Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

wowo

1.

Najlepszy backup- wizards i chyba też najlepiej obsadzona pozycja w lidze. Wszystko mają allstara Walla i Kirka-

2.

Nie wiem czy Arenas będzie napierał na pg czy na 2 może ale jak na 1 to będą niszczyc wszystkich z rotacją Agent 0- Wall-Kirk

3.

SAS z Hillem over Utah i Watson ale to już moja sympatia do Spurs

1. zawsze mnie ciekawiło jak można nazywać alstarem gracza, który nawet nie powąchał parkietu NBA

 

2. Arenas nigdy nie był rozgrywającym, mimo że grał na tej pozycji. To scorer, a że potrafił zaliczyć 11 asyst wynika z faktu że najczęściej był przy piłce. To taki rozgrywający jak Iverson

 

3. proponuję, abyś czytał wcześniejsze posty. Tam już się kilka osób o Hillu wypowiadało. George Hill to strzelec, a nie kreator. W 6 grach przeciw Mavs zaliczył łącznie 4 asysty, a w 4 grach przeciw Suns jedną asystę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zobaczycie że to właśnie para D-Will- Watson będzie najlepszą parą rozgrywających. dlaczego? proste. Earl umie być tym drugim, jest super uzupełnieniem, nie będzie się pchał przed Williamsa. ta para będzie się zazębiała, gra Jazz cały czas będzie miała odpowiednie tempo. może i w Bostonie, czy w stolicy ładniej wygląda to statystycznie, podobnie w Toronto, ale to patrząc przez pryzmat gry zespołowej, to właśnie para Jazz wypada najlepiej.

 

co do wymiany, jestem sceptycznie nastawiony, ok odejdzie AK i jego spory kontrakt, ale ktoś musi dojść z podobnymi zarobkami. nie tylko Driaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rayon

Rayon

Kto to?

czepiasz się. Człowiek zmęczony po całym dniu, piwko juz w głowie szumi a ty mnie bedziesz z pisowni hamerykanskich imion i nazwisk rozliczał ! :-)

 

a wracając do tradu Melo do nets to gość musi mieć niezły dylemat, bo jak tam pójdzie to znów nie bedzie miał z kim grać, bo NJN na pozycji Pg beda mieli spora dziurę (i niech nikt mi nie mówi że Farmar to może być gracz pierwszopiątkowy, bo w LAL pokazał że nie może) , jedynie pod koszem będzie miał niezłe wsparcie w postaci T. Murphego i oczywiście Lopeza, tylko kto im tam będzie te piłki dogrywał ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

williams-melo-lopez to ciekawe przyszlosciowe trio.maja dobrego trenera. nie musza odrazu wygrywac i nie beda (tak samo jak w nyk) ale to swietna podstawa pod budowe druzyny. za rok beda mieli kase (parker) a jak go sobie daruja i zaoszczedza to za dwa bedzie dostepny paul i moim zdaniem wybor bedzie jasny dla niego gdzie isc. szkoda favorsa ale za melo oplaca sie zawsze oddac takiego goscia bo nie wiadomo co z niego bedzie. harris jest fajny ale tez nie jest niezastapiony. farmar moze miec w tym roku najlepszy sezon w karierze, jestem tego prawie pewny. ale bym tez nie odpusczal tego dj

 

i nie zdziwie sie jak denver wykupiliby ak po takim transferze i wrocilby do jazz

 

ale po co melo ten trade? bedzie chcial to za rok z nimi podpisze bez straty favorsa i harrisa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za roku to juz moze byc dla Melo tylko jedna droga: NYK. On chce tam grac. Teraz to Nets maja przewage bo mają kim handlowac. Za rok góra zapewne beda Knicks.

 

A co do Denver to oni nie powinni sie zastanawiac. W tym sezonie na misia raczej szans nie maja, a z rok Melo i tak odejdzie. Na jedno wyjdzie, tyle ze teraz moga miec Favors'a z ktorym mozna budowac trzon zespołu od nowa. A zo rok niewiadomo co to bedzie. Pewne tez nie jest ze Faovors bedzie wymiatał, ale to zawsze jest trzeci nr draftu. Raczej drugim Kwamem czy Millicicem nie bedzie.

 

Nawet jesli jest ryzyko to powinni w to wejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie melo jest przykładem kolejnego piździelca, który ceni siebie wyżej niż rzeczywistość na wskazuje.

melo chce wymiany, ok. ale melo musi się zgodzić na przedłuzenie kontraktu inaczej nikt go nie weźmie, o c***, melo chce do nix ale nixi nie mają co dać, wszyscy się o niego biją jakby k**** nie miał wolnego palca od pieścionków mistrzowskich, a tak de facto to prezentował do tej pory poziom ala vince carter kiedy ten też chciał wymiany.

jedne udane PO i wszyscy widzieli już w nim rywala dla kobiego, jamesa i wade`a. a tak naprawde melo ma wielki potencjał ale miniaturowy mózg i jedna olimpiada z normalnymi kolegami to nie zmieni.

 

kim będą netsi jak przyjdzie tam melo za favorsa i harrisa?

niewiele lepszą drużyną niż z favorsem i harrisem czyli może 8 seed

a że wy tu piszecie że za 2 lata Paul przyjedzie to nie ma znaczenia. powiedzcie kto normalny buduje drużynę z myślą że za 2 lata ten koleś do nas przyjdzie i bedziemy mieli paczke? nikt normalny czyszczenie pod fa class 2010 to zupełnie co innego niż gadka o Paulu.

a melo ma w nuggets ekipę na WCF spokojnie przy braku poważnych kontuzji.

a melo nie lubi karla, wkurwia się że wszystkie dziwki ma billups i to jemu bija brawo i ogólnie nie podoba mu się w denver.

kolejny półmózg, który myśli że jest bogiem i chce wszystkimi sterować.

 

na miejscu GMa denver zostawiłbym go przez ten rok i nie dał zagrać ani minuty przez cały sezon, ciekawe czy wtedy by też tak o sobie myślał jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaje o co biega denver.

To nie melo zajebał z tym trade z Nets tylko denver bo sie 'wahali' czy favors jest tym czego oni chca.

teraz dyskusja z philadelphia, niby ok, ale andre to hujowy lider+dlugi kontrakt, i czy denver opłaca się andre z phili czy deng+taj z bulls, czy deng jest serio gorszym koszykarsko zawodnikiem niz iggy? Wiem ze to juz nie ma sensu, bo bulls wypadli, ale mimo wszystko...

I fajne jest to ze melo nie ma nic do gadania gdy denver przyjmuja oferte phily bo ta go chce nawet na rok, byle by sie pozbyc kontraktu iggego. Ale czy ten trade nie jest szansa dla nix ? Niby wtedy gdy melo przechodzi do szostek czekaja sobie rok i go biora, ale co by bylo gdyby ksieznicce spodobalo sie w philadelphi? Mysle ze philla z checia wezmie pakiet nix: gallo toney i randolph i stworzyliby super perspektywiczny team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wowo

1.

Najlepszy backup- wizards i chyba też najlepiej obsadzona pozycja w lidze. Wszystko mają allstara Walla i Kirka-

 

2.

Nie wiem czy Arenas będzie napierał na pg czy na 2 może ale jak na 1 to będą niszczyc wszystkich z rotacją Agent 0- Wall-Kirk

 

3.

SAS z Hillem over Utah i Watson ale to już moja sympatia do Spurs

 

1. zawsze mnie ciekawiło jak można nazywać alstarem gracza, który nawet nie powąchał parkietu NBA

 

2. Arenas nigdy nie był rozgrywającym, mimo że grał na tej pozycji. To scorer, a że potrafił zaliczyć 11 asyst wynika z faktu że najczęściej był przy piłce. To taki rozgrywający jak Iverson

 

3. proponuję, abyś czytał wcześniejsze posty. Tam już się kilka osób o Hillu wypowiadało. George Hill to strzelec, a nie kreator. W 6 grach przeciw Mavs zaliczył łącznie 4 asysty, a w 4 grach przeciw Suns jedną asystę mniej.[/quote:2r59g3i3]

 

 

1. Allstarem jest Arenas następnym razem będzie przecinek obiecuje (Mają allstara, Walla i Kirka)

 

2. Oczywiście, że jest scorerem ale przepraszam porównujemy pozycję rozgrywającego tak? Czy tylko pg skills się liczą? Jasne, że jest kimś pokroju Iversona ale to jeden z najlepszych pg w lidze tak? Więc jeśli masz na pozycji numer 1 graczy: Arenas-Wall-Kirk to możesz mi powiedziec, który zespół ma lepiej obsadzoną tą pozycję?

 

3. To ja znowu nie rozumiem porównujemy graczy grających na tej samej pozycji czy tylko ich creating skills? Bo jeśli chodzi o to kto ile asyst itd. to okej ale jak overall to jednak jest to bardzo mocny backup nie sądzisz?

 

Bo tak rozmawiając to możemy powiedziec, że ja porównuje pg ale liczy się tylko umiejętnośc rzucania trójek albo atletyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycek o ile nie jesteś insiderem epsn`u w denver to daruj sobie takie mega zajebiste posty, bo wszyscy mają dostęp do strony internetowej realgm.com i mogą sobie poczytać co tam u melo słychać, więc nie musisz tego tłumaczyć i przepisywać na forum.

Daj Mycusiowi spokój, ma na tym forum dopiero 400 postów. Musi podgonić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wygląda na to że transfer Melo poszedł sie rypac, bo Meluś nie jest przkonany czy chce iśc do NJN. On chce do NY, bo tam gwiazdy, celebryci na trybunach no i legendarne Medison S. Garden. Bo ne wierze że dla samego Amare chce tam iśc, na pewno zdaje sobie sprawę że z tym skłądem i Panem D-Antonim na ławce więcej niz do drugiej rundy PO nie awansuje. No ale można się lansowac i z celebritis pokazywać, więc jak słusznie koledzy powyżej zauwazyli, basmózgi Carmelo zamiast perspektywicznej ekipy w NJ wybierze pozostanie w Denver i marudzenie przez cały sezon że on chce jednak transferu do Nix.

 

Ja na miejscu GM Denver zrobiłbym taki numer jak proponuje kolega powyżej i posadziłbym go na cały sezon na ławce, niech tam gnije i za sezon zmyka z podkulonym ogonem do NYK !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast perspektywicznej ekipy w NJ wybierze pozostanie w Denver i marudzenie przez cały sezon że on chce jednak transferu do Nix.

 

Co jest takiego perspektywicznego w Netsach, że stawiasz ich wyżej od Knicks ? NYK wejdą max do II rundy a z NJN Melo zrobiłby pewnie contendera ?

Według Ciebie Lopez,Murphy,Morrow > Amare,Gallo,Randolph i być może Parker ? Poza tym na przeprowadzkę do NY nalega jego żona, a wiadomo jak to z babami :)

 

Ogólnie argument z gwiazdami i celebrytami jest nie najlepszy bo Netsi przenoszą się za dwa lata do Brooklynu gdzie Melo się urodził i z którego pochodzi mnóstwo znanych osób. Jeśli nie chce dealu z NJ to widocznie roster NYK bardziej go przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wygląda na to że transfer Melo poszedł sie rypac, bo Meluś nie jest przkonany czy chce iśc do NJN. On chce do NY, bo tam gwiazdy, celebryci na trybunach no i legendarne Medison S. Garden ...więc jak słusznie koledzy powyżej zauwazyli, basmózgi Carmelo zamiast perspektywicznej ekipy w NJ wybierze pozostanie w Denver i marudzenie przez cały sezon że on chce jednak transferu do Nix.

 

Ja na miejscu GM Denver zrobiłbym taki numer jak proponuje kolega powyżej i posadziłbym go na cały sezon na ławce, niech tam gnije i za sezon zmyka z podkulonym ogonem do NYK !

Oj Geig, czyżbyś wściekł się za tego Diawa :wink: :?: Ale faktycznie 3 pozostałe kluby, w tym nasz, są wściekłe na Nuggets a osobliwie na Melosa :mrgreen: , że tak sobie pogrywa/ją :roll: A co do kary dla LittleFattySilly Melo to na miejscu Ujiri to spuściłbym go jak najszybciej, najlepiej do jakiejś Minnesoty, Millwaukee albo na Alaskę... Nie, tam nie ma klubu - do Memphis, albo do Jazz ooo... :!: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tego nie łapie rozumiem że melos może jedynie trzymać w szachy Nets bo chcą go przymusić do extension, ale jak się czyta te teksty na strona to jak gdyby carmelol był gm i od jego decyzji wszystko zależało :? 76 myśle że mogą zrobić ten deal im tam wisi czy Anthony przedłuży drugiej strony to skoro Miller jr tak fajnie kaskę wydaję ( nie szasta ale nie skąpi :) ) to mogli by zrobić AK za Igiego i wszyscy byli by zadowoleni.

 

A z tym Diawem to nie dziwie się wnerwieniu, podświadomemu zapewne ;) Gaigera tyle tych wymian w Jazz że człowiek może się uzależnić, a tak serio to może i AK robi różnice ale 3 sezony kończył z urazami bardziej z niego podkoszowy, taki Diaw solidne 80 spotkań by rozegrał i jakoś grę rozciągną, więc może i jet odrobbinę czego żałować, no chyba że Hay z miejsca okaże się graczem na miarę 11/5/4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niby Melo do spółki z Amare mają to zagwarantować? No bez jaj jeśli dwóch liderów broni na poziomie przeciętnego zawodnika D-League, a ich trenerem jest Mike to gdzie Ty tu widzisz szanse na misia. Ja widzę walkę o po i szybki sweep przy dobrych wiatrach. Na przestrzeni całej kariery miał nieporównywalnie lepszy zespół od Wade czy Lebrona a mimo to nie osiągną nic wartego uwagi. Jeśli ta oferta od 76ers wygląda A.I. + Hawes to na miejscu Nuggets brał bym bez zastanowienia. Nie było by może klasycznej pierwszej opcji w ataku (coś jak w pistons 04) ale dzięki szerokości składu i możliwością defensywnym Bryłki spokojnie stały by się drugą siłą zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.