Skocz do zawartości

Phoenix Suns 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, BMF napisał:

Jakoś bym nie wypominał, chyba jedyna wymiana za wszystkie assety po superstara w ostatnich sezonach, po której ludzie nie mieli ''oho, biorą tytuł luźno'', to wymiana Lakers po Davisa, która jako jedyna dała tytuł tak działającej organizacji. ;] 

Eee, Lakers po wymianie byli obok Clippers głównym kandydatem do tytułu, więc może nie było 'biorą tytuł luźno" ale nie było też tak, że nie gadali o pierścieniu wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pepis21 napisał:

Eee, Lakers po wymianie byli obok Clippers głównym kandydatem do tytułu, więc może nie było 'biorą tytuł luźno" ale nie było też tak, że nie gadali o pierścieniu wcale.

Lakers po wzięciu Davisa byli jednym z faworytów, ale jak prestiżowo przegrali walkę o Kawhiego to w narracji kibiców zaczęli robić za ubogiego krewnego Clippers, którzy mieli mieć porównywalny star power i lepszy depth. Więc - jak wyżej - jedyny z tych 4-5 dealów po którym nie było overreaction (,,bioro tytuł'' -> ,,flop") to właśnie Lakers. 

Suns mają dwóch allstarów (Booker, Durant), emeryta Paula i przepłaconego Aytona: bardzo ciężka sytuacja do obudowania, bo jak na dłoni widać, że ten KD dalej jest dobry, dalej pewnie może być hot w playoffach, ale playoffy 2021 to chyba ostatni moment, gdy widzieliśmy go w prime. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio tak pisać i się puszyć, ale: a nie mówiłem! :)

Nie żal mi Suns bo nie lubię tych c***ków Paula i Duranta, a i Devin w ostatnich latach zaczął mocno kozaczyć (trashtalk z Luką, z Klayem). Tak samo nie chce mi się znowu pisać czemu uważam i uważałem że trejd po Duranta był głupim pomysłem, ale myślę że teraz jest to jeszcze bardziej widoczne i odczuwalne - w tym w szczególności dla kibiców Słońc. 

Dziwi mnie jedynie wieszanie psów na Aytonie, bo gość po wypadnięciu CP już kompletnie nie miał z kim grać. Mógłby pokazać trochę więcej woli walki i jaj, ale czy to by coś zmieniło? Joka i tak by nie powstrzymał. Zresztą... tak naprawdę Aytona (edit: albo Montego) od dwóch lat nie powinno być już w Arizonie. Widzieli to wszyscy poza GMem Suns. 

Edytowane przez Zimny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BMF napisał:

Suns pozyskali basically 35-letniego Donovana Mitchella

o cię chooj, ktoś mu się na konto włamał

9 godzin temu, BMF napisał:

za całą przyszłość

piękny all - in move, szanuję. Jak wielu innym nie wyszło, teraz parę lat kiszenia, nie wiem nawet co to znaczy ta 'cała przyszłość' i ile picków oddali, ale zawsze powtarzam, że jak się jebać to bez gaci.

Może można było pozyskać kogoś klasy Duranta za ten pakiet, może nie, Bridges to fajny gość ale gdzie Rzym a gdzie Krym, z Nuggets odpadli by jescze gorzej z Bridgesem, Paul tak samo by się połamał, a co będzie za 5 lat to się zobaczy. 3 miesiące temu wielu pisało, że Suns ido na miszcza, a teraz już wiedzo co będzie za 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

A Ja właśnie uważam , że Jones powinien sprowadzić jakiegoś rookie , ale gniewnego. 
 

Jaki exp miał Harm ?

Nie jestem pewien czy młody trener wypaliły przy CP3 i Durancie. Ham wypalił ale z młodymi trenerami to generalnie różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BMF napisał:

Szkoda typa, ale tak to działa, że jak coś Ci nie pójdzie to musisz coś zmienić, a najłatwiej jest zwolnić trenera. 

Don't hate the player, hate the game, czy coś w tym stylu. 

Nie chce mi się rozpisywać, ale to chyba było jedno z najbardziej zasłużonych zwolnień ostatnich lat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, steve napisał:

Nie chce mi się rozpisywać, ale to chyba było jedno z najbardziej zasłużonych zwolnień ostatnich lat? 

Niestety tak. Nie wiem jak można będąc trenerem nie gadać kilka miesięcy ze swoim głównym centrem, jak to było po serii z Mavs.

Edytowane przez Suns Fever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, steve napisał:

Nie chce mi się rozpisywać, ale to chyba było jedno z najbardziej zasłużonych zwolnień ostatnich lat? 

Naah, typ jest bardzo dobry, po prostu kończy jak każdy trener CP3. Nie da się wygrywać w playoffach gdy gość za 30 baniek wygląda jak poor version of Tyus Jones (seria z Mavs rok temu) albo tradycyjnie się rozwali (seria z Nuggets), zwłaszcza, że z Nuggets doszło combo i drugi typ za 30 baniek wyglądał jak pokemon. Okazjonalnie w takim scenariuszu za opcje nr 3-4 w elimination game z contenderem odpowiadają Cameron Payne i Landry Shamet, więc trochę przejebane. 

Monty miał coś w stylu:

- zajebiste bubble;

- świetny regular i finały;

- zajebisty regular i 2-0 z Mavs;

Potem CP3 did CP3 things. Nie, że Monty jest idealny czy coś w tym stylu, ale w tej serii z Nuggets to supporting cast Bookera dał jakieś 77pts na 53ts% + gówniana obrona, i jakoś myślę, że problemem było +60 mln dead money na parkiecie/na ławce, a nie Williams. 

Ayton też jestem bustem nie bez powodu.

Ale ja tam rozumiem, że typa pogonili, tzn. tę logikę, więc nie jest tak, że jakoś krytykuję Suns - tak to działa, że po kilku failures wypada coś zmienić, a jak wyżej - trenera zmienić najłatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakie relacje z zawodnikami ma Monty, bo jeżeli zdążył już stracić szatnię, to raczej nie było innego wyjścia. Z tego co się orientuję, fani Suns generalnie chcieli tego zwolnienia.

Phoenix musi teraz rozmienić Paula i Aytona, żeby zbudować głębię składu wokół Bookera i Duranta. Brak choćby jednego 1st roundera na wymianę mocno im komplikuje sytuację, ale myślę, że na Aytona znajdą się chętni oferujący całkiem ciekawy pakiet (to nadal młody center, który w odpowiednim środowisku może robić 20-10 na mecz), a i CP3 ze swoim kontraktem dałoby się sensownie wymienić, np. włączając się w jakiś blockbuster (na zasadzie: gwiazda z klubu A do klubu B, CP3 i picki z klubu B do klubu A, paru rolesów z klubu B do Suns).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pepis21 napisał:

Ładnie się to posypało, z ostatnich pięciu COTY tylko Thibs został w miejscu w którym dostał nagrodę

Z ostatnich 10 tylko Thibs ma pracę w ogóle

Wiadomo ,ze typ to nie jest najlepsze źródło świata ale Mike?????? To tak jak Kidd . Warszta ma. Coś potrafi ale pewnych rzeczy nie przeskoczy i wiadomo od początku jak to się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

Z ostatnich 10 tylko Thibs ma pracę w ogóle

Wiadomo ,ze typ to nie jest najlepsze źródło świata ale Mike?????? To tak jak Kidd . Warszta ma. Coś potrafi ale pewnych rzeczy nie przeskoczy i wiadomo od początku jak to się skończy

a ty masz szklana kule, ely, ze wiesz takie rzeczy? zabawne. swoja droga, 2-och kandydatow z 'pierscieniem', czyli 'wizerunek' to podstawa! 😁...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jendras napisał:

a i CP3 ze swoim kontraktem dałoby się sensownie wymienić

On ma 38 lat i większośc sezonu grął źle. W Po wiadomo ,że będzie połamany. Tu to tylko ma sens jakby ktoś chciał zejść z podatku bo Paul ma dopiero 28 czerwca gwarantowaną umowe na przyszły rok np Wizards oddające Beala ( nie mówię,że to ma jakiś sens dla Suns barrdziej chodzi o przykład)..

Paul nie ma wartości na rynku. Jest stary i nikt mu nie będzie chciał płacić dużych pieniędzy. Ktoś może go jedynie brać by zejść z pieniędze

Teraz, kcp78 napisał:

a ty masz szklana kule, ely, ze wiesz takie rzeczy?

Ale o co konkretnie pytasz? Bo jeśli o to czy Haynes jet dobrym źródłem to nie trzeba szklanej kuli . Wystarczy popatrzeć ile razy trafiał

Nurse akurat może być ciekawy bo jednak on w Raptors nie zawodził. Po prostu organizacja była ostatnio dziwna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.