Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jack napisał(a):

Wg filmu kobiety stają się bardziej świadome i niezależne stąd szukają mężczyzn, którzy je zrozumieją i będą partnerami. Nie chcą już byle kogo. Niezmiennie pragną posiadać rodzinę o czym świadczy rosnące poparcie partii konserwatywnych. Przytaczane są badania, które świadczą, że kobiety bardziej doświadczają negatywnych skutków samotności. Zatem kobiety chcą porządnych mężczyzn i cierpią z powodu samotności. 

Tymczasem mężczyźni dalej uważają, że baby na nich lecą i skoro chcą mieć rodzinę to przyjmować będą każdego jak księcia z bajki. Z filmu wynika, że mężczyźni łatwiej znoszą samotność a ich podstawowa potrzeba - zadowolenie seksualne - jest realizowana w sieci, ewentualnie na tinderze. 

Nienajlepiej to świadczy o kondycji obecnych mężczyzn "w wieku produkcyjnym"

 

Po pierwsze:

Skąd w Tobie taka nienawiść do mężczyzn?

Po drugie:

Skoro faceci lepiej znoszą samotność, to chyba dobrze właśnie świadczy o nich. Samodzielność jest z reguły uznawana za pożądaną cechę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Skąd w Tobie taka nienawiść do mężczyzn?

Przecież to ty wrzuciłeś ten filmik nie ja. Ja go tylko obejrzałem i streściłem. 

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Skoro faceci lepiej znoszą samotność, to chyba dobrze właśnie świadczy o nich. Samodzielność jest z reguły uznawana za pożądaną cechę. 

A ty znowu o tym kto jest lepszy czy gorszy? Smutne.

Fakt, że kobiety gorzej znoszą samotność jest argumentem za tym, że bardziej im zależy na tym by samotnym nie być. Nie ma za tym uzasadnienia twierdzenia, że kobiety nie chcą mieć partnera. Z twojego filmiku wynika, że chcą i to bardziej niż mężczyźni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jack napisał(a):

 

Fakt, że kobiety gorzej znoszą samotność jest argumentem za tym, że bardziej im zależy na tym by samotnym nie być. 

mężczyźni lepiej sobie radzą w samotności z seksem, mogą sobie jebnąć Niemca w kask albo iść na k**** a u kobiet jest to bardziej złożony schemat, przede wszystkim do braku samotności jest im potrzebny bachor aby mówić mu jak ma żyć :P 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

Przecież to ty wrzuciłeś ten filmik nie ja. Ja go tylko obejrzałem i streściłem. 

Nie, nie streściłeś, napisałeś tylko nienawistny wobec mężczyzn komentarz.

3 minuty temu, jack napisał(a):

A ty znowu o tym kto jest lepszy czy gorszy? Smutne.

 

Lepsze takie, niż decydowanie o tym jaki mężczyzna jest pizdowaty, co jest Twoją pasją numer 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Nie, nie streściłeś, napisałeś tylko nienawistny wobec mężczyzn komentarz.

Lepsze takie, niż decydowanie o tym jaki mężczyzna jest pizdowaty, co jest Twoją pasją numer 1

Najwyraźniej niewiele zrozumiałeś z wrzuconego przez siebie filmiku. Tam jest dokładnie, choć nie po kolei opisane w czym problem. 

  1. Kobiety i mężczyźni mają różne potrzeby. Faceci chcą się zaspokoić seksualnie a kobiety chcą się dobrze dogadywać i okazywać wzajemnie uczucia 
  2. Wraz ze wzrostem dostępu do mediów kobiety dowiedziały się, że mogą być silne i żądać w związku zaspokojenia swoich potrzeb a nie tylko zaspokajać potrzeby  mężczyzn
  3. Oczekując szczęśliwego związku cierpią w samotności (bardziej niż mężczyźni)
  4. Artykułują i okazują swoje oczekiwania m.in. poprzez poparcie konserwatywnych partii
  5. Mężczyźni mniej cierpią z powodu samotności a ich potrzeba zaspokojenia seksualnego realizowana jest dzięki dostępowi do Internetu 

Z wrzuconego przez cienie filmiku wynika, że samotność wśród ludzi powodują samolubni mężczyźni, którzy w dodatku lepiej sobie z tą samotnością radzą. Pan lektor nawet na końcu, w podsumowaniu mówi, że należy promować bardziej autentyczne, głębsze relacje. Czyli w związku nie chodzi tylko o seks i o to by był porządek w domu ale też o rozmowę i zrozumienie. To nic innego jak wskazanie winnego obecnego, niepokojącego stanu rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jack napisał(a):

Najwyraźniej niewiele zrozumiałeś z wrzuconego przez siebie filmiku. Tam jest dokładnie, choć nie po kolei opisane w czym problem. 

  1. Kobiety i mężczyźni mają różne potrzeby. Faceci chcą się zaspokoić seksualnie a kobiety chcą się dobrze dogadywać i okazywać wzajemnie uczucia 
  2. Wraz ze wzrostem dostępu do mediów kobiety dowiedziały się, że mogą być silne i żądać w związku zaspokojenia swoich potrzeb a nie tylko zaspokajać potrzeby  mężczyzn
  3. Oczekując szczęśliwego związku cierpią w samotności (bardziej niż mężczyźni)
  4. Artykułują i okazują swoje oczekiwania m.in. poprzez poparcie konserwatywnych partii
  5. Mężczyźni mniej cierpią z powodu samotności a ich potrzeba zaspokojenia seksualnego realizowana jest dzięki dostępowi do Internetu 

Z wrzuconego przez cienie filmiku wynika, że samotność wśród ludzi powodują samolubni mężczyźni, którzy w dodatku lepiej sobie z tą samotnością radzą. Pan lektor nawet na końcu, w podsumowaniu mówi, że należy promować bardziej autentyczne, głębsze relacje. Czyli w związku nie chodzi tylko o seks i o to by był porządek w domu ale też o rozmowę i zrozumienie. To nic innego jak wskazanie winnego obecnego, niepokojącego stanu rzeczy. 

Czyli podsumujmy:

1) Kobiety mają większe wymagania wobec mężczyzn

2) Kobiety mają mniej do zaoferowania mężczyznom

3) Kobiety bardziej cierpią na tej sytuacji

4) Mężczyźni zdołali się lepiej dostosować do tej sytuacji

 

I w jakiś sposób jest to winą mężczyzn.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Czyli podsumujmy:

1) Kobiety mają większe wymagania wobec mężczyzn

2) Kobiety mają mniej do zaoferowania mężczyznom, którzy masturbację przedkładają ponad kontakt z kobietą

3) Kobiety bardziej cierpią na tej sytuacji

4) Mężczyźni zdołali się lepiej dostosować do tej sytuacji bo wystarcza im samogwałt

 

6 minut temu, RappaR napisał(a):

I w jakiś sposób jest to winą mężczyzn.

No właśnie w taki sposób, że zamiast jak mówi Pan Lektor nawiązywać autentyczne, głębsze relacje z kobietami liczą tylko na ruchanko a jak to nie wychodzi zadowalają się ręczną robotą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

 

No właśnie w taki sposób, że zamiast jak mówi Pan Lektor nawiązywać autentyczne, głębsze relacje z kobietami liczą tylko na ruchanko a jak to nie wychodzi zadowalają się ręczną robotą. 

 

Ale ja mam propozycję, która pomoże rozwiązać ten problem - wprowadzenie prawnej równości mężczyzn i kobiet:

1) równy wiek emerytalny

2) równe podejście do służby zawodowej

3) zakaz polityki dyskryminacyjnej przez uczelnie i inne placówki oświaty ze względu na płeć

 

Głównym problem obecnej sytuacji jest nierówna sytuacja prawna obu płci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Głównym problem obecnej sytuacji jest nierówna sytuacja prawna obu płci. 

W sensie, ze ewidentnie instytucja pt. rodzina upada, bo faceci sobie mysla "nie no, nie chce miec zony/dzieci bo mamy rozny wiek emeryturalny"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

W sensie, ze ewidentnie instytucja pt. rodzina upada, bo faceci sobie mysla "nie no, nie chce miec zony/dzieci bo mamy rozny wiek emeryturalny"?

Bardzo wielu młodych mężczyzn obecnie wyraża w różny sposób swój sprzeciw wobec obecnej sytuacji, w której są najbardziej dyskryminowaną grupą społeczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Ale ja mam propozycję, która pomoże rozwiązać ten problem - wprowadzenie prawnej równości mężczyzn i kobiet:

1) równy wiek emerytalny

2) równe podejście do służby zawodowej

3) zakaz polityki dyskryminacyjnej przez uczelnie i inne placówki oświaty ze względu na płeć

 

Czyli wrzucasz tu film, który diagnozuje dlaczego w społeczeństwie jest coraz więcej samotnych osób. Po czym odrzucasz wnioski z niego płynące a jako to, że facet nie ma żony uważasz to, że kobiety przechodzą na emeryturę w wieku 60 lat a faceci 5 lat później.

11 minut temu, RappaR napisał(a):

Głównym problem obecnej sytuacji jest nierówna sytuacja prawna obu płci. 

Rozwiązaniem twojego problemu są zatem związki homoseksualne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Bardzo wielu młodych mężczyzn obecnie wyraża w różny sposób swój sprzeciw wobec obecnej sytuacji, w której są najbardziej dyskryminowaną grupą społeczną. 

To chyba w internecie jedynie w piwnicy. Nie znam nikogo, kto na powaznie by wypowiedzial takie zdanie, ze przyczyna braku checi zalozenia rodziny jest wyzszy wiek emerytalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

Rozwiązaniem twojego problemu są zatem związki homoseksualne. 

Moim problemem jest dyskryminacja grupy społecznej.

W jaki sposób związki homoseksualne temu problemowi mają zaradzić?

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

To chyba w internecie jedynie w piwnicy. Nie znam nikogo, kto na powaznie by wypowiedzial takie zdanie, ze przyczyna braku checi zalozenia rodziny jest wyzszy wiek emerytalny.

A ja znam sporo osób, które poważnie sądzą, że w Polsce istnieje dyskryminacja mężczyzn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Moim problemem jest dyskryminacja grupy społecznej.

W jaki sposób związki homoseksualne temu problemowi mają zaradzić?

Będziesz miał wtedy partnera, który będzie tak samo traktowany przez prawo. Zniknie twój największy problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

I z tego powodu nie chca wchodzic w zwiazki?

Tak

Teraz, jack napisał(a):

Będziesz miał wtedy partnera, który będzie tak samo traktowany przez prawo. Zniknie twój największy problem. 

Po co mi partner?

Ja chcę równego traktowania przez prawo, a nie tego, by ktoś inny też miał gorzej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RappaR napisał(a):

Ja chcę równego traktowania przez prawo, a nie tego, by ktoś inny też miał gorzej. 

Porządkując:

  1. Nierówności w wieku emerytalnym, ułatwienia dla kobiet w sferze zawodowej oraz dyskryminacja oświatowa (zwłaszcza kobiet) nie przeszkadzały ludziom w zawieraniu związków przez dziesięciolecia a nawet stulecia. 
  2. Twoim zdaniem obecnie te nierówności powodują, że młody mężczyzna decyduje się nie wiązać z kobietą 
  3. Wina za taki stan rzeczy leży po stronie ..... kobiet 

Nie dostrzegasz w powyższym pewnej niekonsekwencji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.