Skocz do zawartości

Phoenix Suns 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

To znaczy kto konkretnie z tych top4 z Suns aktualnie potrafi bronić? Kto na przykład w tym zespole broniłby Giannisa? Kto broniłby duet z Bostonu albo Clippers gdyby PG3 się nie połamał (ale nawet bez niego ciekaw jestem kim wychodzimy na Kawhi’a od pierwszej minuty i kto jest 2 opcją jak pierwsza zawiedzie/złapie faule?).

W PO będzie brutalne szukanie na pickach CP3 przez każdą obwodową gwiazdę rywali tak jak to pokazało Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maruda99 napisał:

Wiem to , ale chodziło mi o to że czasem lepiej trafić takie coś w regularze niż Play offs 

W sezonie zasadniczym jedyny plus takiej sytuacji to szansa, że inny gracz zrobi w tym czasie krok naprzód i żelazna rotacja na PO zyska kolejnego wartościowego członka. W PO to akurat nigdy się nie opłaca mieć kontuzjowanych istotnych zawodników. No, może w kadrze jednej z tegorocznych playoffowych drużyn bym takiego ananasa znalazł co może się za chwilę ponownie okazać solidnym hamulcowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Reikai napisał:

Lebron w 2015, gdyby glosujacy nie mieli gowna w glowie.

Jeśli ktoś obejrzał tamta serię całą to powinien pamiętać, że Curry był tam MVP, żaden LeBron. To, że tam LeBron miał mega stary to nic dziwnego jak drugim najlepszym graczem Cavs był Mozgov/Dellavedova, więc musiał grać sam właściwie, a że był w swoim prime ścisłym to dawał i tak radę. Nie dajesz zreszta MVP finałów gościowi, który przegrał 4:2 serie od stanu 2:1 i game 4 w domu, choćby nie wiem co grał. Po game 3 to było po serii właściwie, 3 ostatnie mecze to blowouty/spokojne wygrane GSW, więc jak tu dać w takich okolicznościach MVP LeBronowi. Nie daje się takiego boosta tylko dlatego, że ktoś ma słaby zespół w finałach, bo to równie dobrze zaraz ktoś wyskoczy, że Butler był MVPF 20, bo ugrał 2 mecze w bańce, a bez niego to oni by do PO nie weszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

W ostatnim meczu  Deandre jak prawie wszyscy na plusie tak on +/-    -13 :). Czy go w off-season w ogóle ktoś będzie chciał z tym kontraktem. Gosc sie nic nie rozwija w ogóle. Na pewno Phoenix muszą coś zrobić z suportem. Na ich miejscu opchnął bym i Aytona i Tego wiecznie kulawego z trójką. Ale czy za ten szrot da sie wzmnocnić. Na pewno Booker Durant to kosmos przez następne 2-lata ale bez suportu dobrych zadani owców gówno ugrają.

Może im sie uda jak LAL za bricka coś dobrego wyciagnac :) w sumie porównując z westbrookiem to phoenix ma super pakiet do sprzedania.

Durant natomiast powinien się trzymać  jak dziecko mamusi  sukni Bookera bo juz nigdzie nie załapie się na taka pozycje jak w Suns

Draymond Green by tu pasował :).

Powinni tez jakiegos Nianga, Lylesa i Poetla sciagnac w off-season.

Moze jakis trade po Murraya z Atlantą.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Hoolifan napisał:

Otóż nie

Może jakieś uzasadnienie. Wg mnie jako mentor w młodym zespole cp3 jest dużo lepszy niż westbrook a z oboma nic nie ugrasz. Ayton może jeszcze coś zaoferować wg mnie. Skreślanie go to za wczesna rzecz tym bardziej ze on chyba nie chciał już być w Suns.

Takie NY bierze Aytona z Rundla z pocałowaniem dupy jeszcze.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jendras napisał:

Paul ma świetny kontrakt na handel, problem polega na tym, że Suns się wystrzelali z picków.

co jest 'swietnego' w kontrakcie paula?...ach, ok. doczytalem. nie gwarantowany...czesciowo tylko...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2023 o 00:53, steve napisał:

Jeśli ktoś obejrzał tamta serię całą to powinien pamiętać, że Curry był tam MVP, żaden LeBron. To, że tam LeBron miał mega stary to nic dziwnego jak drugim najlepszym graczem Cavs był Mozgov/Dellavedova, więc musiał grać sam właściwie, a że był w swoim prime ścisłym to dawał i tak radę. Nie dajesz zreszta MVP finałów gościowi, który przegrał 4:2 serie od stanu 2:1 i game 4 w domu, choćby nie wiem co grał. Po game 3 to było po serii właściwie, 3 ostatnie mecze to blowouty/spokojne wygrane GSW, więc jak tu dać w takich okolicznościach MVP LeBronowi. Nie daje się takiego boosta tylko dlatego, że ktoś ma słaby zespół w finałach, bo to równie dobrze zaraz ktoś wyskoczy, że Butler był MVPF 20, bo ugrał 2 mecze w bańce, a bez niego to oni by do PO nie weszli.

To chyba nie obejrzałeś tamtej serii , bo Curry tam nie był MVP , ani formalnie, gdyż MVP dostał Iguodala zresztą niesłusznie bo nawet nie był starterem we wszystkich 6 meczach , ani nieformalnie ,bo jego gra była daleko od poziomu MVP.,Były mecze gdzie Stefek nie dawał rady dobić nawet do 20 pt , a trojki pudłował jak pojebany.,Lebron nie tylko miał w tej serii mega statystyki, ale był bezapelacyjnie najlepszym graczem z obydwu ekip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marceli73 napisał:

Może jakieś uzasadnienie. Wg mnie jako mentor w młodym zespole cp3 jest dużo lepszy niż westbrook a z oboma nic nie ugrasz. Ayton może jeszcze coś zaoferować wg mnie. Skreślanie go to za wczesna rzecz tym bardziej ze on chyba nie chciał już być w Suns.

Takie NY bierze Aytona z Rundla z pocałowaniem dupy jeszcze.

CP3 może być lepszym mentorem, ale do jego kontraktu trzeba dopłacić, a tak się składa, że Suns wystrzelali się z picków idąc all-in po Duranta. Absurdalnie wysoki kontrakt Westbrooka to była jednak spadająca umowa, do której Lakers i tak musieli dopłacić pierwszorundowym pickiem. 

Co do Aytona, to gość zatrzymał się w rozwoju i obecnie notuje fatalną serię z Nuggets, w której Phoenix grają lepiej, kiedy na parkiecie zamiast Aytona biega niejaki Landale. To nie jest dobry moment na sprzedawanie zawodnika, któremu przez następne 3 lata trzeba zapłacić łącznie ponad 100 milionów dolarów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, LAF napisał:

Nikt nie da więcej niż paczkę szlugów za DeAndre 

A tak całkiem serio to jedyne sensowne rozwiązanie to wymienić go za paczkę rolsow 

W sumie to właśnie potrzeba trochę rollsow i o to mi chodzilo. Taki Thunder mogłoby dać trochę młodzieży i parę pickow 2nd rd za niego.

Ale nawet taki trade za Collinsa z Hawks  być może jest możliwy

 

 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2023 o 08:49, LAF napisał:

Co tutaj taka cisza ? Debiut KD przecież był 

Nie po co się rozwodzić zbytnio więc napisze tylko, że ruszyła maszyna …

Nie wiem czy gdzieś było , ale CP3 ma więcej przechwytów niż MJ łącznie a wiecie co to oznacza. 

Maszyna się zatrzymała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale musiałem

W dniu 9.02.2023 o 08:14, LAF napisał:

Co wy tutaj wypisujecie ? Przecież mając DWÓCH graczy z TOP 10 + Aytona ( któremu się będzie chciało ) i na oparach CP3 nie ma opcji aby nie zdobyć mistrza. Później może być przebudowa , ALE Cameron Johnson i tak możliwe, że by odszedł. 

 

W dniu 9.02.2023 o 10:12, karpik napisał:

Ayton to tam teraz wybitnie nie pasuje tbh. Chyba, że jakimś cudownym sposobem zacznie coś bronić, póki co to on gra najgorszy sezon od rookie year.

W dniu 9.02.2023 o 10:12, LAF napisał:

Bo mu się nie chciało. Teraz będzie mu się chcieć bo to nie będzie 2rd a finał

 

W dniu 9.02.2023 o 10:48, ely3 napisał:

JEst ryzyko ze zdrowiem ale sportowo to Suns mają najlepszy zespół w lidze na ten i przyszły rok

 

W dniu 9.02.2023 o 11:26, airmax napisał:

Jeśli KD będzie zdrowy to Suns biorą Zachód łatwo. Te 4 picki to fakt, że sporo ale jak jest opcja wyjęcia kogoś takiego jak KD, to głupio byłoby nie zaryzykować

 

W dniu 9.02.2023 o 14:03, LAF napisał:

Tak. Przyjście KD oznacza, że jak nic się nie zjebie po drodze a Monty ogarnie kuwetę to samo co dołączenia do DWade

Skończą już się ten jebane memy

 

W dniu 9.02.2023 o 16:44, LAF napisał:

Czy kiedykolwiek jakaś drużyna podwoiła MB ? No właśnie. A tutaj nie da dwóch naraz podwoić to co wtedy ? W sumie to nie wiem czy istnieje jakiś lepszy duet w tej lidze 

Poza tym nie chciałem tego pisać , ale Devin spala się w końcówkach a tutaj piłkę mieć będzie KD i sprawa załatwiona. 

 

W dniu 2.03.2023 o 09:58, LAF napisał:

Zbliża się nieuniknione , ale póki co wstrzymajmy konie. 

I na koniec moje ulubione:

W dniu 2.03.2023 o 19:44, Kubbas napisał:

W tym roku CP3 odkupuje wszystkie winy

Suns sa napakowani top to bottom, nie widze na nich mocnych na zachodzie ani wschodzie chyba ze Lakers pozbieraja sie do kupy na playoffy

nie rozumiem dalej czemu wszyscy sa tak spokojni, jak mam wybierac ktorys roster z tych dwoch to naprawde mialbym gruby dylemat

No. Player Pos Ht Wt Birth Date   Exp College
10 Damion Lee SG 6-5 210 October 21, 1992 us 5 Drexel, Louisville
0 Torrey Craig SF 6-7 221 December 19, 1990 us 5 USC Upstate
22 Deandre Ayton C 6-11 250 July 23, 1998 bs 4 Arizona
11 Jock Landale C 6-11 256 October 25, 1995 au 1 Saint Mary's
2 Josh Okogie SG 6-4 213 September 1, 1998 ng 4 Georgia Tech
18 Bismack Biyombo C 6-8 255 August 28, 1992 cd 11  
12 Ish Wainright SF 6-6 250 September 12, 1994 us 1 Baylor
3 Chris Paul PG 6-0 175 May 6, 1985 us 17 Wake Forest
1 Devin Booker SG 6-5 206 October 30, 1996 us 7 Kentucky
15 Cameron Payne PG 6-1 183 August 8, 1994 us 7 Murray State
14 Landry Shamet SG 6-4 190 March 13, 1997 us 4 Wichita State
38 Saben Lee  (TW) PG 6-2 183 June 23, 1999 us 2 Vanderbilt
8 Terrence Ross SG 6-6 206 February 5, 1991 us 10 Washington
21 T.J. Warren SF 6-8 220 September 5, 1993 us 7 NC State
35 Kevin Durant SF 6-10 240 September 29, 1988 us 14 Texas
  Darius Bazley PF 6-8 208 June 12, 2000 us 3  

 

No. Player Pos Ht Wt Birth Date   Exp College
2 Jordan Bell C 6-8 216 January 7, 1995 us 1 Oregon
12 Andrew Bogut C 7-0 260 November 28, 1984 au 13 Utah
4 Quinn Cook PG 6-1 180 March 23, 1993 us 2 Duke
0 DeMarcus Cousins C 6-10 270 August 13, 1990 us 8 Kentucky
30 Stephen Curry PG 6-2 185 March 14, 1988 us 9 Davidson
32 Marcus Derrickson PF 6-7 249 February 1, 1996 us R Georgetown
35 Kevin Durant SF 6-10 240 September 29, 1988 us 11 Texas
10 Jacob Evans SG 6-4 210 June 18, 1997 us R Cincinnati
23 Draymond Green PF 6-6 230 March 4, 1990 us 6 Michigan State
9 Andre Iguodala SF 6-6 215 January 28, 1984 us 14 Arizona
21 Jonas Jerebko PF 6-10 231 March 2, 1987 se 8  
15 Damian Jones C 6-11 245 June 30, 1995 us 2 Vanderbilt
1 Damion Lee SG 6-5 210 October 21, 1992 us 1 Drexel, Louisville
34 Shaun Livingston PG 6-7 192 September 11, 1985 us 13  
5 Kevon Looney C 6-9 222 February 6, 1996 us 3 UCLA
28 Alfonzo McKinnie SF 6-7 215 September 17, 1992 us 1 Green Bay
11 Klay Thompson SG 6-6 215 February 8, 1990 us 7

Washington State

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bym nie wypominał, chyba jedyna wymiana za wszystkie assety po superstara w ostatnich sezonach, po której ludzie nie mieli ''oho, biorą tytuł luźno'', to wymiana Lakers po Davisa, która jako jedyna dała tytuł tak działającej organizacji. ;] 

Suns pozyskali basically 35-letniego Donovana Mitchella za całą przyszłość i teraz cały los organizacji leży na barkach Bookera, bo jak weźmie za bardzo do siebie żarty na swój temat z Twittera i za rok ucieknie, to będzie ugly. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał:

Suns pozyskali basically 35-letniego Donovana Mitchella za całą przyszłość i teraz cały los organizacji leży na barkach Bookera, bo jak weźmie za bardzo do siebie żarty na swój temat z Twittera i za rok ucieknie, to będzie ugly. 

Ten odchodząc to dopiero pozostawi pustynię.🙃

Zachciało się Suns home boya zamiast franschise playera to mają co mają. Jak już na starcie budowy popełniasz spory błąd to całość wcześniej czy później runie. Dopóki Durant będzie zdrowy i zdolny do kręcenia przyzwoitych bilansów i dawania nadzieji przed PO to będą się łudzić, ja uważam, że tylko w tym roku mogli coś zdziałać z tym składem bo już z upływem miesięcy poza Bookerem silniejsi nie będą a niewiadomo jak się teraz przemeblują na przyszłoroczny run. Mieli te 2 okienka na tytuł i skończyli z niczym to i tak sporo farta jak na tyle podejrzanych decyzji FO w tym okresie. 

W sumie przywołani przez ciebie Lakers mieli tych idiotycznych decyzji jeszcze więcej a są właśnie w drodze po potencjalny 2 tytuł. ; >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.