Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to nie jest zły pomysł, żeby zlikwidować komisje wojskowe.,Zamiast tego powołać komisje kwalifikacyjne dla kandydatów na studia medyczne.,Odpowiednie testy i badania żeby ustalić- poziom empatii , kultury osobistej ,zdolność do odczuwania uczuć wyższych, wykluczyć dewiacje - obsesyjną nienawiść do kobiet, uzależnienia od substancji , alkoholizm i tym podobne.,To była by szansa na szybką naprawę służby zdrowia , lepsza niż otwieranie wydziałów lekarskich na pseudouczelniach Rydzyka, zamiast ilości jakość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RappaR napisał(a):

Ale po co badać do wojska?

tylko chętnych do wojska, nikogo więcej 

Na takiej nie, byłem jednak badany przez nią i podobnie jak autorka musiałem się rozebrać do naga.

wazne jak się to zlikwiduje, wtedy się nad tym zastanowi 

Mogliśmy się wiele razy z czymś nie zgadzać ale tego wpisu nie rozumiem. Chęci szczere kandydata z jednej strony ale sprawdzenie predyspozycji w celu bezpieczeństwa ale i weryfikacji tej kandydatury to moim zdaniem oczywistość. Można się spierać co do jakości kontroli i czy te komisje to były farsy czy rzetelne testy ale nie co do ich braku lub istnienia. Tym bardziej że mamy społeczeństwo mizernie potrafiące dokonywać samooceny i obecne roczniki wydaje mi się że mogą całkowicie mylić się co do swoich możliwości psycho-fizycznych. 
To że dotykamy kwestii zdrowotnych które jako lekarz wręcz celowo bagatelizujesz to osobny temat na osobną rozmowę. 
 

Twoje zdanie z tym akcentowaniem że kandydaci sami się zgłaszają ( i z tego powodu?) nie ma być komisji celem ich weryfikacji jest szkodliwe. Bo czym się różni od zgłoszenia kierowcy miejskiego autobusu. Sam się do pracy zgłosił to nie musi mieć badań wzroku? 
 

Po prostu nie rozumiem tej koncepcji. Mimo że rozumiem że jaki lekarz komercyjny nie jesteś zainteresowany uczestniczenia w komisjach bo gdzieś lepiej zarobisz. To naturalne akurat. 

Chyba że te kontrole tych zgłaszanych pozostawiasz a likwidujesz kontrole tych z łapanki. Ale to dziwna konstrukcja rozbicia. Bo wystarczy po prostu wprowadzić zgodę kandydata do wojska jako wymagane kryterium i komisje lekarskie nie mają z tym nic wspólnego bo proponujesz po prostu tylko zawodowy zaciąg tak na prawdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mayor napisał(a):

W sumie to nie jest zły pomysł, żeby zlikwidować komisje wojskowe.,Zamiast tego powołać komisje kwalifikacyjne dla kandydatów na studia medyczne.,Odpowiednie testy i badania żeby ustalić- poziom empatii , kultury osobistej ,zdolność do odczuwania uczuć wyższych, wykluczyć dewiacje - obsesyjną nienawiść do kobiet, uzależnienia od substancji , alkoholizm i tym podobne.,To była by szansa na szybką naprawę służby zdrowia , lepsza niż otwieranie wydziałów lekarskich na pseudouczelniach Rydzyka, zamiast ilości jakość 

Bardzo dobry pomysł. Ja bym jeszcze rozszerzył dla osób, które chcą zostać rodzicami, by mniej dzieci alkoholików ginęło przez zaniedbanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):



 

Po prostu nie rozumiem tej koncepcji. Mimo że rozumiem że jaki lekarz komercyjny nie jesteś zainteresowany uczestniczenia w komisjach bo gdzieś lepiej zarobisz. To naturalne akurat. 

Nie masz racji.,Dla lekarzy nie ma lepszego zarobku niż uczestniczenie w komisjach, czysty pieniądz bez podatku.,Znam takich co przez całą karierę zawodową tylko uczestniczą w komisjach i mają z tego śmierdząca kupę kasy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znieść komisje!

Astygmatyk na snajpera, epileptyk na kierowcę itd.

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Bardzo dobry pomysł. Ja bym jeszcze rozszerzył dla osób, które chcą zostać rodzicami, by mniej dzieci alkoholików ginęło przez zaniedbanie. 

Ten wpis z pewnością z urzędu by cię zwolnił z testu na empatię i uczucia wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Znieść komisje!

Astygmatyk na snajpera, epileptyk na kierowcę itd.

Znieść obowiązkowe komisje. Badaniu lekarskiemu oczywiście byliby poddawani tylko Ci co sami zgłosili się do wojska, cała reszta nie musiałaby być poddawana temu poniżającemu działaniu. 

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ten wpis z pewnością z urzędu by cię zwolnił z testu na empatię i uczucia wyższe.

Dokładnie. Trzeba mieć dużo empatii by czuć współczucie dla dzieci wychowywanych przez takich rodziców. 

Uważasz, że dzieci alkoholików są szczęśliwe? Uważasz, że alkoholicy powinni mieć i wychowywać dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Znieść obowiązkowe komisje. Badaniu lekarskiemu oczywiście byliby poddawani tylko Ci co sami zgłosili się do wojska, cała reszta nie musiałaby być poddawana temu poniżającemu działaniu. 

Dokładnie. Trzeba mieć dużo empatii by czuć współczucie dla dzieci wychowywanych przez takich rodziców. 

Uważasz, że dzieci alkoholików są szczęśliwe? Uważasz, że alkoholicy powinni mieć i wychowywać dzieci?

Rozumiem ze nie planujesz dzieci skoro masz problem z alkoholem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RappaR napisał(a):

I nie planuję, i nie mam problemu z alkoholem. 

Tu akurat bez zgryźliwości wierzę w oba zdania. Nawet mocniej w to że wierzysz i jesteś przekonany że nie masz problemu z alkoholem.  Ja ten etap wyparcia mam już za sobą. To świństwo mimo że jestem w stanie sobie wrzucić przerwę paromiesięczną na odtrucie nie zapomina o człowieku. Regularnie przypomina się. I mimo że nie miałem nigdy żadnych bardziej niepokojących objawów szczególnie przy odstawieniu nie mam wątpliwości. Lubię. A to już jest problem. 

Możemy maskować fakt braku większych społecznych konsekwencji po spożyciu tym że dosyć dobrze zarabiamy i możemy zadbać o dobra otoczkę picia ( tylko na wakacjach, tylko markowe trunki, mniej a lepiej itp). Czyli tworzymy wymówki. 

Jesteśmy lebronami picia. No prawie. Bo goatem w tym może ani Ty ani ja nie jesteśmy. Ale dobry all Star. Już w zasięgu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Tu akurat bez zgryźliwości wierzę w oba zdania. Nawet mocniej w to że wierzysz i jesteś przekonany że nie masz problemu z alkoholem.  Ja ten etap wyparcia mam już za sobą. To świństwo mimo że jestem w stanie sobie wrzucić przerwę paromiesięczną na odtrucie nie zapomina o człowieku. Regularnie przypomina się. I mimo że nie miałem nigdy żadnych bardziej niepokojących objawów szczególnie przy odstawieniu nie mam wątpliwości. Lubię. A to już jest problem. 

Możemy maskować fakt braku większych społecznych konsekwencji po spożyciu tym że dosyć dobrze zarabiamy i możemy zadbać o dobra otoczkę picia ( tylko na wakacjach, tylko markowe trunki, mniej a lepiej itp). Czyli tworzymy wymówki. 

Jesteśmy lebronami picia. No prawie. Bo goatem w tym może ani Ty ani ja nie jesteśmy. Ale dobry all Star. Już w zasięgu. 

alkohol chyba jest mniej destrukcyjny niż branie jego postów na serio więc ogólnie przydałby się detoks od forum lub komisja weryfikacyjna dla forum 

Zajebala cwela 👏🏿

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

alkohol chyba jest mniej destrukcyjny niż branie jego postów na serio więc ogólnie przydałby się detoks od forum lub komisja weryfikacyjna dla forum 

Zajebala cwela 👏🏿

Na pewno jakiś facet go wcześniej zmęczył 

Prawda rappar 

Nie mam problemu z alkoholem napisał autor pijackiego kącika chwalący się ile i czego wypił przed tym jak byc może wyjdzie do klubu 

A ja nie mam problemu z LeBronem

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

Na pewno jakiś facet go wcześniej zmęczył 

Prawda rappar 

Twoja teza.

Z mojej strony brawa dla tej pani za ratowanie życia i pokazuje, że obie płcie są sobie równe i mogą być rekrutowane na równych zasadach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner zgoda , że to jest skutek "Braku ruchanka" , ale przyczyna to brak facetów z jajami i pojęciem o podrywaniu,( za to nadmiar tinderowych stulejarzy).,Jak taki zaczyna podryw od oferty matrymonialnej to gdzie skończy? Przed monitorem z ręcznikami papierowymi., Powinien jeszcze mieć wydrukowaną intercyzę na wypadek jakby się zgodziła na ślub, no i ponarzekać jak mężczyźni są dyskryminowani, bici drapani i duszeni przez kobietę i jak ciężko się goi pęknięcie wargi przeciętej o zamek błyskawiczny w rozporku partnera, podczas homoseksualnego seksu oralnego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laski sobie prowadzą luźną rozmowę z podśmiec***kami a te chłopy zacietrzewione zaraz biorą to jako jakiś manifest przybity do drzwi katedry. 

Pytanie ojca o zgodę na poślubienie córki to niezły cringe. Padanie u stóp wybranki z zaskoczenia w obecności rodziny i niewiadomokogo jeszcze w sumie też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.