Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, jack napisał(a):

Tak jak pisałem. Mniej niż połowa mężczyzn jest przeciwnikami obowiązkowej służby wojskowej. 

A wśród młodych mężczyzn ponad połowa.

 

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Wrzucalem tweeta. 7% kobiet zaglosowalo na lewice.

@jack pisał wcześniej w innym temacie, że mężczyźni są cipowaci i głosują na lewicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

O jakim Ty wojsku mowisz przelomu 90/00?

Fala, samobójstwa, sytuacje głęboko patologiczne, które były wyciszane.

 

ja tak bardziej znam z 00 , tak 2004-2008 to nikt nie wspominał o takich dramatach ale jak wspomniałem były patologie więc warto było aby wojsko nie było tylko poborem z przymusu ale miejscem rozwoju.

jak rozmawia się z emerytami to dobrze wspominają wojsko, szczególnie Ci z wiosek gdzie w łatwy sposób mogli zrobić za free np. prawo jazdy.

w dzisiejszych czasach nabycie umiejętności np. sterowania dronem albo edukacja w zakresie jego budowy to jest przydatny skill w cywilu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

A wśród młodych mężczyzn ponad połowa.

 

@jack pisał wcześniej w innym temacie, że mężczyźni są cipowaci i głosują na lewicę.

nie kłam

pisałem, że pizdowacieją więc głosują na konfederację bo liczą, że ich męskie prawo do decydującego zdania zostanie wsparte prawnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jack napisał(a):

nie kłam

pisałem, że pizdowacieją więc głosują na konfederację bo liczą, że ich męskie prawo do decydującego zdania zostanie wsparte prawnie. 

Na dodatek dla kucy od kurwina ideał kobiety to szczeniara kilkanaście lat młodsza , którą można pomiatać jak służącą i traktować jak inwentarz ., Dla takiego trofeum korwinista może zajebać konkurenta na Św Marcinie i strzelić sobie w pusty konfederacki łeb 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, mayor napisał(a):

Na dodatek dla kucy od kurwina ideał kobiety to szczeniara kilkanaście lat młodsza , którą można pomiatać jak służącą i traktować jak inwentarz ., Dla takiego trofeum korwinista może zajebać konkurenta na Św Marcinie i strzelić sobie w pusty konfederacki łeb 

Co jest złego w byciu w związku z kobietą kilkanaście lat młodszą, z chęcią przeczytam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jack napisał(a):

poprawiłem bez fluberowania

Mnie ciekawi ta część o kobiecie kilkanaście lat młodszej.

Pomiatanie innym człowiekiem jest zawsze złe i tutaj mnie opinia Mayora w ogóle nie ciekawi.

Ale chętnie przeczytam co sądzi o ludziach wiążących się z kilkanaście lat młodszymi od siebie kobietami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Mnie ciekawi ta część o kobiecie kilkanaście lat młodszej.

Pomiatanie innym człowiekiem jest zawsze złe i tutaj mnie opinia Mayora w ogóle nie ciekawi.

Ale chętnie przeczytam co sądzi o ludziach wiążących się z kilkanaście lat młodszymi od siebie kobietami 

Jemu chodzi o dominację osoby bardziej doświadczonej i z wyższym kapitałem nad osobą, którą można sobie podporządkować. Wiek często, choć nie zawsze, idzie z tym w parze. "Zagonić do kuchni" łatwiej osobę słabszą dodatkowo jeszcze bardziej uzależniając od siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jack napisał(a):

Jemu chodzi o dominację osoby bardziej doświadczonej i z wyższym kapitałem nad osobą, którą można sobie podporządkować. Wiek często, choć nie zawsze, idzie z tym w parze. "Zagonić do kuchni" łatwiej osobę słabszą dodatkowo jeszcze bardziej uzależniając od siebie. 

Tym chętniej przeczytam co sądzisz o związku osoby bardziej doświadczonej i z wyższym kapitałem z kobietą kilkanaście lat młodszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał(a):

"Zwolennikami przywrócenia poboru są przeważnie wyborcy Zjednoczonej Prawicy (56 proc.), którzy informacje czerpią z "Wiadomości" TVP (67 proc.)."

Z tego wynika, że to PiSiory chcą siłą wcielać ludzi do wojska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Tym chętniej przeczytam co sądzisz o związku osoby bardziej doświadczonej i z wyższym kapitałem z kobietą kilkanaście lat młodszą.

Ja? Jako postronny obserwator nie mówię ludziom jak mają żyć. Ale gdybym był w takim związku to bym nie dążył do uzależnienia. Proste. 

2 minuty temu, steve napisał(a):

Z tego wynika, że to PiSiory chcą siłą wcielać ludzi do wojska.

@RappaR to jak to z tobą jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

@RappaR to jak to z tobą jest?

Ale jak ma ze mną być?

Działania PiSu są dyskryminujące i sekstowskie, nie oddałem na nich głosu i planuję emigrację.

3 minuty temu, jack napisał(a):

Ja? Jako postronny obserwator nie mówię ludziom jak mają żyć. Ale gdybym był w takim związku to bym nie dążył do uzależnienia. Proste. 

Autokoretka. Miało być co sądzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał(a):

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/9354765,nie-chcemy-obowiazkowej-sluzby-wojskowej-najnowszy-sondaz.html

 

 

 

Z badania wynika, że wśród przeciwników (44 proc.) obowiązkowej służby wojskowej przeważają mężczyźni - 49 proc. (wobec 40 proc. pań) nie chce, aby ten obowiązek wrócił, 16 proc., badanych nie ma zdania.

Mam dla Ciebie doskonałą wiadomość!

Możesz się zgłosić nawet teraz, wojsko poszukuje szeregowych, nie musisz czekać na przywrócenie poboru!

Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy w tych kwestiach, wal śmiało, udzielę Ci każdej pomocy byś mógł spełnić swoje marzenie o zostaniu szeregowym

Super że nagle u ciebie są procenty.  Teraz bym chciał zobaczyć UCZCIWĄ statystykę. Zdecyduj się bo albo dajesz liczbę, albo jak ci nie pasuje liczba to procenty.

A i dalej czekam na odpowiedzi o służbę wojskową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jack napisał(a):

Jemu chodzi o dominację osoby bardziej doświadczonej i z wyższym kapitałem nad osobą, którą można sobie podporządkować. Wiek często, choć nie zawsze, idzie z tym w parze. "Zagonić do kuchni" łatwiej osobę słabszą dodatkowo jeszcze bardziej uzależniając od siebie. 

Moja dużo młodsza mnie akurat  całkowicie potrafi zdominować. Serio. Robię rzeczy których bym raczej nie robił z rówieśniczką ;) 

Dużo czasu spędzam w kuchni co przeczy teorii 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał(a):

Moja dużo młodsza mnie akurat  całkowicie potrafi zdominować. Serio. Robię rzeczy których bym raczej nie robił z rówieśniczką ;) 

Dużo czasu spędzam w kuchni co przeczy teorii 

Ja mam takie wrażenie że w tym temacie najwiecej wypowiadają się teoretycy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.