Skocz do zawartości

MVP, DPOTY, COTY - NBA Awards 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

Jalen Suggs to jest all-def level grajek, więc niech nikogo nie zdziwi, jeśli zapracuje na takie wyróżnienie w tym sezonie.

Taki Dillon Brooks i dobrze, bo przez chwilę chciał chyba być scorerem. Fajni są ci Magic bez WCJ i Fultza walą Nuggets i Celtics zupełnie zasłużenie, stawiałem na nich w ankiecie najbardziej perspektywicznych, a i tak Moritz przyćmiewa brata pók co, więc sufit jest spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2023 o 18:48, RonnieArtestics napisał(a):

A Giddey ma ledwo 21, i twarz tez szesnastolatka, co za gownoafera.

 

zdarzenie podobno miało miejsce w Kalifornii, gdzie legalność takich działań zaczyna się od 18 lat, niby nic z normalnego punktu widzenia, ale wiele osób może zrobić raban niedługo

Godzinę temu, Braveheart22 napisał(a):

Jalen Suggs to jest all-def level grajek, więc niech nikogo nie zdziwi, jeśli zapracuje na takie wyróżnienie w tym sezonie.

 

wreszcie zaczyna grać na miarę swojego defensywnego potencjału, jeżeli poprawi rzut dystansowy i utrzyma finishing to może być takim Lonzo dla tego zespołu wnosząc wartości, które są dla nich najbardziej potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

masz jakieś źródło?

 
 

póki co jak wszystko to są plotki, ale:

podsumowanie

laska jest z Cali, zrobiła SM prywatnymi i ciężko coś więcej powiedzieć, ale NBA już się za to wzięła, więc pewnie niedługo będzie jakieś zawieszenie na kilka meczów i terapię

jak wiem jedynie, że niektóre cytaty mogą się źle zestarzeć

Brak opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, cria2137 napisał(a):

póki co jak wszystko to są plotki, ale:

podsumowanie

laska jest z Cali, zrobiła SM prywatnymi i ciężko coś więcej powiedzieć, ale NBA już się za to wzięła, więc pewnie niedługo będzie jakieś zawieszenie na kilka meczów i terapię

jak wiem jedynie, że niektóre cytaty mogą się źle zestarzeć

Brak opisu.

jeśli będzie to podlegało pod paragraf, to na kilku spotkaniach się nie skończy, on sobie poradzi, gorzej, że dziewczyna wydaje się niezrównoważona co nienajlepiej jej wróży

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, the_secret napisał(a):

@cria2137 terapia dla seksoholików?

 

różne terapie są w modzie, coś dla siebie znajdzie

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

gorzej, że dziewczyna wydaje się niezrównoważona co nienajlepiej jej nie wróży

 

co sprowadza Cię do takich wniosków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Taki Dillon Brooks i dobrze, bo przez chwilę chciał chyba być scorerem. Fajni są ci Magic bez WCJ i Fultza walą Nuggets i Celtics zupełnie zasłużenie, stawiałem na nich w ankiecie najbardziej perspektywicznych, a i tak Moritz przyćmiewa brata pók co, więc sufit jest spory.

suggs jest o rzut od bycia kozakem

a w ncaa jako tako rzucal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, josephnba napisał(a):

Lakers są ósmym zespołem w konferencji a tu głosy na mvp 

 

Odklejka level hard

odklejony to ty jestes Joseph

na prawde mnie zagrzac to wrecz niemozliwe, ale ty tanczysz non stop na linie, znalazles cos w swoim zyciu o co bys sie nie przyjebal? toczysz wojne z polowa forum na co ci to?

wyobraz sobie ze Denver i Sixers maja o jeden mecz wiecej wygrany

Embiid i Jokic faworyci u bukow na MVP? odklejka level hard, wez tam wysmaruj maila do bet365 czy innego betclica ze swoimi frustracjami jeszcze ci moze dobrze zaplaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał(a):

odklejony to ty jestes Joseph

na prawde mnie zagrzac to wrecz niemozliwe, ale ty tanczysz non stop na linie, znalazles cos w swoim zyciu o co bys sie nie przyjebal? toczysz wojne z polowa forum na co ci to?

wyobraz sobie ze Denver i Sixers maja o jeden mecz wiecej wygrany

Embiid i Jokic faworyci u bukow na MVP? odklejka level hard, wez tam wysmaruj maila do bet365 czy innego betclica ze swoimi frustracjami jeszcze ci moze dobrze zaplaca

Lepiej ty idź na Davisa postaw 

James nie dotrwa do połowy rs bez urazu a ja wciąż nie widzę Lakers w top5 na koniec rs 

I mówiąc szczerze mam to w dupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał(a):

odklejony to ty jestes Joseph

na prawde mnie zagrzac to wrecz niemozliwe, ale ty tanczysz non stop na linie, znalazles cos w swoim zyciu o co bys sie nie przyjebal? toczysz wojne z polowa forum na co ci to?

wyobraz sobie ze Denver i Sixers maja o jeden mecz wiecej wygrany

Embiid i Jokic faworyci u bukow na MVP? odklejka level hard, wez tam wysmaruj maila do bet365 czy innego betclica ze swoimi frustracjami jeszcze ci moze dobrze zaplaca

Tak, nadal faworyci. 

Embiid i Jokic kręcą lepsze indywidualne statystyki niż LBJ, LBJ musiałby zrobić chyba z 7-8 zwyciestw więcej, żeby to zrównoważyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2023 o 18:07, josephnba napisał(a):

Lepiej ty idź na Davisa postaw 

James nie dotrwa do połowy rs bez urazu a ja wciąż nie widzę Lakers w top5 na koniec rs 

I mówiąc szczerze mam to w dupie 

 

Nawet jeżeli tak będzie to może cieszyć oko następnym kroczkiem w ewolucji najlepszego gracza w historii NBA, nie rozumiem po co takie pokłady negatywnej energii dla atencji zbywanej w taki sposób. Poza tym najlepszy zawodnik jednego z contenderów musi być wymieniany w wyścigu niezależnie od efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cria2137 napisał(a):

Nawet jeżeli tak będzie to może cieszyć oko następnym kroczkiem w ewolucji najlepszego gracza w historii NBA, nie rozumiem po co takie pokłady negatywnej energii dla atencji zbywanej w taki sposób. Poza tym najlepszy zawodnik jednego z contenderów musi być wymieniany w wyścigu niezależnie od efektu

Contenderów?  

Ambitnie jak na zespół który raczej nie przejdzie drugiej rundy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.