Skocz do zawartości

MVP, DPOTY, COTY - NBA Awards 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

Co znaczy powszechnie? Dla mnie np. to drugi ulubiony center z tego 'jokic-generation' (fakt zawiodl troche ze sie nie rozwinal do poziomu legit all-stara, ale tam ciagle sa papiery na Brooka Lopeza na sterydach - jak bedzie zdrowie)

No to znaczy mniej więcej ze jesteś razem ze mną w gronie hipsterów, którzy go tak postrzegają.. 

Nawet jesli robi już drugi sezon regularnie 17/8 i 2+ blk na bdb skuteczności to jest to drugi najlepszy zawodnik Pacers, ergo trzeba w tym sezonie będzie docenić co Haliburton robi z tą bandą przeciętniaków, w dodatku tam połowa rotacji to jeszcze młodzieniaszki, i oprócz Browna i Turnera, McConella i Hielda wszyscy łącznie z samym Halim mają max 3 lata experience. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Mają taki styl gry, że mogą „coś podobnego”utrzymać jak będą zdrowi, oglądam każdy mecz i za bardzo nie widzę jak można powstrzymać ten chory ORTG jak oddają tyle rzutów za trzy ile oddają i grają takie up-tempo jakie grają :) 

Pacers to nowa siła w lidze, więc pewnie są właśnie rozpracowywani przez nerdów tej ligi i za chwilę ktoś wymyśli jak ich należy bronić, żeby zamiast 127 ortg robili 124 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, karpik napisał(a):

Pacers to nowa siła w lidze, więc pewnie są właśnie rozpracowywani przez nerdów tej ligi i za chwilę ktoś wymyśli jak ich należy bronić, żeby zamiast 127 ortg robili 124 ;)

A nie zrobili tego Magic? Wysłali Suggsa na Haliburtona i Hali chyba nie trafił ani jednego rzutu broniony przez Suggsa. Tam było chyba 0/3

W ogóle Suggs to na ten moment sezonu powinien być w dyskusji co do pierwszej piatki obrońców a może i nawet w Obrońce roku. Ale nie będzie bo po prostu Orlando świetnie bronią zespołowo.. I jakoś w ogóle Magic sa poza dyskusjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ely3 napisał(a):

A nie zrobili tego Magic? Wysłali Suggsa na Haliburtona i Hali chyba nie trafił ani jednego rzutu broniony przez Suggsa. Tam było chyba 0/3

Nie widziałem tego meczu, ale jeśli przepisem na zatrzymanie Haliego ma być wysłanie Suggsa, bądź tak jak dzisiaj widzieliśmy, podwajanie Davisem, to wciąż sporo zespołów może sobie z tym nie poradzić, głównie dlatego, że 27 pozostałych drużyn nie ma w składzie Suggsa czy AD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał(a):

Nie widziałem tego meczu, ale jeśli przepisem na zatrzymanie Haliego ma być wysłanie Suggsa, bądź tak jak dzisiaj widzieliśmy, podwajanie Davisem, to wciąż sporo zespołów może sobie z tym nie poradzić, głównie dlatego, że 27 pozostałych drużyn nie ma w składzie Suggsa czy AD :)

Lakers słusznie obrali taktykę aby go podwajać ile się da i dawac open looki tym petom typu Bruce Clown, Buddy Cringe. Hali I tak podawal idealnie i wykreowal im dziesiątki open looków na tych double teamach, tylko rolesi obsrali portki. Także jest to jak najbardziej dobry materiał dla innych drużyn jak bronić Pacers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo zaczął Giannis sezon po artroskopii kolana w lecie - od pierwszego jendoosobowego gangbangu na frontcourcie Pacers notuje 35-12-6 na 69TS% (16 meczów), ciekawe jak długo będzie mu się chciało, bo Bucks mają najlepszy bilans spośród MVP-kandydatów pomimo słabego początku sezonu w sumie wszystkich poza Lopezem, więc tu powinna być tendencja wzrostowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Może nie zaczynajmy znowu dyskusji o Tatumie. ;]]]]]]]

nie

Oj tam najwyżej się zrobi ban dla Kubbasa za pisaniem o zielonych 

A z ciekawości kto dla Was byłby w tym momemcie MIPem? Sengun? Maxey. Pomimo sympatii dla Turka to raczej ten drugi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że LBS się nawrócił, bo Embiid rzeczywiście gra jak MVP (BTW, ma wyższe PPG niż MPG ; ]) i dziś wymiótł przeciw najlepszej D w lidze oraz faworytowi do DPOTY.

tylko może być trochę zabawnie, że w tym sezonie Joel będzie zasługiwał bardziej niż w poprzednim, ale nie dostanie, bo rok temu było niesprawiedliwe MVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał(a):

myślę, że LBS się nawrócił, bo Embiid rzeczywiście gra jak MVP (BTW, ma wyższe PPG niż MPG ; ]) i dziś wymiótł przeciw najlepszej D w lidze oraz faworytowi do DPOTY.

tylko może być trochę zabawnie, że w tym sezonie Joel będzie zasługiwał bardziej niż w poprzednim, ale nie dostanie, bo rok temu było niesprawiedliwe MVP.

40/13/5/1/2 i 60% fg za ost dwa tygodnie, chory run

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

gdzieś widziałem stat, że Embiid ma średnio 33ppg w meczach w których nie gra w 4 kwartach

chory człowiek

Ja z kolei widziałem statystykę, że jest drugi po LBJ w liczbie kolejnych meczy z dwucyfrową zdobyczą punktową (wśród aktywnych graczy). Z tym że do LeBrona nie ma podjazdu... z tego co pamiętam, to LBJ ostatni raz miał mniej niż 10 punktów 5 stycznia 2007 roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.