Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Ok!

Nie zapomnij komuś (na przyklad śmierdzącym pacjentom) w swoim otoczeniu zdradzić swoich poglądów z kilku ostatnich stron tego tematu.

Wróć i powiedz (napisz) jak zostało to odebrane xD

Czyli zakładasz, że na żywo jestem inny? 
Ale wiesz co. Chętnie, posłucham Ciebie. Daj mi rady życiowe sensei, powiedź mi co powinienem w życiu zmienić, chętnie się pośmieję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Koelner napisał(a):

Nawet nie zauważyłeś, że kopiujesz @flubera. Niby masz w c***u co kto i jak ale nakurwiasz w c*** postów, jeszcze więcej pytań, zwierzasz się z jakiś intymnych spraw a na koniec piszesz że masz to w piździe, jakbyś faktycznie miał „prawdziwych ludzi” 

"Prawdziwi ludzie " to by od razu spuścili do wora typa którego kobieta biła  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Moim zdaniem jest za późno tu jest błąd systemowy, moze jakiś specjalista.

Czyli nic ciekawego się od Ciebie nie wiem. Faktycznie, nie warto się zastanawiać nad niczym co mówisz. Wyjaśnię tylko jedną kwesię:

26 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Nie zapomnij komuś (na przyklad śmierdzącym pacjentom)

 

Myślisz, że takie teksty kogoś obchodzą? Dzisiaj między 3, a 5 musiałem się męczyć z naćpanym ekstazą gościem. Nawet nie miałem już siły pod koniec dyżuru nic komentować, ale uwierz mi, na temat tego jak śmierdzi i jak się zachowuje wypowiedzieli się oprócz mnie wszyscy - pielęgniarki, policjanci, pacjenci i rodzina jednego pacjenta. Nie jest przyjemnie, kiedy sam ciężko chorujesz, a obok Ciebie ktoś próbuje rozwalać SOR i wrzeszczy i śpiewa na cały głos. Śmierdzący pacjent nie mam na myśli kogoś, kto nie zmienił t-shirta, a kogoś z kogo spłukiwałem larwy robaków. Myślisz, że żadna pielęgniarka/lekarka/reszta personelu nie komentuje na głos jak przywiozą takiego pacjenta, co w jednych ciuchach siedzi od miesiąca? Ja wręcz mam słaby węch, to najdłużej wytrzymuję. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, RappaR napisał(a):

Jak Ty żyjesz wedle tego co Ci ludzie piszą w necie, zamiast tego co Ci mówią na żywo, Twoja decyzja życiowa. Ja tak nie postępuję. 

Ale to Ty jesteś tutaj największym atencjuszem i to ty sie tu uzewnetrzniasz wiecznie albo chwalisz sie swoim zajebistym życiem, wiec nie wiem skąd sobie wziąłeś że ja żyje według tego co ludzie piszą w necie :D 

 

ponadto, to nie Ty szukałeś porad na forum jak rozporek kolegi Ci rozciął wargę? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale to Ty jesteś tutaj największym atencjuszem i to ty sie tu uzewnetrzniasz wiecznie albo chwalisz sie swoim zajebistym życiem, wiec nie wiem skąd sobie wziąłeś że ja żyje według tego co ludzie piszą w necie :D 

 

ponadto, to nie Ty szukałeś porad na forum jak rozporek kolegi Ci rozciął wargę? 

No bo w rodzinie nie było lekarza ktory moglby doradzić np.: solcoseryl.

"Zostan lekarzem życie się samo ułoży"

No takie latwe to nie jest xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dyskusja z kolegą będącym przekonanym, że życie kobiet przez tysiące lat było lżejsze i łatwiejsze od życia mężczyzn nie ma najmniejszego sensu. Skoro ktokolwiek uważa, że bycie królem to taka ciężka praca to takiego nic nie przekona. I w sumie nie dziwię się, że ktoś taki nie potrafi stworzyć związku i co jakiś czas musi wylewać swoje żale na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jack napisał(a):

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/gambia-chce-powrotu-legalnosci-obrzezania-kobiet/jz5be7g

Dla przypomnienia, obrzezanie kobiet polega w najlżejszym wypadku na wycięciu łechtaczki. 

No Mafala opisał ten proceder w Hasa Diga Ebowai.,Jak byłem pierwszy raz na Book of Mormon to niektórzy wychodzili z teatru po tym utworze i to nawet z takich miejsc gdzie bilety były po $1000 https://www.youtube.com/watch?v=sm6MowcttHc 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał(a):

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/gambia-chce-powrotu-legalnosci-obrzezania-kobiet/jz5be7g

Dla przypomnienia, obrzezanie kobiet polega w najlżejszym wypadku na wycięciu łechtaczki. 

Dobitny przykład uprzywilejowania kobiet! Nie dość, że otrzymają od państwa świadczenie medyczne uwalniające od piętna chuci to jeszcze mężczyźni za ten zabieg zapłacą w podatkach (zapłacą więcej, bo więcej zarabiają).

Gdzie legalność kastracji mężczyzn???

Edit:

Uprzedzając, obrzezanie kobiety i mężczyzny to nie jest to samo.

Edytowane przez kahR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg filmu kobiety stają się bardziej świadome i niezależne stąd szukają mężczyzn, którzy je zrozumieją i będą partnerami. Nie chcą już byle kogo. Niezmiennie pragną posiadać rodzinę o czym świadczy rosnące poparcie partii konserwatywnych. Przytaczane są badania, które świadczą, że kobiety bardziej doświadczają negatywnych skutków samotności. Zatem kobiety chcą porządnych mężczyzn i cierpią z powodu samotności. 

Tymczasem mężczyźni dalej uważają, że baby na nich lecą i skoro chcą mieć rodzinę to przyjmować będą każdego jak księcia z bajki. Z filmu wynika, że mężczyźni łatwiej znoszą samotność a ich podstawowa potrzeba - zadowolenie seksualne - jest realizowana w sieci, ewentualnie na tinderze. 

Nienajlepiej to świadczy o kondycji obecnych mężczyzn "w wieku produkcyjnym"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.