Skocz do zawartości

MVP, DPOTY, COTY - NBA Awards 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

No tego nie wiem. 

Tylko Tre ma szanse na MVP?

Może dlatego. 

Odpowiedz dałem w drugim akapicie, od miesiąca to tłukę do Ciebie, ale jak nie wierzysz ze to serio moje zdanie, tylko robie coś na potrzeby begm, to już trudno, twoja sprawa, ale nie atakuj mnie w ten sposób już więcej publicznie, bo dla mnie takie coś tez może być mega agresywne i nie na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośniki do naszej zabawy? Tu mnie zaskoczyłeś. Ale jeżeli poczułeś się urażony to serdecznie przepraszam. Nie po to bawimy się wspólnie aby ktoś czuł się gorzej. Tylko kłopot w tym taki ze wszyscy uczestnicy zabawy lubią się pochwalić swoim koniem. I w dobrym tonie jest oglądać mecze i się cieszyć ze swoich. 
 

EF84-DE1-A-328-D-4082-AFE3-0-F8-A6-A73-C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Ale tak dlugo jak w kosza gra sie 5 na 5, a najlepiej 9 vs 9 w PO, to Thunder musza zaplacic frycowe za zbyt slaby zespol bez drugiej opcji/kreatora I proven shootingiem, jesli PO odbylby sie dzis. Takie druzyny nie wygrywaja serii w PO z druzynami bardziej uszytymi pod PO, bo fajnie wygladaja w listopadzie czy nawet w RS.

to takie trochę szukanie dziury w całym jak na ekipę, która aktualnie robi coś takiego:

+ ekipa, która ma masę assetów by jeszcze w tym rs odpowiednio się wzmocnić

na pewno przydałoby się ze dwóch weteranów z doświadczeniem w PO, ale póki co wypada tylko chwalić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to takie trochę szukanie dziury w całym jak na ekipę, która aktualnie robi coś takiego:

+ ekipa, która ma masę assetów by jeszcze w tym rs odpowiednio się wzmocnić

na pewno przydałoby się ze dwóch weteranów z doświadczeniem w PO, ale póki co wypada tylko chwalić 

Jasne, ja tez o tym mowie. AKTUALNIE wygladaja fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Brak ataku lakers ale serio uważasz ze młodzi OKC tak se przejdą zmotywowanego  lbj w PO? Serio?

OKC gra świetnie. Ale w po przeważnie taka koszykówka się kończy gdy trafisz na bandę cwaniaków typu lbj czy luka plus Kyrie. 

Pels to kij wie co tam siedzi. Tam wszystko zaczyna się i kończy na ZION wiec o ocenę trudno. 

Zion jeszcze nie zagrał całego sezonu więc bardzo wątpię że Pels będą go mieć w marcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2023 o 05:58, lorak napisał(a):

jeśli wykręci lepszy bilans niż Jokic, to MVP dla niego nie będzie żartem ; ]

 

W dniu 23.11.2023 o 06:13, Kubbas napisał(a):

A jak Lebron wykręci lepszy niż oni obaj?

 

W dniu 23.11.2023 o 06:17, RonnieArtestics napisał(a):

Ale nie wykręci, nie ma szans… 

 

W dniu 23.11.2023 o 06:34, Kubbas napisał(a):

ale jesli?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

Jokic, Embiid i Giannis w MVP race to rokroczny no brainer (w sumie teraz Jokic i Embiid byliby co-1s, Embiid pod Nursem powinien zagrać życiowy regular). 

SGA -> Haliburton (ten sam level, lepszy bilans), Doncic -> Tatum.

LeBron i tak się połamie (TAK, REVERSE JINX), bo overall byłby gdzieś 6-7. 

Gobert za bilans Soty. 

Maxey/Durant/Booker.

Tak widzę top10 po 1/4 sezonu. ;] 

A nie, Booker za dużo meczów opuścił, myślałem, że mniej tego było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał(a):

Warriors obecnie chyba są za play-inami z negatywnym bilansem, ale tak, pewnie zaczną grać lepiej/przestaną przegrywać wygrane mecze i Curry podskoczy w bardzo prestiżowym power rankingu @BMFa. ;] 

całe 2W za Suns dla których prawie dwa miejsca znalazłeś ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF jak narazie masz racje z tym bilansem ale ostatnio przeglądałem podczas debaty z @LeweBiodroSmoka na fb o szansach pacers na 59W w tym sezonie i wyszło, że pacers zagrali już : 2x z Heat, 2x z Celtics, 2x z Bucks i 2x z Sixers.  Z każdym zrobili 1:1 a z Bucks 2:0. Mieli dwie poważne wpadki w czwartych kwartach z Bulls, oraz Hornets, gdzie resztę meczu prowadzili i mieli inicjatywę, ale strasznie skopali końcówkę, wiec mogłoby być te 14:6, mając na tapecie już po dwa razy mecze z czterema moim zdaniem najsilniejszymi zespołami wschodu. Ergo Bilans Pacers bedzie lepszy na koniec sezonu jak nic złego nie wydarzy, oni mają serio szanse zrobić te 50 zwyciestw, a nic nie wskazuje na to żeby ktoś zrobił więcej niż 56-58zwyciestw w tym sezonie. Wiec tu jest serio potencjał dla Tyrese żeby iść w górę w MVP race, potencjalna wygrana w in Season tournament tez powinna się chyba liczyć do MVP race, w końcu ten turniej się nazywa In Season Tournament i mecze liczyły się do bilansu. 
 

Oczywiscie zachowuje realizm, zdaje sobie sprawę ze wszyscy maja w pompie pacers i ze działa to bardzo na niekorzyść Tyrese w takim wyścigu. Ale ja tam widzę go w top5, a przy dobrych wiatrach nawet top3 na koniec sezonu.
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers mają +3 SRS, Sixers mają +8, Thunder mają +7, a Bucks c***a grają, ale mają 15-7 i zaczną grać dużo lepiej - ciężko będzie mu o coś więcej niż top5, bo w ~top5 to ja (i nie tylko ja) mam go już teraz, ale inni będą mieć przewagę bilansu. Ale wiadomo, sezon długi, zobaczymy kto się połamie. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BMF napisał(a):

Pacers mają +3 SRS, Sixers mają +8, Thunder mają +7, a Bucks c***a grają, ale mają 15-7 i zaczną grać dużo lepiej - ciężko będzie mu o coś więcej niż top5, bo w ~top5 to ja (i nie tylko ja) mam go już teraz, ale inni będą mieć przewagę bilansu. Ale wiadomo, sezon długi, zobaczymy kto się połamie. ;] 

No ale to właśnie ci wytłumaczyłem poniekąd dlaczego mają tylko +3SRS - bo terminarz mieli dość trudny moim zdaniem. 

Druga kwestia, co cenisz bardziej, powiedzmy 56-26 giannisa czy Tatuma z ultra dobrym supportem czy 50-32 haliburtona z Mylesem Turnerem jako druga opcja, który jest wiecznie jechany i postrzegany powszechnie jako lekka ciamajda… pacers wszyscy przewidywali 30-40 wins w tym sezonie wiec jak zrobią 50, to powinny być za to jakieś punkty w twoim rankingu, za takie overachievment ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał(a):

Gobert za bilans Soty. 

A czemu nie Edwards?

49 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

narazie masz racje z tym bilansem ale ostatnio przeglądałem podczas debaty z @LeweBiodroSmoka na fb o szansach pacers na 59W w tym sezonie i wyszło, że pacers zagrali już : 2x z Heat, 2x z Celtics, 2x z Bucks i 2x z Sixers.  Z każdym zrobili 1:1 a z Bucks 2:0. Mieli dwie poważne wpadki w czwartych kwartach z Bulls, oraz Hornets

Takie wpadki będą się zdarzać, jeśli masz 28. obronę w lidze. Z drugiej strony lineupy z Halim kręcą ok. 127 ortg, chore gunwo, pytanie czy to utrzymają (ja obstawiam, że nie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał(a):

A czemu nie Edwards?

Takie wpadki będą się zdarzać, jeśli masz 28. obronę w lidze. Z drugiej strony lineupy z Halim kręcą ok. 127 ortg, chore gunwo, pytanie czy to utrzymają (ja obstawiam, że nie) :)

 

Mają taki styl gry, że mogą „coś podobnego”utrzymać jak będą zdrowi, oglądam każdy mecz i za bardzo nie widzę jak można powstrzymać ten chory ORTG jak oddają tyle rzutów za trzy ile oddają i grają takie up-tempo jakie grają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

z Mylesem Turnerem jako druga opcja, który jest wiecznie jechany i postrzegany powszechnie jako lekka ciamajda…

Co znaczy powszechnie? Dla mnie np. to drugi ulubiony center z tego 'jokic-generation' (fakt zawiodl troche ze sie nie rozwinal do poziomu legit all-stara, ale tam ciagle sa papiery na Brooka Lopeza na sterydach - jak bedzie zdrowie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.