Skocz do zawartości

Nagrody 21/22 - dyskusja


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Koelner napisał:

a tak btw jaka jest konwencja takich zlotów? można gadać tylko o bulls?

No co ty 

Było mnóstwo ludzi z innych teamów 

Był ziomek z wrocka, fan Kings z którym od trzech lat już utrzymuję kontakt, a poznałem go właśnie na zlocie bulls 

Byli nawet jacyś Lakers 

 

Aczkolwiek quiz czy mecze oglądaliśmy Byków 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawy mecz względem Race, bo o ile Embiid rzucił więcej pkt, a Jokic zaczal bardzo wolno (choc na poczatku Biida zablokowal) to ostatecznie wygrał mecz (no świetny występ naszej ławki, przydali się na coś i oddali Jokiciowi przysługę za to, że ich ciągnie cały sezon) i zdominował spotkanie względem hajlajtów, które no też sa jakoś tam istotne pod "niedzielnego" kibica, Embiid zrobił dość ciche te punkty i w sumie pod takie powtarzane ujęcia to ten blok na Monte zaliczył.

A co do przepychanek to mi się bardzo ten mem podoba, sam dość długo się zachowywałem "jak na górze", ale od pewnego czasu po prostu się tą rywalizacją cieszę, obysmy znów nie musieli na to czekać ponad 800 dni :) Świetnie się też obaj wypowiadają, z pełnym szacunkiem i może nawet sympatią jakąś. Rywalizacja z Jokiem sprawila, ze naprawde ostatnio i na Embiida duzo bardziej sympatycznie spogladam, doceniam tez to jak wiele znaczy dla fanów Philly i tej spolecznosci, bardzo lubie jego Twittera. Cieszmy się po prostu możliwością oglądania dwóch najlepszych centrów w lidze, dwóch z trzech najlepszych zawodników w lidze, a to że Jokić jest ciut lepszy to inna kwestia, obaj są wielcy :) 

FN28VcVXoAMHbtv?format=jpg&name=900x900

8 minut temu, BMF napisał:

Gratulacje za MVP dla Jokicia, możecie przekazać bałkańską pocztą, w pełni zasłużone b2b w drodze. 

Jak pisalem na TT w rozmowie ze Smokiem, ja sie tak pewny tego nie czuje jeszcze, zwlaszcza ze no istnieje tez ryzyko wypadniecia z TOP6 i wtedy moze byc problem :P No ale wole sie po prostu milo zaskoczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z pozostalymi nagrodami? ze jokic bedzie mvp, to raczej przesadzone. 6th man dla tylera tez. 'defensor' pewnie dla goberta (acz ubolewam mocno, ze 'maluchy' sa w tej 'konkurencji' od lat wybitnie pomijani; killianek zasluguje tutaj na 'honorable mention'. ma 'tutaj' b. duzy potencjal!) dla kogo mip? - bridges czy bane? a moze poole?!... 

...kompletnie zapomnialem o morantcie! schematy sie uruchomily (jakos nigdy o tej nagrodzie nie myslalem w kontekscie grajkow na poziomie mvp contenderow, a przeciez i oni moga o te statuetke rywalizowac) 😁...   

10 godzin temu, P_M napisał:

Czy dla Westbrooka stworzono nagrodę MRP- Most Regressed Player?

russel idealnie obrazuje sytuacje, gdy twoje statsy wybitnie uzaleznione sa od atletyzmu. o ile griffin np umial swoja gre nieco urozmaicic (dodajac '3', przede wszystkim), o tyle wetsbrook wydaje sie nie miec nic w zanadrzu. przykro sie na to patrzy... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LAF napisał:

Będą jakieś highlights Jokicia po tym meczu ? ; ]
 

Ja proponuje ten jak go Tatum wziął na plakat : ] 

mówiłem, że Tatum ma szansę dobić do top5, na dziś raczej zepchnął z tego grona DDR, Celtics wyglądają przekozacko, ale głównie dlatego, że są praktycznie w 100% zdrowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:


natomiast @kcp78 nie dałby mu nawet 12 mln na rok, więc zdania są chyba podzielone. 

 

 

Nigdzie nic takiego nie napisałem. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Przeczytaj sobie jeszcze raz ten fragment dyskusji między mną a kol. mac i wyciągnij odpowiednie wnioski. Pozdro... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kcp78 napisał:

Nigdzie nic takiego nie napisałem. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Przeczytaj sobie jeszcze raz ten fragment dyskusji między mną a kol. mac i wyciągnij odpowiednie wnioski. Pozdro... 

Napisałeś ze byłby dobry za MLE ale za 12 baniek rocznie już nie bardzo, to jak inaczej miałem to zrozumieć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.