Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, mac napisał:

Zdecydowanie bym wolał brak odezwu, niz na swoje wyprodukowanie zostan okreslonym jako debilne.

Powiedzieć cos debilnego (głupiego) to nic złego, wszyscy błądzimy, a nasze mózgi są niedoskonałe, ulegają heurystykom. Problem jest uparcie trzymanie się swojego zdania i zarazem niezrozumienie gry/perspektywy graczy, bo większość graczy w dupie ma, ze jakiś Gm ich lubi, jeśli w ramach tego „lubienia” daje gorszy kontrakt od konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, evitacre napisał:

Bucks to small market, jak będziesz miał do wyboru minimum i podobna role to zawsze wybierzesz NY, Californie etc. 
 

Nawet jak w realu USA zwiedzałem to Milwaukee 1 dzień w NY 5 🙂 Fun z posiadania kasy jest taki ze można ja sobie wydawać a w big market jest gdzie ja wydawać :) 

Jacy wolni agenci wielcy przysli za minimum do Knicks w realu w ostatnich latach? Clevelend to był taki sam market jak Milwaukee a jakoś przychodzili tam na minima weterani w tym typie

 

To że wizards u nas ponad Bucks powinno być oczywiste 

Tym bardziej że u nas giannjs dalej bije głowa w mur

 

 

 

 

 

Typy że strony gm jazz to oczywista sympatia

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Sylvinho. napisał:

Jakoś przed dołączeniem Duranta i Hardena topowi wolni agenci zbyt często z nimi nie podpisywali. Zresztą spójrz na New York Knicks. Chodzi głównie o nazwiska, które są w danej drużynie.

Ale Durant wcześniej grał w OKC ( w gsw była mega paka) czyli tez small market, a Houston to w sumie nie wiem czemu. Tzn to nie jest market jak NY City czy LA ale chyba tez nie jakiś big market wg USA standardów. Zreszta popatrz gdzie walą weterani - NY albo LA. 

16 minut temu, człowiek...morza napisał:

Jacy wolni agenci wielcy przysli za minimum do Knicks w realu w ostatnich latach? Clevelend to był taki sam market jak Milwaukee a jakoś przychodzili tam na minima weterani 

 

 

Chodzi mi o to ze jak masz dwie drużyny o porównywalnej sile i gracz ma grać za vet minimum to pójdzie do big market a nie do small market.
Do Clevland przychodzili kumple LeBrona raczej, chociaż musiałbym prześledzić nazwiska.  Carmelo już nie był dyplomatyczny w to lato i wprost powiedział ze LeBron był gm’em lakers w offseason. Czyli pewnie Lebron dobrze rekrutuje. A ani do Duranta w przeszłości ani do Hardena Ci weterani nie przychodzili, wiec skoro teraz są z irvingiem w NY to raczej działa magia big market i nowego jorku a nie fakt ze nagle nauczyli się jakoś super rekrutować, moim zdaniem oczywiście.

I tak btw na serio będziemy dyskutować czy big market to >, < czy = small market ? Przecież to cały system finansowy NBA jest ustawiany tak aby zminimalizować wpływ big marketu i spróbować wyrównywać szanse.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

Zapytajcie @Alonzo od jak dawna jaram się landalem. 

Potwierdzam.

Fluber już 2  lata temu na Priv mi pisał jak rozmawialiśmy o grze graczy podczas Mistrzostw Świata, że jak Landale przyjdzie do NBA - co do czego Fluber nie miał żadnych wątpliwości - to zrobi wszystko żeby go podpisać.

Nawet teraz jak podpisał w rl to o tym roznawialiśmy jeszcze tego samego dnia.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MMM2121 napisał:

Powiedzieć cos debilnego (głupiego) to nic złego, wszyscy błądzimy, a nasze mózgi są niedoskonałe, ulegają heurystykom. Problem jest uparcie trzymanie się swojego zdania i zarazem niezrozumienie gry/perspektywy graczy, bo większość graczy w dupie ma, ze jakiś Gm ich lubi, jeśli w ramach tego „lubienia” daje gorszy kontrakt od konkurencji. 

Według mnie, zrobiłeś zdecydowanie najgorszy jakikolwiek ruch w historii tej gry. Nie potrafię sobie przypomnieć żadnego, który były blisko nawet. Mimo to, nie muszę nazywać twojego rozumowania którym się kierowałeś debilny.

I to nawet po tym gdy część z tego rozumowania jak,: hipoteytyczne odpowiedzi innych manago od innych graczy bez pytania ich, co dla mnie jest mega kuriozalne

przedstawiłeś sam na forum.

a tu też wypowiedź Rajona Rondo z tego lata:

"It hasn’t been 10 years,” he said. “I don’t think my game's declined. You’re only as good as your coach believes in you. Going forward this year, I understand where I am in my career, but I believe I can still bring a lot to the game."

Cóż, myślę że nie jestesm jedyną osobą na świecie lub debilem tylko dlatego, że biorę pod uwagę jak ktoś mnie ceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

Tym bardziej że u nas giannjs dalej bije głowa w mur

Ktoś bije głową w mur na bank :-D 

Rozumiem ze jak Real Giannis zacznie siekać trójki nasz Giannis tez nie będzie ich rzucał… Fuck Logic. Skoro real Giannis dorósł do roli lidera to beGM Giannis tez ma prawo stawać się lepszym.

Tak btw beGM Durant i beGM Harden ile maja tytułów ? serio pytam nie wiem gdzie to sprawdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fluber możesz się proszę odnieść do tego posta:

Miałem na Ciebie, tak po tym poście Twoim i dalszej ignorancji tego, jako osoba która nie znosi hipokryzji (i stąd takie podejście ma jako zawodnik) mam na odrzucenie.

Jak Ci w jakiś sposób zalezy to prosze się odnieś się do tej kwestii.

Dannego Greena już przegrałem więc na zmianie głosu nawet mi nie zależy, co wytłumaczeniu tego jak możesz dawać takie coś w opisanej sytuacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, evitacre napisał:

Ktoś bije głową w mur na bank :-D 

Rozumiem ze jak Real Giannis zacznie siekać trójki nasz Giannis tez nie będzie ich rzucał… Fuck Logic. Skoro real Giannis dorósł do roli lidera to beGM Giannis tez ma prawo stawać się lepszym.

Nie dorósł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

@fluber możesz się proszę odnieść do tego posta:

Miałem na Ciebie, tak po tym poście Twoim i dalszej ignorancji tego, jako osoba która nie znosi hipokryzji (i stąd takie podejście ma jako zawodnik) mam na odrzucenie.

Jak Ci w jakiś sposób zalezy to prosze się odnieś się do tej kwestii.

Dannego Greena już przegrałem więc na zmianie głosu nawet mi nie zależy, co wytłumaczeniu tego jak możesz dawać takie coś w opisanej sytuacji.

 

Nie wiem o co chodzi, przecież mam Wolves przed Lakers w głosowaniu na greena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mac napisał:

Według mnie, zrobiłeś zdecydowanie najgorszy jakikolwiek ruch w historii tej gry. Nie potrafię sobie przypomnieć żadnego, który były blisko nawet. Mimo to, nie muszę nazywać twojego rozumowania którym się kierowałeś debilny.

I to nawet po tym gdy część z tego rozumowania jak,: hipoteytyczne odpowiedzi innych manago od innych graczy bez pytania ich, co dla mnie jest mega kuriozalne

przedstawiłeś sam na forum.

a tu też wypowiedź Rajona Rondo z tego lata:

"It hasn’t been 10 years,” he said. “I don’t think my game's declined. You’re only as good as your coach believes in you. Going forward this year, I understand where I am in my career, but I believe I can still bring a lot to the game."

Cóż, myślę że nie jestesm jedyną osobą na świecie lub debilem tylko dlatego, że biorę pod uwagę jak ktoś mnie ceni.

ale czemu ma służyć przywołanie sprzedaży Stephana? Jeśli chcesz to mogę ci przyznać, ze to był najbardziej debilny ruch w historii tej gry, moje ego nie ucierpi na tym. 

Już nie mówiąc o tym, ze nie wziąłeś pod uwagę tego, ze inni gm-owie mogą pierdolic głupoty lub im się cos mogło pomylić. Ja w przypadku Browna usłyszałem, ze jest niedostępny za Currego, mogę potem wstawić Pm-emke,jeśli akurat ja zachowałem, a jest szansa. 

Poza tym czy twoja ocena może być zaburzona tym, ze ten ruch wyrzucił wilki z walki o mistrzowo w tym roku? Mogę się tylko domyślać. 

Szkoda, ze tak ceniąc Greena potrafisz tylko deklaratywnie, a gdy przyszło do kontraktu, to jednak czyny za tym nie poszły. Ale pierdolic każdy może, w końcu i tak ktoś to łyknie xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

 

A co Ty wymyślasz o jakichś consensusach, że to wielka gwiazda reprezentacji, która dostanie w Europie tyle samo - jak typ w RL się rzucił na totalnie badziewny deal minimum 1+1TO od Spurs, bo zarobił jak dotąd w karierze mając już 25 lat kilkaset tysięcy dolarów. I tu teraz ma rezygnować z prawie 2 mln dodatkowych gwarantowanych by podawać ręcznik w słabiutkim teamie bardziej cenionemu przez GMa Hornets Santiemu Aldamie.

Nie rzucił się tylko wybrał spurs z powodu kultury organizacji. Landale nie chce być kolejnym minimalnym workiem do przerzucania. 

Jakby Landale brał co roku od teraz minimum to i tak zarobi więcej niż to co mu oferujesz. 

Dajesz mu najdłuższy możliwy kontrakt za najmniejsze możliwe pieniądze i jako argument rzucasz kasę? Serio? 

36 minut temu, Alonzo napisał:

Potwierdzam.

Fluber już 2  lata temu na Priv mi pisał jak rozmawialiśmy o grze graczy podczas Mistrzostw Świata, że jak Landale przyjdzie do NBA - co do czego Fluber nie miał żadnych wątpliwości - to zrobi wszystko żeby go podpisać.

Nawet teraz jak podpisał w rl to o tym roznawialiśmy jeszcze tego samego dnia.

Obserwuje gościa od lat i facet jest idealny do NBA. Serio ktoś myśli że dałbym mu roczna umowę z opcja gdybym uważał że trzy lata za minimum bez opcji jest lepsze? 

Serio ktoś by tu wolał mieć Landale na rocznym minimum niż na trzyletnim poza mna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fluber napisał:

Nie wiem o co chodzi, przecież mam Wolves przed Lakers w głosowaniu na greena

jest ze zmieniles glos 10godzin temu, wiec chociaz na pisz na priv czy przypadkiem tak moglo nie byc jak tu nie chcesz strugać pawiana.

Ode mnie głoś na Pana Landale, życzę mu też sukcesów w SAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

jest ze zmieniles glos 10godzin temu, wiec chociaz na pisz na priv czy przypadkiem tak moglo nie byc jak tu nie chcesz strugać pawiana.

Ode mnie głoś na Pana Landale, życzę mu też sukcesów w SAS.

No rano dopisywalem głosy na Nuggets bo ich wcześniej nie było, dlatego jest edycja:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evitacre napisał:

Tak samo te cytaty graczy z Real NBA,  wypowiedzi etc - to sobie tez przemyślałem i to jest imo mega ciężkie do przeniesienia na beGM. Bo np w przypadku Reggiego jak @mac zacytował ze Reggie się przyjaźni z PG13 to najlepiej z mojej strony byłoby znaleźć cytat ze przyjaźni się też z Giannisem tylko oczywiście tego nie mogłem zrobić bo z Giannisem grał w beGM a nie w realu i tylko w be GM mieli jakieś większe szanse sie zakumplować :) Te znajomosci itp to moim zdaniem się najtrudniej ocenia. 

Aż na prawdę szkoda strzępić ryja. Gdyż zaraz wstawię źródła które moim zdaniem jednoznacnzie pokazują, że tu Giannis nie ma nic do rzeczy.

Wystarczyłoby chociaż trochę zrobić researchu, kilka sekund, żeby sprawdzić jak bardzo to co piszesz nie ma związku z Giannisem - bo się znim nie przejaźnił nigdy.

Podobnie jak musiałem dowodzić wyszukanym w google wynikiem studiów Stocktona, bo ośmieliłem się go podac przykład jako nie dzban.

masakra

 

Z tego zródła:

https://inf.news/en/sport/9fade5e522de264685e26c651bd773d6.html

Reggie and George have a deep friendship, and he has been close to George since the 2011 NBA lockout period. At the same time, he has close ties with the coaching staff and teammates.

Całkiem ciekawa historia moim zdaniem wedle tej dwójki 4 lata temu (data chociażby):

https://uproxx.com/dimemag/paul-george-reggie-jackson-new-house/

Tutaj, kilka dni po wykupieniu Reggie dokładnie wyjaśnia czemu wybrał LAC. Dodam że przedtem NIGDY nie grał z Paulem Gerogem, więc kolejny dowód że ich przyjaźń nie ma żadnego związku z tym, że grali razem jak Reggie z Giannisem u nas w zeszłym sezonie:

 

Wydaje mi się jest wystarczająco dużo informacji w internecie, żeby wiedzieć, że nie miała ona początku w zeszłym roku podczas gry w Clipper. Ich wspólna gra w LAC to był właśnie efekt ich długoletniej przyjaźni.

 

Ale domyślam się, że dla Was moje myślenie to debilizm, bo cenię coś takiego jak przyjaźń i chociażby bronię qcina mimo iż wiem, że spotka mnie w drugą stronę tylko wiadro pomyj.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Aż na prawdę szkoda strzępić ryja. Gdyż zaraz wstawię źródła które moim zdaniem jednoznacnzie pokazują, że tu Giannis nie ma nic do rzeczy.

Wystarczyłoby chociaż trochę zrobić researchu, kilka sekund, żeby sprawdzić jak bardzo to co piszesz nie ma związku z Giannisem - bo się znim nie przejaźnił nigdy.

Podobnie jak musiałem dowodzić wyszukanym w google wynikiem studiów Stocktona, bo ośmieliłem się go podac przykład jako nie dzban.

masakra

 

Z tego zródła:

https://inf.news/en/sport/9fade5e522de264685e26c651bd773d6.html

Reggie and George have a deep friendship, and he has been close to George since the 2011 NBA lockout period. At the same time, he has close ties with the coaching staff and teammates.

Całkiem ciekawa historia moim zdaniem wedle tej dwójki 4 lata temu (data chociażby):

https://uproxx.com/dimemag/paul-george-reggie-jackson-new-house/

Tutaj, kilka dni po wykupieniu Reggie dokładnie wyjaśnia czemu wybrał LAC. Dodam że przedtem NIGDY nie grał z Paulem Gerogem, więc kolejny dowód że ich przyjaźń nie ma żadnego związku z tym, że grali razem jak Reggie z Giannisem u nas w zeszłym sezonie:

 

Wydaje mi się jest wystarczająco dużo informacji w internecie, żeby wiedzieć, że nie miała ona początku w zeszłym roku podczas gry w Clipper. Ich wspólna gra w LAC to był właśnie efekt ich długoletniej przyjaźni.

 

Ale domyślam się, że dla Was moje myślenie to debilizm, bo cenię coś takiego jak przyjaźń i chociażby bronię qcina mimo iż wiem, że spotka mnie w drugą stronę tylko wiadro pomyj.

 

 

 

Minnesota. 

Wiecej niż klub.

A lamusy dupa

cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, MMM2121 napisał:

ale czemu ma służyć przywołanie sprzedaży Stephana? Jeśli chcesz to mogę ci przyznać, ze to był najbardziej debilny ruch w historii tej gry, moje ego nie ucierpi na tym.

To nie będzie przyznanie mi racji a twoje wlasne zdanie, gdyz ja nic o debilnym nie uzylem w tym kontekscie.

Powiedz mi tylko prosze, czy ty dokonales przebudowy w te lato wymieniajac currego czy greena czy nie ?

44 minuty temu, MMM2121 napisał:

Poza tym czy twoja ocena może być zaburzona tym, ze ten ruch wyrzucił wilki z walki o mistrzowo w tym roku? Mogę się tylko domyślać. 
 

Możesz się domyślać, stąd nie odpowiem.

Natomiast to czego się nie musisz domyślać to to, czy wilki mają mistrzostwo i czy ty masz mistrzostwo.

44 minuty temu, MMM2121 napisał:

Szkoda, ze tak ceniąc Greena potrafisz tylko deklaratywnie, a gdy przyszło do kontraktu, to jednak czyny za tym nie poszły. Ale pierdolic każdy może, w końcu i tak ktoś to łyknie xd 

mysle ze to kwestia interpetacji i przede wszystkim  zasad tu przyjetych, gdzie wlasnie np nie moglem zapropnowac jednoczesnie 2+1 tylko zgadywac do moze byc korzystniejszym kontraktem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, evitacre napisał:

Acha. Ale jakiś powód ze nie dorósł czy na zasadzie bo Ty tak napisałeś? 

no chocby na tym, ze na na seriach z nets w tym roku, z heat rok wczesniej i 2 lata temu z raptors sie sfrajerzyl.

swoje legacy zbudowal na serii z suns, ktorzy nijak nie byli druzyna kalibru mistrzowskiego, a do tego mieli fatalny zestaw obroncow na giannisa.

imo gosc narazie nie udowodnil nic specjalnego. muru zadnego nie przebil w tych PO, jedynie potwierdzil swoje ograniczenie nie potrafiac pare spotkan pokonac griffina 

jak mial te same problemy 2 lata temu, tak ma te same teraz 🤷‍♂️

u nas nie ma nwet serii z suns, nie ma nawet ecf, zas ma 2 lata z rzedu wypad w 2 rundzie

i gosc kierwa ma byc rekrutem wzgledem duo harden, durant xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.