Skocz do zawartości

ECSF: Cavaliers (1) vs Celtics (4)


karpik

I Ty możesz zostać neostradamusem!  

71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. I Ty możesz zostać neostradamusem!



Rekomendowane odpowiedzi

Brown nie może trzymać kutasa kciukiem jak się odlewa, a ma tylko lekko uszkodzony palec w stylu KB.

 

Ale jak dla ciebie gdy koleś zmienia swój release przy rzucie to nie jest dobry przykład na to, że ma rozjebanego go kompletnie, poza tym Kobe wielokrotnie mówił, że nie może go zginać a palec jest ciągle tak jak biodro Bynuma raz na jakiś czas, sore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrazeniem, Garnett jakis mega dynamiczny jak na jego standart, Rondo Kidd-like podanka, Ray przez 2/3 meczu jak stary dobry Ray, James nie buldozerowaty tylko taki ludzki, malo sie wpierdalal i malo miazdzyl, jak na to co Pierce i Ray i Tony potrafia zagrac w obronie to mozna powiedziec ze zagral slabo i wychodza braki gry tylem do kosza.

Chyba najmniej dostrzegany szczegol spotkania to dominacja Perkinsa na deskach, po raz pierwszy od dawna widzialem jak Celtics miazdza ich silowo i sa silniejsza druzyna, to od nich sie odbijali a nie na odwrot (no moze poza Shaq-Rondo) i to wlasnie to sprawilo ze spotaknie bylo tak wyrownane

jak dla mnie byla to wieksza silowa dominacja niz w serii Okla-Lakers i jak tak dlaej pojdzie to Celtics moga ich spokojnie jebna, mecz byl tak dobry i tak wyrowanany ze chyba nawet dzis wstane se na meczyk

 

lepsza skutecznosc Pierce i bysmy mieli 1-0 Celtics wiec jak dla mnie o ile Celtics nie wroca do swoich tegorocznych przyzwyczajen to zapowiada nam sie naprawde genialna seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem wczoraj do Paula i powiedział, ze taka c***nia "wykniknąwszy" z przedmeczowej wizyty w kasynie i wypiciu o kilka drinow za duzo. dzis bedzie dobrze, bo zadzwonil do "fiance" i zapewnil Ją o swej milości, do Niej, do Ich dziecka, tak samo jak ja zapewniam Cię, Rybenko, o mej milosci do Ciebie każdego dnia...

 

w ogole, Cavs-Celtics 1:4

 

PETERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah, no to ześ sie ziomek z choinki urwal ;s

 

swoją drogą, dzisiaj zobaczymy jak to bedzie naprawde - czy to cavs slabo zagrali ostatnio przez 1. polowe i celtics to wykorzystali, czy po prostu Old Three juz sie meczy; przekonamy sie jak działa elbow LeBrona, ale mysle ze nie bedzie z tym za duzych problemow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ciągle szukasz okazji do kompromitacji samego siebie? Czy którykolwiek z fanów LeBrona rzucał takimi głupimi farfoclami w stronę Kobiego (a były okazje w serii z OKC)?

 

Napisz coś o meczu, bo już dawno udowodniłeś, że w robieniu z siebie pajaca nikt Tobie nie potrafi dorównać.

 

Kilka spraw na prędko:

- LeBron poza tym, że zagrał słabo, znowu nie grał swojego basketu

- Mo Williams w playoffs, część kolejna

- Shaq - w drugim meczu z Celtami się ośmieszył

- Mike Brown - jego decyzje (Shaq, Mo Williams kosztem Westa, spóźnione reakcje) są niewytłumaczalne

- Rajon Rondo - idealnie dostarczał piłkę tam, gdzie trzeba i Boston bronił prawie tak, jak w 2008.

 

Pewnie na spokojnie coś dodam, teraz liczę, że Spurs mi humor poprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie obejrzalem mecz...

Pytanie dnia :wiecej asyst Rondo czy wypowiedziane slowo "elbow" przez komentatorów? 8)

Tak powaznie to bez Jamesa w dobrej dyspozycji Cavs graja 50% tego co potrafia.....

Boston swietnie konsekwetnie z dobrą gra Wallace'a z lawki swietnym Rondo i cala reszta bardzo poprawnie.....

Mam nadzieje teraz na 1-1 w Rywalizacji Utah-LAL

 

Pozdro

I tym razem...Go Boston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No elbow powtarzany był na okrągło tak czy owak to właśnie różnica w punktach Jamesa robi różnice, a pokazuje to jak ukierunkowana jest drużyna Cavs. Piękna seria Rondo, 19 asyst i w odpowiednim momencie czytaj. 4 kwarta, kiedy trwała hibernacja C's potrafi punktować. Pięknie Sheed, solidnie Allen. W każdym razie z elbowem czy nie obrona w wykonaniu Celtów na miarę zwycięstwa przynajmniej na razie. See you in Boston bo może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łokietek i glówka to lebronowa wymówka :evil:

Celtics wygrali jeden mecz na wyjeździe, ale tak naprawde to powinno być 2-0 dla Bostonu.

wreszcie Sheed pokazał, że nadal potrafi jak mu się chce.

są cholernie ułozeni i pewni siębie.

 

I najwazniejsze - czy juz mozemy pisać LeBron i jego Titos? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem komu kibicować. Przed rozpoczęciem serii wolałbym żeby Boston wygrał bo myślałem że Magic będą mieć łatwie z Bostonem ale teraz to zaczynam się zastanawiać. Cleveland jednak w PO to dalej grają tak samo jak rok temu. Mo jest pizdą. Myślałem że nabrał doświadczenia w poprzednim sezonie po porażce z Magic ale widać nadal to ta sama duża pizda.

 

- Mike Brown - jego decyzje (Shaq, Mo Williams kosztem Westa, spóźnione reakcje) są niewytłumaczalne

- Jak można mieć taki team i mieć problemy z przejściem do następnej rundy. Przypomina mi się 2 niezwykle "utalentowanych" trenerów ala Leslie Nielsen czyli Del Harris (nie wiem czy dobrze pamiętam tego sobowtóra Liesliego Nielsena z LAL) i Brian Hill. Potrafili zrobić niezły lub bardzo dobry wynik w RS a jak przychodziły PO to ich drużyny podkładały się jak pizdy. Zero charakteru.

 

A i póki co jestem w grze bo stawiałem 4-2 dla Bostonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia. nawet mimo że cavs dostali znacznie więcej gwizdków, to i tak zostali zmieceni przez celtics, więc aż strach pomyśleć jak to będzie wyglądało w bostonie. 30-40punktowe blowouty niewykluczone.

po tych dwóch meczach można powiedzieć, że koszykarsko niewiele się zmieniło w porównaniu z 2008 jeśli chodzi o cleveland, tyle że doszedł Shaq, z którym gra wygląda jeszcze gorzej niż tragicznie, a Brown oczywiście o czymś takim jak adjustments to nie słyszał.

 

i jeszcze to:

Dołączona grafika

 

weź tu kibicuj im (mu ;]) po takim meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszanka w 3q is offically back ;) Celtics nie zagrali o wiele lepiej niż w g1, Cavs po prostu się pogubili totalnie, z Mo na czele. Tu nawet nie ma czego komentować, wynik mówi wszystko - Cleveland byli o klasę niżej w tym spotkaniu, oby się zebrali szybko i odbili choć jeden mecz na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spałem całą noc, więc mogę się mylić, tym bardziej jak sobie coś wkręcę. Oglądam z 50-ty raz, ten twój filmik i nie widzę tam kroków, a już na pewno nie to co pokazuje Rivers.

 

EDIT:

Czekaj, są. Jeden za dużo, nie tak jak Rivers pokazuje, że dwa. Prawa noga raz za dużo. Ale tutaj się nie dziwię, że sędziowie nie zagwizdali, jak naprawdę ciężko to zauważyć.

 

Ale strasznie koślawo robi ten naskok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.