Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy Laker ostatniego dziesięciolecia w Bostonie

:lol:

niech idzie nie mam nic przeciwko. jesli bedzie gral w s5 do powrotu perka to srednia wieku bedzie kosmiczna i nawet rondo malo bedzie ja zanizal. zeby c's nie strzelili sobie w kolano podpisywaniem starszych gosci. oni potrzebuja przede wszystkim swierzej krwi i energii z lawki, jakiejs mlodziezy. ale jaram sie mozliwoscia fanalu przeciwko shaqowi :D

w drugiej rundzie heat, final konferencji magic, a w wielkim finale lakers :D dobra wizja raczej ostatnich po dla grubasa, pozegnanie sie na koniec kariery ze wszystkimi druzynami w ktorych jeszcze byl wazna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem kilka ostatnich postów do wątku o Kobim. Wolałem zrobić to tym razem od razu, żeby się tego nie nazbierało strasznie dużo.

 

Co się tyczy Diesla, to z nim jest dziwna sytuacja. Chce grać dla contendera, ale nie za minimalną kasę. No chyba, ze zmieni zdanie. Ale póki co w grę wchodzi tylko podpisanie kontraktu z Cavs i potem wymiana, np. do Bostonu. To utrudnia sprawę. Bo Cavs bez LeBrona mogą nie chcieć żadnych zbędnych wydatków, tj. ściągania jakichś kolesi z Bostonu tylko po to, żeby Shaqowi zrobić dobrze. Nie wiem, co o tym myśleć. Chciałbym, żeby pograł i gdzieś się przydał, ale o to coraz trudniej. Jakby miał zbierać okruchy i się męczyć (co moim zdaniem robił już sezon temu), to lepiej, żeby zakończył karierę. Ale skoro uważa, że jeszcze może, to widocznie wie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana Cavs-Wolves o której pisałem wyżej - oficjalnie przyklepana.

 

Tak, West ma niegwarantowany kontrakt. Jeśli zostanie zwolniony do 5 VIII to ma gwarantowane tylko 400 tys $ z 4.5 mln $ na następny sezon. Wolves naturalnie go wysadzą co już zapowiadają 'źródła'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trojkaty to jest w tej chwili system mistrzow (a zapomnialem o twoim stosunku do lakers nie dziwie sie twojej ocenie) wiec chyba jest skuteczny. to nie marnowanie potencjalu tylko wykorzystywanie go maksymalnie u gosci ktorzy pasuja pod ten system ( przykladowo fisher)

ciekawe jakich kontraktow beda oczekiwac west i telfair po zwolnieniu?

i west to 1-2 a nie sg, maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trojkaty to jest w tej chwili system mistrzow (a zapomnialem o twoim stosunku do lakers nie dziwie sie twojej ocenie) wiec chyba jest skuteczny. to nie marnowanie potencjalu tylko wykorzystywanie go maksymalnie u gosci ktorzy pasuja pod ten system ( przykladowo fisher)

I w zeszłym roku Wolves maksymalnie wykorzystali ten potencjał w każdej ze swoich 15 wygranych. Jackson raczej nie wybiera się do Minnesoty więc mogliby sobie te trójkąty jednak odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trojkaty to jest w tej chwili system mistrzow (a zapomnialem o twoim stosunku do lakers nie dziwie sie twojej ocenie) wiec chyba jest skuteczny. to nie marnowanie potencjalu tylko wykorzystywanie go maksymalnie u gosci ktorzy pasuja pod ten system ( przykladowo fisher)

ciekawe jakich kontraktow beda oczekiwac west i telfair po zwolnieniu?

i west to 1-2 a nie sg, maciek

czlowieku a czy ja tu mowie o Lakers???Mówie ze marnuje potencjal zawodnikow Minnesoty ten system bo oni sie do niego za bardzo nie nadają i większy bylby pożytek jakby zrezgynowali z trójkątów. To że jest to system mistrzów gówno znaczy, bo oni akurat mają zawodników do niego pasujących i u nich jest skuteczny.

Zresztą zobacz co ja napisałem:

Niech skonczą z tą grą trójkątami bo to jest tylko marnowanie potencjału ich zawodników.

A ty mi wyjeżdżasz ze w LA sie to sprawdza.

Doszukuj sie hateryzmu dalej w tej wypowiedzi...powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A abstrahując już od trójkątów i innych dupereli, to Joey Graham nowym zawodnikiem Cavs- 2,1mln/2 lata- chyba dobry ruch, bo coś tam pobroni zawsze, coś trafi, i wniesie trochę atletyzmu, a cena dosyć rozsądna się wydaje...

Ciekawe z racji tego podobnego zainteresowania jego osobą przez Nugs i Jazz, i finalnie dostaje baniek rocznie, niewiele agent chłopaka utargował :)

 

Mike James chce do Jazz, i podobno Jazz też go mogą chcieć, taka obopólna miłość, żeby tylko spełnienie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gdyby częściej grywał tak jak w game 6 z Wami, to dostał by więcej :wink: A na poważnie to faktycznie można było spodziewać się trochę więcej..A Mike James jakoś dla mnie niespecjalnie pasuje do Jazz- nigdy nie był jakimś specjalnie dobrze podającym graczem, a system Jazz jest w dużej mierze oparty jednak na ruchu piłką..no i zupełnie stracony poprzedni sezon- tylko 46 minut na parkiecie...no ale jako 3 PG w rotacji po Ronniem może jakoś ujdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gdyby częściej grywał tak jak w game 6 z Wami, to dostał by więcej :wink: A na poważnie to faktycznie można było spodziewać się trochę więcej..A Mike James jakoś dla mnie niespecjalnie pasuje do Jazz- nigdy nie był jakimś specjalnie dobrze podającym graczem, a system Jazz jest w dużej mierze oparty jednak na ruchu piłką..no i zupełnie stracony poprzedni sezon- tylko 46 minut na parkiecie...no ale jako 3 PG w rotacji po Ronniem może jakoś ujdzie

Tak jak w 2 kwarcie w meczuy z nami bo wtedy cały swój dorobek usadził :)

 

Co do Jamesa to racja ale rzut zawsze miał dobry, taki weteran z ławki może być przydatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.