Skocz do zawartości

Nagrody 21/22 - dyskusja


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Największym problemem luki jest on sam i jego podejście kolejny sezon do przygotowania fizycznego 

Kolejny sezon wchodząc z takimi brakami do gry pokazuje swój nieprofesjonalizm a to też pośrednio a może i bezpośrednio wpływa na jego ocenę w mvp race co niejako przełożyło się na wyniki głosowania do ASG 

Luka traci w oczach kibiców i znawców swoim podejściem

Ludzi już też trochę zmeczyło to jego ciągle gwiazdorzenie, płacz do sędziów i nieograniczone korzystanie z opinii złotego chłopca 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na ten wyścig po mvp zaczęło do mnie docierać, z jaka zmiana geograficzna warty mamy do czynienia, bo tak szczerze, na ten moment, kto jest najlepszym amerykaninem przed 30-stka w lidze i czy łapie się do top 10? 

Czterech najlepszych zawodników w lidze jest spoza usa a jak te wszystkie curry, duranty, jamesy i paule się już skończą to dopiero te zmianę zobaczymy na własne oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fluber napisał:

Tak patrząc na ten wyścig po mvp zaczęło do mnie docierać, z jaka zmiana geograficzna warty mamy do czynienia, bo tak szczerze, na ten moment, kto jest najlepszym amerykaninem przed 30-stka w lidze i czy łapie się do top 10? 

Czterech najlepszych zawodników w lidze jest spoza usa a jak te wszystkie curry, duranty, jamesy i paule się już skończą to dopiero te zmianę zobaczymy na własne oczy. 

No to rozwiną się moranty i jemu podobni 

Oczywiście ze jeszcze nigdy reszta świata nie była tak blisko ale nie przesadzał bym z takimi wyrokami 

USA to wciąż studnia talentów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

No to rozwiną się moranty i jemu podobni 

Oczywiście ze jeszcze nigdy reszta świata nie była tak blisko ale nie przesadzał bym z takimi wyrokami 

USA to wciąż studnia talentów 

Morant to może być najlepszy amerykański gracz przed trzydziestką, ale za 10 lat będzie pewnie traktowany jak Westbrook. Ewentualnie tatum, nie wiem czy kogoś nie pomijam ale szału nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Morant to może być najlepszy amerykański gracz przed trzydziestką, ale za 10 lat będzie pewnie traktowany jak Westbrook. Ewentualnie tatum, nie wiem czy kogoś nie pomijam ale szału nie ma. 

Curry też początkowo nie zapowiadał sie na all timera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już sam ze sobą tu gadam, to tak się zastanawiam czy @josephnba na zlocie z kolegami narzekali jak to DDR jest krzywdzony, może nie, bo Nuggets właśnie dobili to takiej samej liczby zwycięstw, ale kto tam ich wie

może przynajmniej Józek już pojął dlaczego na początku rs wyceniłem Joka na trzech LaVinów?

ale to niewiadomo w razie czego c*** tam - sam sobie odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

skoro już sam ze sobą tu gadam, to tak się zastanawiam czy @josephnba na zlocie z kolegami narzekali jak to DDR jest krzywdzony, może nie, bo Nuggets właśnie dobili to takiej samej liczby zwycięstw, ale kto tam ich wie

może przynajmniej Józek już pojął dlaczego na początku rs wyceniłem Joka na trzech LaVinów?

ale to niewiadomo w razie czego c*** tam - sam sobie odpowiem

Wiesz muszę Cię zmartwić ale fani Bulls to nie są takie płaczki jak fani Nuggets ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, josephnba napisał:

Wiesz muszę Cię zmartwić ale fani Bulls to nie są takie płaczki jak fani Nuggets ;)

taaaa i właśnie dlatego Marcin płaszczy się od lat do Murzyna, który ma go kompletnie w dupie i tylko wykorzystuje jego dobre serce dla chwili atencji i na koniec płacze w jakimś oświadczeniu jakby członka rodziny stracił

Wy to wszyscy tacy wyluzowani zawsze jesteście, a Ty najbardziej, wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

taaaa i właśnie dlatego Marcin płaszczy się od lat do Murzyna, który ma go kompletnie w dupie i tylko wykorzystuje jego dobre serce dla chwili atencji i na koniec płacze w jakimś oświadczeniu jakby członka rodziny stracił

Wy to wszyscy tacy wyluzowani zawsze jesteście, a Ty najbardziej, wiadomo ;)

Nie kumam co ma wspólnego Jason Caffey i to że nie przyjechał na zlot z "płaczem"? 

No nie przyjechał, Marcin poznał go osobiście w stanach i mają ze sobą kontakt więc wiadomo że mu przykro, tym bardziej że to naprawdę die hard fan Bulls. 

Ale co to ma wspólnego z całą społecznością Bulls to chyba wciąż nie wiem 

 

No ale ok. Płaczemy tak bardzo jak Wy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, josephnba napisał:

No nie przyjechał, Marcin poznał go osobiście w stanach i mają ze sobą kontakt więc wiadomo że mu przykro, tym bardziej że to naprawdę die hard fan Bulls. 

rany Józek, Ty myślisz, że ja tego nie czytałem i pisze sobie tak od czapy żeby Wam dojebać? sprawa jest bardzo przykra, nie ma się co śmiać

Screenshot-20220308-191658.jpg

powiedzmy, że znam historie lepszych relacji międzyludzkich, trzy lata robienia w wała, a na koniec brak kontaktu przez kilka tygodni

bardzo mi szkoda Marcina, jest wyjątkowym kibicem i na to nie zasługuje, ale z drugiej strony jego wiara w  ludzi jest niezdrowa i te umizgi przybierały od dłuższego czasu formę groteski, od początku miękły mu nogi na widok pierścienia jakiegoś totalnego rolasa, a to chyba nie tędy droga

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

rany Józek, Ty myślisz, że ja tego nie czytałem i pisze sobie tak od czapy żeby Wam dojebać? sprawa jest bardzo przykra, nie ma się co śmiać

Screenshot-20220308-191658.jpg

powiedzmy, że znam historie lepszych relacji międzyludzkich, trzy lata robienia w wała, a na koniec brak kontaktu przez kilka tygodni

bardzo mi szkoda Marcina, jest wyjątkowym kibicem i na to nie zasługuje, ale z drugiej strony jego wiara w  ludzi jest niezdrowa i te umizgi przybierały od dłuższego czasu formę groteski, od początku miękły mu nogi na widok pierścienia jakiegoś totalnego rolasa, a to chyba nie tędy droga

 

Ponawiam pytanie

Co to ma wspólnego z "płaczem" kibiców Bulls? 

Nawet jeśli Marcin okazał słabość to co ma to wspólnego z całą byczą rodziną? 

 

Was można porównać do płaczu Lakers 

U nas takiego zjawiska nie da się zaobserwować 

Nawet teraz w obliczu 5ciu porażek z rzędu nikt nie płacze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.