Skocz do zawartości

ECSF: Cavaliers (1) vs Celtics (4)


karpik

I Ty możesz zostać neostradamusem!  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I Ty możesz zostać neostradamusem!



Rekomendowane odpowiedzi

Coś się fani Lakers uaktywnili, czytam Vana, który pisze o przyszłym królewiczu w Finałach

cóż mogę Ci powiedzieć po prostu jestem strasznie ciekawy jak Lebron bez pomocy sędziów poradziłby sobie z defensywą Artesta czyli chyba jedynego w lidze gracza, nad którym nie ma takiej fizycznej przewagi i obawiam się, że liga nie dopuści do tego, że Lebron będzie wyglądał słabo, ale mam nadzieję, że się mylę i jeżeli Lebron będzie wyglądał wciąż świetnie w tej serii to będzie to zawdzięczał tylko swoim umiejętnościom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, bo jesteś za głupi... Przecież nie będę powtarzał dyletantowi czegoś, co już pisałem. Zamiast szczekać sprawdź jak idzie Wade'owi łowienie ryb.

 

Jendras - tak, o atakowanie kosza chodziło. Komentować różnicy w faulach z wczoraj, a przed dwoma laty nie zamierzam, bo tutaj również stać Cię na więcej, po prostu są amplitudy nie do obronienia, tak jak zachowanie Jamesa w kilku sytuacjach.

 

To tyle, czekam na G2.

Nie wiem jak się w podstawówce z kolegami nazywacie, ale wolałbym żebyś pozostał przy mojej ksywce.

 

Jedynce co znalazłem to fakt, że nie grał na 100% bo symulował kontuzję(jakby rzeczywiście miał coś z łokciem to nie grałby w ten sposóB). Tak więc argument trochę słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van - ubezpieczasz się na zaś, mogę to odwrócić i o KB napisać to samo. Nieładne to. A Artest wciąż jest zbyt wolny dla LeBrona, chociaż faktycznie można przyjąć, że mu nie leży.

 

Luki - czytaj forum, a nie zmuszasz mnie bym jak do kolegi z podstawówki się odzywał po tanich tekstach. Oglądałem około 70 spotkań w sezonie Cavs, nie wiem czy LeBron wczoraj udawał, ale to nie było 100% (unikanie kontaktu (jak na niego), ochrona łokcia, kombinowanie by kończyć drugą ręką, kilka nieskończonych akcji w pierwszej kwarcie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van - ubezpieczasz się na zaś, mogę to odwrócić i o KB napisać to samo. Nieładne to.

nie tyle ubezpieczam co raczej przewiduje co się będzie działo. Co do KB uwierz mi nie mam absolutnie nic przeciwko temu by sędziowie pozwalali na twardą i fizyczną defensywę przeciwko niemu jeżeli tylko na to samo będą pozwalali przeciwko Lebronowi.

 

Van, zahibernowali Cię w tym sezonie, straciłeś pamięć w wypadku czy celowo udajesz Greka?

jaśniej Kily, jaśniej proszę bo chyba nie rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaśniej Kily, jaśniej proszę bo chyba nie rozumiem

Mieliśmy dwa mecze Cavs-Lakers i zdaje się po drugiej konfrontacji nawet Ty po raz pierwszy od kiedy jestem na tym forum przyznałeś, że obyło się bez ingerencji sędziów. Widzieliśmy dwa różne sposoby na bronienie Jamesa. Widzieliśmy i siłowe pojedynki, i ciachanie z (pół)dystansu. Chyba, że uważasz, iż Artest się obijał i czeka na playoffowe starcie z Jamesem, albo "po prostu mu nie wyszło" bronienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to Ci chodziło. Pisałem już Kily o tej defensywie w tamtym meczu w Cleveland ja czegoś takiego nie widziałem nie wiem czy taka była taktyka Phila czy co innego, ale wyglądało to dziwnie. Po raz pierwszy jednak faktycznie obyło się bez ingerencji sędziów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. Czy teraz po każdym nieudanym meczu/kwarcie/rzucie/podaniu LeBrona będę musiał czytać o jego kontuzjowanym łokciu... wróć - elbowie?

Nie. Tą przyjemność zostawiamy fanom KB który pół roku leczy palec i po każdym słabszym meczu "akurat go bolał".

There is a lot of things Shannon Brown can’t do because of his injured right thumb besides dunking effectively. Holding a glass, for instance, is difficult, tying his shoes a bit tricky and picking up his toddler son nearly impossible.

 

“I’ll forget about it and reach for a glass or sometimes I bump it,” Brown said.

 

But that’s not the most troubling.

 

“I can’t really do the normal activities like I used to, like when I go to the bathroom, I can’t hold it down with my thumb,” Brown said.

 

TMI, Shannon.

 

Brown injured his thumb March 4, suffering a bone bruise and ligament tear and could require surgery after the season.

 

Although it hasn’t stopped him from playing, he cannot dunk as well as he did before, often times opting for a layup instead to protect his thumb. But it has heightend his appreciation for Kobe Bryant, who has played most of this season with fractured finger and various other hand injuries in the the past.

 

“When it first happened, definitely my respect went up (for Bryant),” Brown said. “He had it worst than I did. He had the muscle tear away from the bone, while I just have a tear in it and a bone bruise.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“When it first happened, definitely my respect went up (for Bryant),” Brown said. “He had it worst than I did. He had the muscle tear away from the bone, while I just have a tear in it and a bone bruise.”

To że ktoś ma wydaje sie gorszy uraz to nie koniecznie oznacza ze jest on bardziej bolesny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas:

 

żebyśmy się dobrze zrozumieli. To nie jest zarzut że pół roku ma wredną kontuzje(byc może bo nie zamierzam tego negować), tylko wobec hipokryzji fanów. Skoro tak zawsze rozczulacie się nad KB to dlaczego obecnie wyśmiewacie i sugerujecie jakieś udawanie LBJ? Widać że go boli i gra inaczej niż zwykle i zamiast przyjąć że również LBJ może grac z upierdliwa kontuzją rzucającej reki próbujecie to wyśmiewać. To jest typowy przykład hipokryzji. Tym większą że nie słyszałem żeby przez moment James próbował się usprawiedliwiać. Nawet w wywiadzie mówił że jeżeli może grac to znaczy że nie ma "żadnych" usprawiedliwień dla jego gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas:

 

żebyśmy się dobrze zrozumieli. To nie jest zarzut że pół roku ma wredną kontuzje(byc może bo nie zamierzam tego negować), tylko wobec hipokryzji fanów. Skoro tak zawsze rozczulacie się nad KB to dlaczego obecnie wyśmiewacie i sugerujecie jakieś udawanie LBJ? Widać że go boli i gra inaczej niż zwykle i zamiast przyjąć że również LBJ może grac z upierdliwa kontuzją rzucającej reki próbujecie to wyśmiewać. To jest typowy przykład hipokryzji. Tym większą że nie słyszałem żeby przez moment James próbował się usprawiedliwiać. Nawet w wywiadzie mówił że jeżeli może grac to znaczy że nie ma "żadnych" usprawiedliwień dla jego gry.

No nie wiem choćby dlatego, że lekarz mu powiedział, że wszystko jest ok i nie widzi żadnego problemu? Tak przynajmniej mówili na nbatv :)

 

 

“When it first happened, definitely my respect went up (for Bryant),” Brown said. “He had it worst than I did. He had the muscle tear away from the bone, while I just have a tear in it and a bone bruise.”

To że ktoś ma wydaje sie gorszy uraz to nie koniecznie oznacza ze jest on bardziej bolesny.
Koleś ma tylko lekkie uszkodzenie palca i kości Kobe ma to złamane i całe porwane, ten 1 nie może trzymać nawet kutasa w kiblu, kminisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma tylko lekkie uszkodzenie palca i kości Kobe ma to złamane i całe porwane, ten 1 nie może trzymać nawet kutasa w kiblu, kminisz?

Nie dramatyzuj, bo gdyby tak było to żaden z nich nie mógłby kozłować drugą ręką. Licytuj się dalej, kto jest bardziej połamany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

“When it first happened, definitely my respect went up (for Bryant),” Brown said. “He had it worst than I did. He had the muscle tear away from the bone, while I just have a tear in it and a bone bruise.”

To że ktoś ma wydaje sie gorszy uraz to nie koniecznie oznacza ze jest on bardziej bolesny.
Koleś ma tylko lekkie uszkodzenie palca i kości Kobe ma to złamane i całe porwane, ten 1 nie może trzymać nawet kutasa w kiblu, kminisz?
to ty chyba nie kminisz!!Chyba nie sądzisz ze Kobiego to boli jeszcze bardziej od Shannona. Nie robmy z niego robocopa...Tak jak napisalem to ze ma gorszy uraz nie znaczy ze jest on bardziej bolesny. Wiem z wlasnego doswiadczenia. A i Kobe nie ma nic połamanego jak napisałeś...dramatyzujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze big three fanboyow LeBrona sie uaktywnilo lo, DF (ty zmieniles gg w ogole czy po prostu ignor ? :mrgreen: ) i Findek. w sumie sie nie dziwie, bo troche sukces wam uderza do glowy. w koncu jestescie przyzwyczajeni do widoku LeBrona szybko spierdalajacego z boiska bez podania reki, a nie takiego ktory wygrywa mecze.

 

dla kontrastu, LeBron przestal sie panoszyc (relatywnie mowiac, w stosunku do fanboyow). ba, nawet juz sobie przygotowal excuse. z drugiej strony przeciez LeBron sam powiedzial w RS ze przewiduje kilka akcji do przodu, wiec elbow nie pojawil sie bez powodu.

 

Achilles mial piete

Sigurd mial bark

LeBron ma elbow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, LeBron już sukces osiągnął, bo wygrał w playoffs z Old Big Three pierwszy mecz u siebie...

 

Żaden z tutejszych kibiców LeBrona nie silił się na porównanie jego gry do historii Jordana czy Johnsona (to dopiero by było...), ja tylko chciałem napisać, że widziałem niewielką zmianę na niekorzyść w jego grze związaną z urazem. Ale Ty jakoś nie możesz przeżyć, że wygrał i z lekką kontuzją zrobił 35-7-7 - wciąż się przyzwyczajam do Twojej nienawiści, chociaż zaczynasz przechodzić samego siebie. Pocieszę Cię, z Magic już nie będzie miał tak łatwo i tutaj widzę szansę na Twoje zaistnienie, dlatego oszczędzaj energię :wink:

 

LeBron żadnej wymówki nie przygotował w razie porażki z Celtami, mówił to on sam w wywiadzie i na konferencji - a jego kibic uważa tak samo (Boston jest za słaby).

 

PS. A co do gg, nie zmieniłem numeru i nie mam nikogo zablokowanego.

 

EDIT:

To była ostatnia odpowiedź na post na takim poziomie w Twoim wykonaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak LeBron wygrał i z lekką kontuzją zrobił 35-7-7 to Pierca potracila ciezarowka w finalach 2008 ale wrocil i bohatersko wygral mecz. James jest kompletnie zdrowy i gdyby mial choc troche godnosci to w ogole nie wspominalby o kontuzji, tak jak to robi wiekszosc gwiazd.

 

na pewno trafialby wiecej jumperow niz zwykle majac kontuzjowany lokiec. ciekawe czy jeszcze szczac potrafi bez pomocy czy pomaga mu jego uposledzony trener Mike "hihihi I didn't know hihih surprised me hihihi" Brown.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achilles mial piete

Sigurd mial bark

LeBron ma elbow :mrgreen:

A Ty masz dałna.

 

Lebron mówi, że łokieć go nie tłumaczy, Bast mówi że Lebron się tłumaczy.

 

Ja piszę, że z Kobe nie może być tak źle jak to brzmi kiedy Kubbas opisuje, Bast mówi że uaktywniłem się jako lover Lebrona.

 

Uczysz sie do tej matury czy nie ? Daj nam odpocząć od siebie

 

p.s. Poza tym, skończ oskarżać ludzi o dickriderowanie. To już jest skrajna bezczelność, kiedy takie opinie wygłasza najbardziej zaślepiony człowiek na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę, że z Kobe nie może być tak źle jak to brzmi kiedy Kubbas opisuje

No to widać, że nie śledzisz urazu od początku, jak ktoś tak cierpliwy jest to ci wytłumaczy mi się już nie chcę dałem wam prosty przykład z serii picture that, prościej się nie da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę, że z Kobe nie może być tak źle jak to brzmi kiedy Kubbas opisuje

No to widać, że nie śledzisz urazu od początku, jak ktoś tak cierpliwy jest to ci wytłumaczy mi się już nie chcę dałem wam prosty przykład z serii picture that, prościej się nie da
Nie jesteś w stanie mi dać takiego przykładu, by mnie przekonać. Widziałem jak wyglądał Kobe i wyglądał gorzej niż zazwyczaj, ale powtarzam: gdyby było tak jak mówisz, nie byłby w stanie grać tą ręka, ani kozłować ani trzymać w niej piłkę. A tutaj piszesz, że Brown nie może się zmasturbować ,więc co dopiero musi się dziać z ręką Kobasa ! Give me a break.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.