nix przynajmniej kilka tygodni temu zostala odrzucona, ale ze teraz zrobilo sie z tego pieklo, to moze portland przystana na czyjas oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to powinni brać w ciemno po tym co dodał kolega cthulhu ...poprzewracało się niektórym w głowach jakby oddawali jakiegoś super gościa co prawda jest potencjał , ale jak się rozwinie to najstarsi górale nie wiedzą a Por chcą nie wiadomo co , ja bym sobie odpuścił te gadki z nimi i szukał dalej chociaż nie ma już ciekawych sg tzn typowych strzelców ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I fiku miku mamy obsadzoną dwójkę jak ta lala...

Już macie tylko do końca jeszcze o tym nie wiecie :) KK po przygodzie w Utah to bardzo wartościowy gracz i jestem niemal pewny że wiele osób zaskoczy in+ w nadchodzącym sezonie.

 

Podobno sa pogłoski że AI do Magic/NOH na hoopsie podali, ciekawa opcja tylko zastanawiam się czy jako ławkowicza go widzą czy jak? W Magic z VC by się złożyli na jednego pełnowartościowego/zdrowego sg ale nie wiem jak by taka rotacja przebiegała, w sumie to Ive jest lepszym pg on Nelsona więc to tez mogło by jakoś zagrać, co do NoH to trochę wieje powtórką z Grizz i zeszłego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno sa pogłoski że AI do Magic/NOH na hoopsie podali, ciekawa opcja tylko zastanawiam się czy jako ławkowicza go widzą czy jak? W Magic z VC by się złożyli na jednego pełnowartościowego/zdrowego sg ale nie wiem jak by taka rotacja przebiegała, w sumie to Ive jest lepszym pg on Nelsona więc to tez mogło by jakoś zagrać, co do NoH to trochę wieje powtórką z Grizz i zeszłego sezonu.

No fajnie, że są pogłoski, ale po co Iver, skoro mamy na pg Nelson/Williams/Duhon, a na SG VC/Redick, nawet Pietrus i Q-Rich może grać? Nie wierze w to, gdyby Otis interesowałby sie Iverem to zrobiłby to wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.