Skocz do zawartości

Zbiorczy temat wakacyjny 2010. plotki, transfery, newsy.


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

jefferson dostal prawie 40/4 jakies 38 z hakiem czy cos takiego.

 

cos mi sie wydaje, ze paul nie zacznie sezonu jako szerszen. ostatnio wspominal cos o tym, ze z anthony'm i amare chce stworzyc big3 w nyc. jezeli tak jest faktycznie to juz 1 noga jest w knicks. a im dluzej hornets beda zwlekali z jego oddaniem tym mniej wyciagna.

 

na ile wiarygodna jest jego lista? nie wiadomo ale bankowo nie ma dla niego miejsca w lakers. zawsze o nim mazylem, szczegolnie od przyszlego sezonu, kiedy z klubem pozegna sie phil i mozna by pograc innym systemem, niemniej paul w lakers to bajka zarowno po wzgledem gry jak i samej mozliwosci, w sensie ze jest to niemozliwe.

 

w grze pozostaja magic i knicks. orlando ma o wiele wiecej do zaoferowania, z gortatami, nelsonami, pietrusami i mattami barnesami w s'n't na czele. na miejscu otisa w ogole bym sie nie zastanawial, tylko wisial na tel.

 

knicks? maja duzo mniej do zaoferowania. dla hornets taki obrot sprawy to koniec koszykowki w nowym orleanie dlatego chcieliby wyciagnac chociaz cos ciekawego. czy to cos maja knicks? poza kontraktem edka curry'ego nic nie maja. hornets dodatkowo beda chcieli pozbyc sie pewnie jakiegos kontraktu. wszystko jest w stanie przyjac orlando. moga nawet wyslac vince'a bo maja jj'a ktory przy paulu bylby morderca.

 

ciekawie, ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grze pozostaja magic i knicks. orlando ma o wiele wiecej do zaoferowania, z gortatami, nelsonami, pietrusami i mattami barnesami w s'n't na czele. na miejscu otisa w ogole bym sie nie zastanawial, tylko wisial na tel.

Magic raczej odpadają mimo że mają co zaoferować na każdą pozycję. DH by się pogniewał gdyby oddali Nelsona chyba że byłby rezerwowym PG (Magic szukają 3 rezerwowego :D ) Ciekawe wg mnie każdy klub powinien zrobić wszystko żeby go dostać.

 

Z LAL trochę gorzej to wygląda bo pewnie NOHa chciałaby dostać Bynuma lub Odoma a wtedy LAL tracą strefę podkoszową na dodatek musieliby jeszcze kogoś dołożyć a poza wysokimi to nikogo ciekawego nie mają. Bo chyba NOHa musiałaby oszaleć żeby wziąść Waltona lub Vujacicia.

 

Pewnie CP3 pójdzie z Okaforem lub co bardziej wątpliwe z Peją. (Peje na pewno komuś wcisną w trakcie sezonu)

 

Najgorsze i zarazem najbardziej prawdopodobne miejsce to będzie NYK. Więc ten sezon Nix i tak nawet z CP3 będą mieć stracony. Poza tym granie bez defensywy w PO. Słabiutko to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeśli idzie o CP3, to drużyny do jego pozyskania są w takiej kolejności :

 

Knicks, Magic, Lakers.

 

Co do Lakers to tam nie pasuje przy trójkątach cąłkowicie. Paul potrzebuje piłki. W Lakers musiałby się całkowicie przekalibrowac i cholera wie jakby mu to szło. Poza tym Lakers musieliby stracić rozum, żeby oddawać Bynuma lub Odoma, a już na pewno tę dwojkę za Paula. Nierealne. Jednak nie mów BB, że gdyby była możliwośc oddania Waltona, Sashy i np Blake'a za Paula to byś na to nie poszedł ;)

 

Magic musieliby chyba za dużo stracić na tej wymianie. Dla nich najlepszą opcją byłby pakiet z Okaforem chyba.

 

A Knicks ... może coś z nich będzie. Jedna, wielka niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odom, Luke, Sasha + picki za Paula i kogoś tam jeszcze.

 

Luke podobno może nawet zakończyć karierę więc oszczędności, Sasha jest w cy i za rok będzie wolny, ewentualnie mogą się go pozbyć w lutym. NOH chyba szukało ostatnio oszczędności, tak? :D

 

e: Blake nie może być wymieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałbym taki deal ?

 

Oddawać przewagę pod koszem na rzecz PG, który prawdopodobnie nie sprawdzi się w trójkątach ?

 

Ja byłbym na nie.

 

Jednak nie powiem. Perspektywa posiadania Paula jest niezwykle ciekawa i kusząca. Zwłaszcza w obliczu odejścia Phila za rok i rozpoczęcia od nowa. Cholera wie co będzie za rok, więc lepiej byłoby go sobie zaklepać.

 

Ja jednak na miejscu Lakers, jeśli wogóle taki trade wchodziłby w grę (w co wątpię), oddałbym Vujacica i Waltona plus na zasadzie s'n't Browna.

 

Dzięki temu możnaby zachować głębię pod koszem i miec Paula. Moze nei byłby rewelacją w tym rok uw trójkątach, ale pionkiem też nie i coś by tam robił. Inna sprawa, że pozbyto by się balastów jak Sasha czy Luke i dodano by tylko Browna.

 

Paul/Bryant/Artest/Gasol/Bynum. Z ławki : Fisher, Blake, Odom, Ebanks, Caracter. Plus może Kurt Thomas i taki R. Butler.

 

Hehe. Na papierze to wygląda masakrycznie. Mało to realne, ale czasem fajnei popuścić wodze fantazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie powiem. Perspektywa posiadania Paula jest niezwykle ciekawa i kusząca. Zwłaszcza w obliczu odejścia Phila za rok i rozpoczęcia od nowa. Cholera wie co będzie za rok, więc lepiej byłoby go sobie zaklepać.

Poważnie chcielibyście w drużynie takiego uciekiniera, który pomimo swojego ogromnego talentu nie chce na swoich barkach poprowadzić drużyny (zbudowanej wokół niego) do mistrzostwa? :wink: Chęć Paula do gry z innym superstarem (albo kilkoma) zdradza tę samą moralną skazę na charakterze, którą nosi też LeBron... Widocznie on również wie, że nie da rady sprostać ciężarowi klasy Bryanta i szuka pomocy, nawet jego samego :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie chcielibyście w drużynie takiego uciekiniera, który pomimo swojego ogromnego talentu nie chce na swoich barkach poprowadzić drużyny (zbudowanej wokół niego) do mistrzostwa? :wink:

 

O to musisz spytać kibiców Lakers.

 

Chęć Paula do gry z innym superstarem (albo kilkoma) zdradza tę samą moralną skazę na charakterze, którą nosi też LeBron... Widocznie on również wie, że nie da rady sprostać ciężarowi klasy Bryanta i szuka pomocy, nawet jego samego :roll:

Ponownie odsyłam do kibiców Lakers.

 

Ze swojej strony mgoę tylko tyle powiedzieć, że dla mnie Chris Paul to nigdy nie był zawodnik ciągnący drużynę do mistrzostwa. Lebron miał wg mnie taką możliwość, ale z niej nie skorzystał.

 

Paul bdzie wg mnie super drugą opcją gdziekolwiek nie pójdzie i gdzie się z taką rolą pogodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie chcielibyście w drużynie takiego uciekiniera, który pomimo swojego ogromnego talentu nie chce na swoich barkach poprowadzić drużyny (zbudowanej wokół niego) do mistrzostwa? Chęć Paula do gry z innym superstarem (albo kilkoma) zdradza tę samą moralną skazę na charakterze, którą nosi też LeBron... Widocznie on również wie, że nie da rady sprostać ciężarowi klasy Bryanta i szuka pomocy, nawet jego samego

on to wie jeszcze lepiej niz lbj bo jego druzyna jest bez perspektyw i na wieklie wzmocnienia i ruchy na rynku nie ma co liczyc (cavs spelniali zachcianki lbj) a sam ich nigdzie nie pociagnie. moze wie ze druzyna z liderem pg bez potrzebnego wsparcia nie zajdzie daleko? nie wiem ale mysle ze paul pogodzilby sie z rola drugiej opcji. nie wiem czy taki pg by sie u nas sprawdzil ale czemu by nie sprobowac? tak jak pisze bb po odejsciu phila bylby idealny, moze nastapi jakas zmana systemu lub modyfikacja w ktorej kobe gra bez pilki a cala gre prowadzi cp. do tego po odejsciu kobego na emeryture mielibysmy solidny trzon cp-bynum do budowy kolejnej potegi

 

kontrakt paula nie jest taki wysoki (14) wiec i finansowo nie ciezko byloby go przepchnac.

knicks - curry + douglas

orlando - carter + bass + pietrus za cp i okafora

lakers - sasha + walton + brown

 

na miejscu orlando wyslalbym taka oferte. zostaliby z nelsonem jako 6th manem i gortatem z pod koszem, mogliby podpisac tez nowy kontrakt z barnesem jesli jeszcze on do nich chce. paul-jj-lewis-okafor-dwight a z lawki nelson-barnes-gortat to miazdzy jak dla mnie

 

do knicks w tym sezonie slabo to widze bo jest felton, czyli co na lawke go? czy razem z paulem w s5?

 

trade z lakers tez nie jest zly. sasha spada po sezonie a walton moze przejsc na emeryture. do tego brown s'n't i maja kogos solidnego na lawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to musisz spytać kibiców Lakers.

 

Ponownie odsyłam do kibiców Lakers.

dla mnie te wypowiedzi są mistrzowskie ... jak można od paru miesięcy spamować najwięcej w temacie o Lakers i twierdzić że się nie jest ich kibicem? :roll:

 

co do CP3 to nierealna plotka jak mało która, ale proszę nie mówcie że nie dalibyście Odoma, który ostatnio gra tylko jak żona ma ciężkie dni, za najlepszego rozgrywającego (hmm może lepiej powiem jednego z najlepszych) bo robi przewagę pod koszem? jakoś Lebron i Wade też nie mogą grać razem bo do siebie nie pasują a będą grali :P

 

tak tak a najlepiej to dla Lakers go wziąć za s'n't Mbengi i pick w 2 rundzie żeby nikogo nie stracić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szak, Czy my byśmy chcieli takiego transferu to nie ma znaczenia. Ważne czy Kobe by takie chciał, a myślę że taki CP3 za bardzo by wchodził w paradę "MVP". No chyba, że kobe jest unselfish o czym nie wiem ;P

 

Transfer za Sashe, Browna i Waltona nie wchodzi w grę, w mojej opinii to oddanie prawie całej "najlepszej" ławki rezerwowych lidze za jednego gracza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trade z lakers tez nie jest zly. sasha spada po sezonie a walton moze przejsc na emeryture. do tego brown s'n't i maja kogos solidnego na lawke

Normalnie wpadnę zaraz pod biurko :)

Fani Lakers chyba nie czytają nigdy swoich postów albo już całkiem zatracili ostatnie przejawy przyzwoitości. Nie czujecie, co czasami wypisujecie? Wasza wiedza jest duża, ale czasami absurd goni absurd. Chyba, że ta liga zmierza w takim a nie innym kierunku, a ja nie mogę się przestawić na inne myślenie. Najlepszy PG obecnych czasów (w mojej opinii) za "syna Randy'go Browna"? :wink: Wow, po co mieć wymiatacza, jak można go oddać za kogoś solidnego na ławkę... Wiem, że jak się "pozyskało" Gasola za Kwame, to trochę raźniej się patrzy na różne sprawy, ale są chyba granice. Są? A może nie w dzisiejszej NBA... A kontrakt Briana Granta jeszcze jest w księgach? Może by go wykorzystać w tej wymianie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trade z lakers tez nie jest zly. sasha spada po sezonie a walton moze przejsc na emeryture. do tego brown s'n't i maja kogos solidnego na lawke

Normalnie wpadnę zaraz pod biurko :)

Fani Lakers chyba nie czytają nigdy swoich postów albo już całkiem zatracili ostatnie przejawy przyzwoitości. Nie czujecie, co czasami wypisujecie? Wasza wiedza jest duża, ale czasami absurd goni absurd. Chyba, że ta liga zmierza w takim a nie innym kierunku, a ja nie mogę się przestawić na inne myślenie.

Ojojoj uważaj bo dostaniesz ostrzeżenie "za obrażanie innych użytkowników" takie jakie jak ja dostałem w zasadzie nie wiedząc dlaczego - czekam na arumentacje. Mam nadzieje, że nie najzwyczajniej w świecie za odmienne zdanie...

 

*Na forum podobnie jak w polityce. Jednym wolno powiedzieć wszystko, natomiast na drugich panuje swoista zmowa milczenia - parafrazując mistrza Palikota.

 

A teraz poważnie, chyba każda drużyna chciałaby mieć CP3 w dryżynie. To nie ulega wątpliwości, ale po co burzyć w chwili obecnej coś co dobrze się sprawdza. Nie po to sprowadzono Blaka żeby teraz oddawać 2 czy trzech Role playerów za CP3. No ale wróćmy do rzeczywistości na taki deal za chiny nie pójdą Hornets bo za swoją gwiazdę są wstanie wyciągnąć znacznie więcej od innych zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne czy Kobe by takie chciał, a myślę że taki CP3 za bardzo by wchodził w paradę "MVP". No chyba, że kobe jest unselfish o czym nie wiem ;P

:lol: Dzięki, niezła beka :D

 

Plotki,ploteczki.

Eniłej nie widzę opcji żeby Paul był w LA. Po pierwsze - niby za co? Wątpię ,że NOH by sobie z chęcią poszli na trade z Odomem i jakimiś waltonami i vujacicami za takiego rozgrywającego. A poza tym 1 aż tak ważna w przypadku trójkatów nie jest , choć możliwe ,że styl gry się zmieni jeżeli odejdzie Jax ( btw z tego co wiem to Shaw nadal w LA nie? to chyba on mógłby bez problemów kontynuować triangle offense) . Blake , Fisher ,a Paul hmmm ja bym go z chęcią widział w NY jednak czy tam by osiągnął to co chce - jakoś wątpię.

A i Odom ma być w LA do zakończenia kariery , lubię gościa i nie widzi mi się trejdowanie Lamara ;]

Walton emerytura ? Chyba nie liczy wiszącą koszulkę w Staples :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.