Skocz do zawartości

Wojna płci


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2024 o 11:03, RappaR napisał(a):

https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,wezwali-ja-przed-komisje-wojskowa-i-kazali-sie-rozebrac-do-majtek--chce-pani--zebysmy-powiadomili-prokuratora-,artykul,81870883.html?utm_source=wykop.pl_viasg_medonet&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2

 

Jeśli którykolwiek z forumowiczów doświadczył tego - to znaczy został zmuszony w majestacie prawa rozebrać się do majtek przed komisją wojskową i zostać przez nią oceniany, to był ofiarą systemowego molestowania.

To jest jeden z przykładów jak wielu polskich mężczyzn doznało dyskryminacji

Zakładając że męska klatka piersiowa jest powszechnie uznawana nie za cześć intymną a kobieca wprost przeciwnie to znów pokazujesz jak bardzo nienawidzisz kobiet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, josephnba napisał(a):

Zakładając że męska klatka piersiowa jest powszechnie uznawana nie za cześć intymną a kobieca wprost przeciwnie to znów pokazujesz jak bardzo nienawidzisz kobiet 

A męskie genitalia za jaką część są uznawane?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RappaR napisał(a):

A męskie genitalia za jaką część są uznawane?

 

Kazali sie jej rozebrać do majtek, nie do genitaliów. Nasze jądra sa badane w określonym celu 

Macali piersi. Po co? Być może w poszukiwaniu guzków, choć powinien to robić chyba specjalista.

Druga sprawa to dyskomfort spowodowany obecnością tylko mężczyzn. Dla większości kobiet już rozebranie się przez jednym lekarzem płci męskiej jest trudne. Tu się to spotęgowało. Dlaczego kobiet nie badają kobiety? Ja sobie nie przypominam żeby w komisji była jakaś babka kiedy mnie badali 

 

Już pomijam że tekst jest napisany pod tezę, pomijam też że to ty masz z tego satysfakcję 

Zdziwiony nie jestem. Wpisuje się to w twój sposób "równouprawnienia" 

 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał(a):

Kazali sie jej rozebrać do majtek, nie do genitaliów. Nasze jądra sa badane w określonym celu 

Macali piersi. Po co? Być może w poszukiwaniu guzków, choć powinien to robić chyba specjalista.

Druga sprawa to dyskomfort spowodowany obecnością tylko mężczyzn. Dla większości kobiet już rozebranie się przez jednym lekarzem płci męskiej jest trudne. Tu się to spotęgowało. Dlaczego kobiet nie badają kobiety? Ja sobie nie przypominam żeby w komisji była jakaś babka kiedy mnie badali 

 

Już pomijam że tekst jest napisany pod tezę, pomijam też że to ty masz z tego satysfakcję 

Zdziwiony nie jestem. Wpisuje się to w twój sposób "równouprawnienia" 

 

 

 

Po co w ogóle bada komisja wojskowa facetów?

Nie wystarczy ochotnicza służba wojskowa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Po co w ogóle bada komisja wojskowa facetów?

Nie wystarczy ochotnicza służba wojskowa?

 

No ty tu chyba jesteś lekarzem, choć skoro twierdzisz, że nie studiowałeś to mam wątpliwości.

Bo zapewne o tym badaniu zdecydowały jak zwykle kobiety i to one badają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

kobiety wymyśliły że faceci muszą mieć dwa jądra 

I duży narząd będący odpowiednikiem łechtaczki 

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Po co w ogóle bada komisja wojskowa facetów?

Nie wystarczy ochotnicza służba wojskowa?

 

A kto tu neguję zasadność badań lekarskich? 

Neguję jedynie sens badania młodej kobiety przez bandę starych dziadów 

 

Ty jako miłośnik "rownosci' płci powinieneś to rozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

I duży narząd będący odpowiednikiem łechtaczki 

A kto tu neguję zasadność badań lekarskich? 

Neguję jedynie sens badania młodej kobiety przez bandę starych dziadów 

 

Ty jako miłośnik "rownosci' płci powinieneś to rozumieć

Ja neguję w ogóle zasadność badań komisji wojskowej. Po co to czy to młodym kobietom czy młodym mężczyznom? 
Uważam, że ta kobieta nie powinna tego przeżyć, podobnie jak młodzi mężczyźni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Ja neguję w ogóle zasadność badań komisji wojskowej. Po co to czy to młodym kobietom czy młodym mężczyznom? 
Uważam, że ta kobieta nie powinna tego przeżyć, podobnie jak młodzi mężczyźni 

Tylko pytanie kto wymyślił takie badanie lekarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

A czy to ważne?

Ważne by jak najszybciej tą torturę i gehennę młodych ludzi zakończyć

Najpierw skupić się na tym, potem szukać winnych

Oczywiście że ważne. Jako lekarz powinieneś się łatwiej dowiedzieć kto to wymyślił. A z tą gehennę czy torturą to zapytam byłeś na takiej komisji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Oczywiście że ważne. Jako lekarz powinieneś się łatwiej dowiedzieć kto to wymyślił. A z tą gehennę czy torturą to zapytam byłeś na takiej komisji?

Na wojskowej chyba nie był ,ale za to był na takiej 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież on ma ukryte stanowisko trolla, żeby forum się kręciło ;)

Dodam, że żenujące stanowisko trolla, na które awansował po odejściu kilku jego znamienitych poprzedników, którym nie dorasta do pięt, bo tamci nie byli tak strasznie monotematyczni w trollowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Szabla napisał(a):

Przecież on ma ukryte stanowisko trolla, żeby forum się kręciło ;)

Dodam, że żenujące stanowisko trolla, na które awansował po odejściu kilku jego znamienitych poprzedników, którym nie dorasta do pięt, bo tamci nie byli tak strasznie monotematyczni w trollowaniu. 

Pustka po fluberze staje się nieznośna. Jak tak dalej pójdzie albo zanudzimy się ją śmierć albo trzeba pomyśleć by opłacić jakiegoś profesjonalnego trolla 🤣 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał(a):

Ja neguję w ogóle zasadność badań komisji wojskowej. Po co to czy to młodym kobietom czy młodym mężczyznom? 
Uważam, że ta kobieta nie powinna tego przeżyć, podobnie jak młodzi mężczyźni 

Hmmm negować badania lekarskie do bardzo wymagającego zawodu jakim jest wojsko? 

Może od razu zlikwidujmy wszystkie badania medycyny pracy, po co kierowcy mają przechodzić przez gehennę psychotestów, albo policjanci przez psychologa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Hmmm negować badania lekarskie do bardzo wymagającego zawodu jakim jest wojsko? 

Może od razu zlikwidujmy wszystkie badania medycyny pracy, po co kierowcy mają przechodzić przez gehennę psychotestów, albo policjanci przez psychologa?

Ale po co badać do wojska?

tylko chętnych do wojska, nikogo więcej 

3 godziny temu, The Game 85 napisał(a):

Oczywiście że ważne. Jako lekarz powinieneś się łatwiej dowiedzieć kto to wymyślił. A z tą gehennę czy torturą to zapytam byłeś na takiej komisji?

Na takiej nie, byłem jednak badany przez nią i podobnie jak autorka musiałem się rozebrać do naga.

wazne jak się to zlikwiduje, wtedy się nad tym zastanowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RappaR napisał(a):

Ale po co badać do wojska?

tylko chętnych do wojska, nikogo więcej 

Na takiej nie, byłem jednak badany przez nią i podobnie jak autorka musiałem się rozebrać do naga.

wazne jak się to zlikwiduje, wtedy się nad tym zastanowi 

To po prostu poszukaj kto taki sposób komisji wymyślił i będziesz wiedział do kogo mieć pretensje.

To nie rozumiem byłeś na komisji wojskowej czy nie i przed kim się rozbierałeś ile tam było kobiet, a ile mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.