Skocz do zawartości

Phoenix Suns 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Koelner napisał:

Alaska nie ma drużyny w NBA - tak po przyjacielsku dla Ciebie informacyjnie.

 

Nie no, ten trade to kompletna porażka Suns. Oczywiście, pierścienie go mogą rozgrzeszyć, ale wtopa w tym roku zakopie ich na grube lata. 

Ostatni run CP w PO, na więcej nie ma tutaj miejsca fizyczne. Nie widzę ich nawet za rok, a dopłacać do kolejnych wymian nie mają czym. Wszystko wisi teraz na zdrowiu KD. Jak on się posypie w którejś serii, to po herbacie. A może bardzo szybko się połamać. 

Bridges to idealny klocek do każdej drużyny opartej na dwóch liderach, jest na zajebistej umowie. Lubiłem go zawsze, więc fajnie że już odszedł z Suns. 

Sami Suns nie wiem jak będą musieli stawać na głowie, żeby zrzucić tę umowę Paula już całkiem niedługo. Chyba, że jest ona jakoś niegwarantowana? Umowa KD to samo. Są ujebani na lata bez picków :D skończy się na oddawaniu Aytona dla oszczędności za rok-dwa. Tyle było śmiechu, jak to Lakers mogą się wpieprzyć w kanał, jeśli oddadzą swoje dwa magiczne post-LeBron picki, ale Suns nakryli czapką te wszystkie scenariusze. Da się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo weszli Suns, co na swój sposób doceniam, bo po prostu lubię takie odważne ruchy zamiast kiszenia assetów w nadziei na lepszą przyszłość. O ile decyzja z pójściem all-in jest dla mnie całkiem logiczna i zrozumiała, o tyle samo wykonanie pozostawia moim zdaniem wiele do życzenia. Wiadomo, że takich gości jak Durant trzeba przepłacić, nadpłacić, przebić, ale... no 4 pierwszorundowe picki + naprawdę dobry grajek na przyzwoitej umowie w osobie Mikala Bridgesa to naprawdę dużo. Biorąc pod uwagę, że Paul lepszy już nie będzie, a dodatkowo regularnie się sypie (co z wiekiem się raczej nie zmieni), zostawiając sobie choć jeden z tych picków Suns mogliby spróbować go gdzieś w przyszłym roku wypchnąć. 

Odważny ruch, na papierze mocarna pierwsza piątka i pytanie czy zdrowie pozwoli im choć na jeden spektakularny run w pełnym składzie. Jeśli tak, to na pewno są w ścisłym gronie faworytów do wygrania tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cwikson napisał:

Z Durantem i Bookerem te picki i tak będą przez kilka lat ch warte, bo jeżeli obaj zagrają ponad 50% gierek w sezonie to PO mają raczej spokojnie i wysoki draft im nie grozi

Jak zagrają. Szczególnie że Booker zdrowiem nie grzeszy. Ayton myślę że poleci całkiem szybko, bo będzie trzeba szukać za rok-dwa oszczędności przy kontraktach kruchego trio. Poza tym gość jest tutaj idealnym i jedynym kandydatem na kozła ofiarnego w razie niepowodzeń i może po prostu nie wytrzymać ciśnienia. 

Pytanie, kiedy sam KD się znudzi słońcem Phoenix :D

7 minut temu, LAF napisał:

Chu ja z MB by ugrali. Widzę , że sporo ludzi patrzy w kategorii lepiej odpaść w 2rd niż zdobyć pierścień a później w 1rd

Gorzej, jeśli c***a ugrają z KD, zamiast tego pierścienia, który już przymierzasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, matek napisał:

 

Nie no, ten trade to kompletna porażka Suns. Oczywiście, pierścienie go mogą rozgrzeszyć, ale wtopa w tym roku zakopie ich na grube lata. 

Ostatni run CP w PO, na więcej nie ma tutaj miejsca fizyczne. Nie widzę ich nawet za rok, a dopłacać do kolejnych wymian nie mają czym. Wszystko wisi teraz na zdrowiu KD. Jak on się posypie w którejś serii, to po herbacie. A może bardzo szybko się połamać. 

Bridges to idealny klocek do każdej drużyny opartej na dwóch liderach, jest na zajebistej umowie. Lubiłem go zawsze, więc fajnie że już odszedł z Suns. 

Sami Suns nie wiem jak będą musieli stawać na głowie, żeby zrzucić tę umowę Paula już całkiem niedługo. Chyba, że jest ona jakoś niegwarantowana? Umowa KD to samo. Są ujebani na lata bez picków :D skończy się na oddawaniu Aytona dla oszczędności za rok-dwa. Tyle było śmiechu, jak to Lakers mogą się wpieprzyć w kanał, jeśli oddadzą swoje dwa magiczne post-LeBron picki, ale Suns nakryli czapką te wszystkie scenariusze. Da się. 

Paul w przyszłym sezonie ma zagwarantowane 15 mln, a na sezon 24/25 nie ma gwarancji na żadną kwotę.

Co do Lakers śmiech może i był ale z faktu, że chcą picki '27 i '29 oddać za Turnera i Hielda. Z tego co mnie pamięc nie myli, było blisko, Palinka chciał to zrobić, ale ktoś wysoko postawiony w zarządzie (i ewidentnie ogarniający temat) to za vetował. Popraw mnie jeśli się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, matek napisał:

Ayton myślę że poleci całkiem szybko, bo będzie trzeba szukać za rok-dwa oszczędności przy kontraktach kruchego trio. Poza tym gość jest tutaj idealnym i jedynym kandydatem na kozła ofiarnego w razie niepowodzeń i może po prostu nie wytrzymać ciśnienia. 

Ayton to tam teraz wybitnie nie pasuje tbh. Chyba, że jakimś cudownym sposobem zacznie coś bronić, póki co to on gra najgorszy sezon od rookie year.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te narzekania na cenę za KD. Ciekawe czy kibice Toronto żałują oddania DeRozana za rok gry Kawhia? Takich graczy jak KD (gość jest/był poważnym kandydatem do mvp w każdym sezonie w którym gra, HOF już dawno sobie zapewnił) nie dostaje się z nieba jeżeli nie jesteś Lakers, Miami czy innym wielkim rynkiem (nie dotyczy Knicks). MUSISZ zapłacić i liczyć, że ryzyko się opłaci. Inaczej pozostaje ci co najwyżej coroczna walka o przeciętność, wyżej nie podskoczysz. Dlatego fajnie ktoś napisał wyżej coś w stylu: niektórzy kibice wolą coroczne odpadanie w 1rd niż jeden rok walki o pierścień a potem kilka lat posuchy. Ja wolę walkę all in, posuchę mam od dwudziestu lat w Kniksc i nie obraziłbym się za jeden rok bycia contenderem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ruch Suns. Jak się ma możliwość zdobycia TOP5 gracza tej ligi to się nie zastanawiasz. Wiadomo KD nie jest młody. Oddali dwóch starterów i 4 niechronione wybory. Wiadomo ,że CP może ma jeszcze rok gry na poziomie a Durant już zdrowszy nie będzie ale oni jeśli będa zdrowi to sa faworytami Zachodu. Sorry Denver ale Durant-Booker będzie cholernie trudno zatrzymać. Wybory 27 i 29 moga boleć Suns i mega cieszyć Nets.

JEst ryzyko ze zdrowiem ale sportowo to Suns mają najlepszy zespół w lidze na ten i przyszły rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

4 pierwszorundowe picki za 34 letniego zawodnika, kimkolwiek by był, to proszenie się o zgubę i długoletnią poniewierkę poza PO. Mistrzostwa nie zagwarantuje żaden, choćby najbardziej desperacji ruch. 

LeBron w mniej więcej tym wieku dał lakers tytuł ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

LeBron w mniej więcej tym wieku dał lakers tytuł ; ]

Potrzeba było do tego najlepszego zawodnika w historii i ogromnego zbiegu okoliczności (bańka, zdrowy Davis) a potem i tak nastała 

1 godzinę temu, jack napisał:

długoletnia poniewierka poza PO.

Zupełnie na chłodno, bez urządzeń i sympatii, jestem sceptyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cwikson napisał:

Śmieszą mnie te narzekania na cenę za KD. Ciekawe czy kibice Toronto żałują oddania DeRozana za rok gry Kawhia?

Sytuacja Raptors to jest absolutnie best case scenario, do którego trzeba było kontuzji rywali w finałach. Wymian tych gwiazd jest w cholerę, tytuł wygrywa jedna drużyna, więc nie ma co udawać, że można ocenić taką wymianę przed faktem, bo większość zespołów te wymiany w ostatnich latach po prostu przegrywa. Clippers swego czasu oddali SGA i ile, cztery first roundery + swapy za Paula George'a? Było warto nawet z Kawhim w pakiecie? Kawhi nie wolałby mieć jednak SGA i picków kosztem PG? Nets nie mają kontroli nad swoimi pickami do 2027, bo zaatakowali Hardena? Ktoś po latach chwali Boston, że ,,spróbował'' z Irvingiem? Ktoś pamięta, że Sixers z Butlerem przegrali z Raptors buzzer-beaterem w G7? 

Co nie znaczy, że to jest zła decyzja, ale jak tutaj nie będzie tytułu to po prostu przegrają tę wymianę, tak że: zobaczymy. Nets zrobili super team z Hardenem, posypał się w najgorszym możliwym momencie i raczej nikt tam nie pisze po fakcie, że ''szanuje ich podejście'' i ''mieli pecha'' -- jest alltime flop. Tak jak się okaże czy Durant jest rzeczywiście tym top5 ligi, we wrześniu 35 lat, ostatnio dostał indywidualny i zespołowy wpierdol w pierwszej rundzie, co sezon opuszcza kilkadziesiąt meczów w regularze, no zobaczymy. 

Te wszystkie tytuły w ostatnich latach przez kontuzje w PO są tak mocno circumstantial, że nie wiem co o tym myśleć (i zazdro jeśli kto wie), jedyne mistrzostwo bez żadnych istotnych urazów to chyba Lakers, a i tak ludzie im umniejszają, że skorzystali na tym, że nie było żadnych urazów. ;]]]

(a i tak Heat się posypali w finałach, więc i to założenie mocno so-so)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.