Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że mnie Mycek wywołał, to się odezwę. :D

Rzeczywiście tak się składa, że obojgu nam spodobały się te same persony - i wymarzony draft to byli dla nas Blair i Williams, ja osobiście jeszcze spoglądałem przychylny okiem na Marcusa Thorntona, Budingera i Jodiego Meeksa, nie wspominając tutaj oczywiście Evansa, który początkowo nawet pod koniec drugiej/na początku trzeciej dziesiątki się plasował.

Zaraz po drafcie, to ja osobiście byłem o wiele bardziej szczęśliwy z pozyskania Gibsona, niż JJ (jakoś mi nie leżał), ale później, poczytawszy o Jamesie Johnsonie - fighterze MMA, oglądnowszy jego breakdance'owe popisy, zacząłem się do typa przekonywać, bo to jest po prostu sympatyczny kolo. Następnie doszły mecze w summer league, kilka ładnych paczek w preseason i game winner oglądany live w O2arena w Lądku i wszystko to na pewno mogło napawać optymizmem.

Rzeczywistość jest, jaka jest - JJ gra, jak gra, ale ja bym go jeszcze nie skreślał - mogą być jeszcze z chłopaka ludzie, ale na pewno nie w tym sezonie - cieszy to, że zawsze tam trochę parkietu powącha - oczywiście też mnie irytuje, ale dobrze, że pozwalają mu grać, pomimo tych wszystkich błędów, w takim czasie, że jak na niego to w sam raz.

Z nim jest całkiem inna sprawa, niż z Tajrusem, atletą z którego próbowano zrobić koszykarza. Johnson, z tego co widzę jakiś tam warsztat koszykarski ma, tylko decyzje trochę nietrafione, gorąca głowa i brak doświadczenia. Jak tylko uda mu się złożyć do kupy to wszystko, połączyć w jakąś zgrabną całość to co już teraz potrafi to może będzie jeszcze z niego pożyteczny zawodnik. Ale to tylko moje dywagacje, żeby nie powiedzieć pobożne życzenia - jeśli już jest w tej drużynie to trzeba mieć jakieś nadzieje.

 

A co do wyjazdowego 4W streaku to respekt - jumperki na jakimś kosmicznym poziomie - z deską i obroną w kratkę, ale koniec końców też na plus... Zajebiście, że co chwilę się ktoś odblowowuje i gra ponad swój normalny poziom - coraz to inni gracze dorzucają swoje trzy grosze. To właśnie leżało i kwiczało na początku sezonu, gdy jeden, góra dwóch graczy przedstawiała jakiś tam poziom to reszta totalny piach, jeszcze chyba z domieszką kocich kup...

Przed nami jeszcze Szerszenie w Nowym Orleanie, trzy dni przerwy i powrót na wschód. Oby tylko United Center jeszcze bardziej wzmocniło Byczki i dało im takiego pozytywnego kopa.

Pozdrawiam.

 

P.S. Czemu tu nie ma takiego emotikona z piwem?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakończenie tej wycieczki po zachodzie, fajnie byłoby zwieńczyć ten road trip zwycięstwem nad Szerszeniami, poprzedni wygraliśmy, wygraliśmy tym co daje nam ostatnio dużo zwycięstw czyli ograniczaniem najlepszego zawodnika rywali, dziś Rose musi dać 120% z siebie w obronie, i dobrze byłoby zdominować deski, jeśli ograniczymy rywali w tych elementach, plus zagramy przyzwoicie w offense wygramy. Przemawia za nami jeszcze jeden fakt, pamiętacie kto trzymał ostatni NOH przy grze? tak, devin brown który teraz jest w Chicago (6 trójek na 6 oddanych w I połowie) fajnie by było gdyby Vinny puścił go choć na chwilę,

No i na koniec zła wiadomość :lol:

Ten hotel w Oklahoma City gdzie byki w nim nocowały podobno nawiedzony był, stary Lindsey nastraszył Denga a Rose się bał i poszedł spać do pokoju JJ'a, bo wie że JJ zna sztuki walki :D ,

... nie zdziwię się jeśli dziś Derrick będzie miał jakieś odpały na meczu albo JJ zagra mecz sezonu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widac to ze Rose zagra w mec All-Stars nie oznacza ze bedzie jak inni "dostawac" faule:/ co on musi zrobic zeby sedziowie gwizdali ewidetne faule na nim??

ogolnie tylko powiem ze spieprzona 4 kwarta ale 5 mecz z rzedu wow na wiecej nie mam czasu bo sie spiesze

 

ale patrzcie na to Rose na 8 miejscu do MVP woooooooooow

 

http://www.nba.com/2010/news/features/0 ... ef:nbahpt1

 

jak bede mial lniki do mecuz to wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beznadzieja!!!!!

czemu mialem takie przeczucie?bo byki nie moga zagrac dobrze z kim hmm z clippers?WTF?

obrona dzis siadla, a pozatym przyjezdni mieli skutecznosc kosmiczna takie mecze sie zdarzaja

cala druzyna dzis porazka, del negro i jego decyzje rotacyjne w chwili gdy gracz jest w gazie sa pojeb...e (patrz. koncowka 3 kwarty Rose na gazie a on go sciaga i wpuszcza na 9 mniut do konca)

oczywiscie 3 kwarta sie klania czyli bolączka bykow z przeszlosci:/jak mozna wygyrwac z takimi druzynami na wyjezdzie a u siebie spieprzyc z clippers?to chbya "urok" bykow

szkoda tego wining steak'a, no ale jak sie gra na takiej skutecznosci bez pomyslu na gre to tak bywa

tylko wierzyc ze na philadelphie sie odbuduja

 

jedno mnie trapi: czy kazdy z All_stars nie dostaje fauli czy tylko ROse ma takiego pecha do siedziow?cos mi sie nie wydaje

 

mam nadzieje ze to chwilowy stop w skutecznosci Rose'a bo te dwa mecze od czasu kiedy oglosozno ze bedzie w All-Stars Game % niezbyt ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge zrozumiec jak deng na poczatku meczu napieprza 16 pkt a przez reszte meczu nic, zupelnie nic.

On wydaje sie opcja numer 1 w ataku, ale tylko na 10 minut.

dobry mecz devina!!

 

ogladne lost i ide sie przespac pol godziny przed sql:D

 

edit

co do meczu to nie ma se co klawy szpecić, poprostu słaby mecz, i to pod każdym wzgledem.

 

kilka dni temu bastillon napisał

Hinrich + Salmons za Ray + Scal + pick 2010

dziś wyszło coś takiego

Rumblings about Ray Allen being on his way out of Boston are accurate, but only if the Celtics can get back a player who’d crack the top eight in their rotation. One scenario that has been discussed would have Allen going to Chicago for Kirk Hinrich and another piece – John Salmons? – to satisfy the salary requirements. CBSSports.com

 

no i oczywiście endżi od razu "zawetował":

Celtics general manager Danny Ainge is laughing off rumors that the team is looking to trade guard Ray Allen.

 

"Let me just put it this way: We're doing everything we can to win a championship now," Ainge said. "We're not going to do anything that might hurt our chances of winning.

 

"There's no question we need to play better, but we're not going to panic."

 

The Celtics are checking out ways to improve prior to the Feb. 18 trade deadline, but a major move appears unlikely.

 

"I'm pretty sure they're going to be looking at a lot of things in the summer," an opposing GM said, "but for now Danny doesn't want to do anything that doesn't make them better right away."

 

ale z tym wetem to on mógłby się zastanowić.

boston w razie pozbycia sie allena względem bulls dostają tego co najbardziej potrzebują czyli bu na 1 (kirk)+ wciąż solidnego sg (salmons)

my zaś cieszymy się z shootera do końca sezonu, głebi nie ma ale rose+allen+deng 38 min na mecz pogra brown jako ten czwarty i głeboko pargo+johnson. Po sezonie nie płacimy salmonsowi+kirkowi z kontraktów mamy ok 22 mln z draftu do 25 i 29 do wydania na superstara, (jesli sie spodoba) allena, dopełnienie w składzie plus można wyciągnąc od c's pick. dla mnie bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suntimes podaje:

 

A package of Hinrich, Thomas and the expiring contract of Jerome James for Allen and another player would work under the salary cap.

 

That deal would improve the Bulls' perimeter scoring -- Allen, 34, is averaging 15.7 points on 45 percent shooting, compared to 10 points and 38 percent for Hinrich -- while also freeing up cap space for their summer spending.

 

Despite his age, the Bulls would consider bringing Allen back next season -- at a reduced price -- as a veteran presence on what still figures to be a young team regardless of whether a big-time free agent is signed.

 

chcialbym zeby byly na ten temat powazne rozmowy, niedjoże zleci na kontrakt to jeszcze mamy kolesia ktory ma swoje lata ale potrafi rzucac i grac ok 36 minut

 

a propo przegranej z Phily:/

Rose i kto jeszcze???

Noah jednak ta kontuzja mu przeszkadza i tego sie boje bo bez niego i jego energii to lezymy

Elton nam zrobic sieke pod koszem a Gibson hmm dizs nie pokazal jakim to jest dobrym obroncą

Kirk znow przeplata dobre wystepy ze zlymi ale czesciej wykonuje te drugie:/

szkoda gadac to jest chbya jakis urok Byków wygrywac z mocnymi i przegrywac ze slabszymi oh jak ja to "kocham":/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakiecik thomas+kirk pod wzgledem "sportowym" nie leży celtics, pod koszem wtedy lekkie przepełnienie a na sg sam tonny i od czasu do czasu kirk, a my nie mamy backupa do konca sezonu dla taja ktory lubi sobie przyfaulowac.

ray ray jest tym co bulls potrzebuja shooter+spadające 20 baniek jest zbawieniem dla nas, w lato jesteśmy w tym samym co NY czy NJ z tym ze mamy wabik w postaci Rose-deng-gibson-noah. 22 mln bez rookie, 25 z rookie i do wydania 29 mln, - cud miod malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po latach powróciłem do sledzenia NBA i z radością spotykam temat o Byczkach...Pamiętam jak zetknąłem się z nimi po raz pierwszy - finały w 1991r...ech - to były czasy:)

Z ciekawością pokibicuję im i teraz, no i poczytam to forum.

Tyle w gesti przywitania :)

fajo, ktoś kto tez pamieta tamte czasy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coach Vinny Del Negro said in a phone interview that Brad Miller would take Noah's starting center position. Tyrus Thomas' minutes also should increase, and sources said the Bulls plan to sign Noah's fellow Florida alum Chris Richard to a 10-day contract. Richard, a late training-camp cut by the Bulls, suddenly is needed to shore up a depleted frontcourt that no longer has Aaron Gray and features Taj Gibson battling plantar fasciitis in his right foot and Miller nursing a sore left knee. Chicago Tribune

pasowało by jeszcze byarsa sciagnac, w przedsezonowych prezentowal sie MEGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza polowa za nami:/najgorsza wiadomosc Rose out:(ciezki faul howarda na nim i niewiadimo co jest:(mam nadzieje ze nie bedzie zle chce go widziec zdrowego na all star game ale to jest moja nadzieja tylko:(

 

widac co ta druzyna jest warta...

kalectwo?czy tacy sie juz urodzili?wiem ktos odrazu napisze ze frustracja tym meczem i kontuzja Rose ale qrde serio no qrde musimy zrobic jakas wymiane

widac na cyzm stoi druzyna Rose Noah Deng a inni hmmmmmmmmmmmmmmmmmm eeeee aaaa hello to jest NBA

jesli ktos mi powie po ty meczu ze trzeba zatrzyamc Kirka lub Salmonsa to bedize chyba cynizm:/niech spieprzaja obydwoje zawsze to mowilem a ten mecz mi to potwierdzil

co jeszcze widac hmm widac jak potrzebny nam jest swietny center (patrz Howard ktory nas w srodku rozwala robi co chce)

qrde Chopcy powiedzcie mi jak Pargo sie dostal do NBA? chbya kazdy z nas nawet lepiej gra od niego to jest pajac

niewiem czy dotrwam do konca bo szczerze bez Rose ta druzyna nie istnieje zero offensywy, wale ten mecz juz tylko czekam na jakies info na temat zdrowia naszje gwiazdy oby bylo dobrze:(pozdro

 

 

mialem problem z polaczenie na pierwsze minuty meczu i dopiero teraz widze ten faul na Rose'ie, WTF Howard?:( wiem ze Rose byl w powietrzu ale qrde to byl ciezki faul naprawde:/ja wiem ze to meska gra lae bez przesady:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno ma fest stłuczone biodro:/zobaczymy co bedzie.ogladalem wywiad z del negro i on powiedzial ze Rose byl juz w szpitalu podczas meczu i niby mysli ze bedzie wszystko dobrze hmm oby oby

 

qrde 12 lat czekalismy na All Star Game a tu takie cos:/moze trzeba miec ta nadzieje?

a jeszcze przed meczem dostal koszulke z nr 12 narodowej druzyny ahh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.