Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RappaR napisał:

Ale nie ma od pierwszej rundy lepszego połączenia 3pt i D od Holidaya

Na pg

Masz na myśli tego grajka, który w duecie z wielkim Anthony Davisem wykręcił 23cią defensywę a za 3 rzucał na poziomie 32,5%? 

Ja jednak zostanę przy Kiddzie :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Masz na myśli tego grajka, który w duecie z wielkim Anthony Davisem wykręcił 23cią defensywę a za 3 rzucał na poziomie 32,5%? 

ale to Payton nie umie rzucać, Holiday umie! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holiday to jest fajny pick (sam o nim myślałem i pisałem to RappaRowi), ale on ani nie ma jakiejś dobrej trójki, ani (pomimo reputacji) nie jest żadnym bardzo dobrym offball grazcem, bo tak czy siak lubi sobie poklepać. Dobry fit dla kogoś, kto szuka do S5: secondary ballhandlera/wszechstronnego obrońcy/znośnego strzelca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Holiday to jest fajny pick (sam o nim myślałem i pisałem to RappaRowi), ale on ani nie ma jakiejś dobrej trójki, ani (pomimo reputacji) nie jest żadnym bardzo dobrym offball grazcem, bo tak czy siak lubi sobie poklepać. Dobry fit dla kogoś, kto szuka do S5: secondary ballhandlera/wszechstronnego obrońcy/znośnego strzelca.

Nom. Recency bias w klasycznym wydaniu.

Nie traktujmy tematu atf jak tematu Pelicans 18/19 -> gdzie każdy go propsował jako najjaśniejszy punkt tego bieda teamu i liczył, że przejdzie do jego ekipy bo to 'taki fajny grajek co wszystko nieźle umie i się wpasuje a Pelicans są i tak do zaorania'

i żeby nie było -> pick spoko (bo właśnie 'wszędzie się wpasuje' i nigdzie nie zaszkodzi) -> ale tutaj mamy Kiddów i Paytonów tego świata, więc c'mon 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Pisałem Ci po Twoim wyborze, cytuję: ,,zastanawiałem się nad Jrue, dobry do tej zabawy gracz''. :P 

I, no, dalej uważam, że jest ,,dobry'', ale nie przesadzałbym. 

Jest dobry na III rundę, w V jest najlepszym pickiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.