Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Earl Watson podobno podpisal z Jazz.W końcu Jazz mają naprawde klasowy backup na PG.

To już ich drugi klasowy backup na PG.

 

Jak pisał elbarano w Jazz jest przecież także cud natury, All-Atar in de mejking, skrzyżowanie Jordana i LeBrona, czyli Mike James vel Michael LeBronowicz...

Dodając do tego Hakeema naszych czasów, czyli Ala Jeffersona, który w/g wspomnianego wyżej elbarano ma napierdalać 26-11, nie ma c***a w Salt Lake City (zresztą kto by moczył c***a w słonym jeziorze?) żeby Jazz nie zagrozili rekordowi Byków, tj. 72-10. Tak, ja też to widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lu, nie bądź az tak zgryźliwy dla kolegi elwariato, jak sam nick wskazuje on jest zakręcony na punkcie Jazz i widzi świat przez różowe okulary :-) Trzeba mu wybaczyc ten huraoptymizm i młodzieńcze zauroczenie :-)

 

A co do podpisanie Watsona to jak juz pisałem w wątku poświęconym Jazz to jest świetny ruch ze strony klubu , dodali naprawde solidnego PG jako zmiennika dla Derona, bo Price mimo całej sympatii dla tego chłopaka nim raczej nie był i nie będzie. To daje głębie na ławkę i doświadczonego rozgrywajka, który w razie kontuzji lub fauli Derona bedzie mógł go bez problemu zastapić - w końcu w zeszłym sezonie prowdził grę Idiany grając jako starter !

 

No to teraz jeśli ten transfer się potwierdzi i uda się podpisac Fesenkę Jazz wracją do roli contenderów zachodu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaiger, ja jestem kibicem Minnesoty i mimo wszystko nie przeszkadza mi to w obiektywnym stwierdzeniu, że są w sporej dupie, schrzanili draft, nikt z topowych FA nigdy do nich nie trafi i, że w ogóle nie są fajni...

Mimo to kibicuję im, ale nie mam zamiaru pisać, że Beasley 2010/11 będzie nowym Melo oraz trzaskać 25-8, Love stanie się lepszym statystycznym wyjadaczem niż David Lee, Darko będzie Webberem dzisiejszych czasów, a Ridnour usunie w cień Steve'a Nasha.

To co pisze Twój kolega, to nie są różowe okulary - to jest choroba kompletnego braku obiektywnego spojrzenia na rzeczywistość. Al Jefferson ma ich poprowadzić Jazz do Finałów / Finałów Konferencji, robiąc przy tym 26-11? No pliz... Trochę tej Minnesoty się naoglądałem i jakoś zasady logiki i prawidłowego rozumowania nie pozwalają mi przyjąć, że koleś, który jako zawodnik podstawowej rotacji, nigdy nie ugrał więcej niż 24 zwycięstwa, będąc po bardzo poważnej operacji, stanie się ligowym nakurwiaczem pokroju Karla Malone'a sprzed 15 lat, a jednocześnie Mesjaszem stanu Utah... Przecież gdyby był takim wymiataczem, nikt by go z Wolves nie oddawał za trade exception, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fernandez dojebal do pieca. :shock:

Na stole byla oferta hornets, nie wiadomo jaka ale podobno portland bylo gotowe na to pójśc, a rudy powiedzial: NIE.

ale chlopak musi miec spore ego, wetuje transfer w skutek ktorego bylby dosc waznym elementem druzyny (pierwszy wchodzacy z lawki). Do obozu portland jeszcze 10 dni, nie wiem czy bedzie jeszcze jakas oferta, ale glupio by bylo gdyby rudy caly sezon przesiedzial w garniturze za lawka, bo nie zgdzodzil sie na trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ich drugi klasowy backup na PG.

 

Jak pisał elbarano w Jazz jest przecież także cud natury, All-Atar in de mejking, skrzyżowanie Jordana i LeBrona, czyli Mike James vel Michael LeBronowicz...

:lol: no tak na szczęście ty jesteś tak bystry że potrafisz wychwycić wszystko, i jakie błyskotliwe przeinaczanie forumowej ksywki pewnie, z rodziną przysiadłeś żeby coś takiego wymyslić :twisted:

Przecież gdyby był takim wymiataczem, nikt by go z Wolves nie oddawał za trade exception, prawda?

No jasne wiadomo przecież że T'wolves to świetnie zarządzana i poukładana organizacja :lol:

 

A teraz na poważnie nie zajmując się kretynizmami i im pokrewnymi osobami, Watson to bardzo poważny dodatek, koleś od kilku już ładnych sezonów gra na wysokim poziomie i pewnie w sporej liczbie klubów załapałby się nawet do 5. Jazz idą na całego bez kunktatorstwa, młody Miller na razie niezawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne wiadomo przecież że T'wolves to świetnie zarządzana i poukładana organizacja :lol:

No to skoro jesteś taki pewny, nie powinieneś mieć obiekcji żeby wejść ze mną w zakładzik.

Utah co najmniej w WCF i Al robiący co najmniej w RS 26-11 - takie stawiałeś tezy, więc ja jestem in... O skromnie 500 PLN. Nie zawiedź mnie...

 

no tak na szczęście ty jesteś tak bystry że potrafisz wychwycić wszystko

Ktoś z nas musi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watson to bardzo poważny dodatek, koleś od kilku już ładnych sezonów gra na wysokim poziomie i pewnie w sporej liczbie klubów załapałby się nawet do 5. Jazz idą na całego bez kunktatorstwa, młody Miller na razie niezawodzi.

no watson i mike james na backupie na PG, szok, najlepszy backup na pg ever

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no watson i mike james na backupie na PG, szok, najlepszy backup na pg ever

a gdzie wyscie wyczytali o podpisaniu M. Jamesa przez Jazz. Owszem, sam zawodnik wyraził zainteresowanie grą w Jazz, ale po podpisaniu Watsona temat stał sie nieaktualny, tym bardziej że trzecim zmiennikiem na PG jest Ronnie Price. Chyba że wzieliby Jamesa jako SG, w co wątpię bo jest CJ Miles i Raja Bell no i zeszłorozny rookie o. Jeffers !

 

Ale ławka Jazz na pewno znacznie sie tym ruchem wzmocniła, jeszcze tylko Fesenko i znów jesteśmy w czołówce zachodniej konferencji !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak można drwic z Watsona jako klasowego zmiennika na pg.Dla mnie Watson obecnie jest 2 razy lepszym PG niz Derek Fisher.Wygrywał rywalizacjie z Fordem w Indianie wiec nawet jaki by ten Ford nie był to i tak pokazuje ze to nie jest byle jaki gracz.

 

Która to drużyna ma lepszy backup na PG niz Jazz????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O SA juz sie wypowiadałem

 

A kto w Toronto jest backupem Calderon czy Jack?

Wierzysz ze Arenas bedzie backupem Walla badz odwrotnie 8)

Ty Lawson może byc lepszy ale na chwile obecną moim zdaniem jest gorszy od Watsona(na pewno jest gorszy w kreowaniu gry)

 

 

Co do nastepnego postu

 

Hornets upadli chyba na głowe bo zostaja z samym Okaforem i Westem pod koszem,ale zapewnie chodzi o pieniadze bo to przecież Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Hornets have traded Darius Songalia and Craig Brackins to Philadelphia for Willie Green and Jason Smith, according to sources.

Co do B. Browna to uważam za niezły ruch Prokomu, wiadomo że Bobby w NBA gwiazdą nigdy nie zostanie ale zawsze uważałem go za pożytecznego rolesa, a już tak półżartem to był moim ulubionym zapasowym guardem w nba 2k10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.