Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tankathon napisał(a):

Jakby nie patrzeć White tych szans dostawał zdecydowanie więcej, a jego konkurentem do posiadań i minut nie był DDR.

Williams minimum 11 rzutów na mecz:

 G   Min      FGM    FGA     FG%  3PM    3PA     3P%    FTM    FTA   FT%   OR    DR    Reb    Ast     TO     Stl      Blk     PF      Pts

37   32       6.05   12.49    0.48    1.62    4.05    0.40    1.84    2.32   0.79   1.3   3.89   5.19   1.57    1.32   0.92   0.95   2.2   15.57      
                                       


 

Daj linka bo tak się rozjeżdża to wszystko na telefonie że nie jestem w stanie tego weryfikować 

Jednego w tych cyferkach nie zobaczymy 

Tego jak chimeryczny i mało inteligentny na parkiecie jest Patryk rozgwiazda 

Powtórzę 

Jeśli Bulls wynegocjują z nim rozsądny kontrakt, taki który będzie "spuszczalny", nie mam problemu z nim jako Bykiem. 

Jeśli głupek wciąż będzie obstawał przy 200mln to niech spierdala do arabów, pewnie niedługo i ten sport będą chcieli przejąć 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, josephnba napisał(a):

Daj linka bo tak się rozjeżdża to wszystko na telefonie że nie jestem w stanie tego weryfikować 

Jednego w tych cyferkach nie zobaczymy 

Tego jak chimeryczny i mało inteligentny na parkiecie jest Patryk rozgwiazda 

Powtórzę 

Jeśli Bulls wynegocjują z nim rozsądny kontrakt, taki który będzie "spuszczalny", nie mam problemu z nim jako Bykiem. 

Jeśli głupek wciąż będzie obstawał przy 200mln to niech spierdala do arabów, pewnie niedługo i ten sport będą chcieli przejąć 

fk1oVjv.png
3 lata nawet 20 za sezon to chyba lepsza opcja niż DDR za 80?

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

3/20 spoko ale totalnie nierealne 

Tu pewnie będzie bliżej 130, 150 baniek 

*3/60 

Williams odrzucił 4/64, bo zamarzył mu się kontrakt Huntera 4/90, więc Litwin zapewne rozegra to jak z White'm i skończy się jakąś umową na 3 lata. 

QO 13 baniek

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tankathon napisał(a):

*3/60 

Williams odrzucił 4/64, bo zamarzył mu się kontrakt Huntera 4/90, więc Litwin zapewne rozegra to jak z White'm i skończy się jakąś umową na 3 lata. 

QO 13 baniek

Jedyna nadzieja jest taka że wartość Williamsa w tej chwili jest tak niska, że powinien szybko ustalić priorytety i ilość siana na jakie może realnie liczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls badają podobno sytuację Trae w Atlancie 

LaVine plus 1st rounder, ktoś na forum realgm napisał 

Dość tanio i w sumie ciekawa opcja 

 

Tak! Wiem co pisałem o Youngu w kontekście Spurs i Wembyego 

Nie pasuje. Nie wydaje mi się żeby chciał być Robinem itp 

 

Sytuacja w Bulls byłaby zgoła odmienna 

Tu mógłby wciąż być GTG 

Pytanie tylko co by mu dał transfer do Chicago? Przecież sytuacja Hawks i Bulls jest praktycznie taka sama 

 

Z kolei dla Bulls pozytywem będzie każde spuszczenie LaVinea bez oddawania pickow z najbliższych 10 draftow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Bulls badają podobno sytuację Trae w Atlancie 

LaVine plus 1st rounder, ktoś na forum realgm napisał 

Dość tanio i w sumie ciekawa opcja 

 

Tak! Wiem co pisałem o Youngu w kontekście Spurs i Wembyego 

Nie pasuje. Nie wydaje mi się żeby chciał być Robinem itp 

 

Sytuacja w Bulls byłaby zgoła odmienna 

Tu mógłby wciąż być GTG 

Pytanie tylko co by mu dał transfer do Chicago? Przecież sytuacja Hawks i Bulls jest praktycznie taka sama 

 

Z kolei dla Bulls pozytywem będzie każde spuszczenie LaVinea bez oddawania pickow z najbliższych 10 draftow

Younga to bym widział w Pelicans. Za bardzo gra pod siebie ale i tak będzie upgradem nad McCollumem. Ingrama wyp... do Atlanty a Younga do Pels. McColluma do jakiegos 3go teamu.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ATL bez dorzucenia morza picków nie zrobi tej wymiany. Na dziś sam fakt brania od bulls Zacha to jest sowita dopłata a Wy nie tylko nie chcecie dać dopłaty ale jeszcze dostać AS? I na koniec w sumie nawet nie oceniacie tej wymiany dobrze? Wartość Zacha dziś jest ujemna. Niech on wróci. Pogra dobrze. Pokażę zdrowie i wtedy bulls mogą handlować. 

GM jednak potrafią szokować głupotą więc poczekam i zobaczę. Może ktoś się skusi. Ale czy ATL to taki desperat? Wątpię. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ignazz napisał(a):

Przecież ATL bez dorzucenia morza picków nie zrobi tej wymiany. Na dziś sam fakt brania od bulls Zacha to jest sowita dopłata a Wy nie tylko nie chcecie dać dopłaty ale jeszcze dostać AS? I na koniec w sumie nawet nie oceniacie tej wymiany dobrze? Wartość Zacha dziś jest ujemna. Niech on wróci. Pogra dobrze. Pokażę zdrowie i wtedy bulls mogą handlować. 

GM jednak potrafią szokować głupotą więc poczekam i zobaczę. Może ktoś się skusi. Ale czy ATL to taki desperat? Wątpię. 

Kłopot z Zachem jest taki że to lubiany gracz ale przez te wszystkie lata udowodnił że nie potrafi nic wygrać jako lider. Nie jest to zakoczeniem dla nas, ale dla FO chyba tak 

Jemu potrzeba nowego miejsca, bo kibice nie dadzą mu żyć. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ignazz napisał(a):

Przecież ATL bez dorzucenia morza picków nie zrobi tej wymiany. Na dziś sam fakt brania od bulls Zacha to jest sowita dopłata a Wy nie tylko nie chcecie dać dopłaty ale jeszcze dostać AS? I na koniec w sumie nawet nie oceniacie tej wymiany dobrze? Wartość Zacha dziś jest ujemna. Niech on wróci. Pogra dobrze. Pokażę zdrowie i wtedy bulls mogą handlować. 

GM jednak potrafią szokować głupotą więc poczekam i zobaczę. Może ktoś się skusi. Ale czy ATL to taki desperat? Wątpię. 

Patrząc na kontrakty w Atlancie, równie dobrze Lavine'a mogą wyrwać bez oddawania Younga w oparciu powiedzmy o Bogdana +AJ-a i jakiś tam s&t, pytanie jak to widzi Litwin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tankathon napisał(a):

Bez rzucania kamieniami, ale już wolę zostać z Lavinem, niż oglądać Younga w barwach Bulls. 

Priorytem powinno być wyciągnięcie maxa za Alexa i DDR. 

Lonzo powróci? 

Też wolę AlZacha ale ten projekt jest martwy 

Nie możemy budować narracji lonzo wróci i będziemy znów pierwszym seeden, nie jesteśmy kibicami Lakers 

Teraz, tankathon napisał(a):

Patrząc na kontrakty w Atlancie, równie dobrze Lavine'a mogą wyrwać bez oddawania Younga w oparciu powiedzmy o Bogdana +AJ-a i jakiś tam s&t, pytanie jak to widzi Litwin. 

Hmmm ciekawe jakby Trae i Zach wyglądali razem. 

W ataku to mogłoby być coś, ale po drugiej stronie.... I to jeszcze bez Alexa 

 

No i co z Whiteem w takiej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Też wolę AlZacha ale ten projekt jest martwy 

Nie możemy budować narracji lonzo wróci i będziemy znów pierwszym seeden, nie jesteśmy kibicami Lakers 

Ja tam buduję narrację, że Lonzo wróci i w przyszłym sezonie wyjdziemy taka piątka 

VUC #11 Paw Coby Lonzo 

I skutecznie obronimy pick, tetujac nową #1 opcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Też wolę AlZacha ale ten projekt jest martwy 

Nie możemy budować narracji lonzo wróci i będziemy znów pierwszym seeden, nie jesteśmy kibicami Lakers 

Hmmm ciekawe jakby Trae i Zach wyglądali razem. 

W ataku to mogłoby być coś, ale po drugiej stronie.... I to jeszcze bez Alexa 

 

No i co z Whiteem w takiej sytuacji?

Przez chwilę też ich zestawiłem razem ale w spurs którzy z Wemby i zadaniowcami mają dosyć duży defensywny potencjał. Wypadałoby jednak mieć kogoś z guardow broniącego. Sochan może przejmować niskich w obronie, Devin może też więc ciekawe by było TRAE ZACH DEV SOCH VW? Jednak finansowo to by zaraz trzeszczało. A i defensywnie ciężko to zestroić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.