Skocz do zawartości

Phoenix Suns 22/23


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, ely3 napisał:

On ma 38 lat i większośc sezonu grął źle. W Po wiadomo ,że będzie połamany. Tu to tylko ma sens jakby ktoś chciał zejść z podatku bo Paul ma dopiero 28 czerwca gwarantowaną umowe na przyszły rok np Wizards oddające Beala ( nie mówię,że to ma jakiś sens dla Suns barrdziej chodzi o przykład)..

Paul nie ma wartości na rynku. Jest stary i nikt mu nie będzie chciał płacić dużych pieniędzy. Ktoś może go jedynie brać by zejść z pieniędze

Chyba niedokładnie przeczytałeś to, co napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ely3 napisał:

 

Ale o co konkretnie pytasz? Bo jeśli o to czy Haynes jet dobrym źródłem to nie trzeba szklanej kuli . Wystarczy popatrzeć ile razy trafiał

Nurse akurat może być ciekawy bo jednak on w Raptors nie zawodził. Po prostu organizacja była ostatnio dziwna.

o budenholzera, oczywiscie. nie wiem skad, tu, na forum, ten powszechnie wystepujacy ton ex catedra, w kwestii oceny pracy poszczegolnych szkoleniowcow. wybitnie to zabawne, gdy typki w kapciach, z przekonaniem o swej nieomylnosci oceniaja warsztat trenerski gosci pracujacych w najlepszej lidze swiata...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jednak jestem zaskoczony tym zwolnieniem. Tzn nie chodzi mi o poziom warsztatu Monty'ego ale o tak zdecydowany ruch FO, gdzie z reguły takie decyzje są odkładane jak najdłużej. I teraz pytanie czy zrobili to bo chcą szybko kogoś konkretnego zaklepać dopóki jest dostępny na rynku czy to może początek jakichś panic moves pod wpływem wciąż świeżych negatywnych emocji po porażce w kompromitującym stylu i zaraz będą jakieś większe ruchy w składzie, których później mogą zacząć żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LAF napisał:

przecież każdy przed seria z Denver wskazywał , że to nie brak ławki jest problemem a HC. 

nie, nie każdy

21 godzin temu, vero1897 napisał:

Tzn nie chodzi mi o poziom warsztatu Monty'ego ale o tak zdecydowany ruch FO, gdzie z reguły takie decyzje są odkładane jak najdłużej

drugi raz z rzędu underachieving... tzn rok temu porażka z Dallas zdecydowanie, w tym roku to tak na dwoje babka wróżyła, skład był jaki był, ale styl porażki nienajlepszy (bardziej w sensie stylu gry niż wyniku), chyba mało kto jest zaskoczony.

 

No i wiecie, draft już niedługo, więc trzeba sobie szykować nowy sztab trenerski żeby już z nimi działać w drafcie i pod koniec czerwca na pocz lipca ugadywać transfery. Do tego Nick Nurse jest na rynku a on szybko z niego zejdzie. Więc raczej zupełnie nie ma czasu na odkładanie i trzeba tego typu decyzje podejmować jak najszybciej.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

drugi raz z rzędu underachieving... tzn rok temu porażka z Dallas zdecydowanie, w tym roku to tak na dwoje babka wróżyła, skład był jaki był, ale styl porażki nienajlepszy (bardziej w sensie stylu gry niż wyniku), chyba mało kto jest zaskoczony.

Przy tych zmianach w momencie sprowadzenia do ekipy Kevina to co było rok temu jest już na teraz nieważne. Tylko sam Durant dołączył dość późno a jeszcze był po drodze kontuzjowany, nie było więc za dużo czasu na poukładanie wszystkiego jak należy i dopracowania schematów. Spodziewałem się wiec, że dadzą Monty'emu lato i początek sezonu na poukładanie tego na spokojnie już pewnie bez Aytona i z lepiej zbilansowanym składem. Skoro uznali, że kto inny sobie z tym lepiej poradzi to ich sprawa, tylko Nurse jest jeden a w NBA jest często tendencja do przeszacowania nagród i jak na to miejsce wskoczy zaraz jakiś Bud bo ma tytuł i COTY w CV to nie wiem czy kibice Suns będą tacy szczęśliwi. Zresztą ta posada to będzie jednak najbardziej gorące krzesło w lidze gdzie jedynie oczekiwany tytuł będzie sukcesem a każdy inny wynik uznany zostanie za porażkę i na czymś takim można sobie popsuć renomę. Na miejscu Nurse'a unikał bym Arizony bo są ciekawsze drużyny do objęcia jak choćby Milwaukee, gdzie też masz szansę na tytuł ale w dużo spokojniejszym klimacie bez medialnych dram. Zmiany są spoko jak niosą postęp a czy napewno tak będzie to zobaczymy po tym kogo będą łączyć z tą posadą. Jak nie mają już dogranego mocnego nazwiska i wyłącznie liczą, że skuszą kogoś duetem gwiazd to się moim zdaniem pospieszyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LAF napisał:

Jakiś link ? raczej fake. On się nie lubi z CP3

czytałem ale sugestie co niektórych raczej ze Suns powinni zatrudnić Riversa. Nie były to osoby decyzyjne lu poinformowane typu Woj. ect. Jak już chcą trenera z doświadczeniem wygrywania to powinni takiego Lue zatrudnić ale nie wiem czy LA go zwolnią czy nie :).

Co do tego czy sie lubi z CP3 to nie wiem czy to powinien byc wyznacznik. Powinni się cp3 i aytona pozbyć w off-season wg mnie.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał:

#3 za Aytona. W sumie nie głupi pomysł dla obu drużyn. Jedni będą mieli porządnego centra dla Lillarda a drudzy wzmocnienie na ławkę. Pewnie wtedy któryś z Thompsonow ( ten , który lepiej broni ) by został wybrany. Jestem za takim ruchem. 

To jest bardzo zly pomysl dla Blazers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LAF napisał:

The Milwaukee Bucks have received permission to interview Miami Heat assistant coach Chris Quinn, according to ESPN's Adrian Wojnarowski.

Jones rusz dupę bo zgarną nam sprzed nosa HC

 

Mozan powiedzieć ze zaryslowala sie oprócz Spursowskiej szkoła szkoleniowców Miami. Wcale się nie dziwie ze chcą ludzi od Spolestry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.