Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mayor napisał(a):

@Koelner zgoda , że to jest skutek "Braku ruchanka" , ale przyczyna to brak facetów z jajami i pojęciem o podrywaniu,( za to nadmiar tinderowych stulejarzy).,Jak taki zaczyna podryw od oferty matrymonialnej to gdzie skończy? Przed monitorem z ręcznikami papierowymi., Powinien jeszcze mieć wydrukowaną intercyzę na wypadek jakby się zgodziła na ślub, no i ponarzekać jak mężczyźni są dyskryminowani, bici drapani i duszeni przez kobietę i jak ciężko się goi pęknięcie wargi przeciętej o zamek błyskawiczny w rozporku partnera, podczas homoseksualnego seksu oralnego 

Dokładnie, lepiej to wygląda w starych rodzinach ubeckich, gdzie się napierdala żonę i dzieci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, jack napisał(a):

 

Pytanie ojca o zgodę na poślubienie córki to niezły cringe. Padanie u stóp wybranki z zaskoczenia w obecności rodziny i niewiadomokogo jeszcze w sumie też. 

W sumie to możliwe, że aranżowane małżeństwa mają sens- w Indiach nie ma problemu z dzietnością.,A padanie u stóp też ma sens -pierścionek w jednej , a intercyza w drugiej ręce                    

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, jack napisał(a):

Laski sobie prowadzą luźną rozmowę z podśmiec***kami a te chłopy zacietrzewione zaraz biorą to jako jakiś manifest przybity do drzwi katedry. 

Pytanie ojca o zgodę na poślubienie córki to niezły cringe. Padanie u stóp wybranki z zaskoczenia w obecności rodziny i niewiadomokogo jeszcze w sumie też. 

Najgorszy cringe to oswiadczyny na koncertach lub meczach.

Od razu sie przypomina

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jack napisał(a):

Laski sobie prowadzą luźną rozmowę z podśmiec***kami a te chłopy zacietrzewione zaraz biorą to jako jakiś manifest przybity do drzwi katedry. 

Pytanie ojca o zgodę na poślubienie córki to niezły cringe. Padanie u stóp wybranki z zaskoczenia w obecności rodziny i niewiadomokogo jeszcze w sumie też. 

Zniszczyłaeśmi jedno z najbardziej romantycznych wspomnień z moją żoną

Dzięki k****, myślałem że jestem spontaniczny i romantyczny a wyszło że jestem uprzedmiotowiającym kobiety, egoistycznym samcem 

 

Przepraszam 

4 godziny temu, Reikai napisał(a):

Najgorszy cringe to oswiadczyny na koncertach lub meczach.

Od razu sie przypomina

 

 

Dziwisz się jej!? 

Na parkiecie Rockets? 

Rockets? 

 

A poważnie jeśli oboje jesteście psychofanami który poznali się na meczu waszej ukochanej drużyny to może być w pewien sposób romantyczne 

 

Gorzej jak laska ogląda z tobą, a raczej siedzi obok jak ty oglądasz mecze, po czym zabierasz ją na halę/stadion i odpalasz taką szopkę 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Dziwisz się jej!? 

Na parkiecie Rockets? 

Rockets? 

W czasach T-Maca mieli całkiem ekscytujący okres, mimo, że przepelniony kontuzjami. Także spokojnie Hardena tam nie było w pobliżu.😁

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

A poważnie jeśli oboje jesteście psychofanami który poznali się na meczu waszej ukochanej drużyny to może być w pewien sposób romantyczne 

Generalnie jeśli decyzja co do wybranki jest rzeczywiście odpowiednio przemyślana i masz przekonanie, że to ta odpowiednia kobieta, to na tym etapie związku powinniście się już znać i wzajemnie rozumieć na tyle dobrze, by nie mieć większych kłopotów z tym w jaki sposób i jakich mniej więcej okolicznościach zadać to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Zniszczyłaeśmi jedno z najbardziej romantycznych wspomnień z moją żoną

Dzięki k****, myślałem że jestem spontaniczny i romantyczny a wyszło że jestem uprzedmiotowiającym kobiety, egoistycznym samcem 

 

Przepraszam 

Pytałeś starego swojej żony czy ci ją odda? 🫢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, matek napisał(a):

No właśnie chciałem napisać, że gadają o sytuacji, która im prawdopodobnie nie grozi. Szczególnie tej okularnicy.

Ja bym był ostrożny w ocenie książki po okładce., Tam dół może być ciekawszy niż góra ,.Przysłowia mówią:" w nocy wszystkie koty są czarne", "nie ma brzydkich kobiet ,tylko wina czasem brak" itd.,  Na egzotycznych wakacjach, po spożyciu butelki rumu i trzeciej flaszki 0,7 w pływającym barze po środku morza na płyciźnie, każdy by brał jak rolnik dopłaty unijne., Jeszcze by wszyscy świadkowie bili brawo, bo gole strzelone na wyjeździe liczą się podwójnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Koelner napisał(a):

dokładnie, kto wybrzydza ten nie rucha i powołując się na badania flubera to chyba lepszy rydz niż walenie niemca w kask 

To najlepsze motto życiowe, Zresztą jakby każdy wybrzydzał ,to nie było by już życia na naszej planecie bo kto by zapładniał te brzydsze?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Koelner napisał(a):

dokładnie, kto wybrzydza ten nie rucha i powołując się na badania flubera to chyba lepszy rydz niż walenie niemca w kask 

Walenie konia to grzech, sex który nie jest ukierunkowany na prokreację to też grzech 

 

Fluber na pewno tdliech bezeceństw nie napisał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.