Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

5 milionów to nie jest mała różnica. Greena za dwa lata nie będzie już w NBA. 

Ileś tam milionów to nie jest mała różnica. Jock Landale za dwa lata nie będzie już w NBA. Niestety ponownie przekonałeś mnie do oferty LAL

 

Masz wypowiedź:

it's a tough position to be and i still have good years left i don't use those years to help

To wypowiedź Green, która sugeruje, że wierzy iż ma conjamniej 2 dobre lata.

Ile osób wylatuje po dobrych latach?

 

Ale to jest Twoje podejście. Pokaż mi fragment gdzie on mówi że to najważniejsze. Bo ja widzę tam widzę dośc klarownie słowo win w wielu zdaniach jak i klarowne wyjaśnienie, że nie chce być częścią przebudowy. Wspomina nawet, że czekał na ewentualne ruchy Philly, czy podobnie jak on uważają, ze chcą spróbować ponownie z tym corem.

Uważasz, że jakby Philly wymieniła Embiida + Tobiasa lub Embiida + Simmonsa za Sabonisa i Ingrama to on by nadal podpisał z philly?

Po prostu według Ciebie Green nie będzie grać za 2lata.

Danny Green nigdzie o tym nie wspomina.

Tak czy siak, można właśnie użyć tego samego argumentu wobec Jacka Landae:

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał:

Masz wypowiedź:

it's a tough position to be and i still have good years left i don't use those years to help

To wypowiedź Green, która sugeruje, że wierzy iż ma conjamniej 2 dobre lata.

Ile osób wylatuje po dobrych latach?

 

Ale to jest Twoje podejście. Pokaż mi fragment gdzie on mówi że to najważniejsze. Bo ja widzę tam widzę dośc klarownie słowo win w wielu zdaniach jak i klarowne wyjaśnienie, że nie chce być częścią przebudowy. Wspomina nawet, że czekał na ewentualne ruchy Philly, czy podobnie jak on uważają, ze chcą spróbować ponownie z tym corem.

Uważasz, że jakby Philly wymieniła Embiida + Tobiasa lub Embiida + Simmonsa za Sabonisa i Ingrama to on by nadal podpisał z philly?

Po prostu według Ciebie Green nie będzie grać za 2lata.

Danny Green nigdzie o tym nie wspomina.

Uważam że gm Lakers nazwał Greena spierdolina więc tym bardziej nie będzie mu dawał rabatów:) 

A green nie jest głupi i wie że szans na zarabianie 5 milionów mając 37 lat to nie ma zadnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Uważam że gm Lakers nazwał Greena spierdolina więc tym bardziej nie będzie mu dawał rabatów:) 

A green nie jest głupi i wie że szans na zarabianie 5 milionów mając 37 lat to nie ma zadnych. 

Spoczko spoczko, jest na to przygotowany.

O to sytuacja z przed kilku dni z media day:

Więc chyba to Dannemu Greenowi nie przeszkadza ;)

 

No Londae też nie jest głupi i wie że na zarobienie tyle ile mu proponuje w 3 roku January szans nie ma żadnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jak Cię czytam to w tej NBA za 2 lata nikogo poza Landale nie będzie. Gallinariego nie będzie, Greena nie będzie, Aldamy nie będzie.

W tej chwili w NBA jest bodajże 3 graczy w wieku 37+ : lebron, iguodala i melo. 

Czy 37-letni green będzie wciąż w NBA: może ale wątpię. 

Czy 37-letni green dostanie 5 milionów? Nie ma żadnych szans. 

Czy green może myśleć że je dostanie? To nie jest głupi gracz. 

Gallo za 2 lata miałby zaczynać chyba 17 sezon w NBA. Też raczej cienko to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jestem 34letnim Dannym Greenem i wolę mieć zagwarantowane 15 zamiast 10 mln.

Możesz mi przytoczyć fragment wypowiedzi Jego który sugeruje takie podejście?

 

Czym to się różni od:

Jestem (dowolny wiek) (dowolny gracz) i wolę mieć (dowolne coś) ?

 

Ja podaję dokładnie wypowiedź samego zainteresowanego, który mi wprost, że rożnica musiałaby być kolosalna. Jak tak w ogóle można mieć taki brak szacunku jaki Wy macie do Dannego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, karpik napisał:

To w jakich matchupach będzie grał Mills, a w jakich Powell?

Mam już wstępną rozpiskę, albo raczej wizję ale jeszcze nie jest do końca gotowa bo ostatecznie nie wiem jak skończy się IV tura. 

Nie mniej jeśli Patty wybierze OKC, będzie dużo grał z B. Brownem i Lopezem. Brown ( choć nie wiem jak lato przepracował ), będzie nadrabiał braki przez heavy switch z OG za Millisa. Lopez w tym zestawieniu pojawia się nie tylko w roli elite D rim, ale też kogoś kto rozciągnie grę i zrobi miejsce dla Millsa. Brown, to elite rebounder jeśli patrzymy na guardów.

Co do Powella to oczywiście nastawimy się na szybszą grę, raczej opartą na rozrzucaniu piłki bo udało się utrzymać trzon  +38% za 3. Do tego dodajmy drives SGA, więc przeciwnik nie za bardzo będzie wiedział, czy podwajać jednego z 4 co rzuca za 3 na poziomie min. 38% czy blokować SGA.

No i w tym wszystkim nie zapominajmy o Randle, który jako PF jest spokojnie top3 ligi jeśli chodzi o przegląd parkietu.

Wracając do Millsa - jego zdolności jako alpha dog z national team z pewnością będą kolejną cenną lekcją jaką odbierze SGA.

Cóż mam powiedzieć. To takie dwa schematy w dużym skrócie, ale mam jeszcze ze 2-3 setupy tylko czekam na koniec FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mac napisał:

Spoczko spoczko, jest na to przygotowany.

O to sytuacja z przed kilku dni z media day:

 

No Londae też nie jest głupi i wie że na zarobienie tyle ile mu proponuje w 3 roku January szans nie ma żadnych

To nie Embiid oferuje mu umowę. Argumentem jest to że green nie zerwał umowy czy co konkretnie? 

Landale musiałby uważać że za 2 lata nikt mu nie da minimum, gdy przez ostatnie 1,5 roku kilka drużyn chciało mu takie pieniądze zaoferować. I będzie miał 28 lat a nie 37. To są gracze w zupełnie różnych momentach swoich karier. 

3 minuty temu, mac napisał:

Ja podaję dokładnie wypowiedź samego zainteresowanego, który mi wprost, że rożnica musiałaby być kolosalna. Jak tak w ogóle można mieć taki brak szacunku jaki Wy macie do Dannego :(

Ale nasi Warriors są co najmniej tak samo dobrzy jak 76ers więc są wystarczająco dobrzy żeby argumenty sportowe przekonały greena. Gsw ma 3 mlodych allstarow w skladzie, bardzo mi przypominaja Wolves. Jak zrobią krok do przodu jak booker i ayton to mogą wygrać mistrzostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

 

KCP, Green, Ariza, Landale. 

Green - 34l, lepiej mieć 15 mln w kieszeni zamiast 10;

Ariza - 36l, lepiej już teraz mieć gwarancję kontraktu na sezon 22-23;

KCP - realnie oceniając możliwości/wysokość umowy lepiej mieć 18/3 niż 10/2;

Landale - przyjechał rozwijać się, a nie robić zdjęcia z gwiazdami, podpisanie 3letniego min-kontraktu w wieku 26l nie jest specjalnie korzystne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

To nie Embiid oferuje mu umowę. Argumentem jest to że green nie zerwał umowy czy co konkretnie? 

Landale musiałby uważać że za 2 lata nikt mu nie da minimum, gdy przez ostatnie 1,5 roku kilka drużyn chciało mu takie pieniądze zaoferować. I będzie miał 28 lat a nie 37. To są gracze w zupełnie różnych momentach swoich karier. 

Argumentem jest to, ze Greenowi nie przeszkadzaja tego typu okreslenia, stad okreslenie spierdolina mu nie przeszkadza.

Dodam tez, ze Jasiek przed 2019 cenil calkiem niezle Greena, o czym swiadcza rozne posty, jak np ze w sezonie w Raps zostal okradziony z wyboru do all nba teams (z czym ofc sie zgadzam) kosztem Klaya Thompsona za reputcje.

 

Czy rozumiesz wypowiedz, gdzie Grenen mowi ze roznica na kontrakcie mialaby byc ogromna by w ogole rozwazal poswiecenie opcji wygrywania dla takiego czegos?

To ze Green za 2 lata dostanie vet min jest dla mnie zdecydowanie bardziej pewne niz ze min dostanie ten Landae.

Stad ewentualna roznica dla Greena jest 2.5/15mln co ja nie zakladam jako znaczaco wieksza kwota.

Teraz, Pablo81 napisał:

lepiej mieć 15 mln w kieszeni zamiast 10;

to ty wolisz.

Green mowi wprost co woli i ze ta roznica musialaby byc duuuuuuzo wieksza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Argumentem jest to, ze Greenowi nie przeszkadzaja tego typu okreslenia, stad okreslenie spierdolina mu nie przeszkadza.

Nie zgadzam się. 

3 minuty temu, mac napisał:

 

Czy rozumiesz wypowiedz, gdzie Grenen mowi ze roznica na kontrakcie mialaby byc ogromna by w ogole rozwazal poswiecenie opcji wygrywania dla takiego czegos?

Pojscie do Warriors nie jest poświęceniem opcji wygrywania. Tam gra trzech allstarow. 

4 minuty temu, mac napisał:

 

To ze Green za 2 lata dostanie vet min jest dla mnie zdecydowanie bardziej pewne niz ze min dostanie ten Landae.

Gdzie są pozostali 37-latkowie w rl NBA? W tym wieku w lidze zostało już tylko 3 future hofow  na czym opierasz swoją wiarę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mac napisał:

 

Czym to się różni od:

Jestem (dowolny wiek X) (dowolny gracz Y) i wolę mieć (dowolne coś Z) ?

Y - nie mając takiej wiedzy (z filmików) po prostu kieruję się swoimi preferencjami (co ja bym zrobił będąc DG). Założenie to może wyeliminować nieszczerości niektórych wypowiedzi (pod publiczkę).

I jeżeli Z=wysokość gwarantowanej kasy, to przy X>33l, X jest proporcjonalne do Z :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ale Ty umiesz wykonać działanie 34+2, bo to jednak 37 nie wychodzi;) ? Gallinariego też chcesz w wieku 35 lat na emeryturę wysłać. Wyjątkowo dziwna argumentacja przy głosowaniach szczerze mówiąc.

Umiem. Urodzony w 1987 roku green ma na stole kontrakt do 2024 roku. Mnie wychodzi 37.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Gdzie są pozostali 37-latkowie w rl NBA? W tym wieku w lidze zostało już tylko 3 future hofow  na czym opierasz swoją wiarę? 

Już Ci Jasiek odpisał:

Born: June 22, 1987 (Age: 34-101d) i

Dodaj dwa lata i potem zadawaj pytania.

W monencie podpisywania kontraktu w real NBA, co wychodzi na poczatek lipca mozesz odjac ~90dni i wychodzi prawie rowne 36lat i 10dni.

To ze wtedy podpisze conajmniej jeden (a imo tyle ile chociazby Korver, od ktorego jest  lepszym obronca nie bazujacym na atletyzmie co nadal moze byc wtedy przydatne) jestem niemal pewien i zupełnie szczerze bardziej niż to, że ten Lanade będzie w nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Nie mniej jeśli Patty wybierze OKC, będzie dużo grał z B. Brownem i Lopezem

To po co on ma startować skoro ma grać dużo z jak rozumiem rezerwowymi?

7 minut temu, Eld napisał:

Lopez w tym zestawieniu pojawia się nie tylko w roli elite D rim, ale też kogoś kto rozciągnie grę i zrobi miejsce dla Millsa.

Mam wrażenie, że nie kojarzysz mocnych stron Millsa, to na tym etapie kariery niemal wyłącznie shooter. Ponad 70% oddawanych przez niego rzutów to trójki, Lopez na obwodzie nie wiem w jaki sposób zrobi mu miejsce. To jest w sumie argument za tym, żeby on grał w S5 obok SGA, OG, Randle i Capeli, ale z tego co piszesz, to on ma więcej grać z kimś innym. No, niewiele z tego rozumiem.

10 minut temu, Eld napisał:

No i w tym wszystkim nie zapominajmy o Randle, który jako PF jest spokojnie top3 ligi jeśli chodzi o przegląd parkietu

Draymond, LeBron, Sabonis czy Young pozdrawiają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Już Ci Jasiek odpisał:

Born: June 22, 1987 (Age: 34-101d) i

Dodaj dwa lata i potem zadawaj pytania.

W monencie podpisywania kontraktu w real NBA, co wychodzi na poczatek lipca mozesz odjac ~90dni i wychodzi prawie rowne 36lat i 10dni.

Ale kontrakt obowiązuje przez rok, co daje 37. Nie będzie zarabiał wtedy 5 milionów. I nie musi rezygnować z wygrywania idąc do Warriors. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

szczerze powiedziawszy, to myślałem, ze prędzej piekło zamarznie niż @fluberdoceni drużynę, która prowadzę. dzięki bardzo i tez podzielam twoja opinie 

Walczyłem o maxa ingrama żeby Jasiek go nie okradł na Extension, chwaliłem tu sabonisa na każdym kroku przez dwa ostatnie lata. Obaj są teraz u Ciebie więc jak miałbym tego teamu nie docenić? 

Zrozumcie że ja pisze co myślę, nie kalkulujac kogo lubię a kogo nie bo nie o to powinno chodzić w tej grze. Nie pieprze bzdur dla własnych korzyści. 

3 minuty temu, january napisał:

Nie możesz stosować podwójnych standardów i raz pisać, że teraz w NBA to tylko trzech 37 latków gra licząc ich aktualny wiek, a nie na koniec sezonu 21/22, a potem pisać, że za 2 lata 37 letni Green nie dostanie 5 mln.

To już są tak ohydne podwójne standardy, że naprawdę słabo się robi.

36-latkow było 4 rok temu. Oprócz wymienionych jeszcze ledwo żywy redick. Niewielka różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.