Skocz do zawartości

MVP, DPOTY, COTY - NBA Awards 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Z grubsza to

Takie druzyny sa fajne na RS, potem pojawia sie obrona I okazuje sie, ze trzeba w 3 kwarcie close game na wyjezdzie spunktowac, a jak nie to dostaniesz runa

Poki co, Thunder nie maja personelu zeby byc zespolem, ktory w jeden sezon z "nie jestesmy w PO, bo jestesmy za slabi" przejsc do "jestesmy w PO I rozpierdalamy lepsze zespoly ktore maja bardziej dostosowany do PO roster"

Ale na pewno fajnie ich sie oglada w listopadzie.

Za to Mavs i Pels maja dostosowany do PO roster, że piszesz „baty na bank”. 
To daj znać w kwietniu ile postawiłeś jak dojdzie do takiej serii, ok ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Za to Mavs i Pels maja dostosowany do PO roster, że piszesz „baty na bank”. 
To daj znać w kwietniu ile postawiłeś jak dojdzie do takiej serii, ok ? 

Czy trzeba stawiac u buka, by cos przewidywac?

Oczywiscie ze sa bardziej dostosowani, bo ich gracze maja za soba juz playoffy I wiedza z czym to sie je. Na wielkim(Luka, Kyrie), konkretnym(CJ, Valenciunas, Grant), czy chociaz lizneli tych PO grajac fajna serie vs finalista(Ingram)

Mlody 22 letni zespol/pijak bez drugiej opcji nie wchodzi do PO/nie wchodzi do baru I nie wygrywa/nie przepija z bardziej proven graczami/starych bywalcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Czy trzeba stawiac u buka, by cos przewidywac?

Oczywiscie ze sa bardziej dostosowani, bo ich gracze maja za soba juz playoffy I wiedza z czym to sie je. Na wielkim(Luka, Kyrie), konkretnym(CJ, Valenciunas, Grant), czy chociaz lizneli tych PO grajac fajna serie vs finalista(Ingram)

Mlody 22 letni zespol/pijak bez drugiej opcji nie wchodzi do PO/nie wchodzi do baru I nie wygrywa/nie przepija z bardziej proven graczami/starych bywalcow.

Jak sie pisze ze cos sie zdarzy na bank to można iść za ciosem i postawić u Buka. Nie rzucaj po prostu slow na wiatr, bo to słabe, takie skreślanie kogoś z góry. Ja nie pisze ze będą faworytem, probuje tylko dać do zrozumienia ze właśnie MOGĄ zrobić niespodziankę i być jakims czarnym koniem.
 

Poza tym oni akurat maja tyle assetow na stole, ze mogą spokojnie już w tym sezonie sie wzmacniać poprzez trade, o tym nie pomyślałeś nawet.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Za to Mavs i Pels maja dostosowany do PO roster, że piszesz „baty na bank”. 
To daj znać w kwietniu ile postawiłeś jak dojdzie do takiej serii, ok ? 

nie no tutaj ma racje

w Pels taki CJ czy Ingram to juz jakby przyklepani gtg w ciezkich momentach w tej lidze

plus Pels maja juz za soba jedna konkretna serie w PO gdzie pokazali sie z bardzo fajnej strony

a w Mavs masz Luke i Kyriego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jak sie pisze ze cos sie zdarzy na bank to można iść za ciosem i postawić u Buka. Nie rzucaj po prostu slow na wiatr, bo to słabe, takie skreślanie kogoś z góry. Ja nie pisze ze będą faworytem, probuje tylko dać do zrozumienia ze właśnie MOGĄ zrobić niespodziankę i być jakims czarnym koniem.
 

Poza tym oni akurat maja tyle assetow na stole, ze mogą spokojnie już w tym sezonie sie wzmacniać poprzez trade, o tym nie pomyślałeś nawet.

Pewnie, rostery sie zmienia jeszcze po trade deadline. Mowimy na tu I teraz, ze sa za slabi.

Jak tak bardzo ich skrzywdzilem, to moge sie przybic ze postawie cos  :] Ale kurs bedzie marny, bo buki nie nabieraja sie na listopadowa milosc w NBA I faworytem nie beda z nikim zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kubbas napisał(a):

nie no tutaj ma racje

w Pels taki CJ czy Ingram to juz jakby przyklepani gtg w ciezkich momentach w tej lidze

plus Pels maja juz za soba jedna konkretna serie w PO gdzie pokazali sie z bardzo fajnej strony

a w Mavs masz Luke i Kyriego

Obie drużyny maja kiepsko zbilansowany zespół moim zdaniem i do tego dążyłem raczej… 

powtorze czwarty raz w ciągu godziny, nie robie z Oklahomy faworytów w takim starciu, doczepilem sie jedynie wykluczenia możliwości ich wygranej w takiej serii. SGA jest w c*** underrated u Reikai, bo już któryś raz w tym tygodniu sugeruje ze to król listopada, a już rok temu zagrał calutki sezon jak top5 ligi, a w tym sezonie jest wyraźnie jeszcze lepszy, a w miedzyczasie zagrał jeszcze przypominam MVP performance na mistrzostwach świata FIBA. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Dallas, Pels, Lakers - really? :o 
 

dallas nie ma obrony, SGA zrobi im jesień średniowiecza 

 

Ronnie to może unikaj takich opisów 

26 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Akapit pierwszy - Nie, tego nie napisałem, napisałem tylko, że gadanie „baty na bank „ jest mocno na wyrost. Jak chcesz ze mną podyskutować to naucz się może czytać ze zrozumieniem, bo idzie Ci to coraz gorzej im więcej brniesz w dyskusje ze mną. Proszę, nie wkładaj mi w usta opinii których nie wypowiedziałem. Ja Napisałem tylko ze to nie są wg mnie żadne pewne baty, nie napisałem nic w stylu, ze byliby faworytem w tej serii. Jedynie, że nie postawiłbym wypłaty na lakers, a post reikaia brzmi jakby byl pewny, żeby to zrobić. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Ronnie to może unikaj takich opisów 

Aha, a Kumasz różnice miedzy „SGA zrobi im jesien średnowiecza” , a „Oklahoma zrobi Dallas jesien średniowiecza” ? Chodziło mi o jego indywidualny występ w takim matchupie. O nic więcej. OKC ma Dorta, który może ograniczyć któregoś ze superstars Mavs. A jakiego stoppera na SGA maja Dallas ? Tylko Nie wyskakuj proszę z Greenem :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Obie drużyny maja kiepsko zbilansowany zespół moim zdaniem i do tego dążyłem raczej… 

powtorze czwarty raz w ciągu godziny, nie robie z Oklahomy faworytów w takim starciu, doczepilem sie jedynie wykluczenia możliwości ich wygranej w takiej serii. SGA jest w c*** underrated u Reikai, bo już któryś raz w tym tygodniu sugeruje ze to król listopada, a już rok temu zagrał calutki sezon jak top5 ligi, a w tym sezonie jest wyraźnie jeszcze lepszy. 

Ja sie nim jaralem rok temu, jaralem na kadrze I jaram teraz.

Ale tak dlugo jak w kosza gra sie 5 na 5, a najlepiej 9 vs 9 w PO, to Thunder musza zaplacic frycowe za zbyt slaby zespol bez drugiej opcji/kreatora I proven shootingiem, jesli PO odbylby sie dzis. Takie druzyny nie wygrywaja serii w PO z druzynami bardziej uszytymi pod PO, bo fajnie wygladaja w listopadzie czy nawet w RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę zwróć uwagę ze w naszych dyskusjach nie atakuje Ciebie, nie wstawiam tekstów o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, ze się upierasz głupio itp. Dziwi mnie tylko ten atak na Popa i tyle. Tymczasem w twoim przypadku jakoś zawsze zahaczysz w dyskusji o NBA o mnie. To coś złe zrobię. Tam coś złe. Tu Boga i zdania nie zmieniam. Tam pół Boga. Itd 

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Aha, a Kumasz różnice miedzy „SGA zrobi im jesien średnowiecza” , a „Oklahoma zrobi Dallas jesien średniowiecza” ? Chodziło mi o jego indywidualny występ w takim matchupie. O nic więcej. 

Ok. Kumam ze można komuś zrobić z dupy jesień i przegrać. Taki Wilkins. Ok 

Pamiętamy te jesienie do dziś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ja sie nim jaralem rok temu, jaralem na kadrze I jaram teraz.

Ale tak dlugo jak w kosza gra sie 5 na 5, a najlepiej 9 vs 9 w PO, to Thunder musza zaplacic frycowe za zbyt slaby zespol bez drugiej opcji/kreatora I proven shootingiem, jesli PO odbylby sie dzis. Takie druzyny nie wygrywaja serii w PO z druzynami bardziej uszytymi pod PO, bo fajnie wygladaja w listopadzie czy nawet w RS.

Ignazz mówił ostatnio ze maja najlepszego trenera od shootingu na świecie czy coś w tym stylu, a wiec ja wierze ze ich shooting bedzie proven już wkrotce ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jesteś taki agresywny we wpisach o NBA nie wiem. Lubisz napisać do kolegów bredzisz głupoty bo wielokrotnie tak się zwracasz do Ely np. 

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Ignazz mówił ostatnio ze maja najlepszego trenera od shootingu na świecie czy coś w tym stylu, a wiec ja wierze ze ich shooting bedzie proven już wkrotce ;) 

Zgadzam się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

I proszę zwróć uwagę ze w naszych dyskusjach nie atakuje Ciebie, nie wstawiam tekstów o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem, ze się upierasz głupio itp. Dziwi mnie tylko ten atak na Popa i tyle. Tymczasem w twoim przypadku jakoś zawsze zahaczysz w dyskusji o NBA o mnie. To coś złe zrobię. Tam coś złe. Tu Boga i zdania nie zmieniam. Tam pół Boga. Itd 

Ok. Kumam ze można komuś zrobić z dupy jesień i przegrać. Taki Wilkins. Ok 

Pamiętamy te jesienie do dziś. 

Czyli  to nie Ty na początku sezonu zaatakowałeś mnie personalnie pisząc ze ja po prostu pompuje sztucznie swojego gracza na potrzeby begm? Jesli tekst ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem ciebie uraził, to wiedz ze mnie np uraził tekst sugerujacy, ze robie coś sztucznie i nieszczerze, celowo, w intencji jakiegoś begm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Czyli  to nie Ty na początku sezonu zaatakowałeś mnie personalnie pisząc ze ja po prostu pompuje sztucznie swojego gracza na potrzeby begm? Jesli tekst ze nie umiesz czytać ze zrozumieniem ciebie uraził, to wiedz ze mnie np uraził tekst sugerujacy, ze robie coś sztucznie i nieszczerze, celowo, w intencji jakiegoś begm. 

Akurat to ze lubimy obserwować swoich begm graczy to oczywista oczywistość. Nie ma co udawać ze takie zjawisko nie istnieje. 

I jak tylko możemy piszemy dobrze o nich. 

Można nawet pary znaleźć. Połącz kropki. 
Sochan spurs 

Zion Trae Dallas 

Mobley NYK 

Tre …. 
 

zalezy kto co lubi …..

 

 

i ma w szablonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

Akurat to ze lubimy obserwować swoich begm graczy to oczywista oczywistość. Nie ma co udawać ze takie zjawisko nie istnieje. 

I jak tylko możemy piszemy dobrze o nich. 

Można nawet pary znaleźć. Połącz kropki. 
Sochan spurs 

Zion Trae Dallas 

Mobley NYK 

Tre …. 
 

zalezy kto co lubi …..

 

 

i ma w szablonie

Widzisz żebym pisał w tym dziale jakiekolwiek posty na temat kogokolwiek innego z mojego szablonu? Bo ja nie, ( jeden post o Lonniem ewentualnie, ktory sam spropsowales) stad sugerowanie ze robie to na potrzeby begm mnie mocno frustruje, bo nie masz ku temu żadnych podstaw. 
 

Zgadzam sie natomiast co do tego trendu, bo jest taki jeden gm w naszej grze, który od trzech lat nie napisał jeszcze w dziale NBA postu nie na temat swojego gracza z begm, nie będę mówił głośno kto, ale chyba wszyscy wiedzą i tak. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Dobrze rozumiem zdanie ze potwierdzasz ze nie widzisz abyś pisał w tym dziale jakiekolwiek posty na temat graczy innych niż twojego szablonu? Czyli piszesz tylko o graczach szablonowych z begm?

Przeczytaj może jeszcze raz, wypij łyka kawy, znowu czytanie ze zrozumieniem się kłania niestety. Widzisz, sam siebie wystawiasz na atak. 

7 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Widzisz żebym pisał w tym dziale jakiekolwiek posty na temat kogokolwiek innego z mojego szablonu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież chodziło mi o to ze zawyzamy wartość graczy których lubimy. I masz tak bezwzględnie z Tre. I robisz to w temacie spurs zaniżając rownoczesnie wartość trenera i innych graczy. Kosztem wyższej wartości Tre. Jak mam myśleć dlaczego? Tre to nie jest jakiś gracz w stylu Halli aby brać go na poważnie. A to robisz co wpis przecież. 

@RonnieArtestics żarcik tam był. Choć samo złożenie zdania serio jak zrobisz negację zdania może znaczyć coś innego niż miałeś na myśli.  

W tym dziale czyli NBA? Nie piszesz o innych graczach ze swojego szablonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

Przecież chodziło mi o to ze zawyzamy wartość graczy których lubimy. I masz tak bezwzględnie z Tre. I robisz to w temacie spurs zaniżając rownoczesnie wartość trenera i innych graczy. Kosztem wyższej wartości Tre. Jak mam myśleć dlaczego? Tre to nie jest jakiś gracz w stylu Halli aby brać go na poważnie. A to robisz co wpis przecież. 

A wytłumaczysz mi dlaczego nie pisze w tym dziale żadnych postów o bridgesie, nurkicu, vanvleecie i innych, dlaczego akurat na Tre się tak uparłem, skoro to taki nijaki gracz i zaden gamechanger ? Lol. 

Wg ciebie wynika to z tego ze mam go w begm, wg mnie wynika to z tego ze oglądam regularnie spurs bo lubie tam paru graczy i widzę jak Tre się tam marnuje, jak się marnuje Sochan na pg gdy pop nim pałuje i robi z niego najgorszego PG ligi. Koniec off topu please, bo serio nie mam aż tyle czasu na durne przepychanki z tobą. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

A wytłumaczysz mi dlaczego nie pisze w tym dziale żadnych postów o bridgesie, nurkicu, vanvleecie i innych, dlaczego akurat na Tre się tak uparłem, skoro to taki nijaki gracz i zaden gamechanger ? Lol. 

No tego nie wiem. 

Tylko Tre ma szanse na MVP?

Może dlatego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.