Skocz do zawartości

ECSF: Cavaliers (1) vs Celtics (4)


karpik

I Ty możesz zostać neostradamusem!  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I Ty możesz zostać neostradamusem!



Rekomendowane odpowiedzi

lorak

mnie nie chodzi o to, zeby pisano, iz wina za porazke spada tylko i wylacznie na barki lbj'a.

smieszy mnie tylko, ze porazki wini sie tylko jego support. to troche tak jak do nas macie pretensje, ze po kazdej przegranej narzekamy na sedziow.

 

findek support moze i kobe ma lepszy ale nie lawke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze jedno - nagła gorąca sympatia Lakerfanów do Celtics (nie tylko tutaj) jest...ciężko znaleźć odpowiednie słowo.... ridiculous - pojadę z angielska.

jaka znowu sympatia ? ja sam jeszcze przed rozpoczęciem tego sezonu pisałem, że liczę na finał z Celtics w pełnych składach. Historia tych drużyn, do tego Celtics pokonali w finale Lakers w 2008 roku i ośmieszyli ich w ostatnim meczu, wielu kibiców wierzy, że ta seria mogłaby wyglądać inaczej gdyby był Bynum z Arizą podobnie jak wielu kibiców Celtics pewnie wierzy, że rok temu to oni by wygrali gdyby mieli KG. Taki finał to najlepsze co może się dla tej ligi zdarzyć.

 

Ja dlatego właśnie chcę oglądać w finale Lakers z Celtics, chociaż uważam ich za silniejszego rywala niż Cavs.

 

Miałem coś napisać odnośnie tego co tu wszyscy już wypisują na temat Browna czy partnerów Lebrona, ale się powstrzymam, do końca tej serii jest jeszcze daleko i wiele może się jeszcze wydarzyć. Powiem tylko odnośnie Phila Jacksona, że chociażby dwa ostatnie mecze czyli pierwszy z Jazz i ostatni z Thunder Lakers wygrali nie dzięki niemu, ale pomimo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, jeszcze jedno - nagła gorąca sympatia Lakerfanów do Celtics (nie tylko tutaj) jest...ciężko znaleźć odpowiednie słowo.... ridiculous - pojadę z angielska.

 

Chcą rewanżu - co w tym dziwnego?

 

 

Ale wtedy mając lepszy skład i tak przegraliscie.

 

Lepszy od kogo?

 

 

 

Wy tu gadu gadu o słabej grze Mo, Jamisona i Shaqa, ale zamiast tego lepiej zastanówcie się, jak to możliwe, że Cavs dali Celtom trafić ponad 50% rzutów z gry, w tym 9/19 trójek. Boston bardzo mnie zaskoczył. Nie sądziłem, że będą w stanie zagrać lepiej niż w game 1. W Cavs przede wszystkim nie widziałem tej samej intensywności, woli zwycięstwa, "sense of urgency". Znowu dali sobie wejść na głowę od pierwszych minut. Teraz wszystko w rękach Browna i LeBrona. Pierwszy musi wyciągnąć wnioski z dwóch pierwszych spotkań, drugi - wyciągnąć zespół z tego dołka. Łokieć, czy paznokieć - nieważne. Suck it up, son. Jesteś MVP. Wielcy muszą sobie radzić z takimi sprawami. Albo zafundujesz nam jakiś elbow game, albo grozi ci przedwczesne rybobranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co w tym dziwnego?

 

stare lisy po prostu punktuja

 

ale jak zobaczyłem w G1 "smecz" LBJ który zamiast masaki paki zrobił layup wiedziałem juz

 

ramie ma mega pocharatane i koniec serii

 

dla mnie LBJ gra z kontuzją której unikali Cavs w sumie ( poza Shaq) w zdrowym RS i to koniec...

zamyka to sprawę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, a dziś już jednego wsada zarypał nieźle.

 

 

Jendras

 

Nie pamiętasz już jak w PO '08 każdy pisał, że nie da się zrobić mistrza w jeden sezon, najpierw mówili ze początek PO to pokaze, jak juz doszli do finału to mieli dostać srogi wpierdziel od Lakersów z super-all-time-fucking-ever składem(z Gasolem).

 

Nie lubię Celtów, ale G6 '08 to była najpiękniejsza rzecz(tuż po G6 Miami '06) dla mnie w ubiegłej koszykarskiej dekadzie. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki pokaz mi tych KAŻDYCH

wowczas lakers byli w RS 2-krotnie bezradni wobec tamtej defensywy bostonu. wiadomo bylo, ze bez bynuma i hca moze byc ciezko to wygrac. a drabinka na zachodzie ulozyla im sie wtedy swietnie o czym pisalem juz wowczas (podmeczeni spurs). zreszta bardzo czesto pisalismy wtedy, ze samo wejscie do finalu, 3 miesiace po dolaczeniu gasola do ekipy to bylo za szybko dla tej ekipy i to byl juz pulap. nie przerabiajmy jeszcze raz tego wszystkiego plisss

 

Nie lubię Celtów, ale G6 '08 to była najpiękniejsza rzecz(tuż po G6 Miami '06) dla mnie w ubiegłej koszykarskiej dekadzie. :]

no wlasnie dlatego chcemy rewanzu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara spiewka

po meczu otwarcie bylem pewien ze Cavs nie wygraja mistrzostwa, znalem schemat

robimy 60 win, ropzierdalamy 8 seed , jestesmy mega faworytami, dostajemy gladkie wpierdol od 5 osobowej druzyny

tylko ze w tym roku Celtics byl mega pyszalkowaci i zjebali ostatnie 50 meczy, Magic nie mieli Turkoglu i mozna bylo sie ludzic, nic bardziej mylnego

 

prawda jest taka ze support Jamesa jest beznadziejny i to nie ma znaczenia z kim James bedzie gral ale z jakim trenerem

support Varejao, Hickson, Mo, Delonte, Jamison, Parker to banda Grantow Hillow weteranow i dobrych zawodnikow ktryz nigdy nic nie pokazali w PO, poza Shaqiem ktory biega na oparach, to nikt nie byl playoff tested, ich kariera bez Lebrona nigdy nie istaniala , nikt w playoffs bez niego nic nie udowodnil i nie musial nigdy udowodnic a do tego Mike Brown ich skutecznie broni przed tym - wszystkie te nie wziete timeouty Jacksona, wszystkie te ''rozgryzcie to sami'', porazki w pierwszych rundach Oklahoma thunder, ma na celu wzmocnienie psychiki, nabranie doswiadczenia i umiejetnosci radzenia sobie w ciezkich sytuacjach

Danny Ferry nigdy tego nie zrozumial i tez padl ofiara przedwczesnego sukcesu w 2007 ktory narzucil mu i sam sobie narzucil wicaganie wszelkich zblazowanych weteranow pokroju Hughesow, Wallaceow , Zyndrunasow i Antawnow a wstrzymal rozwoj Varejao, Hicksona i calego supporting castu

Danny Ferry trzyma ich za raczke i kupuje to coraz drozsze zabawki zapominajac ze do niczego to nie prowadzi szkoda tylko ze popelnia ten sam blad juz 3 rok z rzedu

 

Jak sie patrzy na ten support to mozna powiedziec kto to k**** jest ? tam jest Mo Delonte Parker ktorzy nic nie umieja poza rzutem zza 3 i ponad przecietna obrona, tam jest Varejao ktory ciezko broni i jest waleczny ale tak naprawde suma talentu tam jest nikla dlatego jak dla mnie oni za wiele od Miami nigdy nie odstawali (JO to nikt nie przebije pod wzgledem wlacznosci i charakteru)

w kazdym razie jak sie mowi Lebron nie pojdzie do Knicks bo tam nikogo nie ma , nie pojdzie do Nets bo tam tez jest lipa , ale nie w tym rzecz to co jest teraz w Cavs/Nets/Knicks to jest wszystko to samo

nawet jakby poszedl do Clippers czy Bulls

bolaczka Cavs jest ich trener , dopoki Lebron nie dostanie kogos kto potrafi zmotywowac go i druzyne koogs kto bedzie father figure czy tez bardziej zainwestuje w gre wszystkich dookola a nie gre dookola JAmesa to dlugo dlugo Lebron nic nie zdobedzie

 

 

a innej strony koles jest na maxa tandetny i przeczuwam spory atak mediow przy ewentualnej przeporwadzce

1. Elbow

2. Film z ukochanymi teammates z LO, jakie to piekne James jest taki dzielacy sie i tyle wszystkim zawdziecza, moglby byc samolubny i chamski a jest taki dobry i taki lokalny patriota z niego - dawno nie slyszalem tyle BS w wypowiedzi i takich zagrywek

3. Zero zlych opowiesci, zero potkniec, idealny czlowiek. Przypomina wam to kogos ? jak dla mnie wielka cisza przed burza, byl juz taki jeden ideal, greatest athelete, greatest ever wiele z niego nie zostalo, jego wypowiedzi szablonowe, i debilne, ostatnio odcinek South park o nim zrobil

4. Nie sledze golfa i nie sledze Tigera poza tym ostatnim skandalem ale z tego co widze wiele z niego nie oztsalo swietnosci i swietosci , jak Lebron ma cos wygrac to lepiej niech zrobi to teraz bo juz niedlugo czeka go wielka wielka nagonka mediow, w koncu cos ywjdzie na jaw a wtedy nie zostanie nic z niego i jego pieknej reputacji pieknego czlowieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz doszli do finału to mieli dostać srogi wpierdziel od Lakersów z super-all-time-fucking-ever składem(z Gasolem).

 

Pierwsze słyszę. Choć pamięć bywa zawodna. Pewien jestem jednak tego, co sam wtedy mówiłem i zdecydowanie nie byłem optymistą. A już na pewno nie mogę się zgodzić, że Lakers mieli wtedy lepszy skład. Czy to od Bostonu, czy też w porównaniu z obecną drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie ze nikt nie wspomnial o tym jak sedziowie zrobili take over i prawie wygrali Cavsom blowout; tak jak nikt nie powiedzial o tym jak Celtics mieli ta przewage w pierwszej polowie kilkunastu pktow po ktorej nagle dostali serie fauli (chyba 10-0 w kilka minut w faulach); ani o tym jak LeBron pieknie sobie skakal na Garnecie chyba faulujac intencjonalnie ale rowneiz nic nie odgwizdano. bez sedziow Cavs przegrali by ten mecz z 50 pktami.

 

mam nadzieje, ze sedziowanie w Bostonie sie odmieni i bedzie rownie niesprawiedliwe. wtedy raczej nie mam watpliwosci kto wygralby ta serie, bo Celtics grali o klase lub dwie lepiej w Cleveland.

 

na szczescie tak jak sie spodziewalem Brown uratowal Celtom ten mecz ograniczajac minuty Varejao i dajac touches Shaqowi, ktory sie kompromitowal na Perkinsie. Majk z Cleveland czy tez z Klanu jako tako zrownowaza przewage sedziow, bo w przeciwnym wypadku to Celtics lezeliby i kwiczeli.

 

LeBron cierpi w tym roku na syndrom Nasha czyli przeceniany support. nazwiska to moga byc dobre, ale tak w rzeczywistosci to Shaq od 2006 roku nie pomaga swojej druzynie, Jamison jest loserem bez obrony i lepiej gra sie bez niego, Mo Williams jest playoff chokerem bez obrony, a na lawce siedzi Majk z Klanu aka co sie stao. gdyby Cavs grali Ilgauskasem, Powe, Varejao i Hicksonem nie wpuszczajac Jamisona i Shaqa na boisko to Celtics dostaliby ostro po dupie. a tak to ciesze morde caly mecz, ale za kazdym razem jak Varejao zmienia Shaqa to wstrzymuje oddech. tak jak sie spodziewalem strata Benka Wallace'a bedzie dla was kosztowna. niedosc ze dalej wiecej ptorafi od Shaqa, to na dodatek moznaby go postawic na lawce/nie wpuszczac w ogole co w przypadku Shaqa jest chyba niemozliwe.

 

ogolnie powodzenia DF, Lo i Kily jak w razie porazki Cavs bedziecie musieli tlumaczyc kretynom ze support LBJ z 2010 r. byl do dupy, ze nie da sie wygrac bez trenera pozbawionego mozgu, ze nie da sie uczynic lepszym kogos kto nie trafia z czystych pozycji, ze Shaq znacznie wiecej oddaje w obronie niz doklada w ataku, ze Jamison jest contenderem na najgorszego post defendera ligi i ma wypisane playoff choker na twarzy. jako fan Nasha ktory zmagal sie z podobnymi problemami - Marion playoff choker, zobaczcie sobie jak gral w PO bez Nasha i z nim; Barbosa dumbass choker; Amare bronil jeszce gorzej od Jamisona (fuck yeah, da sie); Diaw to w ogole jakies posmiewisko etc.

 

LeBron jednak nie bedzie mial taryfy ulgowej w razie porazki. nikt nawet nie zwroci na to uwage. ludzie patrza na PPG, a Shaq Jamison i Mo maja reputacje scorerow wiec support jest "zajebisty".

 

krotko - banda overrated patalachow - chociaz zabilbym zeby miec takiego Varejao w druzynie, zreszta Powe pewnie tez jest zajebisty tylko Mike z Cleveland go nie wpuszcza na boisko.

 

a teraz niech Stern przestanie faworyzowac Lelbowa i jedziemy do Orlando 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzielenie leadershipu :lol: Z kim ??? Z Mo ? Mo Ci pokazał w ostatnich dwóch meczach mniej więcej jak wygląda jego kariera. Streaky shooter, przy Lebronie na jego miejscu mógłby grać Ben Gordon i nie zobaczyłbyś wielkiej róznicy. Jamison ? Wiele więcej się po nim spodziewałem i jestem mega zawiedziony. Z nim może się podzielić najwyżej gatoradem.

 

Mo, Jamison grają gorzej a Shaq sie starzeje - i to wszystko wina Lebrona ! Co Wy ćpacie

rozumiem tendencję "co złego to nie LeBron". support lebrona nie jest taki słaby jak na to wygląda. doświadczenie PO jest może niskie. przytaczasz tu Mo. Mo gra trzecie PO w karierze, rok temu był w finale konferencji. rozumiem ,że najlepiej mieć wszystkich doświadczonych ,samych all-starów ,świetnych rolersów i super coacha. ale jeśli się tego nie ma to trzeba grać tym co się ma. jeśli lebron chce być the best ever a co do tego cały marketing NBA go przygotowuje (nawet cisiejsze porównanie bloku lbj do prince :lol: ,wcześniej le shoty) to musi zacząć wygrywać z tym co ma a nie ciągle się tłumaczyć słabym składem. mam w dupie z kim gra czy z mo ,sro czy szo. ale to jest kolejny sezon w którym lebron jest kreowany na co najmniej drugiego jordana a ciągle dostaje w dupę. lebron odpada ,wszyscy dookoła winni ,camrelo dostaje to wina jego. może ktoś w końcu dojdzie do wniosku ,że przez specyfikę lbj trudno jest zbudować zespół na mistrza. tak naprawdę jestem ciekaw kogo widzicie zamiast jego współtowarzyszy? tylko bez fantazji.

 

KG zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem tendencję "co złego to nie LeBron". support lebrona nie jest taki słaby jak na to wygląda. doświadczenie PO jest może niskie. przytaczasz tu Mo. Mo gra trzecie PO w karierze, rok temu był w finale konferencji. rozumiem ,że najlepiej mieć wszystkich doświadczonych ,samych all-starów ,świetnych rolersów i super coacha. ale jeśli się tego nie ma to trzeba grać tym co się ma. jeśli lebron chce być the best ever a co do tego cały marketing NBA go przygotowuje (nawet cisiejsze porównanie bloku lbj do prince ,wcześniej le shoty) to musi zacząć wygrywać z tym co ma a nie ciągle się tłumaczyć słabym składem. mam w dupie z kim gra czy z mo ,sro czy szo. ale to jest kolejny sezon w którym lebron jest kreowany na co najmniej drugiego jordana a ciągle dostaje w dupę. lebron odpada ,wszyscy dookoła winni ,camrelo dostaje to wina jego. może ktoś w końcu dojdzie do wniosku ,że przez specyfikę lbj trudno jest zbudować zespół na mistrza. tak naprawdę jestem ciekaw kogo widzicie zamiast jego współtowarzyszy? tylko bez fantazji.KG zajebisty.

Dziwnie prawisz Kelner :D Ale na poważnie. Nie da się wygrać ligi mając najlepszego zawodnika i nie mając głebi składu. Cle poki co mają skład ale jak po raz kolejny się CHYBA przekonamy tylko na RS w PO to już inna bajka. Przy twardszej obronie gdy każdy rzut jest ważny taki Mo sra w gacie.

 

Czy KG zdobył misia w Minesocie? Czy Jordan od razu zdobył misia (gdyby nie Pippen i inne robaki to byłby najlepszym zawodnikiem ever bez misia)? Melo ma misia? Można by tak wymieniać i wymieniać....

 

Trudno to zbudować zespół oparty na ofensywnych umiejętnościach Howarda :D

 

Ja bym widział to tak: (bez fantazji oczywiście)

PG: Hinrich

SG: Andre Iguodala

SF: Bron

PF: młody Ben Wallace :D - albo Jamison

C: Gortat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varejao dostal back spasm dlatego nie gral wiecej

 

wytlumaczcie mi tylko czemu genialnosc Lebrona nie przeklada sie na genialnosc druzyny i wyniki

jak ktos taki super i taki zajebisty wszechmocny nie potrafi przejsc takiej druzyny jak Celtics

 

Tony Allen, Ray Allen i Paul Pierce no k**** plejada defensywnych tuz jak na Lebrona, pierwszych dwoch 3-5 cale nizsi i 30 kilo lzjesi, Pierce past prime obrona jedyny legit defender ktory musi dzwigac zarowno obrone(jako primary defender na Jamesie) i atak(jak widac w bardzo uposledzonym stopniu w proownani udo tego jak nas przyzwyczail)

 

Lebron sux i czekam jak zaczna sie problemy z kolankami zwiazane z gra na takich wysokosciach tylu minutach i takiej wadze, Lebron predzej straci na szybkosci niz sie obejrzycie

komentarz Larry Birda ''greatest ever'' cos w stylu KG o Beasleyu ''jest swietny''

koszykarski postep Lebrona przez ostatnie 7 lat w lidze - dodal az zero koszykarskich ruchow i ulepszyl rzut

za dwa lata Kevin Durant zmiecie tego pyszalka z powierzchni ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varejao dostal back spasm dlatego nie gral wiecej

bez Varejao Cavs beda mieli problemy wygrac chocby jeden mecz w tej serii. oby sie skurwiel polamal :twisted:

 

Pierce past prime obrona jedyny legit defender ktory musi dzwigac zarowno obrone

powiedzialbym, ze to idiotyzm, ale biorac pod uwage calosc twoich pogladow to w sumie nie jest to takie glupie, bo przynajmniej mozna sie klocic ze jakos ma to sens (w przeciwienstwie do np. klepania mordy Suns w pierwszej rundzie). tak czy inaczej, Pierce to obecnie najgorszy obronca Celtics w s5. jest wolny, stracil instynkty, nie wie jak zachowac sie na screenach, ogolnie katastrofa. Ray Allen o wiele lepiej broni. on nawet nie bronil zbyt wiele Lelbowa a kiedy to robil to mu to wychodzilo fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc na forum widze szuka winy w Cavs, w LeBronie, jego supporcie, Brownie, Shaqu, Mo, elbow etc, natomiast prawie nikt jeszcze nie zauwazyl, ze Boston jest naprawde dobra druzyna. Myslicie, ze Miami bylo takie c***owe, ze wygrali z Celtics tylko jeden mecz przy 46 punktach Wadea?

 

Prawda jest taka, ze to Boston jest teraz na kurwie. Powinno juz byc 2:0 dla Zielonych, ktorzy w tej serii zagrali 6,5 dobrych kwart. Zjebali "tylko" pol Q4 z game 2 oraz cala Q4 z game 1. Dlatego mamy 1:1. 1:1 po dwoch meczach w niezdobytym bastionie Quicken Loans Arena. Pfff.

 

DF, piszesz ze ofensywa Celtow jest ograniczona... z ktorej strony? Celtics graja w ofensywie na swietnym procencie, bo oddaja same high % shots. Z kilkoma wyjatkami jak trojki Rondo czy Sheeda. Ray Allen gra swietnie. Rondo tak rozprowadza pilke, ze nawet ofensywny retard jak Perkins moze sobie rzucic te kilka punktow. Takiego mismatchu jak Garnett Vs Jamison juz dawno nie widzialem. Pomijam juz fakt, ze Rondo w ofensywie dominuje nad guardami Cavs.

 

Takiej defensywy jak w PO Celtics jeszcze w tym sezonie nie grali. Nie jest to prawda jeszcze stary dobry 2008_double_team_on_everyone_defens, ale jest progres. Ciagle pozostaje mi niedosyt po game 1, bo jednak Boston powinien prowadzic juz 2:0, ale niech sie Stern jeszcze ludzi, ze bedzie final MeBron Vs KoMe. Niech sie ludzi jeszcze ten tydzien. A potem sobie zrobi taki final na Playstation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KG po meczu powiedzial, ze Celtics wiedzieli, iz Cavs zrobia duzego runa w Q4, bo "they are at home and they are very good team".

czytaj: "Stern already left the Q and allowed the refs to go to work - you can't win against 8 motherfuckers"

 

a ktos slyszal na meczu Sheeda i jego "ball don't lie, bitch" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.