Skocz do zawartości

ECSF: Cavaliers (1) vs Celtics (4)


karpik

I Ty możesz zostać neostradamusem!  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I Ty możesz zostać neostradamusem!



Rekomendowane odpowiedzi

To "Piłka nie kłamie" to typowy tekst Sheeda. Nie wiem po ciul on to mówi i co to ma niby znaczyć, ale jesli w ten sposób rozładowuje swoja głupotę to jestem za.

8)

 

chopie, to jest znak rozpoznawczy Sheeda. Taki jak finger wager Mutombo. A co to ma znaczyc? To znaczy, ze Sheed wcale nie faulowal, a mimo to zagwizdali :twisted:

Na poczatku w sumie czesto tak bylo, ale teraz w sumie krzyczy to po kazdym pierwszym niecelnym osobistym zawodnika z przeciwnej ekipy. Ciekawe jest, ze drze sie "Ball dont lie" nawet jak siedzi na lawce :lol:

Nawet juz technikow z to nie dostaje, bo podobno od czasow Sheeda w Detroit "Ball don't lie" stal sie istotnym faktorem marketingowym i bardzo pozytywnie wplynal na cyferki rynkowe NBA. To taki information chunk.

 

A najslynniejszy "Ball don't lie" byl z Bogutem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron jako lider drużyny zawinił przy tej porażce. Nie ma do tego nic reszta drużyny. Jeżeli Mo gra źle, to Lebron mówi do trenera i do samego Mo by grać w inny sposób. Lebron przeszedł koło meczu. Fakt że 3 kwarta rzadko bywa takim zaskoczeniem- by odjechać na 20 pkt- jest to jedyne wytłumaczenie dla Cavs że dali się zaskoczyć w tej fazie meczu. Często odjazd nstp. 2 lub w 4 i dopiero 1Q. 3 Q to wyjątek na warunki NBA.

 

Seria jeszcze się toczy i Boston potrzebuje naprawde dobrej gry by pokonać Cavs. Tak jak remis dla Spurs 1:1 był wyraźnym wskaźnikiem że to Spurs przejmują kontrole na serią ( ze względu na mecz nr 1 ) tak w wypadku Cavs i Boston, prawdziwe play off dopiero przed nami. Cavs to najlepsza drużyna w tym sezonie i jak zaskoczy to przejedzie się jak walec po każdym.

Boston jest jednak wzmocniony Walacem i powoli zaczyna to działać. Jeżeli Celtowie będą tak zgrani jak w ostatnich dwóch meczach to mają realne szanse na wygranie wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie sobie wasze posty po tym jak Lebron dostał Jamisona, Findek i jego "teraz już nie ma wymówek"

 

A jednak?

 

haha

No i czego haha ? Co w tym zabawnego ? Tak, myślałem że Jamison to zajebisty dodatek do układanki, PF który rozciągnie defense i da miejsce Bronowi. Tymczasem Jamison gra jak Al Harrington albo i gorzej. Teraz twierdzę, że nie jest dobrym dodatkiem, rzeczywistość zweryfikowała to co wtedy uważałem. Jamison to pionek. Oddałbym Jamisona, Z i Hicksona razem wziętych z jednego takiego Odoma.

 

 

Lebron zagrał słabo i jest współwinny, ale nie jest winny tego że Mo czy Shaq zagrał jak pizda tylko tego że nie był sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INDEPENDENCE, Ohio—Boston Celtics general manager Danny Ainge was spotted in TV replays throwing a towel in the air to distract the Cleveland Cavaliers at the foul line.

Ainge was sitting in the first seat to the right of Cleveland's basket. He tossed the white towel during forward J.J. Hickson's second attempt with 1:53 remaining in the third quarter of Boston's 104-86 win over the Cavaliers on Monday night. Hickson made his second free throw.

Hahah, myslalem ze pierdykne, jak to zobaczylem :lol:

W sumie jak podrzucil recznik, to JJ trafil, takze nie wiem o co takie halo... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co te kłótnie ?

 

Póki koszykówka jest grą zespołową, dopóty odpowiedzialność będzie zbiorowa.

 

A dopóki każda drużyna ma lidera, dopóty większa odpowiedzialność (obok splendorów, fleszy i chwały) będzie spoczywać na tychże liderach.

 

Dlatego zawsze porażki Cavs będą winą wszystkich którzy grali, ale największe pretensje będą i powinny być do Lebrona.

 

Dlatego zawsze porażki Lakers będą winą wszystkich, ale największe baty będzie zbierał Kobe.

 

I im się to należy, tak samo jak dostają największą uwagę i pochwały.

 

Co NIE ZNACZY, że tylko oni są winni. Każdy jest. Oni tylko w większym stopniu. W jakim ? Takim samym jak bardziej są wychwalani, gdy im idzie. Myślę, że to uczciwa miarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałbym Jamisona, Z i Hicksona razem wziętych z jednego takiego Odoma.

 

no tak do czasu aż Odom założyłby swoją czapkę niewidkę wtedy zacząłbyś jechać po Odomie bo tak to już z wami jest

 

pisałem wcześniej, że się wstrzymam, ale nie mogę już jak czytam te wszystkie pierdoły, które tu niektórzy fani Cavs, przepraszam fani Lebrona wypisują. To jest żałosne, te wasze jęki, back2back 60+ wygranych, back2back prawie jednogłośne MVP jak się osiąga coś takiego to znaczy, że zespół jest wystarczająco silny i wymówki się kończą.

 

Mielibyśmy tego to byśmy wygrali, mielibyśmy tamtego to byśmy wygrali, ale żaden już nie pomyśli, że ci wszyscy, których tak wychwalają i pragną mieć w Cavs mogliby tu tak dobrze nie wyglądać. Ten Odom, którego podał tu Findek to w ogóle niezły :lol: jest bo on do Lebrona pasuje ze swoim stylem gry jak świni siodło.

 

Oczywiście Bastillion musiał skorzystać z okazji by nawet w temacie o Cavs-Celtics wychwalać po raz kolejny Nasha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Odom, którego podał tu Findek to w ogóle niezły :lol: jest bo on do Lebrona pasuje ze swoim stylem gry jak świni siodło.

Pasuje nie pasuje, zawsze lepiej mieć wszechstronnego Odoma niż trzech mało użytecznych trolli.

 

Poza tym nie przywołuj tych b2b 60 wins i MVP, ponieważ dokładnie to samo było z Nashem i ten kto powie że brak tytułów był winą Nasha zwyczajnie się skompromituje. To samo w przypadku Lebrona. Jeżeli Lebron zagra jeszcze 2,3 mecze tak jak dzisiaj, to pierwszy powiem że to jego wina bo jest liderem i po nim spodziewamy się czegoś innego. Ale nie wierzę, że zagra chociażby jeszcze jeden taki mecz. Jestem za to pewien, że to nie był ostatni mecz po którym powiem że Mo i Jamison to nic więcej jak role playerzy/przeciętni starterzy.

 

Powtarzam, jeżeli Lebron przejdzie obok serii, a Mo i Jamison zagrają zajebiście przyznam że to wina Lebrona. No bo zresztą jak inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.