Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, RappaR napisał(a):

Konkretnie kto 

A skąd mam wiedzieć. Nie interesuje się tym poza tym to ja zadałem pierwszy pytanie i oczekuje konkretnych odpowiedzi.  Jeśli mi udzielisz to poszukam wtedy. Kto lub jaki urząd ustanowił powszechną służbę wojskową i kto ustalił jak ma wyglądać komisja. Nie dla kogo tylko kto konkretnie. 

Bo to ty ciągle płaczesz o dyskryminacja więc udowodnij to.  

Bo zaraz się okaże że nie tylko Kopernik była kobietą, ale też Juliusz Cezar czy Napoleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, The Game 85 napisał(a):

A skąd mam wiedzieć. Nie interesuje się tym poza tym to ja zadałem pierwszy pytanie i oczekuje konkretnych odpowiedzi.  Jeśli mi udzielisz to poszukam wtedy. Kto lub jaki urząd ustanowił powszechną służbę wojskową i kto ustalił jak ma wyglądać komisja. Nie dla kogo tylko kto konkretnie. 

Bo to ty ciągle płaczesz o dyskryminacja więc udowodnij to.  

Bo zaraz się okaże że nie tylko Kopernik była kobietą, ale też Juliusz Cezar czy Napoleon.

Polska to demokracja, więc większość obywateli(którą stanowią kobiety) w 1918.

Nie mamy w Polsce dyktatury i jedynowładztwa, decyzje są podejmowane przez konsensus. 

 

Plus Ty ciągle płaczesz, że ja planuję uciec w przypadku wojny, gdy ja odważnie planuję naśladować Ciebie i podjąć studia na erazmusie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, RappaR napisał(a):

Polska to demokracja, więc większość obywateli(którą stanowią kobiety) w 1918.

Nie mamy w Polsce dyktatury i jedynowładztwa, decyzje są podejmowane przez konsensus. 

 

Plus Ty ciągle płaczesz, że ja planuję uciec w przypadku wojny, gdy ja odważnie planuję naśladować Ciebie i podjąć studia na erazmusie. 

Brawo ty. Jak zawsze bez konkretów.

Ale jako lekarz chyba powinieneś wiedzieć, że o sposobie leczenia nie decyduje się demokratycznie tylko ktoś podejmuje decyzje. Tak samo ktoś ustanowił służbę wojskową i ktoś jak będzie wyglądać komisja. 

Ile czasu mam czekać na konkretną odpowiedź.

Skoro chcesz mnie naśladować, to jakim cudem jesteś lekarzem bez studiów? 

 

Edytowane przez The Game 85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RappaR napisał(a):

Polska to demokracja, więc większość obywateli(którą stanowią kobiety) w 1918.

Hahaha, chłop sobie wydedukował, że demokratycznych krajach w których jest więcej kobiet niż mężczyzn, wszystkie decyzje są podejmowane przez kobiety. Teoria godna chłopka roztropka spod budki z piwem. Brawo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Reikai napisał(a):

@fluber jest dumny za przejecie paleczke w trollowaniu.

W tym przypadku określenie "pałeczka", jest trochę nie na miejscu, lepiej pasuje pała., Samochwała i jego wielka pała 

16 godzin temu, Koelner napisał(a):

wątpię, tutaj mamy gorszą podróbkę 

Fakt.,Jeden sławny kapłan z Dąbrowy skazany, drugi od salcesonu aresztowany,a tu ani słowa o prześladowaniach chrześcijan, tylko w kółko pi****lenie o dyskryminowanych nibymężczyznach-stulejarzach., Fluber by tego nie przemilczał tylko by bronił bohaterów w sutannach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

Hahaha, chłop sobie wydedukował, że demokratycznych krajach w których jest więcej kobiet niż mężczyzn, wszystkie decyzje są podejmowane przez kobiety. Teoria godna chłopka roztropka spod budki z piwem. Brawo. 

Młodzi mężczyźni nie chcą poboru i komisji wojskowych, kobiety chcą 

kto podjął decyzję? 

1 minutę temu, mayor napisał(a):

W tym przypadku określenie "pałeczka", jest trochę nie na miejscu, lepiej pasuje pała., Samochwała i jego wielka pała 

Fakt.,Jeden sławny kapłan z Dąbrowy skazany, drugi od salcesonu aresztowany,a tu ani słowa o prześladowaniach chrześcijan, tylko w kółko pi****lenie o dyskryminowanych nibymężczyznach-stulejarzach., Fluber by tego nie przemilczał tylko by bronił bohaterów w sutannach

Wszystko co możesz mówić, to o czyichś genitaliach. Naprawdę nie wstydź się swojego homoseksulizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, jack napisał(a):

A może chcą? Masz dowody?

patrząc z perspektywy czasu to żałuje że nie byłem w wojsku i chyba społecznie też byłoby to na plus. tylko oczywiście żeby było to w 100% profesjonalne a nie jak 20 lat temu że chłopaki raz strzelali przez cały pobór, chodzili w dziurawych butach oraz cały czas wypełniali sprzątaniem i nudzeniem się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jack napisał(a):

A może chcą? Masz dowody?

 

30 minut temu, jack napisał(a):

A może chcą? Masz dowody?

https://www.rp.pl/spoleczenstwo/art37167251-sondaz-mlodzi-polacy-nie-chca-przywrocenia-poboru-do-wojska

4 minuty temu, Koelner napisał(a):

patrząc z perspektywy czasu to żałuje że nie byłem w wojsku i chyba społecznie też byłoby to na plus. tylko oczywiście żeby było to w 100% profesjonalne a nie jak 20 lat temu że chłopaki raz strzelali przez cały pobór, chodzili w dziurawych butach oraz cały czas wypełniali sprzątaniem i nudzeniem się. 

Jak to mówią, im dalej od wojny, tym więcej weteranów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

patrząc z perspektywy czasu to żałuje że nie byłem w wojsku i chyba społecznie też byłoby to na plus. tylko oczywiście żeby było to w 100% profesjonalne a nie jak 20 lat temu że chłopaki raz strzelali przez cały pobór, chodzili w dziurawych butach oraz cały czas wypełniali sprzątaniem i nudzeniem się. 

Ale teraz to jest inaczej niż w lewacki latach 90tych, gdy młodzież zachłystnęła się amerykańskim snem. Teraz na topie są szkoły mundurowe, biegi śladem wilka, spanie w lesie itd. Może młodzi mężczyźni chcą do woja. Młode kobiety podpierają lewicę więc raczej przemawia przez nie pacyfizm. 

3 minuty temu, RappaR napisał(a):
Cytat

Z badania wynika, że przeciwnikami przywrócenia poboru są głównie osoby młode, w wieku 18–29 lat – to ich głównie armia mogłaby wezwać do jednostek wojskowych na dziewięciomiesięczne szkolenie (przeciwko jest 77 proc. badanych w tej grupie wiekowej), 

Nie widzę tu rozgraniczenia na mężczyzn i kobiety. Zatem skoro kobiety głosują na lewicę a mężczyźni na konfę to kobiety są przeciwne służbie wojskowej i dlatego wynik jest taki jaki jest, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jack napisał(a):

Ale teraz to jest inaczej niż w lewacki latach 90tych, gdy młodzież zachłystnęła się amerykańskim snem. Teraz na topie są szkoły mundurowe, biegi śladem wilka, spanie w lesie itd. Może młodzi mężczyźni chcą do woja. Młode kobiety podpierają lewicę więc raczej przemawia przez nie pacyfizm.

ja mogę tylko wypowiadać się na roczniki pomiędzy 2000-2010

dla naszego rocznika 9 miesięcy to była strata czasu ale znam jeszcze osoby które były i dobrze wspominają ten okres. trochę wszyscy byli wystraszeni jeszcze tym okresem gdzie było straszenie"falą" ale ogólnie jakby połączyć służbę wojskową razem z nabyciem prawa jazdy ( to był duży plus dla ludzi z lat70tych 80tyc ), może nabyciem jakiś uprawnień technicznych to uważam że byłoby to kuszące. poświęcić 9 miechów aby nabrać formy fizycznej, prawo jazdy, uprawnienia sepowskie czy energetyczne, pozwolenie na broń, może jakieś kursy językowe to nie byłoby takie złe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał(a):

Nie widzę tu rozgraniczenia na mężczyzn i kobiety. Zatem skoro kobiety głosują na lewicę a mężczyźni na konfę to kobiety są przeciwne służbie wojskowej i dlatego wynik jest taki jaki jest, 

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/9354765,nie-chcemy-obowiazkowej-sluzby-wojskowej-najnowszy-sondaz.html

 

 

 

Z badania wynika, że wśród przeciwników (44 proc.) obowiązkowej służby wojskowej przeważają mężczyźni - 49 proc. (wobec 40 proc. pań) nie chce, aby ten obowiązek wrócił, 16 proc., badanych nie ma zdania.

34 minuty temu, Koelner napisał(a):

ja mogę tylko wypowiadać się na roczniki pomiędzy 2000-2010

dla naszego rocznika 9 miesięcy to była strata czasu ale znam jeszcze osoby które były i dobrze wspominają ten okres. trochę wszyscy byli wystraszeni jeszcze tym okresem gdzie było straszenie"falą" ale ogólnie jakby połączyć służbę wojskową razem z nabyciem prawa jazdy ( to był duży plus dla ludzi z lat70tych 80tyc ), może nabyciem jakiś uprawnień technicznych to uważam że byłoby to kuszące. poświęcić 9 miechów aby nabrać formy fizycznej, prawo jazdy, uprawnienia sepowskie czy energetyczne, pozwolenie na broń, może jakieś kursy językowe to nie byłoby takie złe.

 

Mam dla Ciebie doskonałą wiadomość!

Możesz się zgłosić nawet teraz, wojsko poszukuje szeregowych, nie musisz czekać na przywrócenie poboru!

Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy w tych kwestiach, wal śmiało, udzielę Ci każdej pomocy byś mógł spełnić swoje marzenie o zostaniu szeregowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał(a):

Mam dla Ciebie doskonałą wiadomość!

Możesz się zgłosić nawet teraz, wojsko poszukuje szeregowych, nie musisz czekać na przywrócenie poboru!

Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy w tych kwestiach, wal śmiało, udzielę Ci każdej pomocy byś mógł spełnić swoje marzenie o zostaniu szeregowym

penny-hardaway-pointing.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

ja mogę tylko wypowiadać się na roczniki pomiędzy 2000-2010

dla naszego rocznika 9 miesięcy to była strata czasu ale znam jeszcze osoby które były i dobrze wspominają ten okres. trochę wszyscy byli wystraszeni jeszcze tym okresem gdzie było straszenie"falą" ale ogólnie jakby połączyć służbę wojskową razem z nabyciem prawa jazdy ( to był duży plus dla ludzi z lat70tych 80tyc ), może nabyciem jakiś uprawnień technicznych to uważam że byłoby to kuszące. poświęcić 9 miechów aby nabrać formy fizycznej, prawo jazdy, uprawnienia sepowskie czy energetyczne, pozwolenie na broń, może jakieś kursy językowe to nie byłoby takie złe.

 

O jakim Ty wojsku mowisz przelomu 90/00?

Fala, samobójstwa, sytuacje głęboko patologiczne, które były wyciszane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał(a):

Ale teraz to jest inaczej niż w lewacki latach 90tych, gdy młodzież zachłystnęła się amerykańskim snem. Teraz na topie są szkoły mundurowe, biegi śladem wilka, spanie w lesie itd. Może młodzi mężczyźni chcą do woja. Młode kobiety podpierają lewicę więc raczej przemawia przez nie pacyfizm. 

Nie widzę tu rozgraniczenia na mężczyzn i kobiety. Zatem skoro kobiety głosują na lewicę a mężczyźni na konfę to kobiety są przeciwne służbie wojskowej i dlatego wynik jest taki jaki jest, 

Wrzucalem tweeta. 7% kobiet zaglosowalo na lewice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

O jakim Ty wojsku mowisz przelomu 90/00?

Fala, samobójstwa, sytuacje głęboko patologiczne, które były wyciszane.

 

Też nie wiem. Syn przyjaciół rodziców zawalił studia. Robili naprawdę wszystko by nie dobrał go pobór.

Ja kojarzę tylko, że każdy się tego bał i starał się przed tym uciec. Przepraszam, prawie każdy, ten wyjątek to @The Game 85 który uważał pójście do wojska za świetny pomysł, po prostu nie dla niego akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.