Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, mac napisał:

Zgłaszam się do przejęcia Minnesoty.

Jakby co to popieram w 100% Mac to odpowiedni kandydat do przejęcia mojej spuścizny :) 

Także @january nie szukaj już tam jakiś Czeskoe żeby mieć szanse za rok powalczyć Gnido, tylko proszę o przekazanie drużyny dla@mac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Jakby co to popieram w 100% Mac to odpowiedni kandydat do przejęcia mojej spuścizny :) 

Także @january nie szukaj już tam jakiś Czeskoe żeby mieć szanse za rok powalczyć Gnido, tylko proszę o przekazanie drużyny dla@mac 

To daj lajka jak cvbe i ronnie a nie taki bezużyteczny post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Ok, ale liczę na aktywność (początek kilka lat temu w Pels to chyba nawet 1 ruchu nie wykonałeś :P)

Patrząc na to w jakiej sytuacji są Pels to brak ruchów był najlepsza opcja.

Plus prowadziłem ich chyba miesiąć ? No i jednak imo całkiem dobry ruch zrobiłem:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

już strach przed kolejnym sezonem bez tytułu ?

Minny na zachodzie, więc nie przeszkodzę w zrobieniu pierwszy finałów konfy jbc

opcje są dwie,

albo będziesz podchodzic do gry niepowaznie, bo twoj stosunek do gry jest wiedza powszechna 

albo

ruchami bedzie sterowal Qcin

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

albo będziesz podchodzic do gry niepowaznie, bo twoj stosunek do gry jest wiedza powszechna

Niepoważnie do gry to podchodzi ktoś kto daje kilka niechronionych pierwszorundowych picków za Andre Wigginsa! lub ktoś kto wyznacza do krycia 1na1 Embiida ADavisa.

Polecam zobaczyć serię LAL - DEN i to czemu LAL np rzuciło na Joka DHowarda a nie ADavisa.

p0zdr0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się odcinam od tej gry, to ze Mac lubi potrollowac to jedno, ale lubi tez wygrywać wiec wiem ze podejdzie serio wtedy koedy trzeba, a Ty Rybaku jak masz problem ze nie oddano Minnesoty jakiemuś błaznowi jak @człowiek...morza który by zmarnował potencjał . 
Zreszt, Maca obowiązuje tutaj ochrona Nieomylnego Januarego, wiec w razie gdyby zaczął trollowac to pewnie te zapędy zostaną zablokowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 mała pała jesteś. 

Rok, czy tam półtora temu była liga beGM, która dzieliła się na contenderów: Knicks i Wooden, Tomek i GSW, Bucks, Tecu i jego połamane 76ers, czy nawet Styczeń ze swoimi LoLkersami, później szeroko pojęta grupa pościgowa z Rebusem z Rockets, Paprykarzem z Denver, Wiernym Przyjacielem Thunder - Ashigaru z Portland, czy choć by wielki Boston stworzony przeze mnie ( no dobra, tu sobie słodzę, ale to mój post więc mi wolno ). Dalej mieliśmy aspirantów. Kulturalne Magic, pechowe Pels, Sylwek i paru innych. Osobną kategorię tworzył Ronnie wiecznie drugi wiecznie dziewiąty. Dalej przebudowywani. Nie chciane przez nikogo OKC, Jazz z entą liczbą GMów, Bulls. Dalej tankerzy. Tzn u nas nikt nie tankuje, ale jakoś trzeba nazwać tych z dołu. Ozzy, Kolader, error404 GM not found z Memphis, czy BMF robiący za porządkową. Później był tylko muł. 20 metrów mułu. A pod tym mułem była Minnesota. 

I co się stało dalej?

Ty z tej Soty robisz WCF, po czym mówisz szczęśliwy "zawijam kiecę i lecę". Tak się zachowuje prawdziwy facet? Jak Twoja Kobieta krzyczy, że już dochodzi, że o tak, żebyś nie przestawał, to też z niej schodzisz? A jak ja wpadnę do Twojej knajpy i poproszę o very very well done stejka to zdejmiesz mi go z patelni po 2 minutach i podasz mi krwistego krwistego blue?

Masz trzy miechy odpoczynku. Ścignę Cię tylko o głosowanie nad player option na facebooku. Odpocznij, ale nie odchodź.

Job is not done jak mawiał klasyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Qcin po prostu czyha na swoje Jazz, ale jeszcze mają za dobre perspektywy, więc daje się spokojnie wykazać elwariato. A za jakiś czas tam przyjdzie i będzie rzeźbił w mormońskim szajsie:)

Jeśli to prawda to szybka roszada. BMFa dawać do Soty, elwariato do Memphis ( mimo całej sympatii dla KungFu ale nawet mnie nie chce się go już poganiać ) a Qcin do Jazz. 

Będziemy sąsiadami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, Mac do Minnesoty, ma moje pełne poparcie i jest zapewnieniem ze drużyna będzie dalej podążać we właściwym kierunku, BMF by się przydał do pisania opisów za to, to ku idzie trochę lepiej niż drafty i inne takie wymiany 

14 minut temu, Eld napisał:

A jak ja wpadnę do Twojej knajpy i poproszę o very very well done stejka 

Wtedy zaproponuje Ci karkówkę! Nie lubię naciągać ludzi :D 

Qcin Gołębie Serce- tak o mnie mówią :D 

13 minut temu, january napisał:

Nie chcę BMFa w Socie, przyzwyczaiłem się do coacha-głąba tam :P 

 

Ale jesteś zajebisty January, cudowny człowiek z Ciebie, jesteś taki mądry i błyskotliwy, urodziwy zapewne tez- w życiu pewnie nie możesz się odpędzić od kobiet:) 

Opowiedz mi coś o sukcesie, jak go osiągnąłeś, jak to jest być kimś tak cudownym jak Ty? Jak to jest wygrać życie mieszkając w Bytomiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Oj Qcin Qcin:) Nie chcę Ci w taki sam sposób wjeżdżać personalnie mimo tego, iż się sam mocno podkładasz, bo naprawdę ciśnięcie sobie w taki sposób na forum internetowym to nie jest coś na co będę poświęcał swój czas. Wiem, że tyłek po wpierdzielu w WCF boli, ale postaraj się zachować chociaż odrobinkę klasy^

Nazwałeś mnie głąbem, a ja Cię pochwaliłem, wiec kto tu nie ma klasy, niech forum oceni :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Z szacunku dla finałów, wstrzymajcie się z głosami do środy. @tangiers dopisał, że opis będzie jednak we wtorek, może nie każdy doczytał. Bo inaczej do wtorku wszystko rozstrzygniecie a jednak chciałbym ten opis przeczytać, bo to jest clue tej gry. 

to nie jest clue gry

a z pustego i salomon nic nie naleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

to nie jest clue gry

a z pustego i salomon nic nie naleje

Dla mnie jest i jednak miło by było gdyby jednak się pojawił, mielibyśmy wtedy pełen finał. 

Może inaczej. Sam opis może nie jest clue, ale clue jest dla mnie wyobrażenie sobie takiego pojedynku. Bez opisu jest to mocno utrudnione i nie tak ciekawe. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Eld napisał:

Los Angeles Lakers prowadzone przez @january ( jeśli nagle kilku GMów nie zmieni głosów ) zostają mistrzem beGM NBA szalonego sezonu 2019/2020.

17 GM'ów zagłosowało już na Lakers. 

Gratulacje!

Wygrać w grze w której się o wszystkim decyduje samemu .

Wow.

Mega imponujące.

Zaznaczam jednak, że nie dołączam się do gratulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

Wygrać w grze w której się o wszystkim decyduje samemu .

Wow.

Mega imponujące.

Zaznaczam jednak, że nie dołączam się do gratulacji.

Mac po co ta nagonka na Januarego ? Narazie niczego oficjalnie Ci nie zablokował, bo sezon transferowy jest nie otwarty. 

 

Zeby nie było - tez uważam, ze january nie może sobie sam decydować który deal przechodzi a który nie, i proponuje przed startem okienka tę kwestie uregulować, do takiej rzeczy można przecież zrobić system typu: leci deal w temacie, ktos później  zgłasza ze wg niego wymiana nowicjusza jest nierówna, robimy głosowane, jak 2/3 ligi to wetuje to deal nie przechodzi. Ale jak narazie january oficjalnie niczego nie zablokował bo żaden trade się nie pojawił oficjalnie, wiec po co siać ferment komentarzami tego typu??

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.