Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

jesli mam byc szczery to oprócz początku meczu i paru przebłyskow Spurs to mialem wrazenie ze Chicago kontroluje caly mecz, po raz kolejny wysoka skutecznosc co oni powariowali?:)

Wira 100% racji an temat Johnsona i Thomasa ale ja wybieram tego drugiego.czy on oprocz skonczosci i blokowania rzutow cos pokaze w koncu?

co do Kirka to moge powiedziec tylko tyle 1 kwarta a reszta niezbyt ciekawa rzutowo ale wazne ze coraz lepiej gra wchodzac w tej starting 5, choc czasem mam wrazenie ze chce pokazac (niewiem komu) ze tez moze tak jak Rose, ale mu to potem niewychodzi:)

Rose z lekka choroba zagral swoje i tyle, widac bylo ze Del Negro go oszczedza, Noah to dopiero byl oszczedzany

qrde Gibson ma jakies problemy z lapaniem pilek czy co?widac ze ma duzo energii bo czasem gra jakby to powiedziec jak podjarany 16latek:)

zdecydowanie za duzo strat no zwlaszcza w wykonaniu Kirka

powiem szczerze ze balem sie dwojki Blair Duncan co moga z nami zrobic widzac poczatek szpilu, a tka na marginesie jestem ciekaw jakby gral ten pierwszy w innym zespole z gra oprata na nim

z jednego sie usmialem apropo sedziow.byl taki moment kiedy Tyrus zablokowal Tima i gwizdneli mu goaltending ktorego fest nie bylo a potem jak rzucal bodazje Blair to juz byl makabryczny goaltending a oni nic,to jest poprostu podstawówka a nie sedziowanie na zawodowym poziomie

 

jesli chodzi o pozyskanego Brown'a to mam nadzieje ze skonczy sie granie Pargo/Hunter ten drugi niech sie zajmnie dalej dawaniom rad dla Rose'a bo widac jak ciagle do niego cos mówi itd itp

 

co do wymian to tylko moge zacytowac taki fragment:

Word around the league is that the Bulls are one of the more active teams in advance of the Feb. 18 trade deadline

 

a wiec cos musi sie jeszcze wydarzyc:)

 

a tu taka ciekawostka dla tych ktorzy sie dizwia czemu Rose ma "tylko" 6 asyst na mecz

koles na forum chicago napisal ze z kuzynkiem byl na meczu z Suns i chcieli z nim policzyc ile Rose razy podal swoim kolegom na otwarta pozycje. bylo to az 19 razy z czego tylko 5 wpadlo

heh musze tez raz sobie tak policzyc, choc po prostu to sie widzi gołym okiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze wpada...

ale co z tego?

Bulls od lat mają coraz lepsza skut czym dalej w sezon

ale co z tego?

Skoro już wiemy, nie od dziś, że to nie jumper teamy mają powodzenie w PO, gdzie D jest zaciśnięta i automatycznie skut leci w dół...

Wciąż potrzeba punktów z pomalowanego, potrzeba penetracji Rose'a i Denga. Potrzeba odegrań po penetracjach

Potrzeba wysokiego! Bo przepadniemy w kwietniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego że wpada?

a no że wygrywają trochę częściej.

Joseph w ogóle co chcesz przez ten post na powiedziec? że bulls nie wygrają serii w playoffs po rzucają jumperki?

uważasz ze rose nie jest wystarczająco agresywny? za mało penetruje? nie oddaje piłki? nie wiem o co kaman?

Jak dla mnie to czym sie wygrywa serie w playoffs to nie atak tylko defensywa a tutaj BUlls w porównaniu do sezonu ubiegłego prezentują się o wiele lepiej.

Ludzie są dziwni, Bulls rzucali po 80 punktów w meczu łeee, źle. rzucają po 100 też źle. jakby chicago w tym sezonie to jakiś aspirant do mistrzostwa był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie źle mnie zrozumiałeś

chodzi mi raczej o fakt, ze ten trade, który wysłał Graya do NOH niewiele zmienił, bo wciąż utrzymuje to Bulls w gronie ekip grających poza pomalowanym

Owszem D wygrywa serie w PO, to fakt, ale te defensywę trzeba tez poprzeć gra w ataku a w kilku kolejnych PO widzieliśmy, ze opieranie sie na jumperach w koncówkach nie jest dobrym pomysłem

Jasne, ze teraz Rose wciąż ewaluuje, dodał bardzo pewny jumper, ale uwazam, ze potrzeba Bykom więcej agresywnych wjazdów z jego strony, wymuszania fauli, ten chłopak przy swojej szybkości i atletycznej budowie rzuca jakos koło 4 wolnych na mecz! Jak dla mnie trochę mało a co za tym idzie nie mamy tych 4-5 dodatkowych punktów, które jak sam wiesz czasami w Bulls, a nawet często są bezcenne

To samo sie tyczy Denga, ale z innych względów, ten w ataku unika za często kontaktu co dziwi przy jego wzroście i szybkości ponawiania akcji

 

Juz nawet nie wspomne, ze przydałby sie wysoki :P A właśnie z wysokich to podobno po odejściu Aarona do gry może wróci...James!!! WTF 8) :shock: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak bedzie wygladał skład bulls w playoffs. ale na pewno bedzie w nim Rose i on nie jest graczem który swoją grę opiera na jumperze. Zresztą nawet w meczu ze Spurs gdzie opierał się na połdystnasie koncówce grał blizej kosza i penetrował (stąd dobitka Noah przecież).To własnie świetnie że stara się operowac dalej od kosza i stara się rzucac jumperki a nie tylko pentrowac bo tylko tak stanie się maszynką nie do zatrzymania w ataku. Są mecz gdy jest agresywniejszy i bazuje na wejsciach sa gdze opiera sie na połdystansie, tak ma grac. Zresztą pentracje często kończą się tak jak w meczu z Rockets gdzie sędziowie nabierają się na flopowanie i gwizdnęli mu dwa offensy. To że nie rzuca za czesto FT nie jest wyzncznikiem jest gry a juz bardziej nba/hotspot gdzie Rose gro punktów zdobywa z pomalowanego.

I dodanie Browna nie jest jakimś krokiem milowym ale krokiem w kierunku właściwym, bo za gracz który był kompletnie nieprzydatny i nie wykorzystywany przeszedł z dobrą trójką a tutaj ciągle Bulls oddają za mało rzutów.

do tego Brown w składzie =ograniczenie do minimum Roli pargo i wydłuża ławkę co jest istotne gdy wypadł Kirk czy Salmons na jeden mecz ostatnio brakowało zwyczajnie graczy któż mogli coś wnieśc pozytywnego do spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu cos apropo Amare'a:

 

The Bulls have been listed in reports as one of the teams with serious interest in Suns forward Amar'e Stoudemire, but the Chicago Tribune doesn't see a fit.

 

K.C. Johnson writes that last season the Bulls had "reservations over acquiring Stoudemire, who will seek a maximum contract at a time questions remain about his defensive play and recovery from microfracture surgery on his knee."

 

ale kto tego niewiedzial ze jestesmy nim zainteresowani?

Byki naprawde cos kombinuja bo chca pozyskac Sundiata Gaines'a na 10 dniowy kontrakt, kolejny Guard?koles wygral jeden mecz jedym cufalicznym rzutem, a ogólnie to klapa ale popularnosc zdobyl hehe

 

a tu cytat

The Bulls have been looking to add another guard for a few weeks and had serious discussions about signing Sundiata Gaines to a 10-day contract before he joinedd Utah.

 

ale serio chcialbym aby w koncu cos konkretnego podali a nie kilka plotek potwierdzen itp, bo w taki sposob to zawsze mozna gdybac za kogo Amare by do nas przyszedl itd itp

dlatego wole czekac na konkretniejsze newsy zeby cos kombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulls gadają z lakers

 

A source confirmed the Bulls have had discussions with the Lakers about Hinrich, most likely for Adam Morrison and Sasha Vujacic, but nothing is imminent. Arlington Heights Daily Herald

 

The Lakers are going to try to get the best value they can when they deal Adam Morrison's expiring contract, and Hinrich might seem like a perfect fit. But as devil's advocate I would argue that maybe they like Jordan Farmar better (especially at his relatively inexpensive price). ESPN.com

 

The Bulls' dream scenario is to sign Dwyane Wade or Atlanta's Joe Johnson this summer and also trade for an elite power forward. In theory, the team would become an instant title contender. Arlington Heights Daily Herald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze odnosnie calej sprawy kirka.

Przed snem myslalem o druzynach dla ktorych kirk bylby dobrym fitem, i z perspektywy druzyny tradujacej, nie naszej. i tak, poza lakers (vujacic/morison/farmar) sa 3 teamy dla ktorych kirk moze nie zbawieniem ale dobra pomoca by byl.

a)charlotte, broniacy kirk w ostro broniacej 1on1 druzynie i ktorzy potrzebuja pg, klasowego pg felton nim nie ujest nawet gdyby byl w charlote po sezonie nie dostanie, pytanie tylko co w zamian, moze sam felton ale to za malo, trzeba by dodac murraya albo aciego lawa a na to moga nie pojsc.

 

B) philadelphia, ktora potrzebuje pg jak powietrza, kirk pasuje idealnie, prowadzi gre a nie jest shoterem, co by mu napewno pasowalo, ale problemem jest to ze philla nie ma spadajacych kontraktow, a szkoda.

 

no i

c) washington, arenas juz nie wroci do czarodziejow, gm zespolu szykuje przebudowe, w ich rosterze poza boykinsem nie ma guarda ktory moglby sobie z czystym sumieniem przypisac przed symbolem pozycji literke "p" no poza jeszcze jamesem ale no stary i nie gra :) . i to wlasnie on i jego spadajace ponad 6 mln + ktos (moze mcgee alboblatch ale blatch chyba raczej nie za dobry jest i za cenny dla klubu) byloby najlepsze dla nas a nie jakis hujacic za 6 melonow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a tymczasem gdy Mycek smacznie śpi i śni o trejdowaniu, Bulls grają najlepszy chyba mecz w tej serii wyjazdowej i kontrolując bez nerwów pykają rewelację rozgrywek OKC. Świetny spotkanie Rose, kiedy było trzeba przykrecał atak sam konczył uruchamiał Noah czy Denga. Całkowicie przyćmił Westbrooka poniekąd rewanżując się za poprzednie spotkanie. Ja bym poczekał z tymi trejdami maxymalnie długo (coś jak sezon temu) Bulls są na fali i chociaż dziś Kirk i John zagrali ofensywny piach ich wartość powinna wzrosnąć dzięki ostatnim wyczynom zespołowym. Zajebisty Road Trip. Road Trip dekady 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wirakocza, śniłem o tradach i wstałem ok 3. w nocy by to napisać bo już nie mogłem się doczekać,

co do meczu,

prosta zasada się jednak sprawdza jest rose jest granie, tyle

gdy kirk wchodził na playmakera a rose sobie poszedł wypić gatorade gra byczków nagle się sypnęła w pierwszej połówce Rose&Deng rządzili, jeden nie dawał życia westbrookowi, ale w obronie Deng Duranta zatrzymał na zajebiście małej skuteczności, a te 26 punktów zdobył dzięki umiejętności stwarzania okazji stawania na linni rzutów wolnych, ale w OKC jak Durant częściowo jest wyłączony z gry Green potrafi "przejąc" grę Thunder, i zrobił to, grając na półdystansie i dystansie, co oczywiście lepiej mu wychodziło niż te jego haczyki, na pewno w dużym stopniu dlatego że dobry mecz rozgrywał gibson i miller, który był agresywny na desce broniącej a w ataku grając z Rosem picki był na open i nawet trafiał. Ale wyobrażcie sobie (oprócz Ciebie panie Wirakocza) gdyby te picki były robione Bosh-Rose byłoby amazing.

No i oczywiście przestój i run OKC na początku trzeciej kwarty i nagle z przewagi zrobił się remis ale chłopaki zagrali, zrobili przewagę i wygrali,

No i takie indywidualne podsumowania:

Deng który miał super połówkę w ataku nagle przestaje rzucać, ale chwała mu za D na Durancie.

Gibson zagrał 35 minut i złapał 2 faule... oby tak dalej

Noah trochę mało grał ale jeśli coś tam mu dolega niech lepiej gra mniej a to wyleczy, zawsze jest miller który wczoraj bardzo pozytywne spotkanie

kirk już nawet open shotów nie trafia, nie wiem może w San Antonio były inne obręcze, nizej/wyżej zawieszone twardzsze? a może kirk przeciwko SAS zagrał mecz sezonu ? a to co pokazał dziś to jego normalna forma?

Thomas&Johnson głupi i głupszy, super że blokuje ale w ataku oczywiście pozazdrościł rose'owi i rzucał, trafiał ale z tym trafianiem jest u niego tak jak u hmm Salmonsa raz tak raz srak. No i głupie faule, ale to jeszcze nic w porównaniu do JJ który wjebał się swym cielskiem w chyba Duranta/Greena oczywiście faul i tan jego głupi uśmieszek ... k**** proszę jak teraz pomyślę kogo można by było mieć za tego cwela to spadam.

Salmons, co go różni od salmonsa z początku sezonu? chyba to że jak czuje że notorycznie nie trafia to odpuszcza czyli jest progress.

miller dobry mecz.

rose jak zwykle.

no i Brown. Jestem zakurwiście ciekaw ile z 13 rzutów kirka trafiłby Devin... coś mi się wydaje że nie 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze chcialem przedewszystkim Blaira, potem williamsa jako dobrego obrońce. Chciałem tych dwóch, przed draftem okazało sie że na niemal 100% wybiorą johnsona, tak mówili scauci i trenerzy, no cóż gabarytowo i fizycznie wygladało to extra, po czytanych opinniach dużo osób twierdziło że to będzie steal... no cóż nie jest.

 

nie wierzysz spytaj benona, on wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu prosze Was linki;)

musz obadac szpil zeby cos powiedziec

http://x7.to/f6gdek

http://x7.to/erzo1m

http://x7.to/h4nkfw

 

Macie moze jakiegos lepszego playera do tych plików *.flv niz FLV Player, bo to badziewie straszne jest

Chyba, ze moze jakies codeki zainstalowac i bedzie mi to w media Classic odtwarzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja własnie tego używam, ale niestety przy full screenie mi przycina, delikatnie, ale strasznie mnie to wkur...denerwuje. Moze mam nieaktualne kodeki (nad czym własnie pracuje), albo kompa za starego (nad czym przydałoby sie chyba popracować :P), ale to drugie chyba nie, bez przesady, zeby 2letni komp mi nie ogarniał jakiegoś playera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.