Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

ruch moze dziwny ale jezeli "odwali arize", to za rok o tej porze bedzie cieszyl sie z 35/5 a nie z 7/2

Jeżeli dobrze zagra, to może wypłynąć na fali zatrzymywania pożytecznych grajków z mistrzowskiej ekipy. Ale Arizy nie odwali. Nikt mu takiego kontraktu nie da. Jest od Trevora o 5 lat starszy i w przeciwieństwie do niego nie jest podejrzewany o posiadanie upside'u. Ariza był na fali wznoszącej, od lat twierdzono że stać go na więcej i w końcu wypalił. Do tego mając jakieś twarde argumenty w swojej grze. Barnes jest bardziej "rozmyty" jeśli chodzi o umiejętności, mniej namacalny, konkretny, nie wiem jak to jeszcze nazwać. Musiałby dostać dobry kontrakt od drużyny z miejscem w salary, bo jak gra tylko na krótkich kontraktach, to nigdzie nie nabędzie praw Birda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruch moze dziwny ale jezeli "odwali arize", to za rok o tej porze bedzie cieszyl sie z 35/5 a nie z 7/2

W tym wieku to najwyżej może jemu odwalić :] Ariza był młodszy na drodze nie stał mu artest matt jak widać całe życie ma pod górkę ale cóż tym razem sam sobie wybrał. Szkoda gościa, szkoda tego jego kontraktu z raptors bo taka kasa na dwa lata mu się należała. Po sezonie w Lakers niech bierze najdłuższą ofertę jaką dostanie co by miał spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym widział CP3 w PTB za Millera, Przybile,Fernandeza no i nawet pick w 2011.CP3 w PTB ma wszystko co jest potrzebne do walki o najwyzsze laury:jest all-star jest Aldridge jest Oden (oczywiscie jak bedzie zdrowy),Batum.NOH też nie wyszli by zle.

jak NOH nie wyszli by na tym źle to niby jak by wyszli?

 

Barnes znowu za minimum

ten koleś albo ma bogatych starych i sie kasą nie oprzejmuje bo w spradku dostanie wartą 20mld korporację, albo jest tak szlachetny jak Konrad Wallenrod

tak czy siak koleś mnie rozwala

 

kiedys tułał sie po klubach bo nikt go nie chciał na dłuzej niż 20 dni, teraz tuła sie po klubach bo co?

Ja tam nie wiem, ale LA to naprawde musi być magiczne dla dobrych graczy miejsce, aż szkoda ze im nie kibicuję

kto jeszcze?

może Granger za paczkę gruszek?, bo przecież jest do wzięcia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Barnes zarabia duze pieniadze, a to narzekanie to tylko w relacji do srednich zarobkow w lidze. Jesli nie jest glupi, nie wydaje pieniedzy na 10 samochodow i inwestuje pieniadze z glowa to ma zapewniony dobrobyt do konca zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Granger za paczkę gruszek?, bo przecież jest do wzięcia...

Kobe pewnie jego numeru nie ma :twisted:

 

Tak bardziej na poważnie - podpisanie Ratliffa mnie zdziwiło , żadnych rumorów o chłopie nawet nie wiedziałem ,że jest FA dejmn, a Barnes i jego kontrakt to już chyba tylko i wyłącznie wina jego agenta , kiedy chłop się dorobi w tej lidze nie mam pojęcia, już Gortat to zrobił :roll:

 

No i jestem ciekaw czy w końcu Bullsi podpiszą T-Maca, naprawdę why not?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Barnes zarabia duze pieniadze, a to narzekanie to tylko w relacji do srednich zarobkow w lidze. Jesli nie jest glupi, nie wydaje pieniedzy na 10 samochodow i inwestuje pieniadze z glowa to ma zapewniony dobrobyt do konca zycia.

właśnie.... zarobi bagatela 10mln $ przez te dziesięć lat, toć to fortuna jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Broussard

Chris Paul's Wish List of preferred teams: 1 Orlando 2 New York 3 Dallas 4 Portland

about 1 hour ago via web

ESPN

The Orlando Magic have emerged as the top team on Paul's list of preferred destinations, replacing the New York Knicks, according to league souhttp://www.e-nba.pl/forum/posting.ph ... 164566rces.

While the Knicks are still high on Paul's list, he believes the Magic, with all-star center Dwight Howard, would be a better fit. Paul also realizes Orlando has much more to offer New Orleans in a trade and therefore believes it is a more realistic destination than New York, according to the sources.

Polepszyło to nieco mój nastrój, choć to nadal medialne plotki.

 

----

 

Aha, jeszcze coś co sam odkryłem: Tyson Chandler z jakichś tajemniczych powodów do 13 września nie może być wymieniony w kombinacji z innym graczem.

 

Czyli Mavsom bedzie dużo trudniej.

 

---

 

I jeszcze coś przed pójściem spać:

 

Chris Paul preferring Orlando means that he realized he would be packaged with a bad contract, killing any chance of Melo to NY next summer.

Czyli to co pisałem. Najwyzej sa w tej chwili chyba Magic i Blazers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym widział CP3 w PTB za Millera, Przybile,Fernandeza no i nawet pick w 2011.CP3 w PTB ma wszystko co jest potrzebne do walki o najwyzsze laury:jest all-star jest Aldridge jest Oden (oczywiscie jak bedzie zdrowy),Batum.NOH też nie wyszli by zle.

jak NOH nie wyszli by na tym źle to niby jak by wyszli?

 

NOH mają perspektywicznego Collisona więc o stracie CP3 szybko by zapomnieli zyskali by dświadczonego Millera, Przybille(solidny center) i niezłą strzelbe z obwodu (Fernandez).A CP3 za 2 lata kończy kontrakt i tak pewnie by odszedł ,więc zyskują dwa lata na budowe nowej siły wokół Collisona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy kiedyś (może przy okazji nowego CBA) będzie w końcu ukrócony ten bezczelny zwyczaj podpisywania wieloletnich kontraktów, a później żądania wymian w połowie ich trwania... Tu już nie chodzi o Paula, bo on tylko kontynuuje niechlubną tradycję zapoczątkowaną przez wielu poprzedników, ale to się robi demoralizująco wnerwiające. W takim razie kontrakty nie muszą być gwarantowane. Niech zostawią kasę i idą jako wolni agenci albo podpisują nową umowę, nie wiem. Drażniące było czekanie aż LBJ czy inny Bosh podejmą decyzję, ale oni swoje kontrakty dograli do końca. A teraz znów Paul i jego gwiazdorzenie, wishlisty i rankingi. Brakuje klubów, które miałyby jaja, kasę i olały tego typu żądania zostawiając krnąbrnego zawodnika na ławie w garniturze i bez pensji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drugi o'neal w bostonie?

shaq-jo-perkins-kg-baby :o szkoda ze sheed jeszcze nie wroci

ale to malo realne moim zdaniem. pojdzie grac za minimum? chyba nie

chociaz wizja mozliwego finalu lal-bos bardzo ladna i kobe moglby zamknac kolejny rozdzial pokonujac shaqa bezposrednio w finale miedzy ich druzynami :D ekstra. dodatkowo shaq gralby zapewne w po jeszcze przeciwko heat i/lub orlando. ciezkie bylyby dla niego zapewne ostatnie po w karierze :D niech idzie jestem zdecydowanie za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOH byliby idiotami trejdujac Paula na Zachod, wbrew pozorom to oni wciaz maja decydujace zdanie gdzie go wyslac (i za co przede wszystkim). A Paul sobie troche przejebal w Nowym Orleanie, gdzie tak bardzo ceni sie lojalnosc.

@bb2 przestan z tym ze NYK nie maja kogo trejdowac bo to jest wielka bzdura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że NOHa wyhandluje CP3 za garść piertruszek więc NY mają czym handlować. NOHa weźmnie kilku patałaszków i będą walczyć o wysoki numer draftu. Szkoda bo mogliby dostać za CP3 naprawdę dużo. Tylko po co im oszczędności, żeby 10 lat nie ugrać nic? Powinni wziąść solidnych obiecujących zawodników za CP3. Ale znając życie pójdzie gdzieś za pietruszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z paulem ma iść emeka i posey to ja nie widze innej mozliwości jak tylko dodatkowo jeszcze jakiś klub bądź dwa się do tego dołączają. Orlando w takiej trójstronnej wymianie może kogoś skusić chociażby nelsonem. Nie widze sensu w sciaganiu jameera przez hornets. Zapewne chcieliby wyciągnąc gortata i kontrakt vc nelson jest im tam zbędny nie jest żadnym wzmocnieniem dla nich a tylko zabierałby czas collinsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh my god... :shock: Najlepszy Laker ostatniego dziesięciolecia w Bostonie :roll:

 

Shaq zrobił jeden zasadniczy błąd. Nie zakończył kariery po sukcesie w Miami jakiś czas temu, a teraz sukcesywnie co roku rozmienia się na drobne... Boston to nie jest drużyna dla niego, nie ta mentalność, nie to miasto. ehh Będzie deprecha jak założy zielony trykot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs podpisali zeszloroczny pick Christiana Eyenge...liczę na częste TOP10 z jego strony.

Dokładnie

 

A co do NOH to ja bym nie wykluczał że go poślą nawet do tej samej dywizji, ja watpie żeby im o cokolwiek chodziło poza wyprzedaniem składu, możliwe że to prawda że klub jest na sprzedaż i tylko im na tym zależy, bez kitu za rok spada stojak a oni chcą wywalać Okafora, dobry nr w drafcie puścili tylko po to żeby Mo Pet spadł im z płac :roll:

 

No i prawda lojalność szczególnie teraz w Luizjanie to coś na co się patrzy, tylko jak widze puste miejsca na meczach NOH to się jednak zastanawiam wobec kogo on ma być tam lojalny

 

Jak Paulinka trafi do Blaze to będzie klawo, 4 pojedynki z Willem w rs :D wątpie żeby mu się to marzyło 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.