Skocz do zawartości

MVP, DPOTY, COTY - NBA Awards 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Pobawmy sie w przewidywania przed sezonem, zobaczymy kto bedzie najblizej.

MVP - Doncic - wyglada niemozliwie od eurobasketu, Giannisowi nie dadza bo Lillard, Jokiciowi bo jest gruby,  Embiid jest na cenzurowanym po kompromitacji w PO. Jeszcze Tatum mi przychodzi do glowy i to tez jest realny wybor, bo Celtics beda mieli lepszy bilans pewnie niz Mavs, ale Luka moim zdaniem bedzie robil takie cyferki, ze ciezko bedzie tego nie docenic. Do tego jest bardziej sexy. Przy odpowiednim bilansie moj faworyt

DPOTY - Mobley - Year 3 Mobley wejdzie na pelnej w ten sezon i od poczatku ustawi ton. Inni kandydaci - Claxton, z obwodowych Caruso ale wiadomo ze nie dostanie.

COTY - Darvin Ham - Lakers mieli swietne lato, maja bardzo gleboki sklad i jesli liderzy beda zdrowi, to powinni zrobic jeden z lepszych bilansow na zachodzie. Ale ogolnie ta nagroda jest mocno meh, bo zazwyczaj dostaje je najlepszy bilans wiec w sumie who cares.

MIP - Kuminga - to jest inny zawodnik po ciezko przepracowanym lecie, wali troje, w koncu zaczal zbierac. Magia 3 roku znow uderzy i ludzie docenia jego potencjal. A raczej jego napierdalanie.

ROTY - Wemby - jesli bedzie zdrowy to chyba nie ma dyskusji. Ogladanie go juz podczas preseasonu na limitowanych minutach to cheat code. Wszyscy jestesmy swiadkami.

6th man - Tu mam problem. Herro jest bedzie 6th manem wydaje sie faworytem. Cole Anthony przy Magic w playinach/PO moze zostac docenionym. Quickley? Stawiam na Herro. Ale jesli bedzie startowal, to Cole.

NBA clutch player of the year - no tu juz loteria. Niech bedzie Lillard :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kubbas napisał(a):

MVP - A Davis

 

DPOTY - Giannis

 

COTY - Pop

 

MIP - Jalen Johnson

 

ROTY - Wemby

 

6tm man - CP3

 

Clutch - Damian Lillard

Tym Davisem to mnie rozjabales ;)

 

MVP Tatum

Dtopy JJJ

Coty nie mam pojęcia, ale niech będzie Kidd

MIP Oby kuminga

Roty Scoot, bo VW może zagrać za mało spotkań ale jeśli zagra +65 to VW

6th jeśli będzie wchodził z ławki to Paul bez dwóch zdań

Cluthch KD

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

W dobie afer to mnie rozjebsles tym „Kids”

Później dorzuce swoje aby nie był oftop

Dzięki za zwrócenie uwagi 

Wkurza mnie ten nowy telefon, bo musi się uczyć słów, a jak nie umie to sam sobie wymyśla 

Muszę czytać dokładniej to co napisałem 

Tematem już umiał :(

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kubbas napisał(a):

AD robi MVP na luzaku, ma wszystko co trzeba w druzynie zeby to zrobic

najlepszy offseason odkad jest w NBA tylko sie nie polamac.

Po pierwsze to tylko się nie połamać to już niezły challenge w jego wypadku, ale nawet jakby się udało to moim zdaniem dużo większe szanse ma na DPOTY niż MVP ponieważ jednak w oczach wielu to pewne ciągle będzie zespół Lebrona ewentualnie 1A i 1B. Oczywiście mam nadzieję że AD zagra tyle meczów żeby być chociaż brany pod uwagę bo to by oznaczało że Lakers mają super sezon :)

MVP - Luka

DPOTY - AD

MIP- Kuminga

COTY- Ham

Rookie-VW

6th Man - Rui (a co ;)) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Davis miał szansę na MVP, to z czterech-pięciu ewidentnie lepszych typów musiałoby się polamać, a on nie, a szanse to jakieś 3%, I guess. 

Giannis byłby chyba frontrunnerem po MVP gdyby nie zwolnili Budenholzera, on zajebisty był na regular, a tak kto wie ile im zajmie złapanie fajnego rytmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał(a):

AD robi MVP na luzaku, ma wszystko co trzeba w druzynie zeby to zrobic

najlepszy offseason odkad jest w NBA tylko sie nie polamac.

 Lbj monopolizujacy grę i mvp dla jego partnera z drużyny? 

Hmmm chętnie to zobaczę 

 

Dpoty jak najbardziej w zasięgu jeśli AD wytrwa sezon we względnym zdrowiu 

 

Na mvp przy takiej konkurencji nie ma szans nawet gdyby James zmienił sposób gry i nie był centralną postacią w ataku 

Lakers będą poniżej 4go seedu w konferencji a zostaje jeszcze Giannis w Bux, Tatum w Celtach i ta lebiega z Sixers co nie potrafi przebiec 20m bez wywrotki ;)

Jet co najmniej 6 osób które mają większe szanse i są przede wszystkim młodsze 

Zresztą jeśli już Lakers to zdecydowanie LeBron będzie wyżej w głosowaniu 

2 godziny temu, Van napisał(a):

Po pierwsze to tylko się nie połamać to już niezły challenge w jego wypadku, ale nawet jakby się udało to moim zdaniem dużo większe szanse ma na DPOTY niż MVP ponieważ jednak w oczach wielu to pewne ciągle będzie zespół Lebrona ewentualnie 1A i 1B. Oczywiście mam nadzieję że AD zagra tyle meczów żeby być chociaż brany pod uwagę bo to by oznaczało że Lakers mają super sezon :)

MVP - Luka

DPOTY - AD

MIP- Kuminga

COTY- Ham

Rookie-VW

6th Man - Rui (a co ;)) 

 

Rui będzie zmiennikiem? 

Nie śledzę tej złoto purpurowej bandy ale myślałem że on tam w S5 będzie biegał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

39 lat i dalej musi sie męczyć z głupimi mitami

Zaprzecz tezie że James jest centralną postacią taktyki Lakers 

 

https://www.statmuse.com/nba/ask/individual-player-usage-rate-this-season-lakers

Rate Davisa mocno podkręcony w drugiej części rs kiedy ciągnął Lakers za mordy do PO 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.