Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz co oznacza dla Ciebie lepszy PG? Lepsze kreowanie? "Lepszość" overall? Bo każdy przykład rozpatrujesz z innej strony.

A co do Calderona i Jacka to kto by nie zaczynał to ten wchodzący z ławki i tak jest lepszy od Watsona. Ty również. I nie wiem czy wiesz, ale prócz Walla/Arenasa w Wizz jest ktoś taki jak Kirk Hinrich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rola Nate'a w Bostonie sie nie zmieni, w PO była taka jaką miał E.House, czyli wejść z ławki rzucić kilka trójek przyspieszyć troche gre.

 

Nate gorzej kreuje gre niż Rondo(lepiej niż House) i nie umie tak wjechać pod kosz jak on ale ma lepszy zasięg, dlatego Nate jest dobry na <20min z ławki żeby troche pomieszać na boisku jak jest stagnacja i poderwać do gry

 

Apropo Eddiego, to dużo lepiej grał bez piłki w rękach, biegając po zasłonach czy ustawiając sie gdzies na linii 3pt i czekając na piłke. Nate potrafi sobie sam wykreować sytuacje rzutową, lepiej podaje, jest szybki, chociaż nikt nie ma takiego quick release jak Eddie House ( wspomnicie te słowa, bo to będzie 3rd quarter killer w Miami ). Także House był raczej SG w ciele PG, Nate podobnie, ale "bardziej PG niż SG"

 

z resztą w Bostonie jest ogólnie inaczej, bo Pierce umie dobrze rozegrać i w ogóle Celtics dużo podają ( najlepiej przytoczyć tu jakieś statystyki co do asyst )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja Was proszę (m.in. Ciebie Luki !). Jeśli wg Was duet Deron (a więc na pewno pierwsza trójka PG w lidze oprócz Paula i Nasha) w zestawieniu z Watsonem jest gorszy niż duet Jack & Calderon w Toronto czy nawet Fish & S. Blake z LAL to ja nie mam pytań !! Znaczy mam - znacie się choć troche na koszykówce ??

 

Owszem, w/w duety na PG nie są złe i nawzajem się uzupełniają (choć nie wiadomo czy Calderon nie odejdziedo innej druzyny) a Fish na pewno jet starym wyjadaczem (którego darzę dużym szacunkiem) ale nie mócie ze te duety są lepsze od (mówię o statystykach, bo jak w grze to wyjdzie to inna sprawa) od duetu Deron & Watson. Bynajmniej nie dlatego że jestem fanem Jazz uważam że jest to obecnei chyba najlepszy duet PG w lidze (W Waszyngtonie nie wiadomo czy Arenas bedzie grał na PG, a Wall jest jeszcze niedoświadczony, Hinrich jest dobry ale bez przesady), W SAS dueta Parker & Hill na pewno nie jest lepszy, choćby dlatego że PArker jest słabszym PG niż Deron a Hill to bardziej SG niż PG. Denver - no tutaj jeśli ktos uważa Billuupsa za lepszego rozgrywającego niż Deron to ok, może i wyjdzie na remis, choć wydaje mi się że Watson i statystykami i doświadczeniem (był pierwszym PG w Indianie w zeszłym sezonie !) zjada Ty Lawsona a poza tym obecnie Deron jest jednak lepszym PG niż Billups. Więc było nie było wychodzi ze to duet chyba statystycznie i oby boiskowo najlepszy !

 

P.S. A co do Bostony, jakkolwiek bardzo lubię Rajona Rondo (dla mnie 4 najlepszy Pg po Deronie, Nashu i Paulu, bo Kidd to już emeryt) to gadanie że w duecie z Natem "nie podam kolegom ale sobie sam porzucam" Robinsonem jest lepszy zakrawa na kpinę. Jak ktoś słusznie powyżej napisał Nate to SG w ciele PG, owszem, czasami potrafi coś tam podac, ale nazywania go rozgrywającym to bym nie zaryzykował !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Denver Nuggets are having serious discussions about a four-way trade that would land Carmelo Anthony with the New Jersey Nets, according to sources with knowledge of the negotiations.

The proposed deal, sources said, also would involve the Utah Jazz and the Charlotte Bobcats. It would deliver Nets rookie forward Derrick Favors, Jazz veteran Andrei Kirilenko and multiple first-round picks to Denver in exchange for their franchise player, potentially bringing a resolution to Anthony's uncertain future before the Nuggets hold their first practice of the new season.

Sources told ESPN.com that the deal, which has yet to be finalized, also would send former All-Star point guard Devin Harris to Charlotte, with Bobcats forward Boris Diaw moving to Utah.

Jako kibic Jazz mam nadzieję, że do tego nie dojdzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak na szczęście ty jesteś tak bystry że potrafisz wychwycić wszystko

 

 

Ktoś z nas musi...

:) Wiedziałem że za ciężki kaliber sarkazmu na twoja główkę zastosowałem :wink:

 

No to skoro jesteś taki pewny, nie powinieneś mieć obiekcji żeby wejść ze mną w zakładzik.

Utah co najmniej w WCF i Al robiący co najmniej w RS 26-11 - takie stawiałeś tezy, więc ja jestem in... O skromnie 500 PLN. Nie zawiedź mnie...

Rozumiem ze masz o mnie bardzo dobre zdanie, ale ja mam o tobie lepsze dawja 1000 że t'Wolves do play off w tym roku nie wejdą :D poza tym pokaż mi gdzie mówiłem ze Al będzie śmigał 26/11, napisałem że nie zdziwiłbym się gdyby był wysoko w głosowaniu na MVP i że jest w stanie grać na poziomie 25-11, wiem że być może przeceniam chłopaka ale moje święte prawo sie emocjonować jego przybyciem do Utah bo jak jeszcze raz powtarzam trzymam za niego kciuki od samego początku, na tym forum jest moja wypowiedz jak wróżyłem mu super grę/staty w T'Wolves, ale dla niektórych ignorantów moje zadowolenie to stronnicze jaranie się gościem po przyjściu do Jazz, z Jamesem tez gadałem że wporzo byłby na 3, jeszcze raz dodam 3 pg w rotacji ale nie spoko paru kolesi twierdzi że uważam go za nie wiadomo kogo :roll: dlatego oczywiście uważam że byłby super jak gracz na mniej niż 10 minut.

 

ani 2 sezony temu ani przed rokiem nie gadałem jacy to Jazz sa rewelacyjni i jaki super ich sezon czeka, w tym roku bardzo mi się podobają ich ruchy na rynku fa i tyle jeśli moje prognozy okażą się nietrafne nikt nie będzie mi musiał przypominać że nie miałem racji, sam się do tego przyznam, ale ciekawe jak zachowa się szerokie grono znafcuf które kontestuje moje prognozy na nadchodzący rs, w zeszłym roku kolega @rs30 też gadał jak to Jazz będa nisko później mówił że sa wysoko bo na zachodzie sporo kontuzji, oczywiście zawsze coś się znajdzie aby usprawiedliwić swoje durne gadanie, ale luz jeszcze raz dzięki za dotacje ziomek 8)

 

Która to drużyna ma lepszy backup na PG niz Jazz????

Spurs by daleko nie szukać.

Wizards, Toronto, SA, Denver.

:lol:

Nie no jasne @StroS już wspomniał o wielkich dokonaniach Hilla na pg te mocarne 2 ast. a tutaj kolega dalej poleciał, ale umówmy się żeby nie było nie domówień Deron+Watson nie ma lepszej pary na 1

 

Powiedz co oznacza dla Ciebie lepszy PG? Lepsze kreowanie? "Lepszość" overall? Bo każdy przykład rozpatrujesz z innej strony.

A co do Calderona i Jacka to kto by nie zaczynał to ten wchodzący z ławki i tak jest lepszy od Watsona. Ty również. I nie wiem czy wiesz, ale prócz Walla/Arenasa w Wizz jest ktoś taki jak Kirk Hinrich.

A ty powiedz co dla ciebie oznacza backup bo na dobra sprawę to nie wiadomo w wymienionych przypadkach, choćby Raps, kto jest starterem a kto rezerwowym

Przykładem też może być Boston, nie wiem czy Nate będzie backup PG czy SG, ale jeśli główną parą PG będzie Rondo-West to ta para również jest lepsza na papierze.

Ogółem koszykarsko może i są lepsi ale Watson jest lepszym rozgrywajkiem od obydwu przynajmniej imo.

 

Na koniec co do Daiaw bo to się wydaje być bardzo bliskie finalizacji nawet w radiu Uthaniski o tym gadają :) Mam mieszane uczucia, z jednej strony Diaw byłby całkiem niezły bo to sf typowy i rzut ma lepszy, w obronie daje sobie radę, i pasuje pod styl Jazz bo nie jest samolubny, ale pewny nie jestem czy grał/trenował by na pełnych obrotach, bo ma chłopak opinię jednak trochę olewusa, z drugiej strony Sloan podobno chce go mieć w drużynie od 2 sezonów a on się rzadko myli co do graczy, no i to jest gracz na 80 gierek nie to co z Andreiem ostatnimi laty. No i na koniec, wiem że za długiego wpisu, kaska jakoś się musi zgadzać AK w tym sezonie to prawie 18 baniek Diaw połowa tego coś muszą Jazz dorzucić Nets albo Bobcats.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem koszykarsko może i są lepsi ale Watson jest lepszym rozgrywajkiem od obydwu przynajmniej imo

Ej, Ty wierzysz w to co piszesz ?

 

Jak fani Lakers po tym jak dołaczył Farmar wychwalali go pod niebiosa, mówili że Bynum to już prawie poziom Howarda, a Shannon Brown to future Carter byłem przekonany że to ich przypadłość ale widze od pewnego czasu że złamałeś monopol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fani Lakers po tym jak dołaczył Farmar wychwalali go pod niebiosa, mówili że Bynum to już prawie poziom Howarda, a Shannon Brown to future Carter byłem przekonany że to ich przypadłość ale widze od pewnego czasu że złamałeś monopol.

Farmar zapowiadał się zajebiście, miał kilka świetnych meczy gdy Smush grzał ławę, jak ktoś nie widział live odsyłam na yt chyba jakiś mix jest, mówione było, że Bynum ofensywnie to poziom Howarda, o Carterze nikt nie pisał :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynum jest bestią bez dwóch zdań, gdy jest zdrowy

 

robi wtedy co chce z kim chce i gdzie chce

tako rzecze ja jako fan zielonych

 

Farmar to niezły grajek, nie ma co go obrzucac blotem, ale zamiana na Blake'a to wyższy poziom od razu

 

przy zdrowym Bynumie nikt nie ma polotu do LAL na zachodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fani Lakers po tym jak dołaczył Farmar wychwalali go pod niebiosa, mówili że Bynum to już prawie poziom Howarda, a Shannon Brown to future Carter byłem przekonany że to ich przypadłość ale widze od pewnego czasu że złamałeś monopol.

Farmar zapowiadał się zajebiście, miał kilka świetnych meczy gdy Smush grzał ławę, jak ktoś nie widział live odsyłam na yt chyba jakiś mix jest, mówione było, że Bynum ofensywnie to poziom Howarda, o Carterze nikt nie pisał :shock:
Z tym Carterem to było coś w rodzaju hiperboli.

 

Bynum - sam fakt wstawiania go na tę półkę to słaby pomysł. A dyskusja dotyczyła tego czy jest wart pieniędzy które dostał przy extension. Jeżeli to będzie jego ostatnia poważna operacjato i zagra chociaż 16-8 przez kilka sezonów to pewnie racja będzie po Waszej stronie... ale szczerze, w mniejszych pieniądzach wolałbym Kamana lub Perkinsa, również lekko kontuzjogenni ale nie w takim stopniu, solidni, duzi, czego więcej chcieć.

 

Co do Farmara to się więcej nie wypowiadam, bo wszyscy wiemy jak było. Zresztą sam napisałeś... kilka meczów. On nawet porzadnym backupem nie jest.

 

Bynum jest bestią bez dwóch zdań, gdy jest zdrowy

 

robi wtedy co chce z kim chce i gdzie chce

 

tako rzecze ja jako fan celtics

Ale zrozum, taka dyskusja nie ma sensu bo to jeżeli musi być składnikiem równania. Co z tego, że jeśli skoro połowe kariery był kontuzjowany, raz na finały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, Ty wierzysz w to co piszesz ?

Czasem mi się zdarza 8) A Watson pokazuje od ładnych kilku sezonów bardzo dobry poziom, w obronie za dobry nie jest ale, atak i rozegranie to naprawdę jego mocne strony, dziwi mnie takie nie docenianie gościa, tak czy inaczej na liście życzeń fanów Jazz był od dawna

@paul od 2 lat o nim gada i nie jest wyjątkiem styknie spojrzeć na fora za oceanem

Jeśli Melo na to pójdzie to będzie debilem

 

poza tym w Nets był niedawno ktoś z 15 na koszulce, komu nie udało sie tam nic wnieść dobrego

Tak ale Prohorov robi spora różnicę, koleś ma kasę i zna się na koszu nie ma bata żeby Nets nie byli w czołówce wschodu za kilka lat.

 

Podobno Nugs mocno naciskają na melosa żeby się zgodził na tą wymianę, z początku się dziwiłem ale w sumie to maja rację, AK bardziej żeby kaska się zgadzała Favors top prospeckt no i picki dostaną od Nets zapewne a w tym rs to pewnie będzie top 10 czyli jakoś to im się moze opłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prokhorov oznajmił że jak Nets nie zdobędą misia w ciągu pięciu lat od jego przejęcia to się ohajta. A gośc jest wielkim przeciwnikiem małżeństwa :D Będzie nieszczęśliwym człowiekiem.

 

Słuchaj, ja lubie Watsona. Jest bardzo fajnym grajkiem, ale coś na poziomie Steve'a Blake'a, imo niedoceniane są playmaking skills Rondo. Nie wierze w to gadanie, że jak masz Raya, KG i Pierce'a to łatwo zrobić kupe asyst, to nie d o końca tak działa, zwłaszcza biorąc pod uwagę jaką formę mają ostatnimi czasy "wielcy" z Bostonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watson lepszym rozgrywającym od Rondo? Rozumiem ze Rajon w Utah byłby trzecim pg. Nie to co w słabym Bostonie.

 

Watson jest fajny. Chciałbym go u siebie. Bardzo dobry backup dla Derona. Ale nie przesadzajmy.

 

A co do Melosa to ja na miejscu Denver bym sie nie zastanawial. On i tak chce uciekac z Colorado, jak nie teraz to w lutym albo pozniej. A glupi Netsi proponują im trzeci numer draftu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watson lepszym rozgrywającym od Rondo? Rozumiem ze Rajon w Utah byłby trzecim pg. Nie to co w słabym Bostonie.

Tak dokładnie o to mi chodziło :D Mowa była o rezerwowych i kolega @havlicek powiedział że West i Robinson lepiej wypadają w tym względzie, ja się z tym nie do końca, już szczególnie z opinią ze para Rajon/West jest ponad Deron/Watson, akurat ten drugi przykład zdecydowanie wypada według mnie na korzyść Jazz. Tak jak napisałem talentem zapewne Watson ustępuje obojgu rezerwowym Celtów, ale jest o wiele mniej chimeryczny i wydaje mi się że jako stricte pg lepiej by sobie poradził.

 

Watson vs Blake to ciekawe porównanie, odrobinę bym wyżej stawiał Earla za dynamikę i umiejętności w ataku, to się szczególnie przydaje jesli garcz ma wchodzić na te naście minut, ale rozumiem że niektórzy moga się z tym niezgodzić i powiedzieć ze Blake>Watson bo na pewno nowy rozgrywający LaL jest dużo lepszym obrońcą. Ostatecznie myślę że to wszystko zależy też od tego czego dana ekipa potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa

 

Najlepszy backup- wizards i chyba też najlepiej obsadzona pozycja w lidze. Wszystko mają allstara Walla i Kirka- no bez kitu z całym szacunkiem dla LAL i Utah jeśli chodzi o pozycję pg nieważne czy backup czy overall to Wizards są najlepsi with no doubt. Chociaż gdyby ten Mike James podpisał z Utah to...

 

Nie wiem czy Arenas będzie napierał na pg czy na 2 może ale jak na 1 to będą niszczyc wszystkich z rotacją Agent 0- Wall-Kirk. Watson jest fajny, Blake też ale bez przeginania bo paranoja sie robi.

 

SAS z Hillem over Utah i Watson ale to już moja sympatia do Spurs. Co do Watson nad Rondo w playmaking skills- nawet nie skomentuje bo to jest niesamowite czego tu sie dowiaduje na forum.

 

Wariat: to sie zaloz Utah w WCF 100 do ciebie jak nie to do mnie- zadnych warunkow wchodzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watson lepszym rozgrywającym od Rondo? Rozumiem ze Rajon w Utah byłby trzecim pg. Nie to co w słabym Bostonie.

:roll:

a kto tu pisał że Watson jest lepszy od Rondo ? No przeciez nikt chyba nie jest vtak głupi żeby tak pisać, chodziło o to źe Para Deron/ Watson jest teoretycznie mocniejsza niż para Rayon/N. Robinson. Rayon to mega PG, dla mnie 4 PG w lidze, ale zmiennka nie oszukujmy się, nie ma rewelacyjnego. I dlatego dodanie do Derona pana Watsona czyni tą parę lepszą niż duet z Bostonu. Co do tego czy Duet Parker + Hill z SAS są (przynajmniej na papierze, ststystycznie) lepsi miałby bardzo duże watpliwości. Trzeba sobie postawić pytanie czy Parker to lepszy Pg niż Deron ? Jak dla mnie nie, Deron jest w pierwszej trójce a Parker co najwyżej w pierwszej szóstce. Porównując młodego Hilla do doświadczonego Watsona też trudno, na pewno jak chodzi o skills i prowadzenie gry to Watson bije młodziaka z SAS na głowę, w końcu w zeszłym sezonie był podstawowym prowadzącym grę w Indianie !! Tym bardziej się dziwie że zgodził się byc backupem w Utah, ciekawe jako kontrakt mu zaoferowali, myślę że dłuzej niż jeden sezon (optuję za kontraktem 3 letnim za 5-6 baniek, np. 1,4 mln, za 1 sezon, 1, 6 mln za drugi sezon i 2 mln za trzeci sezon). Tak czy siak jak juz pisałem na pozycji PG Utah ma chyba najmocniejszy obecnei duet w lidze, choć jesli Goran Dragić będzie dalej tak sie roziwjał jak do tej pory to kto wie czy w duecie z Nasem nie przebiją w tym sezonie duetu z Jazz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.